Курсові роботи з кримінального процесу

Відшкодування моральної шкоди у кримінальному процесі

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження відшкодування моральної шкоди у кримінальному процесі.....5
1.1. Поняття моральної шкоди.....5
1.2. Підстави та процесуальний порядок визнання особи потерпілою у кримінальному процесі України.....8
1.3. Поняття моральної шкоди, завданої злочином потерпілому.....10
Розділ 2. Характеристика відшкодування моральної шкоди у кримінальному процесі.....14
2.1. Суб'єкти відносин відшкодування моральної шкоди у кримінальному процесі.....14
2.2. Критеріїв визначення розміру компенсації моральної шкоди у кримінальному судочинстві України.....17
Розділ 3. Проблеми відшкодування моральної шкоди у проекті нового Кримінально-процесуального кодексу України.....28
Висновки.....36
Література.....38

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Відшкодування моральної шкоди у кримінальному процесі"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Відшкодування моральної шкоди у кримінальному процесі"

 

Файл з курсовою "Відшкодування моральної шкоди у кримінальному процесі" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4609 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Відшкодування моральної шкоди у кримінальному процесі виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

В зв'язку з цим фактичним затриманням еіре (обмежувально) слід вважати той момент, коли затриманий був переданий органам кримінального переслідування (слідчому, прокуророві, органу дізнання), що може співпасти з моментом доставления. Таке тлумачення не виключається в самому процесуальному законі. борг У статті 5 КПК (п. 15) сказане: "Момент фактичного затримання - момент фактичного позбавлення волі пересування особи, підозрюваної в скоєнні злочину, вироблюваного в порядку, встановленому справжнім Кодексом (курсив мій. - ілоти К.К.)". Процесуальний характер порядку фактичного позбавлення волі пересування означає наявність карно-процесуальних відносин, які виникають не раніше появи приводу для порушення справи. В той же час не можна вважати моментом фактичного буле затримання момент ухвалення рішення про затримання або момент складання протоколу затримання. Це противоречит офіційному тлумаченню ч. 2 ст. 48 Конституції РФ і міжнародно-правових актів, даному Конституційним Судом РФ в Ухвалі банкір від 27.07.2000 № 11-П "У справі про перевірку конституційності положень частини першої статті 47 і частини другої статті 51 Карно-процесуального кодексу РРФСР у зв'язку з скаргою громадянина В. І. Маслова". оклад Конституційний Суд прямо вказав, що права підозрюваного виникають у особи "незалежно від його формального процесуального статусу, зокрема від визнання затриманим і підозрюваним, якщо управомоченними органами влади відносно цієї особи вжито знос заходам, якими реально обмежуються свобода і особиста недоторканність, включаючи свободу пересування, - утримання офіційними властями, примусовий привід або доставление в органи дізнання і слідства, вміст в ізоляції без яких-небудь контактів, музеї а також які-небудь
Кожна вагома структурна частина курсової Відшкодування моральної шкоди у кримінальному процесі (зміст, вступ, розділи, висновки, багаж, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи запис надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), купюра - з абзацного відступу.
Новий КПК вніс істотні зміни до прав захисника на участь в доведенні. Проте, зіставляючи права захисника по збиранню доказів з поняттям "докази", даним в ст. 74 КПК, слід родичі зробити вивід про те, що документи, предмети, відомості, отримані в результаті опиту захисником осіб, не відповідають такій обов'язковій властивості доказу, як допустимість, оскільки вони не отримані і не закріплені в емірат процесуальному порядку і в процесуальній формі. Тому всі відомості, зібрані захисником, можуть стати доказами після того, як вони будуть представлені особам, ведучим судочинство, визнані ними що мають значення у справі діспач і придбають необхідну процесуальну форму, а саме: особа, опитана захисником, повинна бути допитана по правилах допиту свідка, потерпілого; документи, предмети залучені до справи відповідною ухвалою (визначенням). Зібрані захисником відомості можуть премія служити підставою для заяви ним клопотання, наприклад, про провадження первинної або додаткової експертизи. Для отримання письмових документів і предметів, що мають значення для кримінальної справи, учасники судочинства, названі в ч. продаж ч. 2 і 3 ст. 86 КПК, має право скористатися послугами приватних детективних і розшукових служб, діяльність яких регулюється Законом РФ від 11 березня 1992 р. "Про приватну детективну і випуск охоронну діяльність в Російській Федерації". Матеріали цієї діяльності, як і матеріали, отримані в результаті оперативно-розшукових дій, не є доказами. Для цього вони повинні бути представлені особам, ведучим кримінальне судочинство, по земства їх рішенню залучені до справи, а потім перевірені і оцінені по правилах ст. 87 і ст. 88 КПК.
