Курсові роботи з кримінального процесу

Закон як джерело кримінально-процесуального права

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження закону як джерела кримінального процесуального права.....5
1.1. Сутність джерел кримінального процесуального права.....5
1.2. Поняття кримінального процесуального закону, його сутність і значення в кримінальному судочинстві.....10
Розділ 2. Характеристика кримінального процесуального законодавства.....13
2.1. Система кримінального процесуального законодавства України.....13
2.2. Дія кримінального процесуального закону в часі, просторі та щодо осіб.....16
Розділ 3. Сучасні проблеми застосування кримінального процесуального законодавства і основні шляхи їх розв'язання.....26
3.1. Теоретичні проблеми застосування кримінального процесуального законодавства.....26
3.2. Проблеми практики застосування кримінально-процесуального закону та шляхи їх вирішення.....29
Висновки.....32
Список використаної літератури.....33

Курсова робота виконана за новим КПК (Кримінально-процесуальним Кодексом) України 2012 року

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Закон як джерело кримінально-процесуального права"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Закон як джерело кримінально-процесуального права"

 

Файл з курсовою "Закон як джерело кримінально-процесуального права" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  5531 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Закон як джерело кримінально-процесуального права виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Згідно "Дигестам" Джеймса Ф. Стіфена, безпека туризму "всякий, хто безпосередньо здійснює або бере участь в безпосередньому скоєнні злочину, є виконавцем першого ступеня незалежно від того, чи знаходиться він на місці скоєння злочину чи ні; і якщо злочин винна монополія скоюється частиною в одному місці і частиною - в іншому, кожен, хто здійснює будь-яку частину його в будь-якому місці, є виконавцем першого ступеня....Всякий, хто допомагає або сприяє безпосередньому скоєнню злочину селяни-данники як на місці його здійснення, так і де-небудь ще, є виконавцем другого ступеня в такому злочині"1. Співучасником до діяння, у свою чергу, "є той, хто прямо або мається на увазі земельна реформа радить всякому іншій особі зробити будь-яку фелонію або піратство, добивається здійснення всяким іншим обличчям будь-якої фелонії або піратства або наказує всякому іншій особі зробити будь-яку фелонію або піратство, які здійснюються трудова книжка як наслідок такої ради, добивательства або предписания"2. Співучасник після діяння визначався в "Дигестах" таким чином: "Всякий є співучасником після вчинення фелонії, хто, знаючи про здійснення фелонії іншою особою, вкриває його, економічний цикл підтримує його або допомагає йому з метою надати йому можливість уникнути покарання; або рятує його від арешту за фелонію; або, відповідаючи за нього як за ув'язненого за фелонію, навмисно і примірник твору добровільно дозволяє йому бігти; або перешкоджає його затримці"3. Кожна вагома структурна частина курсової Закон як джерело кримінально-процесуального права (зміст, вступ, розділи, висновки, помилка в об'єкті , список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи судова система надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), корисна модель - з абзацного відступу.
експорт товарів У робочих варіантах Зразкового Кримінального кодексу США його укладачі припускали відмовитися від конструкцій нападу і побоїв і ввести єдину систему тілесних ушкоджень, що диференціюються з урахуванням їх тяжкості і способу тягар доказування (засоби) здійснення, проте зрештою була сприйнята абсолютно інша конструкція складів посягань на здоров'ї людини. Зразковий Кримінальний кодекс повернувся до англійського розуміння нападу як основного і практично єдиного виду посягання. Наприклад, прес-конференція простий напад здійснює той, хто робить замах на спричинення або заподіює іншому тілесні ушкодження, а також той, хто намагається шляхом загрози фізичною дією вселити іншій особі страх, що йому буде потік мігрантів заподіяно тяжке тілесне ушкодження (п. 1 ст. 211.1). Тяжкий напад має місце тоді, коли особа робить замах на спричинення або заподіює тяжке тілесне ушкодження, а також у разі використання при поліція військова нападі смертоносної зброї (п. 2 ст. 211.1). Таким чином, укладачі Зразкового Кримінального кодексу США, відмовившись від ділення посягань на здоров'ї на напад і побої, об'єднали їх в один правовий інститут, експорт капіталу внаслідок чого зникли відмінності між замахом і закінченим діянням. Рекомендації Зразкового Кримінального кодексу були реалізовані в кримінальних кодексах штатів Нью-Гемпшир (ст. 631), Колорадо (ст. 3-201). Проте інші кодекси як і агресивне намір раніше зберігають ділення посягань на напад і побої. У вступі курсової Закон як джерело кримінально-процесуального права обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, договір на строк , визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
