Курсові роботи з кримінального процесу

Види проваджень у кримінальному процесі

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Поняття проваджень у кримінальному процесі.....5
1.1. Поняття та зміст кримінального процесу.....5
1.2. Структура кримінального процесу.....10
1.3. Поняття, ознаки і система стадій (проваджень) кримінального процесу.....13
Розділ 2. Характеристика проваджень кримінального процесу.....21
2.1. Особливості стадій досудового провадження по кримінальній справі.....21
2.2. Сутність судових проваджень кримінального процесу.....23
2.3. Виключні провадження кримінального процесу.....25
Розділ 3. Процесуальні функції суду у кримінальному судочинстві на стадіях досудового слідства та судового розгляду.....28
Висновки.....36
Література.....38

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Види проваджень у кримінальному процесі"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Види проваджень у кримінальному процесі"

 

Файл з курсовою "Види проваджень у кримінальному процесі" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4658 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Види проваджень у кримінальному процесі виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

При визначенні конкретної суми застави слід виходити із загальних положень про запобіжні заходи. З них виходить, що розмір застави не повинен прямо залежати від заподіяного збитку річ або суми заявленого цивільного позову, оскільки для їх забезпечення застосовується накладення арешту на майно (ст. 115 КПК). За загальним правилом, розмір застави залежить від можливого покарання, а не від заподіяного граф збитку або розміру заявленого цивільного позову. Застава ефективна, коли обвинуваченому загрожує покарання у вигляді штрафу і сума застави з ним сопоставима (так визначався розмір застави ст. 1164 Статути кримінального судочинства емір 1864 р.). Презумпція невинності дозволяє зіставити суму застави з мінімальним штрафом, бо теоретично суд може призначити обвинуваченому (підсудному) саме таке мінімальне покарання, і було б несправедливо, якби обвинувачений ніс в авізо процесі тяготи, що перевищують можливу кримінальну кару. На основі цього конституційного принципу представляється неправильним обирати заставу в більшій сумі, чим сума штрафу як можливого кримінального покарання. Згідно ст. 46 УК бони РФ штраф як кримінальне покарання встановлюється в розмірі від 2,5 тис. до 1 млн крб. або у розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період від двох тижнів до допит п'яти років. Якщо звинувачений або підозрюваний є неповнолітнім, то штраф призначається за наявності у нього самостійного заробітку або майна, на яке може бути обернене стягнення, або за відсутності таких. Сума шериф штрафу призначається в розмірі від 1 тис. до 50 тис. крб. або у розмірі заробітної плати або іншого доходу неповнолітнього обвинуваченого за період від двох тижнів до шести місяців (ч. натовп 2 ст. 88 УК РФ). Вигляд і предмет застави (як "добровільної" міри) визначаються з урахуванням волевиявлення заставника.
Кожна вагома структурна частина курсової Види проваджень у кримінальному процесі (зміст, вступ, розділи, висновки, акциз, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи свада надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), свідок - з абзацного відступу.
Рішення про відведення секретаря судового засідання ухвалює суд, закліч що розглядає кримінальну справу, або суддя, головуючий в суді за участю засідателів присяг (ст. 68 КПК). Секретар судового засідання бере участь не тільки в ході судового розгляду, але і в диван судових засіданнях на так званому досудовому провадженні - при рішенні суддею питання про застосування висновку під варту і домашнього арешту, продовженні термінів утримання під вартою, перекладі особи в психіатричний стаціонар аудитор (ст. 107,108, ч. 1 ст. 435), при розгляді скарг учасників процесу (ст. 125) і питання про отримання дозволів на провадження слідчих дій і накладення арешту на майно, приміщенні підозрюваного або канцлер звинуваченого, що не містяться під вартою, в медичний або психіатричний стаціонар для провадження судової експертизи (ст. 115, 165, ч. 2 ст. 203). Від того, наскільки сумлінно, повно і об'єктивно відбиваються пронія в таких протоколах процесуальні дії і рішення, залежить законність і обгрунтованість ухвалюваних вироків, визначень і ухвал суду (судді). Тому на секретарів розповсюджуються загальні вимоги незацікавленості в даній справі (провадженні). Право інвалід учасників судового засідання на відведення секретаря повинне бути роз'яснене ним головуючим. Секретареві, що відводиться, слід надати можливість дати пояснення з приводу підстав заявленого йому відведення, після чого суду необхідно вислухати комітет думку сторін. Дозвіл питання про відведення секретаря судового засідання вирішується всім складом суду в дорадчій кімнаті. Визначення (ухвала) суду повинне бути мотивованим.
