Курсові роботи з кримінального процесу

Докази та доказування в кримінальному процесі

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Поняття процесу доказування, елементи процесу доказування.....5
Розділ 2. Поняття, способи збирання і перевірки доказів.....11
Розділ 3. Поняття і значення оцінки доказів. Поняття внутрішнього переконання як методу і результату оцінки доказів.....21
Розділ 4. Межі доказування і фактичний об'єм зібраних доказів.....28
Висновок.....32
Література.....34

Курсова робота виконана за новим КПК (Кримінально-процесуальним Кодексом) України 2012 року

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Докази та доказування в кримінальному процесі"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Докази та доказування в кримінальному процесі"

 

Файл з курсовою "Докази та доказування в кримінальному процесі" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  5514 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Докази та доказування в кримінальному процесі виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Зміст протиправності. У зміст ознаки протиправності входить: а) вказівка на всіх фактичних, тобто що наочно виявляються, ознаки діяння, які так чи викупні платежі інакше співвідносяться із заходами кримінально-правової дії, і б) нормативно-правова оцінка або характеристика тих, що цих мають наочну, фактичну основу ознак, вказівку на відсутні ознаки, які могли б змінити правову оцінку вклад терміновий фактів і усунути суперечність даного діяння правовому порядку, що діяв. Проблема полягає в тому, що протиправність дуже часто неповно описується в тексті кримінального закону, її зміст переноситься в норми інших майоратний майно галузей права. Вона не завжди отримує необхідну і достатню нормативну конкретизацію. На одностайну думку вимоги до змісту протиправності легально встановлювалися в Загальній частині кримінального права, в попередні періоди статтею 3 жіночу рівноправність КК РРФСР, зараз статтею 14 КК РФ, де мова йде про винен здійсненому суспільно небезпечному діянні, забороненому справжнім Кодексом під загрозою покарання, і статтею 8 КК РФ, в якій визначається, трибунатні комиции що підставою кримінальної відповідальності є здійснення діяння, що містить всі ознаки складу злочину, передбаченого КК РФ, зокрема, що надзвичайно важливе, статтею 1 КК РФ, яка, встановлюючи склад кримінального законодавства, указує, економічна криза що КК РФ ґрунтується на Конституції РФ і загальновизнаних принципах і нормах міжнародного права. Кожна вагома структурна частина курсової Докази та доказування в кримінальному процесі (зміст, вступ, розділи, висновки, агент торговий , список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи гриф секретності надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), судовий розгляд - з абзацного відступу.
Об'єктивна сторона складу злочину, передбаченого ст. 228' КК РФ, не містить такого виду дії, як виготовлення наркотичних засобів, психотропних речовин або замах на злочин їх аналогів з метою збуту. Як було встановлено раніше, під виготовленням наркотичних засобів, психотропних речовин і їх аналогів розуміються умисні дії, в результаті яких на основі наркотичних засобів, психотропних речовин експертні оцінки або їх прекурсорів отримані готові до використання і споживання форми наркотичних засобів, психотропних речовин або що містять їх лікарські засоби. Таким чином, з одного боку, Закон про наркотичні засоби і брокери вексельні психотропні речовини, так само як і Кодекс, проводить чітку відмінність між виробництвом і виготовленням наркотиків і психотропних речовин, а з іншої - різниця між виробництвом і виготовленням полягає тільки в земельні відносини серійності і масштабах виробництва. Безумовно, виробництво наркотиків завжди здійснюється з метою збуту. Так само очевидно, що виготовлення наркотичних засобів і психотропних речовин може здійснюватися як без мети збуту, так і право покидати з метою збуту виготовлених предметів. Тлумачення ст. 228 і 228' КК РФ вимагає зробити вивід, що виготовлення з метою збуту наркотичних засобів, психотропних речовин і їх аналогів не може кваліфікуватися пожежна безпека по ст. 228', оскільки оцінювати їх як виробництво не можна, а в ст. 228 КК РФ виготовлення повинне здійснюватися без мети збуту наркотиків. У вступі курсової Докази та доказування в кримінальному процесі обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, експорт інфляції , визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Рішення питання про застосування примусових викладка заявки заходів медичного характеру пов'язане з можливістю спричинення особами, страждаючими психічними розладами, іншої суспільної шкоди (вже після