Курсові роботи з кримінального процесу

Висновок експерта як джерело доказів

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ ... 3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження висновку експерта як джерела доказів ... 5
1.1. Поняття доказів у кримінальному процесі ... 5
1.2. Поняття та види судової експертизи ... 10
Розділ 2. Характеристика висновку експерта як джерела доказів ... 17
2.1. Організаційні засади проведення експертиз і досліджень в експертній службі МЕС України ... 17
2.2. Порядок проведення експертизи ... 20
2.3. Обов'язки і права працівника експертного підрозділу, який проводить експертизи і дослідження ... 23
2.4. Постанова про призначення експертизи і формулювання експертного завдання ... 25
2.5. Висновок експертизи ... 26
Розділ 3. Сучасний стан і перспективи розвитку судової експертизи в Україні ... 31
Висновки ... 34
Література ... 36

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Висновок експерта як джерело доказів"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Висновок експерта як джерело доказів"

Файл з курсовою "Висновок експерта як джерело доказів" знаходиться в RAR‑архіві (тисніть на посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість курсової роботи - 100 грн. Для отримання пароля до архіву з курсовою зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
або через Viber  097 118 72 59
і повідомте номер цієї курсової -  4632 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 1‑2 хвилин після отримання грошей я повідомлю Вам пароль через SMS або на Viber (чи просто вишлю курсову без пароля на Viber або e-mail).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте або пишіть у Viber  097 118 72 59.
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Висновок експерта як джерело доказів виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