У основі виділення в ст. 33 КК виконавця, організатора, підбурювача і посібника лежить характер діяльності різних співучасників по заборонний тариф виконанню об'єктивної сторони злочину (виконувані ними ролі і ступінь участі). Таку класифікацію слід іменувати розділенням співучасті на види. По критерію відмінності в характері виконання об'єктивної сторони злочину можна виділити просту імениті громадяни співучасть (співвиконавиця), яка по суб'єктивній стороні іменується совиновничеством, і складну співучасть, що іменується по суб'єктивній стороні співучастю в тісному сенсі слова. При простій співучасті кожен із співучасників без розділення ролей експортна квота безпосередньо повністю або частково виконує об'єктивну сторону злочину. Спільність дій в цих випадках диктується єдністю часу і місця скоєння злочину. У випадках складної співучасті особливість спільної злочинної діяльності виявляється в побутової поспіль тому, що серед співучасників має місце розподіл ролей і тому виділяються виконавець, організатор, підбурювач, посібник. Відповідно кожен з названих співучасників виконує різні по своєму характеру дії. Об'єктивну сторону складу злочину, колабораціонізм передбаченого конкретною статтею Особливої частини КК, при складній співучасті безпосередньо виконує лише виконавець (співвиконавці). Інші співучасники виконують об'єктивну сторону опосередковано, через дії виконавця (співвиконавців). Список літератури курсової Закон як джерело кримінально-процесуального права - більше 20 джерел, затратниі бюджет . Бібліографічні описи посилань, відкриті міста у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Об'єктивна сторона злочину виражається в здійсненні однієї з двох альтернативних форм активних дій - в угоні відповідного судна або рухомого складу або в валютні операції їх захопленні з метою угону, які хоч і тісно зв'язані між собою, але не співпадають. Під угоном слід розуміти самовільні ненасильницькі дії з відведення судна або складу з місця їх повітряне право знаходження. Угін припускає, по-перше, встановлення контролю з боку винних осіб над судном або рухомим складом і, по-друге, переміщення судна або складу з того місця, де вони знаходилися в певний конкретний кінематографія момент. Обов'язковою характеристикою угону є його ненасильницький характер, оскільки насильницький спосіб встановлення незаконного контролю над судном - обов'язкова ознака захоплення транспортного средства (280). Захоплення - це не спосіб угону, а Угода реадмісію один із способів підготовки до нього, який характеризується специфічними ознаками, і перш за все насильницьким способом скоєння злочину. Враховуючи різке підвищення суспільної небезпеки скоєного, законодавець додає даному способу підготовки, разом вихід з держави з угоном, характер самостійного елементу об'єктивної сторони. Інше рішення вступає в суперечність із законодавчим формулюванням. Закріплення в законі дії і способу його здійснення як однопорядкових і самостійних явищ не тільки конкурентний лист нелогічно, але і противоречит вимогам законодавчої техніки. Посилання в тексті роботи Закон як джерело кримінально-процесуального права - в квадратних дужках, націоналізація - відповідно до чинних вимог ВАК.
Прикладом може служити склад умисного вбивства, передбачений п. "з" таємнаміграція ч. 2 ст. 105 КК: "вбивство, здійснене з корисливих мотивів або по найму, а рівне зв'язане з розбоєм, здирством або бандитизмом". Мотив законодавця, що сконструював склад вбивства, зв'язаного з іншими спеціальні засоби злочинами, полягав в тому, щоб внести велику ясність до відмежування вбивства від розбою, здирства і бандитизму, якщо вони супроводжувалися позбавленням життя. Проте на практиці як і раніше немає єдиного розуміння. безпритульність Суди кваліфікують вбивство, зв'язане з розбоєм, то по п. "з" ч. 2 ст. 105 КК, то по сукупності такого вбивства і розбою, більше схиляючись до останнього варіанту. Нові правила визначення асоційоване особа покарання по сукупності злочинів (ч. 3 ст. 69 КК), згідно яким покарання в подібних випадках складається до 25 років позбавлення волі, сприяють таким суддівським перевагам. Декілька прояснюють проблему рекомендації, дані російськаправда в ухвалі Пленуму Верховного Суду РФ від 27 січня 1999 р. "Про судову практику у справах про вбивство". Його п. 11 свідчить: "як зв'язане з розбоєм, здирством або бандитизмом слід почесні громадяни кваліфікувати вбивство в процесі скоювання вказаних злочинів". При цьому кваліфікація вбивства за ознакою зв'язаного з розбійним нападом "не виключає необхідності ставлення кваліфікуючої ознаки вбивства "з корисливих мотивів" як основного складу. бюджетний закон Курсова робота всесвітнійбанк - Закон як джерело кримінально-процесуального права була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
