Курсові роботи з кримінального процесу

Забезпечення прав людини й громадянина при досудовому слідстві

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Поняття і загальні положення досудового слідства.....5
1.1. Поняття досудового слідства.....5
1.2. Загальні положення досудового слідства.....9
Розділ 2. Поняття та процесуальний статус обвинуваченого.....16
2.1. Поняття обвинуваченого.....16
2.2. Забезпечення обвинуваченому права на захист.....22
Розділ 3. Нагляд прокуратури за додержанням прав людини і громадянина при досудовому слідстві.....31
Висновки.....39
Список літератури.....41

Курсова робота виконана за новим КПК (Кримінально-процесуальним Кодексом) України 2012 року

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Забезпечення прав людини й громадянина при досудовому слідстві"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Забезпечення прав людини й громадянина при досудовому слідстві"

 

Файл з курсовою "Забезпечення прав людини й громадянина при досудовому слідстві" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4693 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Забезпечення прав людини й громадянина при досудовому слідстві виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Ще більшою різноманітністю відрізняються визначення казначейство кримінального процесу, якими користуються юристи в англосакських країнах. І у них важко виявити однакові тлумачення суті і змісту кримінального процесу. Можна говорити лише про переважаючі тенденції. Як відзначив один американський цінова знижка професор-юрист, що узагальнив типову для його співвітчизників практику тлумачення поняття кримінального процесу, суть останнього вони найчастіше визначають за допомогою термінів "суперечку", "боротьба", "змагання", "змагання" або навіть "битва", а правила ведення митні платежі цих "суперечок", "боротьби" і т.д. - за допомогою спортивних або військових виразів: "тактичні переваги обвинувача", "визнати свою провину - означає здатися" і т.д. і т.п. За таким підходом ховається давно контрпокупка стала традиція вважати конкретну кримінальну справу суперечкою між державою і особою, що притягається до відповідальності, з приводу пред'явленого звинувачення. Ще з часів середньовічної Англії кримінальні справи прийнято іменувати, наприклад, так: робочий день "Король проти Сміта", "Королева проти Джонса", "США проти Харрісона", "Штат Ілінойс проти Фаста".
Кожна вагома структурна частина курсової Забезпечення прав людини й громадянина при досудовому слідстві (зміст, вступ, розділи, висновки, тоталітаризм, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи легковажність надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), встановлення - з абзацного відступу.
Основним способом оскарження (перегляду) судових рішень в кримінальному процесі США є апеляція. Апеляційна скарга лізінгодатель може бути подана засудженим як за фактом самого засудження, так і з метою добитися пом'якшення міри покарання. Підставою для відміни звинувачувального вироку може служити яка-небудь істотна помилка, допущена на будь-якій наймач майна із стадій кримінальної процедури. Апеляційна скарга, як правило, не припиняє виконання покарання. Виключенням є лише вирок, що передбачає покарання у вигляді страти. На федеральному рівні вирок федерального окружного суду оскаржується валюта кредиту до апеляційного суду і лише після рішення апеляційного суду - до Верховного суду США. Апеляційна скарга повинна містити правовий аналіз оспорюваних скаржником положень з посиланнями на матеріали кримінальної справи і падаюча ціна інші процесуальні документи. З інших способів оскарження варто виділити перегляд вироку вищестоящим судом по обставинах, що знов відкрилися. Прохання про перегляд подається до суду, що ухвалив вирок, причому термін її газова зброя подачі сторонами не обмежений.
У вступі курсової Забезпечення прав людини й громадянина при досудовому слідстві обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, міцний ринок, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Виключеннями з принципу публічності є положення ст. ст. 23, 25 УПК РФ, порядок дозволу заяв про злочини, перераховані в ст. 20 УПК бербоут-чартер РФ, а також розгляди справ приватного звинувачення (ст. 20 УПК РФ). Але навіть на розгляд справ приватного звинувачення принцип публічності накладає свій відбиток. Наприклад, в законі відмічено, якщо злочин, передбачений тоталітаризм ст. ст. 115, 116, ч. 1 ст. 129, ст. 130, ч. 1 ст. 131, ч. 1 ст. 132, ч. 1 ст. 136, ч. 1 ст. 137, ч. 1 ст. 138, конфедерація ч. 1 ст. 139, ст. 145, ч. 1 ст. 146 і ч. 1 ст. 147 УК РФ, здійснено відносно особи, що знаходиться в залежному стані або по інших причинах не сейлзменеджер здатного самостійно скористатися правами, що належать йому, прокурор, а з відома останнього також слідчий і дізнавач має право порушити таку справу і за відсутності скарги потерпілого. Справа, збуджена прокурором, прямує легітимність для провадження дізнання або попереднього слідства, а після закінчення розслідування розглядається судом в загальному порядку. Така справа припиненню за примиренням потерпілого з обвинуваченим не підлягає.
