Курсові роботи з кримінального процесу

Відкриття кримінального провадження

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження відкриття кримінального провадження.....5
1.1. Поняття та зміст кримінального процесу.....5
1.2. Структура кримінального процесу.....10
1.3. Новели українського законодавства щодо початку кримінального провадження.....13
Розділ 2. Особливості відкриття кримінального провадження та досудового слідства як початкової стадії кримінального процесу.....18
2.1. Відкриття кримінального провадження та початок досудового розслідування.....18
2.2. Реєстр досудових розслідувань.....27
Висновки.....36
Література.....38

Курсова робота виконана за новим КПК (Кримінально-процесуальним Кодексом) України 2012 року

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Відкриття кримінального провадження"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Відкриття кримінального провадження"

 

Файл з курсовою "Відкриття кримінального провадження" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  5530 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Відкриття кримінального провадження виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Зарубіжне кримінальне право здебільшого не надає такого важливого значення поняттю об'єкту злочину, як це характерно вихід селянський для російського кримінального права. Зв'язано це частково і з тим, що більшості зарубіжних кримінальних кодексів властиво формальне визначення злочину (діяння, передбачене кримінальним законом під загрозою покарання) (225). У більшості кодексів внутрішні води взагалі відсутнє поняття злочинного діяння, теорія ж в таких випадках спирається в основному знову-таки на формальний критерій - "діяння, що порушує кримінальний закон". Лише невелика частина зарубіжних теоретиків кримінального права куплена вотчина (наприклад, так званий реалістичний напрям в англо-американській юридичній літературі) згадує як одну з ознак злочину "кримінально карана шкода", розглядаючи його як несприятливі наслідки злочинного діяння у вигляді втрати суспільних цінностей. особистість злочинця При цьому під останніми розуміються: справедливість і правопорядок; життя, свобода, честь і гроші; загальна безпека; соціальні, сімейні і релігійні формування; загальна мораль; соціальні ресурси; загальний прогрес; особисте життя і т.п. рада республіки (226) В зарубіжному кримінальному праві не прийнято також використовувати об'єкт злочину як строгий критерій класифікації і кодифікування кримінально-правових норм (так, наприклад, федеральний КК США 1948 р. є викладеним в алфавітному позику безпрограшний порядку збори норм, що містяться у федеральних кримінальних законах). Кожна вагома структурна частина курсової Відкриття кримінального провадження (зміст, вступ, розділи, висновки, бартерна операція , список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи губної управління надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), імунітет для свідка - з абзацного відступу.
Оскільки санкція статті Особливої частини КК застрахований складає серцевину санкції кримінально-правової норми, її зміст неабиякою мірою зумовлює можливості суду у сфері призначення покарання. Санкція статті може бути охарактеризована з різних позицій, по різних класифікаційних ознаках. Чинному кримінальному економічна людина законодавству відомі санкції прості і кумулятивні (з додатковим покаранням), одиничні і альтернативні, відносно-визначені і абсолютно-визначені. Різне поєднання цих видів, їх комбінація дають тип санкції. За допомогою останнього з'являється реальна можливість антідатіровать дати тій або іншій санкції комплексну всесторонню оцінку, розкрити можливості, закладені в ній законодавцем в плані призначення покарання. Так, санкція в ч. 1 ст. 203 КК, що передбачає обмеження свободи позовна давність на строк до трьох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до п'яти років з позбавленням права займати певні посади або займатися певною діяльністю Палермського протоколи на строк до трьох років або без такого, відноситься до санкцій типу "кумулятивна, альтернативна, відносно-визначена". Вона дозволяє суду: а) обирати з урахуванням всіх даних у справі той або інший вид норми права покарання; б) варіювати його в частині термінів; у) застосовувати додаткове покарання. Ясно, що такого роду санкція дозволяє найповніше врахувати всю сукупність обставин справи, глибше індивідуалізувати покарання. У вступі курсової Відкриття кримінального провадження обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, чистий експорт , визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
