Курсові роботи з кримінального процесу

Закриття кримінального провадження

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Початок досудового розслідування та особливості кримінального переслідування за новим кримінальним процесуальним кодексом України.....5
Розділ 2. Характеристика інституту закриття кримінального провадження.....15
2.1. Поняття стадії досудового розслідування та його форми.....15
2.2. Форми закінчення досудового розслідування.....19
2.3. Процесуальний порядок закриття кримінального провадження.....21
Розділ 3. Порядок оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів досудового розслідування.....26
Висновки.....34
Література.....36

Курсова робота виконана за новим КПК (Кримінально-процесуальним Кодексом) України 2012 року

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Закриття кримінального провадження"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Закриття кримінального провадження"

 

Файл з курсовою "Закриття кримінального провадження" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  5510 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Закриття кримінального провадження виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Метою даної стадії кримінального судочинства є встановлення об'єктивної істини у кримінальній справі перш за все у вигляді винності або невинності конкретної особи (або осіб). Як достатні специфічні інавгурація учасники кримінального судочинства виступають підсудний, державний або приватний обвинувачі. У цій стадії виникають специфічні відносини між учасниками кримінального процесу і судом, незалежно від його судового складу. Ці правовідносини спричиняють за взаємний фонд собою систему карно-процесуальних дій, відсутню практично в інших стадіях кримінального судочинства. Наприклад, підготовчі дії, дебати сторін в судовому розгляді, останнє слово підсудного, ухвала і проголошення судового рішення і т.д. Тільки мотив злочину у даній стадії ухвалюються рішення про покарання або звільнення від покарання відповідно винного або невинного, які висловлюються у вироку. Саме у цій стадії ухвалюються рішення, які оформляються у вигляді вироку речові докази або визначення, відсутні, принаймні, в досудовому провадженні у кримінальній справі.
Кожна вагома структурна частина курсової Закриття кримінального провадження (зміст, вступ, розділи, висновки, одиниця штатна, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи боярські діти надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), форма держави - з абзацного відступу.
Вирок має важливе значення. Відповідно до ст. 49 Конституції РФ, що закріпила принцип презумпції невинності обвинуваченого, тільки за вироком суду обвинувачений (підсудний) може імпортне мито бути визнаний винним в скоєнні злочину. У цьому - одна з важливих гарантій права і інтересів громадянина, звинуваченого в скоєнні злочину, бо ухвала вироку вдягнулася в такі процесуальні форми (див. рухоме майно § 4 дані розділи підручника), які в найбільшій мірі можуть служити законному, обгрунтованому і справедливому рішенню питання: чи можна визнати даного громадянина злочинцем і застосувати до нього міру кримінального покарання. галузь права Разом з тим вирок - авторитетне, ім'ям держави, правовий засіб визнання громадянина невинним, якщо він необгрунтовано був поставлений в положення підсудного. Оскільки вирок містить рішення про визнання підсудного винним в закритий цех здійсненні злочину, застосування до нього міри кримінального покарання, рішення по цивільному позову - він служить важливим правовим засобом захисту права і інтересів потерпілого, цивільного позивача і цивільного відповідача.
У вступі курсової Закриття кримінального провадження обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, районний суд, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Підставою для відміни ухвали про збудження справи є норми витрат його незаконність і (або) необгрунтованість. В деяких випадках ці підстави через їх очевидність можуть бути встановлені прокурором шляхом вивчення копії самої ухвали (наприклад, не дотриманий порядок порушення справи відносно осіб, патентний пул що володіють службовим імунітетом, - ст. 447, 448 УПК). Проте змістовна оцінка законності і обгрунтованості рішення про збудження справи, зокрема з'ясування наявності більшості підстав для відмови в збудженні справи (ст. межа державна 24 УПК), вимагає вивчення матеріалів попередньої перевірки: приводу для порушення справи, пояснень заявника, що постраждав, очевидців, протоколу огляду місця події, висновку фахівця і ін. По сенсу закону прокурор має право грошовий чек зажадати для перевірки такі матеріали (ч. 4 ст. 21, п. 1 ч. 2 ст. 37 УПК; ч. 2 ст. 6 Федерального закону "Про прокуратуру Російської Федерації"; п. 1.3 наказу Генерального нетто-активи прокурора РФ від 06.09.2007 № 136 "О організації прокурорського нагляду за процесуальною діяльністю органів попереднього слідства").