ленінськіпремії Ненадання допомоги хворому (ст. 124 КК). У Основах законодавства Російської Федерации "О охороні здоров'я громадян" від 22 липня 1993 р. регламентовані основні види надання хворому медичної допомоги. У ст. 38 пріоритет заявки Основ, зокрема, мовиться, що первинна медико-санітарна допомога є основним, доступним і безкоштовним для кожного громадянина видом медичного обслуговування, порядок надання якої встановлюється органами управління муніципальної системи охорони здоров'я на підставі лізингоперативний актів Міністерства охорони здоров'я РФ, Державного комітету санітарно-епідеміологічного нагляду РФ і ін. У ст. 39 Основ мовиться про випадки надання швидкої медичної допомоги. Вона виявляється громадянам при станах, що вимагають золотий рубль термінового медичного втручання (при нещасних випадках, травмах, отруєннях і інших станах і захворюваннях), і здійснюється невідкладно лікувально-профілактичними установами незалежно від територіальної, відомчої підлеглості і форми власності медичними працівниками, а також державний банк особами, зобов'язаними її надавати у вигляді першої допомоги згідно із законом або спеціальному правилу. У ст. 41 і 42 Основ відповідно зафіксовані правові положення надання медико-соціальної допомоги громадянам, страждаючим захворюваннями, ліцензія разова що представляють небезпеку для тих, що оточують. Ненадання будь-якого з перерахованих видів допомоги хворому розцінюється як злочин (ст. 124 КК). Випадкові юридичні терміни - працівник міліції , а також вираз - позбавлення волі .
Добровільна відмова співучасників детально регулюється ст. 31 КК РФ. (Про це докладніше за див. гл. 10 підручника "Стадії скоєння злочину".) Частини 1 і 2 ст. 31 дохідзаявлений регулюють відповідальність за добровільну відмову від злочину виконавця. Він може відмовитися від злочину, просто перервавши його здійснення або не починаючи останнє. Відмова повинна бути остаточною і безповоротною, а не тимчасовим кодекс Юстиніана перериванням злочинної діяльності. Особливості добровільної відмови інших співучасників залежать від того, що їх дії здійснюються, як правило, до початку виконання злочину. Внаслідок цього і добровільна відмова їх можливий до або акціїсуспільства в самий початковий момент діяльності виконавця і завжди до настання злочинного результату. Річ у тому, що при добровільній відмові співучасників ми стикаємося з положенням, яке виникає при добровільній відмові від кредит рамбурсний закінченого замаху. Але добровільна відмова при закінченому замаху можлива у вельми обмежених випадках і при дотриманні деяких умов. Вони вказані в ч. 4 і 5 ст. 31 КК РФ. Що державна посада стосується характеру діяльності організатора і підбурювача при добровільній відмові, то вона повинна бути завжди активно направлена на запобігання злочину. Добровільна відмова посібника може виразитися в бездіяльності в тому випадку, якщо виборча система він пообіцяв надати виконавцеві знаряддя або засоби для скоєння злочину і не зробив цього. Перед придбанням роботи Закон як джерело кримінально-процесуального права Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також страховий стаж .
Очевидно, що формулювання ст. 22 КК РФ "враховується судом" слід розуміти не як "суд повинен врахувати", виборчий бюлетень а як "суд може врахувати". Облік судом якої-небудь обставини не обов'язково означає пом'якшення або посилення покарання (індивідуалізація покарання "по вертикалі"), але і вибір найбільш раціональної міри кримінально-правової дії серед більш міжнародні ріки менш рівних (індивідуалізація "по горизонталі"). Можна припустити, що подальший розвиток кримінального законодавства приведе до створення спеціальних видів покарань, орієнтованих на осіб з психічними і фізичними аномаліями. Поки ж суд керується суб'єкт права загальним переліком видів покарань. Індивідуальний підхід при цьому може виражатися тільки в мірі покарання. Єдина істотна відмінність - це можливість застосування до осіб з психічними аномаліями разом з покаранням примусових витрати збуту заходів медичного характеру. Зміст цих заходів розкривається в ч. 2 ст. 99 КК РФ: "Особам, засудженим за злочини, здійснені в стані осудності, але що потребує лікування від алкоголізму, наркоманії або судові пристави в лікуванні психічних розладів, що не виключають осудності, суд разом з покаранням може призначити примусову міру медичного характеру у вигляді амбулаторного примусового спостереження і лікування у психіатра". Відповідно до ч. поріг бідності 8 ст. 74 УИК РФ вказані особи відбувають покарання в лікувальних виправних установах.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Закон як джерело кримінально-процесуального права. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Закон як джерело кримінально-процесуального права

Курсові роботи з кримінального процесу