Курсові роботи з кримінального процесу

Забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному процесі

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження забезпечення безпеки учасників кримінального процесу.....5
1.1. Поняття забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному процесі.....5
1.2. Проблеми практичної реалізації заходів безпеки осіб, що беруть участь у кримінальному судочинстві.....9
Розділ 2. Аналіз особливостей забезпечення безпеки учасників кримінального процесу.....15
2.1. Правове забезпечення реалізації безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному судочинстві.....15
2.2. Суб'єкти правовідносин щодо забезпечення безпеки учасників кримінального процесу.....17
2.3. Заходи безпеки та процесуальний порядок їх застосування.....26
Висновки.....34
Література.....36

Курсова робота виконана за новим КПК (Кримінально-процесуальним Кодексом) України 2012 року

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному процесі"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному процесі"

 

Файл з курсовою "Забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному процесі" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  5508 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному процесі виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Велике значення має питання, чи можуть порушення правового режиму збирання оперативно-розшукових даних, встановлені Федеральним ліцензування законом "О оперативно-розшукової діяльності", спричинити за собою неприпустимість сформованих на їх основі доказів. У ст. 75 УПК неприпустимість зв'язується лише з порушеннями самого Кодексу, тому при буквальному тлумаченні вказаної статті конфабуляциі порушення оперативно-розшукового закону в розрахунок як би не приймаються. Проте такий підхід суперечив би ч. 2 ст. 50 Конституції РФ, в якій неприпустимість доказів ставиться в залежність від порушення при уявна оборона їх отриманні будь-якого федерального закону, зокрема, очевидно, і Федерального закону "О оперативно-розшукової діяльності". Тому докази, отримані в результаті оперативно-розшукових заходів, проведених з істотними порушеннями названого Закону, повинні визнаватися неприпустимими. Інше окружний суд створювало б можливість, формально не порушуючи карно-процесуальних норм, в обхід їх залучати до орбіти кримінального судочинства предмети і відомості, здобуті порушуючи конституційні права особи.
Кожна вагома структурна частина курсової Забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному процесі (зміст, вступ, розділи, висновки, сільські суди, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи рекламодавець надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), біржова рада - з абзацного відступу.
Роль суду при допиті другорядна. Під час проведення головного і перехресного допитів головуючий відхиляє навідні питання і питання, що не мають відношення до кримінальної справи. акціонування Навідним вважається питання, яке ставиться таким чином, що вселяє бажану відповідь (наприклад: "Адже ви раніше вживали наркотики?" або "Ви бачили на місці події цієї людини?"). Строго кажучи, навідним є всяке плебеї, плебс питання, на яке може бути дана відповідь "та чи ні", оскільки всю інформацію вже "заготовлено" в питанні допитуючої особи і її залишається лише підтвердити або відкинути. Суд має право ставити народне вето питання допитуваній особі тільки після закінчення його допиту (головного і перехресного) сторонами. Це оберігає правосуддя від перетворення судді на основну дійову особу при допиті, внаслідок чого, як показує практика, суддя дезавуювання нерідко стає "другим прокурором". Питання судді не повинні ставати новим головним допитом підсудного. Вони можуть бути направлені на уточнення раніше даних свідчень і з'ясування причин їх суперечностей. Представляється
У вступі курсової Забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному процесі обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, мета гарантій, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Якщо кримінальна справа збуджується за фактом виявлення ознак злочину, то в ухвалі фіксується, якими даними встановлені ознаки законодавство злочину. Якщо кримінальна справа збуджується відносно особи, то в ухвалі додатково указуються дані про причетність особи до скоєння злочину, його прізвище, ім'я і по батькові. У примітках до бланків ухвал свобода праці про порушення справи вказано, що справа збуджується відносно конкретної особи, якщо ця особа встановлена. Проте прізвище підозрюваного необхідно указувати в ухвалі об збудження справи навіть тоді, коли він імовірно встановлений, місце злочину тобто є дані про його участь в скоєнні злочину (наприклад, в заяві про злочин є вказівка на конкретного злочинця). Згідно ч. 1 ст. 46 з моменту винесення ухвали про збудження готельний збір справи відносно особи у нього з'являється статус підозрюваного. Органи розслідування зобов'язані забезпечити його право на захист (ч. 2 ст. 16), вручити копію ухвали про збудження справи, щоб підозрюваний знав, в касовий план чому і на підставі чого він підозрюється.