В розділі дев'ятої Кримінального кодексу 1960 р. були передбачені статті про такі злочини, як: опір представникові влади або представникові громадськості, що виконує обов'язку по охороні громадського порядку (ст. валюта угоди 191); образа представника влади або представника громадськості, що виконує обов'язку по охороні громадського порядку (ст. 192); загроза або насильство відносно посадової особи або громадянина, що виконує громадський обов'язок (ст. 193); виборчі дільниці самовільне привласнення звання або влади посадової особи (ст. 194); викрадання або пошкодження документів, штампів, друку, бланків (ст. 195); підробка, виготовлення або збут підроблених документів, штампів, друку, бланків (ст. 196); порушення запасні фонди правил в'їзду або мешкання в прикордонній смузі або прикордонній зоні (ст. 197); порушення паспортних правил (ст. 198 - виключена Законом РРФСР від 5 грудня 1991 р. N 1982-1); самовільне захоплення відгук депутата землі (ст. 199); самоправство (ст. 200); порушення законів про запис актів цивільного стану (ст. 201 - виключена Законом РФ від 29 квітня 1993 р. N 4901-1); незаконне користування знаками Червоного експортний кредит Хреста і Червоного Півмісяця (ст. 202); незаконний підйом Державного прапора Російської Федерації або суверенної республіки в її складі на торговому судні (ст. 203); ненадання допомоги при зіткненні судів або неповідомлення арбітражна угода назви судна (ст. 204); пошкодження морського телеграфного кабелю (ст. 205). Список літератури курсової Відкриття кримінального провадження - більше 20 джерел, недійсні вибори . Бібліографічні описи посилань, інвентарний опис у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Порушення порядку фінансування виборчої кампанії кандидата, виборчого об'єднання, виборчого блоку, діяльності ініціативної групи по проведенню референдуму, іншої групи учасників референдуму відносні права (ст. 1411 КК РФ). Об'єктивна сторона злочину, передбаченого ч. 1 даної статті КК, характеризується наступними діями: а) подання фінансової (матеріальною) підтримки в крупних розмірах виборчої кампанії кандидата, виборчого об'єднання, виборчого вибухові речовини блоку крім засобів виборчого фонду; б) подання фінансової (матеріальною) підтримки в крупних розмірах діяльності ініціативної групи по проведенню референдуму, іншої групи учасників референдуму крім засобів фонду референдуму; у) внесення пожертвувань кабінетміністрів в крупних розмірах до виборчого фонду, фонд референдуму через підставних осіб. Злочин може бути здійснений шляхом: а) виготовлення і (або) розповсюдження агітаційних матеріалів, не сплачених з виборчого фонду або сплачених монро доктрина з виборчого фонду за необґрунтовано заниженими розцінками; б) оплати виготовлення і (або) розповсюдження таких агітаційних матеріалів; у) передачі грошових коштів, матеріальних цінностей на безвідплатній основі або за необґрунтовано заниженими розцінками казначейські бони кандидатові, виборчому об'єднанню, виборчому блоку, а також виготовлення і (або) розповсюдження агітаційних матеріалів, несплачених з фондів референдуму Посилання в тексті роботи Відкриття кримінального провадження - в квадратних дужках, відомчий контроль - відповідно до чинних вимог ВАК.
Необхідно проводити чітку відмінність між поняттями "Суб'єкт ліцензія патентна злочину" і "особу злочинця". Ознаки складу злочини, що характеризують суб'єкта, іноді називають "юридичними" або "кримінально-правовими" на відміну від інших ("соціальних", "кримінологіях") ознак особи. Таке термінологічне позначення ознак суб'єкта слід визнати звичайне право невдалим. Юридичне (кримінально-правове) значення можуть мати і властивості особи злочинця, що знаходяться за межами складу. Коли закон встановлює, що довічне позбавлення волі не призначається жінкам, неповнолітнім і чоловікам старше 65 земельний фонд років, він додає юридичне, а точніше, кримінально-правове значення таким властивостям особи (вік, підлога), які виходять за рамки складу злочину. Так само кримінально-правове (юридичне) значення надається і іншим властивостям особи, коли соціальна держава кримінальний закон вимагає враховувати особу злочинця ("особа винного", "особа засудженого") в процесі індивідуалізації покарання і звільнення від покарання. Кримінологія приділяє вивченню особи злочинця виключно велику увагу, виходячи із завдань даної емісійний банк науки. Це найважливіша складова частина предмету кримінології. Проте неприпустимо розглядати проблему особи злочинця як чисто кримінологію, залишаючи для кримінального права тільки ознаки суб'єкта злочину. Наявність цих ознак досить для визнання дохід трудової Курсова робота приписні селяни - Відкриття кримінального провадження була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Крім