© 2006-2019  crp.pp.ua

Стадія попереднього розгляду справи в суді (віддання під суд) здійснюється магістратськими судами. За бажанням обвинуваченого (якщо у нього є адвокат) вона може дійя не проводитися. Вході попереднього розгляду справи вирішуються наступні питання: переказ обвинуваченого суду (чи треба його судити); доказовий матеріал, зібраний поліцією, перевіряється з позиції достатності для судового розгляду справи (свідчення свідків ціна під присягою); остаточно формулюється звинувачення судом; вирішується питання про застосування заходів карно-процесуального примушення. Процедура попереднього розгляду справи проходить за схемою: дослідження доказів судом, дебати сторін, винесення ухвали судом. На стадії сорт віддання під суд відносно обвинуваченого до початку судового розгляду можуть бути вибрані наступні запобіжні заходи: арешт (до 70 днів); звільнення під заставу, розмір якого визначає суддя з урахуванням матеріального положення ефори обвинуваченого і ступеня доведеності провини. Сума застави може бути оскаржена звинуваченим у Відділенні королівської лави Високого Суду. На цій стадії кримінального процесу можливий дозвіл справи за допомогою укладення "оборудки про звіт визнання провини". "Операція про визнання провини" - це угода, за допомогою якої звинувачення і захист приходять до згоди про дозвіл справи, включаючи пункти звинувачення, по яких обвинувачений визнає себе винним. узус Ці угоди між звинуваченням і захистом поза стінами суду, але з подальшим схваленням суддів широко практикуються і в США. У Англії юристи довгий час відносилися до них негативно як з ізвет міркувань професійної етики, так і з міркувань матеріального порядку, оскільки вважається, що, якщо обвинувачений визнав провину, адвокатові вже нічого робити в процесі.
Кожна вагома структурна частина курсової Висновок експерта як джерело доказів (зміст, вступ, розділи, висновки, транша, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи коран надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), хартія - з абзацного відступу.
Якщо проти особи, захищеної обмеженим службовим імунітетом, збуджена кримінальна справа або воно привернуте як обвинуваченого крона в описаному вище особливому порядку, всі слідчі і інші процесуальні дії відносно нього надалі проводяться по загальних правилах. Проте коли кримінальна справа відносно нього не була збуджена (було збуджено не детрит відносно особи, а відносно інших осіб або за фактом здійснення діяння) або така особа не була привернута як обвинуваченого, то процесуальні дії, які вимагають судового дозволу (ч. 2 ст. 29), оферта можуть проводитися лише в особливому порядку, а саме з відома відповідного суду, вказаного в ч. 1 ст. 448. При цьому отримання згоди Ради Федерації, Державної Думи, Конституційного Суду РФ, Вищої урядник кваліфікаційної колегії суддів РФ, кваліфікаційної колегії суддів на ці дії не вимагається (ч. 5 ст. 450). Певне виключення зроблене тільки для таких заходів, як висновок під варту і обшук. Так, ключник відносно члена Ради Федерації, депутата Державної Думи, Президента РФ, що припинив виконання своїх повноважень, Уповноваженої з прав людини в Російській Федерації судове рішення про провадження цих процесуальних дій виконується лише зайняті за умови отримання згоди відповідно Ради Федерації або Державної Думи, а відносно судді Конституційного Суду РФ, суддів інших судів - відповідно Конституційного Суду РФ або кваліфікаційної колегії суддів. При цьому бойент рішення Конституційного Суду РФ або кваліфікаційній колегії суддів про дачу згоди повинно бути прийнято не пізніше 5 діб з дня надходження до них представлення Генерального прокурора РФ і судового рішення ассизи (ч. 2-4 ст. 450).
У вступі курсової Висновок експерта як джерело доказів обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, чартінг, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Прокурор, слідчий, дізнавач мають право і шоп-тур зобов'язані визнати доказ, отриманий з порушенням федерального закону, неприпустимим по клопотанню сторін або за власною ініціативою. Неприпустимі докази не мають юридичної сили і не можуть бути покладені в основу звинувачення, оспода а також використовуватися для доведення будь-якої з обставин, що входять в предмет доведення (ч. 2 ст. 50 Конституції РФ, ч. 1 ст. 75, ч. 3 ст. 88, ст. 235 КПК). грамота Поняття і критерії допустимості доказів були розглянуті вище (див. § 3 справжні розділи). Тут же важливо відзначити, що визнання доказу неприпустимим за певних умов (відсутність паралельних допустимих доказів) може спричинити крамола за собою і визнання неіснуючим факту, на встановлення якого претендував цей доказ. Тобто за допомогою правила про виключення неприпустимих доказів буде обгрунтовано (на правовому рівні доведення) відсутність даної обставини. Згідно санкція ч. 4 ст. 235 КПК при розгляді на попередньому слуханні клопотання про виключення доказу, заявленого стороною захисту на тій підставі, що доказ був отриманий з порушенням вимог закону, тягар спростування боржник доводів, представлених стороною захисту, лежить на прокуророві. Таким чином, виключення неприпустимого доказу, а значить, і встановлюваної ним обставини є результатом саме діяльності по доведенню, але доведенню за допомогою формального засобу паспорт - правила про виключення доказів.
Список літератури курсової Висновок експерта як джерело доказів - більше 20 джерел, санкції. Бібліографічні описи посилань, естетика у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Слід зазначити, що квіріти повідомлення про завершений або підготовлюваний злочин, отримане з інших джерел (окрім повідомлення про злочин), якщо воно оформлене рапортом особи, що отримала дане повідомлення (додаток 1 до ст. 476 КПК), відповідно бракераж до КПК є приводом для порушення кримінальної справи (ст. 140, 143 КПК). Таким чином, статті, замітки і листи, опубліковані у пресі, а також безпосереднє виявлення ознак злочину (якщо це знайшло губернія віддзеркалення у відповідному рапорті) повинні перевірятися в карно-процесуальному порядку. Повністю відповідають поняттю приводу для порушення кримінальної справи і письмові повідомлення лікувальних установ про поводження громадян з пошкодженнями, походження яких може імператор бути результатом злочинних дій (в цьому випадку також повинен складатися рапорт про виявлення ознак злочину). Проте Інструкція забороняє розглядати таку інформацію як приводи для збудження справи, що вимагають перевірки в інкотермс карно-процесуальному порядку. У цій частині відомчий нормативний акт - Інструкція - противоречит КПК. Проте для органів внутрішніх справ вона є обов'язковою. Причина такого рішення питання в Інструкції - найбільш оптимальна пробация організація перевірки інформації про злочин. В той же час для органів і посадових осіб, що не входять в систему МВС, наприклад, для прокуратури, статті, замітки і листа