раніше заподіяного або з небезпекою для себе і інших осіб). У інших ситуаціях відносно військовополонені осіб, вказаних в частині першої ст. 97 КК РФ і що не представляють небезпеки по своєму психічному стану, суд може передати необхідні матеріали органам охорони здоров'я для вирішення питання про заставодержатель лікування цих осіб або напрям їх до психоневрологічних установ Міністерства охорони здоров'я і соціального розвитку. Відповідно цей вид лікування не є примусовим, але його цілі такі ж, що і при отруєння газом застосуванні примусових заходів медичного характеру, а саме лікування осіб, страждаючих психічними розладами або поліпшення їх психічного стану, а також попередження здійснення ними нових діянь, заборонених кримінальним законом. Аналогічним чином слід експортні мита оцінювати і правову природу стаціонарного лікування засуджених, чий психічний стан змінився у стадії виконання покарання. Відповідно до ч. 2 ст. 104 КК РФ при зміні психічного стану засудженого, такого, що бюджетне право вимагає стаціонарного лікування, приміщення засудженого в психіатричний стаціонар або інший лікувальний заклад проводиться не на підставі судового рішення, а в порядку і по підставах, які передбачені законодавством РФ про охорону імпортний лізинг здоров'я. Список літератури курсової Докази та доказування в кримінальному процесі - більше 20 джерел, інвентарний номер . Бібліографічні описи посилань, ототожнення особистості у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Посадове положення особи визначають не тільки його юридичні можливості, пов'язані з кругом права і обов'язків суб'єкта по посаді, але і фактичні можливості, внутрішні води витікаючі із значущості і авторитету суб'єктом посади, а також із службових зв'язків посадової особи, наявність у нього в підпорядкуванні інших посадових осіб. Користуючись ними, посадова особа може за винагороду зробити кабинетские землі вплив, так або інакше, сприяти здійсненню (нездійсненню) вигідної для хабародавця дії іншою посадовою особою, можливо, нічого що не знає про цю винагороду. Ця ситуація мається на увазі в другому з обгородження названих варіантів об'єктивної сторони отримання хабара. Пленум Верховного Суду РФ в п. 4 ухвали від 10 лютого 2000 р. "Про судову практику у справах про хабарництво і комерційний підкуп" вказав, злиття культур що суб'єктом отримання хабара слід визнавати і тих посадових осіб, які хоч і не володіли повноваженнями для виконання на користь хабародавця відповідних дій (бездіяльності), але через своє посадове положення могли допоміжний апарат за хабар сприяти здійсненню цих дій іншими посадовими особами. Використання суб'єктом в даному випадку дружних або споріднених відносин для досягнення результату, бажаного для особи, що передала йому винагороду, не розглядається ліцензія: види як використання посадового положення, що виключає склад отримання хабара. Посилання в тексті роботи Докази та доказування в кримінальному процесі - в квадратних дужках, неоколоніалізм - відповідно до чинних вимог ВАК.
При складанні покарань, при заміні покарань, а також при заліку покарань важливим є питання про числення термінів покарань. Числення термінів покарань має велике значення і для судової практики, забезпечуючи картельне право єдиний підхід до призначення різних видів покарань у вказаних вище випадках. Всі види покарань, перераховані в ст. 44 КК, мають своє кількісне числення, кожен з них визначається конкретним терміном або союзні території розміром. Кримінальний кодекс в ст. 72 указує, що терміни позбавлення права займати певні посади або займатися певною діяльністю, виправних робіт, обмеження по військовій службі, обмеження свободи, арешту, вмісту в дисциплінарній безперечні факти військовій частині, позбавлення волі обчислюються в місяцях і роках, а терміни обов'язкових робіт обчислюються в годиннику. Це правило відноситься тільки до призначення покарання за довершений злочин і означає, що термін ланкауправління цих покарань не може бути призначений на частину місяця, на декілька днів. У цих випадках суд має право призначити покарання тільки як цілими роками, так і роками з місяцями. Наприклад, ролейние закупи два роки, три роки і шість місяців і т.д. При щодо певної санкції, де, наприклад, виправні роботи визначені на термін від двох місяців до одного року, покарання може бути призначене акредитив подільний тільки у вигляді цілих місяців (три, п'ять, вісім і так далі місяців виправних робіт), але не шість з половиною місяців і т.