Список літератури курсової Забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному процесі - більше 20 джерел, апостілляция. Бібліографічні описи посилань, тяжкі злочини у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Об'єкти для пізнання пред'являються в групі (не менше трьох) однорідних предметів і по можливості зовні схожих з пізнаваним. дикий продаж Це правило не розповсюджується на пізнання трупа. Перед початком пізнання той, що пізнає і пізнаваний не повинен бачити один одного. Потім пізнаваному пропонується зайняти будь-яке місце серед осіб, що пред'являються, закон вагнера про що в протоколі пізнання робиться відповідний запис. При неможливості пред'явлення самого пізнаваного може бути пред'явлена в числі інших його фотографія. Запрошується той, що пізнає, якому пропонується вказати на об'єкт, місцеві суди про прикмети і ознаках якого він раніше дав свідчення. При пізнанні об'єкту той, що пізнає повинен пояснити, по яких ознаках або особливостях він дізнався об'єкт. Пред'явлення для пізнання проводиться у реабілітація присутності понятих. В цілях забезпечення безпеки особи, що пізнає пред'явлення, для пізнання за рішенням слідчого може бути проведено в умовах, що виключають візуальне спостереження того, що пізнає пізнаваним. В цьому пожертвування випадку поняті знаходяться в місці знаходження того, що пізнає (ст. 193 УПК РФ).
Посилання в тексті роботи Забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному процесі - в квадратних дужках, пай додатковий - відповідно до чинних вимог ВАК.
На різних етапах кримінального судочинства круг суб'єктів карно-процесуальних відносин не співпадає. Суб'єкти карно-процесуальних відносин розрізняються по своїй ролі в кримінальному судочинстві, що зумовлює довічна рента неспівпадання в об'ємі їх прав і обов'язків в різних стадіях кримінального судочинства. Многосуб'ектность в карно-процесуальних правовідносинах має місце при проведенні таких слідчих дій, як огляд, обшук, слідчий експеримент, в процесі чиста міграція судового розгляду. У процесуальних правовідносинах, що виникають при цьому, один з учасників завжди є представником влади, ведучим провадження у справі. УПК РФ указує права і обов'язки цих посадових осіб: слідчий похідні твори зобов'язаний порушити кримінальну справу для цього підстав, привернути винного як обвинуваченого, провести необхідні слідчі дії, припинити кримінальну справу і т.п. Дії всіх суб'єктів цих правовідносин завжди зв'язані між собою, як патентний пул взаємозв'язані і процесуальні відносини, в які вони вступають.
Курсова робота ордерна книга - Забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному процесі була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
При розгляді кримінальної справи в касаційному порядку суд має право по клопотанню сторони безпосередньо досліджувати що шукає ціну докази. На жаль, законодавець не роз'яснює, в яких саме випадках і які саме слідчий-судові дії мають право провести суд касаційної інстанції. Пленум Верховного Суду РФ ухвалив, що під безпосереднім дослідженням відгук товару доказів судом касаційної інстанції слід розуміти перевірку наявних в кримінальній справі доказів, що отримали оцінку суду першої інстанції (оголошення свідчень свідків, потерпілого, висновку експерта і т.п.) 1. Надання суду касаційної касаційний суд інстанції права безпосередньо досліджувати докази знаходиться в логічному зв'язку з обов'язком перевіряти не тільки законність вироку (як в класичній касації), але і його обгрунтованість. Обгрунтованість вироку украй скрутно перевірити тільки прозивна ціна за допомогою вивчення матеріалів кримінальної справи, як мінімум деякі докази суду касаційної інстанції необхідно сприймати безпосередньо.
Випадкові юридичні терміни - охоронне мито, а також вираз - колективізація.
Фактичною підставою провадження обшуку є наявність достатніх даних вважати, що в якому-небудь місці або у якого або особи можуть знаходитися знаряддя злочину, предмети, ділові активи документи і цінності, які можуть мати значення для справи, а також розшукувані особи і трупи (ч. 1, 16 ст. 182 УПК). Слід мати на увазі, що достатні дані як підстави сострахованіє провадження обшуку можуть бути тільки доказами. При цьому наявна оперативна інформація повинна враховуватися, але сама по собі підстави обшуку не складає. Докази у кримінальній справі, щоб стати достатньою підставою для верховний суд провадження обшуку, не обов'язково повинні прямо свідчити про наявність в приміщенні, на місцевості або у іншому місці об'єктів, що мають значення для кримінальної справи. Проте за допомогою аналізу таких доказів метричні книги повинен слідувати імовірнісний вивід про таку можливість. Слід зазначити, що розширене тлумачення підстав для провадження обшуку неприпустимо. Так, не можна проводити обшук "про всяк випадок", для отримання загального пред-
Перед придбанням роботи Забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному процесі Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також година ведмедя.
Досудова угода про співпрацю є договором двох сторін звинувачення і захисту в особі прокурора і обвинуваченого про майбутнє активне сприяння наслідку обвинуваченого у вигляді повідомлення купонний лист ним відомостей і здійсненні необхідних дій із сприяння слідству, коли виконання обвинуваченим своїх обов'язків створює зобов'язання на стороні не тільки звинувачення у вигляді об'єктивної оцінки перед судом виконання обвинуваченим своїх нова зеландія обов'язків, але і зобов'язання у суду, договору, що не є стороною, по застосуванню чч.2 і 4 ст.62 УК РФ. Проте угода про співпрацю не є цивільно-правовим договором. Укладення угоди обумовлене голосні торги волевиявленням обвинуваченого, проте участь в нім прокурора не є результатом його вільного волевиявлення в цивільно-правовому сенсі, а є наслідок його (прокурора) посадового положення і вимог карно-процесуального закону, направлених на оптимальне денатуралізація і ефективне досягнення цілей розслідування, включаючи укладення угоди про співпрацю.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному процесі. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Забезпечення безпеки осіб, які беруть участь у кримінальному процесі

Курсові роботи з кримінального процесу