У вступі курсової Відшкодування моральної шкоди у кримінальному процесі обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, патрон, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Дізнання в Озброєних силах і інших військових формуваннях РФ в даний час проводитися слідчими військової валіза прокуратури. Відповідно до норм КПК РФ дізнання відносно військовослужбовців і осіб цивільного персоналу командири військових частин, з'єднань, начальники військових установ або гарнізонів, не проводять. Але дані посадові особи є органами цензіва дізнання. Так командир військової частини є органом дізнання у справах про всі злочини, здійснені військовослужбовцями, військовозобов'язаними під час проходження ними зборів, а також робочими і службовцями Озброєних сил РФ у ізотіми разі скоєння злочину у зв'язку з виконання службових обов'язків або в розташуванні частини. Начальники гарнізонів є органом дізнання відносно військовослужбовців, що не проходять військову службу в частинах даного гарнізону, але магістр що зробили злочину на території гарнізону (ст. 20 Статуту гарнізонної і караульної служб Озброєних сил РФ). Командир військового корабля є органом дізнання відносно тих, що всіх знаходяться на борту осіб. суннізм Процесуальні повноваження даних учасників кримінального процесу зводяться до порушення кримінальної справи і провадження невідкладних слідчих дій. Окрім цього, в процесі провадження дізнання, командири військових частин, з'єднань, начальники військових установ або новація гарнізонів за письмовим дорученням слідчого проводять слідчі і оперативно-розшукові заходи.
Список літератури курсової Відшкодування моральної шкоди у кримінальному процесі - більше 20 джерел, упаковка. Бібліографічні описи посилань, артикул у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Очевидно, вердикт що відміна в порядку нагляду судового рішення у зв'язку з необхідністю застосування кримінального закону про тяжчий злочин, за м'якістю покарання або по інших підставах, що спричиняють за собою погіршення положення послухи засудженого, а також перегляд виправдувального вироку або визначення і ухвали суду про припинення кримінальної справи, припускає новий розгляд справи судом першої інстанції і можливість винесення нового, суворішого вироку, тобто повторне дистрикт засудження за один і той же злочин, що через пряму дію Конституції РФ неприпустимо. При встановленні заборони на поворот до гіршого при перегляді судових рішень в порядку нагляду враховується також імперіал і те, що обвинувач мав можливість обгрунтувати своє переконання про винність особи, про кваліфікацію злочину, про міру покарання і інші підстави, що підсилюють відповідальність особи, використовуючи свої повноваження в суді база даних першої інстанції, а також у стадії касаційного перегляду, тобто до вступу вироку до законної сили. Якщо ж в цих стадіях, в умовах рівності сторін і змагальності, суд не порахував переконливими асоціація доводи звинувачення, то можливість для сторони звинувачення добитися строгішого покарання або відміни виправдувального вироку була б несправедливою. Подібна позиція законодавця обумовлена Визначенням Конституційного Суду РФ від 8 лютого 2001 р.. рецепція
Посилання в тексті роботи Відшкодування моральної шкоди у кримінальному процесі - в квадратних дужках, вакансія- відповідно до чинних вимог ВАК.
Стаття 140 КПК Азербайджану указує на обставини, що встановлюються на основі певних доказів. Ними є: а) причина огніщанін смерті; ступінь тяжкості і характер тілесних ушкоджень - висновок експерта в області медицини; б) здатність або нездатність підозрюваного або звинуваченого усвідомлювати фактичний характер і суспільну небезпеку свого діяння (дії або посланник бездіяльності) або керувати ними у момент здійснення суспільно небезпечного діяння в результаті хронічного психічного захворювання, тимчасового психічного розладу, недоумства або психічного захворювання - висновок експертів в області психіатрії; у) нездатність омбудсман свідка або потерпілого правильно сприймати і відтворювати обставини, що підлягають встановленню по кримінальному переслідуванню унаслідок хронічного психічного захворювання, тимчасового психічного розладу, недоумства або іншого психічного захворювання, - висновок експертів в ліга націй області психіатрії; г) встановлення віку потерпілого, підозрюваного або звинуваченого за відсутності документів про досягнення ними певного віку, - висновок експертів в області медицини і психології; д) наявність у обвинувачений попередньої проректор судимості і призначення йому певного покарання - копія вироку суду.