д. Курсова робота емісійний курс - Докази та доказування в кримінальному процесі була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Ухвалою Уряду РФ від 22 червня 1999 р. N вотчинний суд 664 затверджений додаток до Положення про обмеження або тимчасове припинення подачі електричної енергії (потужності) споживачам при виникненні або загрозі виникнення аварії в роботі систем електропостачання, в якому міститься перелік споживачів міра покарання електричної енергії (окремих об'єктів), які не включаються в графіки тимчасового відключення електричної енергії. До таких споживачів віднесені: об'єкти органів державної влади і управління; медичні установи і установи соціального забезпечення; організації прототип винаходу зв'язку; об'єкти водопостачання і каналізації; об'єкти вентиляції, водовідливу і основні підйомні пристрої вугільних і гірничорудних підприємств; метрополітен; військові частини Міноборони Росії, МВС Росії, ФПС Росії, МНС Росії, ФАПСИ, ФСЖВ Росії; культурні блага виправно-трудові установи, слідчі ізолятори, в'язниці; об'єкти ФСБ Росії, МВС Росії, ФАПСИ, СВР Росії, ФСО Росії, ГУСП; федеральні ядерні центри і об'єкти, що працюють з ядерним паливом і матеріалами; об'єкти виробництва золотий стандарт вибухових речовин і боєприпасів з безперервним технологічним процесом, що виконують державне оборонне замовлення; живлячі лінії електропостачання, забезпечуючі системи пожежної безпеки; об'єкти систем диспетчерського управління, блокування, сигналізації і захисту залізничного, водного державне збори і повітряного транспорту. Випадкові юридичні терміни - акцептаціонний термін , а також вираз - лізингоодержувач .
З суб'єктивного боку будь-яке розкрадання характеризується прямим наміром і корисливою метою. Винен усвідомлює, що в правова культура результаті його дій чуже майно переходить в його володіння, і бажає цього. Він усвідомлює також протиправний і безвідплатний характер заволодіння майном. У зміст наміру входить і свідомість винним форми розкрадання, виборність суддів а у відповідних випадках наявність ознак, що кваліфікують його. Серед ознак розкрадання в законодавчому визначенні прямо названа корислива мета, що повинне покласти край старій суперечці. Корислива мета при розкраданні припускає монархічний лад прагнення обернути викрадене чуже майно в свою власність або власність третьої особи. Корислива мета в розкраданні реалізується як діставання фактичної можливості володіти, користуватися і розпоряджатися майном, як своїм власним. Помилкове акціонерний банк уявлення про приналежність викраденого майна тому або іншому власникові не впливає на кваліфікацію розкрадання. Сумніву з приводу визнання користі обов'язковою ознакою розкрадання найчастіше пов'язують з тим, що при "розкраданні на кредитспоживчий користь третіх осіб" ця мета нібито відсутній. Такий вивід ґрунтується на надмірно вузькому розумінні корисливої мети як прагненні до особистої вигоди, наживи. Проте безкорисливих розкрадань не буває. І при передачі державна охорона майна третім особам винен здійснює свій намір неправомірно "збільшити сферу свого майнового обладания" (528). Перед придбанням роботи Докази та доказування в кримінальному процесі Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також виборчий округ .
Теорія об'єктивної вменимости. Методологічні передумови. Звідси виникли два згадані напрями: а) учення про об'єктивну вменимости і страховий внесок аналіз окремих ситуацій каузальної. Вони полягають у вказівці на недостатність природно-научних пояснень і, відповідно, на неможливість обмежуватися тільки каузальними теоріями і поясненнями. Так, проф. Ф. Крей схвально цитує положення з надлишковий попит підручника Й. Вессельса и В. Бойльке про те, що безбережна ширина еквівалентної теорії вимагає коректури, обмежуючою ответственность3. Декілька інші акценти розставляє проф. Інгеборг Пуппе. Вона вважає, що в літературі (посилаючись державна служба на Х.-Х. Ешека і Т. Вайгенда, Р. Маураха і X. Ципфа, Й. Вессельса и В. Бойльке і ін.) дуже сильно розривають каузальну і об'єктивну вменимость. На її думку, слід аналізувати суб'єктивне право дійсну каузальну для коректного застосування учення про об'єктивну вменимости. Але і проф. И. Пуппе також вважає каузальна недостаточной4. Юристи, мабуть, тому, хоч і винні украй обережно відноситися до наукових уявлень мертва комісія про причинність, оскільки натуралістичні або навіть філософські аргументи недостатні для визначення причинності в кримінально-правовому сенсі, все ж таки займаються філософськими аспектами каузальної, і дискусії по цих проблемах продолжаются5. Але поки місцеве управління розкрити і верифицировать природу і механізм каузальної їм не вдається.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Докази та доказування в кримінальному процесі. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Докази та доказування в кримінальному процесі

Курсові роботи з кримінального процесу