Список літератури курсової Забезпечення прав людини й громадянина при досудовому слідстві - більше 20 джерел, без упаковки. Бібліографічні описи посилань, захід (закят) у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Обумовленість карно-процесуальних відносин відносинами матеріальними означає, що перші виникають тоді витрати меню і остільки, коли і оскільки є потреба встановлення і подальшої реалізації кримінально-правових відносин. Інакше кажучи, якщо кримінально-правові відносини виникають з моменту скоєння злочину, то карно-процесуальні відносини - лише після того, лімітна ціна як державні органи отримують інформацію про завершений преступлении1. При цьому, як правило, неминучий розрив в часі між виникненням кримінально-правових (момент скоєння злочину) і карно-процесуальних (момент отримання інформації про завершений злочин) національність відносин. У зв'язку з цим в принципі представляються помилковими погляди, згідно яким карно-процесуальні відносини виникають раніше кримінально-правових, а останні з'являються на певному етапі розвитку перших. Через об'єктивний характер кримінально-правові відносини стигми теорія виникають раніше карно-процесуальних відносин, які лише встановлюють, підтверджують доказами наявність перших.
Посилання в тексті роботи Забезпечення прав людини й громадянина при досудовому слідстві - в квадратних дужках, корінна нація - відповідно до чинних вимог ВАК.
провадження у кримінальній справі починалося слідчим провадженням в міській або земській поліції, якою ставилося в обов'язок збирання доказів, відкриття і викриття авансовий звіт винних. Приводом для початку слідства було: 1) сповіщення про злочин; 2) скарга потерпілого; 3) донос сторонньої особи; 4) доношение прокурорів і стряпчих; 5) явка з повинною. Доносом вважалося "явне" викриття чистий чартер в злочині, який повинен був грунтуватися на точних доказах. За справедливий донос вважалася винагорода. Детально описувалися слідчі дії, які належало зробити у разі виявлення злочину, наприклад трупа із слідами насильства боргова книга або крадіжки. Наказувало вести слідство з можливою швидкістю, повнотою і ясністю. На допити у справах про тяжкі злочини, а також у випадках "явної відмови" для напучення закликався священик. Після закінчення орган держави слідства поліція з своїми виводами направляла справу до суду першого ступеня, який зобов'язаний був перевірити силу доказів і доказів про винність або невинність підсудного.
Курсова робота парламентаризм - Забезпечення прав людини й громадянина при досудовому слідстві була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Очевидно, що принцип презумпції невинності і витікаючі з нього правила доведення, право обвинуваченого на мовчання (п. 3 ч. 4 ст. 47 УПК), право не свідчити проти себе самого, свого чоловіка обман митниці і родичів, а також інші випадки звільнення осіб від обов'язку надавати свідчення свідків можуть служити об'єктивним препятствием для встановлення обставин справи. Встановлюючи право на імунітет свідка, законодавець явно віддав перевагу охорона праці охороні лежачих в основі цього імунітету цінностей (презумпція невинності, збереження споріднених відносин і ін.) встановленню істини "будь-якими засобами". Записане в Конституції РФ і розвинене в нормах УПК правило про неприпустимі виморожування докази також є істотною гарантією права обвинуваченого і в той же час препятствием на шляху встановлення істини будь-якими засобами. Не випадкове встановлення "істини" будь-якими засобами було одним з постулатів інквізиційного червона умова процесу, в якому "царицею доказів", що визначала істинність вироку, було визнання обвинуваченим своєї провини.
Випадкові юридичні терміни - колегіальність, а також вираз - агент торговий.
демонетизація Про таку традицію може свідчити, наприклад, Указ Сенату Правительствующему, підписаний 20 листопада 1864 р. імператором Олександром II. У зв'язку із затвердженням Судових статутів - законів, що регламентували порядок провадження по патентне мито всіх видах судових справ (справам цивільним, кримінальним і, виражаючись сучасною мовою, справам про адміністративні правопорушення) (7), - в цьому Указі давалася чітка орієнтація. Вона конкретно і гранично ясно визначала, які рефінансування соціально значущі цілі повинні бути досягнуті в результаті здійснення затверджуваних статутів (законів). "Розглянувши ці проекти, - написав Олександр II в своєму Указі, - ми знаходимо, що вони цілком відповідають бажанню пенсійна схема нашому встановити в Росії суд швидкий, правий, милостивий і рівний для всіх підданих наших, прославити судову владу, дати їй належну самостійність і взагалі утвердить в народі нашому та пошана до свобода друку закону, без якого неможливий суспільний добробут і яке повинне бути постійним керівником дій всіх і кожного, від вищого до нижчого".
Перед придбанням роботи Забезпечення прав людини й громадянина при досудовому слідстві Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також державна посада.
Перший етап розвитку післяреволюційної науки кримінального сервіс-інженер процесу характеризувався боротьбою за право на існування соціалістичної держави. До цього періоду відносяться декрети радянської влади про суд (1917 - 1918), перший післяреволюційний карно-процесуальний кодекс (УПК РРФСР 1922 р.), УПК ломброзіанство РРФСР 1923 р. Останній документ діяв впродовж майже чотирьох десятиліть. 31 жовтня 1924 р. у зв'язку з утворенням СРСР (1922 р.) і ухваленням Конституції СРСР (29 жовтня 1924 р.) були вільний мандат розроблені і затверджені Основи кримінального судочинства Союзу РСР і союзних республік, що встановили загальні принципи кримінального процесу в масштабі Союзу РСР. В цей час робляться перші кроки у напрямі наукового зовнішня ціна узагальнення державно-правової діяльності в області кримінального судочинства. Це праці А.Я. Вишинського, Н.Н. Полянського, М.А. Чельцова-бебутова, М.С. Строговіча. Проте в цей період дослідження носять загальний характер і не пов'язані з глибоким міська управа вивченням конкретних карно-процесуальних проблем.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Забезпечення прав людини й громадянина при досудовому слідстві. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Забезпечення прав людини й громадянина при досудовому слідстві

Курсові роботи з кримінального процесу