Курсова робота судимість - Відшкодування моральної шкоди у кримінальному процесі була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Фахівець, як і експерт, - це особа, що володіє спеціальними пізнаннями в різних областях знань, не зацікавлене в чекодавець результаті справи. Тому до початку слідчого або іншої процесуальної дії слідчий (дізнавач) повинен не тільки упевнитися в його компетенції, але і з'ясувати його відношення до підозрюваного, обвинуваченому, потерпілому. Йому може чорна каса бути заявлене відведення по тих же підставах, що і експертові (ст. 70 КПК). Основна відмінність між експертом і фахівцем полягає в їх процесуальному призначенні. Експерт, використовуючи свої спеціальні пізнання, проводить виготівник експертне дослідження, на підставі якого формує свій висновок, що визнається законом як один з видів доказів (ст. 74, 80 КПК). Фахівець притягується для участі у провадженні у кримінальній справі слідчих безробітні і судових дій (ст. 168, 251, 270 КПК) для того, щоб: а) сприяти виявленню, закріпленню і вилученню предметів і документів; би) сприяти застосуванню технічних засобів в дослідженні матеріалів кримінальної справи; біржа праці у) надавати допомогу слідчому, дізнавачу і суду при формулюванні питань експертові в ухвалі про призначення експертизи; г) роз'яснювати стороні і суду питання, що входять в його компетенцію.
Випадкові юридичні терміни - наливанням, а також вираз - наркоманія.
Кримінальна справа разом з ухвалою про напрям його до суду для вирішення питання про застосування примусових заходів приміщення медичного характеру передається прокуророві, який приймає одне з наступних рішень: при згоді з ухвалою слідчого затверджує його і направляє справу до суду; при незгоді з ним повертає справу слідчому для хабарництво додаткового розслідування або за відсутності підстави для застосування примусової міри медичного характеру припиняє справу провадженням. Прокурор ухвалює рішення про повернення справи слідчому для додаткового розслідування у випадках: неповнота попереднього слідства, нормування якщо у справі не вичерпані всі можливості для збирання додаткових доказів; порушення карно-процесуального закону; коли суспільне небезпечне діяння особи, про яку ведеться провадження у справі, підпадає під дію закону про князівство тяжчий злочин або істотно відрізняється по фактичних обставинах від вказаного в ухвалі слідчого; за відсутності достатніх підстав вважати, що особа, заборонена, що зробила, кримінальним законом діяння, є неосудною або що біржа праці у особи наступив психічний розлад після скоєння злочину.
Перед придбанням роботи Відшкодування моральної шкоди у кримінальному процесі Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також митний режим.
Судовий розгляд за французьким типом випробовує на асоціація ес собі виразний вплив слідчого (розшукового) початку, у зв'язку з чим змагальність судового процесу є тут обмеженою. Дослідження доказів вважається не стільки справою сторін, скільки публічним обов'язком головуючого судді. Судове слідство вартість паю ведеться не сторонами, а судом, тому, на відміну від англійського порядку, воно абсолютно відокремлене від судових дебатів, які проводяться лише після закінчення так званого остаточного судового слідства. Вступні дебати (мови) банк россиі сторін також не відомі сучасному французькому судочинству - замість них судове слідство починається оголошенням секретарем судового засідання ухвали слідчого судді про переказ обвинуваченого суду. Після цього починається судове слідство, в перлюстрація якому головну і активну роль грає головуючий суддя, що має тут обширні дискреційні повноваження. Саме він визначає порядок дослідження як викривальних, так і виправдувальних доказів, першим проводить допит підсудного, свідків шкалірованіє і інших осіб. Сторони при цьому мають право ставити їм питання лише з дозволу головуючого.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Відшкодування моральної шкоди у кримінальному процесі. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Відшкодування моральної шкоди у кримінальному процесі

Курсові роботи з кримінального процесу