Посилання в тексті роботи Висновок експерта як джерело доказів - в квадратних дужках, курфюрст- відповідно до чинних вимог ВАК.
Усна заява фіксується овердрафт в спеціально призначеному для цього протоколі ухвалення усної заяви (додаток 2 до ст. 476 КПК) або в протоколі слідчої дії (судового засідання). Обов'язок прийняти і зафіксувати усну заяву про злочин пролетарі незалежно від перебування під слідством або підсудності покладений на органи і посадових осіб, які уповноважені порушувати кримінальні справи, а також на суд під час судового засідання. У протоколі указуються дані аффідевіт про заявника і про документи, що засвідчують його особу. За відсутності документів дані про особу заявника можуть бути зафіксовані і з його слів. Заявник попереджається про кримінальну відповідальність за свідомо акредитив помилковий донос по ст. 306 УК РФ. Особам, що не досягли 16 років, замість попередження про кримінальну відповідальність роз'яснюється необхідність повідомити правду (по аналогії з допитом неповнолітнього свідка - ч. манукапії 2 ст. 191 КПК). Протокол ухвалення усної заяви упевняється підписами заявника і особи, що прийняла заяву. При відмові заявника від підпису протоколу приводом для порушення справи може бути рапорт про капітолій виявлення ознак злочину (ст. 143). При неможливості підписання заявником протоколу запрошуються поняті, які засвідчують даний факт.
Курсова робота авторитаризм - Висновок експерта як джерело доказів була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Після затвердження обвинувального висновку прокурор направляє кримінальну справу до суду, про що повідомляє обвинувачений, його захисника, потерпілого, цивільного позивача, консенсус цивільного відповідача і (або) їх представників і роз'яснює їм право заявляти клопотання про проведення попереднього слухання в порядку, встановленому гл. 15 КПК. Копія обвинувального висновку з додатками вручається прокурором обвинуваченому. свідчення За наявності відповідного клопотання копії обвинувального висновку вручаються також захисникові і потерпілому. У випадку якщо обвинувачений міститься під вартою, то копія обвинувального висновку з додатками вручається йому за дорученням прокурора гоф-маклер адміністрацією місця утримання під вартою під розписку, яка представляється до суду з вказівкою дати і часу вручення відповідних документів. Якщо обвинувачений відмовився від отримання копії обвинувального висновку або не з'явився опис акції по виклику посадової особи або іншим чином відхилився від отримання копії обвинувального висновку і додатків до нього, то прокурор направляє кримінальну справу до суду з вказівкою причин, по яких копія ультиматум обвинувального висновку не була вручена обвинуваченому (ст. 222 КПК).
Випадкові юридичні терміни - подрібнення, а також вираз - неосудність.
Представляється, що заява може бути приводом для порушення інтеграція справи тільки за тієї умови, що в нім містяться відомості про джерело інформації, яким можуть бути сам заявник або інші названі ним особи. По загальному сенсу ч. 1 ст. 140 підданство наявність вказівки на джерело відомостей - обов'язкова ознака будь-якого приводу для порушення кримінальної справи. При цьому під джерелом розуміється особа, яка або само сприймало подію злочину, або дізналося про нього визначення від іншої особи. По аналогії з свідченнями заяви, засновані на здогадці, припущенні, слуху або іншому невідомому джерелі обізнаності, не можуть розглядатися як допустимі докази (п. 1 ч. 2 ст. 75). мерчендайзер Отже, вони не мають юридичної сили, а тому не можуть служити і приводом для порушення кримінальної справи. Наприклад, заявник повідомляє, що якась посадова особа отримує хабарі, але в заяві не аквакультура вказано, звідки йому про це відомо (не названо джерело відомостей). Така заява, подібно до анонімного, не повинна спричиняти за собою виникнення карно-процесуальних відносин, хоча може служити підставою для проведення оперативно-розшукових манкірувати заходів.
Перед придбанням роботи Висновок експерта як джерело доказів Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також демонстрація.
Оскільки російський кримінальний процес має яскраво виражений публічний характер, він об'єктивно не може усунутися арешт майна від мети встановлення у справі істини, причому в першу чергу істини об'єктивною, або, як її ще називають, - матеріальною, а не формальною. Принцип об'єктивної істини зберігає в нім своє значення. переуступка Так, згідно ч. 4 ст. 152 "попереднє розслідування може провадитися по місцю знаходження обвинуваченого або більшості свідків в цілях забезпечення його повноти, об'єктивності". У частині 2 ст. 154 сказано: детермінізм "Виділення кримінальної справи в окреме провадження для завершення попереднього розслідування допускається, якщо це не відіб'ється на всебічності і об'єктивності попереднього розслідування і дозволу кримінальної справи". У частині 6 ст. 340 інвестітура мовиться: "Сторони мають право заявити в судовому засіданні заперечення у зв'язку із змістом напутливого слова головуючого по мотивах порушення ним принципу об'єктивності і безсторонності". Але вимога об'єктивності, всебічності і повноти місто-герой дослідження обставин справи - це і є зміст принципу об'єктивної істини.

Отримати курсову
Висновок експерта як джерело доказів

Курсові роботи з кримінального процесу