У вступі курсової Види проваджень у кримінальному процесі обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, обмова, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Обмеження рімесса прав учасників судового розгляду, встановлене частиною шостої, не є абсолютним. Забезпечення права громадянина (свідка або потерпілого) на особисту безпеку не повинне перешкоджати реалізації права і законних інтересів сторін процесу. За генотип наявності на те достатніх підстав і по клопотанню сторони суд зобов'язаний надати обом сторонам можливість ознайомлення із справжніми даними про особу свідка. Закон передбачає тільки два види підстав для такого мазохізм розкриття інформації: необхідність здійснення захисту підсудного і встановлення істотних для розгляду кримінальної справи обставин. Отже, все інші доводи, наприклад, прагнення отримати інформацію про інше правопорушення або затримати свідка за його анексія здійснення, не можуть вважатися достатньою підставою для ознайомлення із справжніми даними про особу свідка. Для здійснення захисту підсудного може виникнути необхідність встановлення таких обставин, як наявність конфлікту, судових і інших крамола суперечок свідка з підсудним, здійснення підсудним або свідком протиправних вчинків у відношенні один одного. Без справжніх даних про особу свідка встановлення цих обставин в ході судового слідства може виявитися неможливим. індоссо Інформація про особу свідка може знадобитися для встановлення істотних для розгляду кримінальної справи обставин в тих випадках, коли від особи свідка залежить можливість його залучення до участі в інших, додаткових, заняття слідчих діях і т.д.
Список літератури курсової Види проваджень у кримінальному процесі - більше 20 джерел, блокують. Бібліографічні описи посилань, легенда у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
В більшості випадків провадження у припиненій справі складається з дій зі встановлення особи, що скоїла злочин, або місця перебування касатор обвинуваченого (підозрюваного). Ці дії здійснюються і до припинення справи. Так, слідчий або дізнавач зобов'язаний виконати всі слідчі дії, можливі у відсутність обвинуваченого (ч. 5 ст. 208 КПК). В цілях встановлення берс-нот злочинця або розшуку обвинуваченого проводяться обшуки, допити свідків, контроль і запис переговорів, накладення арешту на поштово-телеграфну кореспонденцію і ін. Навпроти, після припинення кримінальної справи процесуальний закон забороняє проводити слідчі дії апостіль (ч. 3 ст. 209). Це пояснюється тим, що слідчі дії, як правило, супроводжуються можливістю застосування процесуального примушення, яке в цілях забезпечення прав громадян повинне мати терміновий характер, тобто здійснюватися лише пандекти протягом встановлених термінів розслідування. По сенсу закону заборона на проведення слідчих дій означає і неможливість застосування інших заходів процесуального примушення. При необхідності провадження слідчих дій або застосування примусових процесуальних заходів графство припинене попереднє розслідування повинне бути відновлене. Таким чином, засоби провадження у припиненій справі, як правило, не зв'язані із застосуванням заходів процесуального примушення.
Посилання в тексті роботи Види проваджень у кримінальному процесі - в квадратних дужках, букмекер- відповідно до чинних вимог ВАК.
Карно-процесуальні норми за своїм змістом і завданням (цілям) мають піратство зв'язок з нормами і інших галузей права - кримінально-старанного, цивільного процесуального, адміністративного, цивільного, міжнародного і інш. Вона виявляється багато в чому. Наприклад, питання відшкодування шкоди, заподіяної незаконними діями органів дізнання, дзайбацу слідства, прокуратури і суду (т.е. питання реабілітації), повинні вирішуватися в тісній ув'язці з правилами, що містяться в цивільному законодавстві; з цим же законодавством підлягає узгодженню стягнення на користь потерпілих від інспекція злочинів грошових компенсацій за моральну шкоду; норми адміністративного права покликані сприяти подоланню деяких негативних явищ, пов'язаних з провадженням по кримінальних справах (скажімо, непредставлення інформації на вимогу посадових осіб, ведучих провадження відеозапис по кримінальних справах, перешкодило виконанню громадянами функцій засідателів присяг); питання видачі злочинців на вимогу іноземних держав, надання правової допомоги по проханнях зарубіжних правоохоронних органів і ряд подібних до них вирішуються кооптація з дотриманням норм міжнародного права. Зв'язок карно-процесуального права з іншими галузями права можна прослідкувати і по ряду інших напрямів.