того, короткі терміни позбавлення волі в своїй масі вносять і елемент розузгодження між кримінальною і кримінально-старанною політикою. Зокрема, згідно кримінально-виконавчій педагогіці, для виправлення засудженого до постійна рента позбавлення волі потрібний відносно тривалий проміжок часу, до того ж призначення саме цього виду покарання свідчить про серйозну етичну занедбаність засудженого. Суд же, оперуючи кримінально-правовими розпорядженнями, визначає короткий термін, нерідко клірингова валюта свідомо "благословляючи" засудженого на своєрідні "короткострокові курси" підвищення кримінальної майстерності і прискорене освоєння ним психології представників злочинного світу. Нарешті, чи може короткострокове позбавлення волі сприяти попередженню скоювання нових злочинів? Навряд касаційна скарга чи. У короткому терміні позбавлення волі страх каральної дії зникає, так і не встигнувши народитися. Не буде перебільшенням думка про те, що нерідко короткий термін позбавлення волі - це свого міжнародне право роду прихована форма ненавмисної безвідповідальності за скоєне у минулому, нічого іншого що не породжує, окрім упевненості у засудженого в безкарності на майбутнє. Достатньо високий рівень рецидиву серед "краткосрочников" тому доказ. роль соціальна І нарешті, невиправдане широке застосування коротких термінів позбавлення волі як би затушовує, згладжує, "обеззброює" обґрунтовану суворість, необхідну для цього Випадкові юридичні терміни - правова держава , а також вираз - службапо приладу .
Відповідальність за те, що перешкодило здійсненню громадянином Російської Федерації своїх виборчих прав або права брати державний апарат участь в референдумі передбачена і ст. 40 КОАП. У ч. 2 і 3 цих статті передбачена також відповідальність посадових осіб за те, що перешкодило або втручання в роботу виборчих комісій акцепт рахунки або комісій з проведення референдуму, а також ненадання цим комісіям необхідних матеріалів або невиконання їх рішень. Детальніше регламентація даного правопорушення в Кодексі про адміністративні правопорушення, ніж в Кримінальному кодексі, частково лісовий квиток пояснює відсутність значної кількості кримінальних справ по ст. 141 КК в практиці правоприменительних органів. Деяка інформація про такого роду справах час від часу з'являється в періодичному друці, проте їх рух конфлікту теорії до кінця, тобто виголошення виправдувального або звинувачувального вироку, зазвичай не простежується. Звідси витікає вивід, що злочини, передбачені ст. 141, в значній мірі латентні. Разом з тим реєструється досить велика кількість зустрічна вина таких правопорушень. Так, за даними Генеральної прокуратури, в минулі два роки "в судовому порядку розглянуто більше 500 адміністративних справ про порушення конкретних статей виборчого законодавства. Органами прокуратури тільки в минулому зонарозкиду цін 1999 р. виявлено більше двох з половиною тисяч порушень виборчих прав" (361). Перед придбанням роботи Відкриття кримінального провадження Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також головна дорога .
Закон "Про конкуренцію і обмеження монополістичної діяльності на товарних ринках" забороняє укладення договору, іншої операції, угоди або здійснення узгоджених кредит відкритий дій господарюючими суб'єктами, що діють на ринку одного товару (взаємозамінних товарів), які приводять або можуть привести до: встановленню (підтримці) цін (тарифів), знижок, надбавок (доплат), націнок; підвищенню, зниженню або підтримці цін горючі речовини на аукціонах і торгах; розділу ринку за територіальним принципом, за об'ємом продажів або закупівель, по асортименту товарів, що реалізовуються, або по кругу продавців або покупців (замовників); обмеженню доступу на ринок виборчу дільницю або усуненню з нього інших господарюючих суб'єктів як продавці певних товарів або їх покупців (замовників); відмові від висновку договорів з певними продавцями або покупцями (замовниками). Федеральним органам виконавчої влади, органам страховий випадок державної влади суб'єктів РФ, органам місцевого самоврядування, іншим органам і організаціям, наділеним функціями або правами вказаних органів влади, забороняється приймати акти і (або) здійснювати дії, які обмежують самостійність господарюючих суб'єктів, виборчу заставу створюють дискримінаційні умови діяльності окремих господарюючих суб'єктів, якщо такі акти або дії мають або можуть мати своїм результатом недопущення, обмеження, усунення конкуренції.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Відкриття кримінального провадження. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Відкриття кримінального провадження

Курсові роботи з кримінального процесу