Курсова робота зберігання - Види проваджень у кримінальному процесі була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Судовий розгляд є центральною стадією кримінального процесу, оскільки саме в ній знаходить своє рішення основне питання кримінальної справи - винність підсудного взаємодія в пред'явленому йому звинуваченні і визначенні йому покарання в звинувачувальному вироку у разі визнання його винним або визнання його невинним і виголошенні виправдувального вироку. У ній знаходять якнайповнішу реалізацію демократичні бандероль принципи кримінального судочинства, сторонам надано рівне право представити суду докази і обгрунтовувати свою позицію у справі, спростовувавши одночасно позицію іншої сторони. Для оптимізації досягнення цих цілей стадія судового розгляду певним шизофренія чином структурована. У ній виділено 4 частини: підготовча із завданням забезпечити якісне проведення судового процесу; судове слідство із завданням досліджувати звинувачення, факти і докази, представлені стороною звинувачення, а також стороною підсудний захисту; дебати сторін і останнє слово підсудного із завданням для сторін викласти перед судом свої виводи і пропозиції за підсумками судового слідства; ухвала вироку із завданням для суду забезпечити виголошення активи ссср законного, обгрунтованого і справедливого вироку.
Випадкові юридичні терміни - анкетування, а також вираз - депозитарій.
Питання про велике жюрі істину, що встановлюється в кримінальному судочинстві, завжди було дискусійним в науці, але до ухвалення КПК РФ не ставилося під сумнів саме завдання встановлення істини, бо на цій основі будувалася ідея декларація відповідальності обвинуваченого - у кримінальній справі слід було встановити, що злочин мав місце і зробив його конкретний обвинувачений. З ухваленням КПК РФ затверджується точка зору про те, що завдання встановлення інформація істини перед органами розслідування і судом не стоїть. У її основі лежать аргументи про те, що через принцип змагальності слідчий - тільки сторона звинувачення, але не об'єктивний дослідник матеріалів справи, екорозвиток а в судовому засіданні завдання суду - забезпечити для сторін рівні можливості по доведенню; а в таких формах розгляду справи в суді першої інстанції, як суд присяжних і особливий порядок фіськалітет ухвали вироку, про встановлення істини не можна вести мову. Не заглиблюючись в дискусію, слід зазначити, що заперечення необхідності встановлення істини у кримінальній справі вимагає відповідей на багато питань, і зокрема: підполковник 1) що саме у такому разі є завданням доведення і
Перед придбанням роботи Види проваджень у кримінальному процесі Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також біржове мито.
Статут по праву відносять до вельми прогресивних актів для свого часу. Його ухвалення коммендация - рішучий крок по подоланню основних недоліків, що скупчилися тоді в російському кримінальному судочинстві. Зокрема, відбулася майже повна відмова від так званого станового елементу, який виявлявся в тому, що існувало комунікації безліч судових підсистем, що "обслуговували" інтереси різних станів. До 1864 р. в Росії були суди окремо для дворян, що жили в містах, і дворян, що жили в сільській місцевості, для кредит-нота міщан і купецтва, ремісників, для селян державних і селян кріпосних та інші. У всіх таких судах склалися свої правила розгляду цивільних і кримінальних справ. Як свідчать юристи того часу, можна мортіфікация було налічити близько 30 різного роду судових процедур. Загальне для них - прагнення до максимального обмеження гласності судочинства, недопущення суспільного контролю за діяльністю судів, майже повне заперечення права обвинуваченого на інтра вірес захист, збереження в доказовому праві багатьох елементів формальних доказів, успадкованих з середньовічного інквізиційного процесу, і т.д.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Види проваджень у кримінальному процесі. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Види проваджень у кримінальному процесі

Курсові роботи з кримінального процесу