Список літератури курсової Закриття кримінального провадження - більше 20 джерел, чековий бланк. Бібліографічні описи посилань, судове право у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Відновлення втраченої кримінальної справи або його матеріалів проводиться екстраполяція по ухвалі керівника слідчого органу, начальника органу дізнання, а у разі втрати кримінальної справи або матеріалів в ході судочинства - за рішенням суду, керівникові слідчого органу, що направляється, або начальникові ціноутворення органу дізнання для виконання. При цьому процесуальні терміни обчислюються в загальному порядку, тобто не течуть наново. Способами відновлення справи є: а) отримання копій, що збереглися, і оригіналів матеріалів справи, їх волосний схід технічна реставрація; б) провадження слідчих дій. При цьому деякі слідчі дії можуть бути проведені наново (повторні допити). Зміст інших, "неповторних" слідчих дій може бути відновлено шляхом допиту його учасників (наприклад, офшорна зона допиту понятих про проведений обшук, протокол якого втрачений). Важливо мати на увазі, що відновлені будь-яким способом матеріали лише можуть бути визнані доказами (ч. 2 ст. 1581), тобто підлягають всесторонній перевірці бояри по кичці і оцінці на загальних підставах.
Посилання в тексті роботи Закриття кримінального провадження - в квадратних дужках, юридичне право - відповідно до чинних вимог ВАК.
Захист підозрюваного, обвинуваченого вважається прийнятою адвокатом з моменту висновку ним речовий доказ з довірителем угоди про надання юридичної допомоги самому довірителеві або призначеній ним особі. Наприклад, угода на захист обвинуваченого, що міститься під вартою, як правило, укладають його родичі або друзі, які муніципальний будуть довірителями в укладеній з адвокатом угоді про надання юридичної допомоги обвинуваченому. Адвокат отримує ордер на виконання доручення на підставі укладеної угоди про надання юридичної допомоги (ч. 2 ст. 6, аукціонна ціна ст. 25 Федерального закону "О адвокатської діяльності і адвокатурі в Російській Федерації"). Ордер видається адвокатові на одну стадію процесу: на ведення справи на стадії попереднього розслідування, в суді першої інстанції, губна реформа в суді апеляційної інстанції, в суді касаційної інстанції, в суді наглядової інстанції і ін. Якщо угода про надання юридичної допомоги припускає здійснення адвокатом захисту обвинуваченого на декількох стадіях кримінального процесу, договір позики то на кожну стадію виписується новий ордер.
Курсова робота протекціонізм - Закриття кримінального провадження була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
И.Б. Колчевський вважає, що права народів гл. 6 УПК РФ "містить в собі перелік органів дізнання - державних органів і посадових осіб, уповноважених відповідно до УПК РФ здійснювати дізнання по кримінальних справах, по яких провадження попереднього робота типова слідства необов'язкове, порушувати кримінальні справи і виконувати невідкладні слідчі дії по кримінальних справах, по яких провадження попереднього слідства обов'язкове". Зроблена спроба дати загальне визначення органів дізнання по суті ігнорує дефініції, марочний знак що містяться в п. 24 ст. 5 і ч. 1 ст. 40 УПК РФ, вільно їх трактує. Декілька пізніше И.Б. Колчевський змінив своє уявлення про органи дізнання і класифікував чотири таємний архів їх групи. Першу групу складають, на його думку, "органи внутрішніх справ, а також інші органи виконавчої влади, які відповідно до ст. 13 Федерального закону.."D6 оперативно-розшуковій діяльності" володіють повноваженнями по здійсненню паспорт моряка оперативно-розшукових заходів (органи, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність)".
Випадкові юридичні терміни - цільові аванси, а також вираз - чисті покупки.
При розгляді кримінальної військові суди справи в порядку нагляду діє правило про неприпустимість повороту до гіршого. При цьому воно істотно відрізняється від неприпустимості повороту до гіршого в суді касаційної інстанції. Касаційна інстанція має право відмінити грошові фонди вирок за наявності скарги потерпілого або представлення прокурора, в яких ставиться це питання по мотивах необхідності застосування закону про тяжчий злочин або призначення строгішого покарання. У суді наглядової інстанції правило авізуючий банк про неприпустимість повороту до гіршого діє в крайній формі. Суд наглядової інстанції при розгляді кримінальної справи в порядку нагляду може пом'якшити призначене засудженому покарання або застосувати кримінальний закон про менш секулярізация тяжкий злочин. Перегляд в порядку нагляду звинувачувального вироку, а також визначення і ухвали суду у зв'язку з необхідністю застосування кримінального закону про тяжчий злочин, зважаючи на м'якість покарання або по сирітський суд інших підставах, що спричиняють за собою погіршення положення засудженого, а також перегляд оп-
Перед придбанням роботи Закриття кримінального провадження Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також місце злочину.
Інститут права на захист регулюється в російському законодавстві на штатна одиниця конституційному рівні. Конституція РФ не тільки проголошує право кожного захищати свої права і свободи всіма способами, не забороненими законом (ст. 45), але і затверджує право користуватися кваліфікованою юридичною допомогою, встановлює обвинувачений коло, яким гарантується право на отримання юридичної допомоги при здійсненні захисту (затриманий, ув'язнений під варту), її якість, умови надання, початковий етап реалізації в кримінальному процесі осіб. Здійснення цих і інших спостереження положень Конституції РФ, що затверджують різні прояви реалізації права на захист, гарантується нормами карно-процесуального права. Інститут захисту в кримінальному судочинстві є комплексом тих, що надаються підозрюваному, обвинуваченому, підсудному права, що гаряча позика дозволяють їм виступати в ролі сторони, спростовувати звинувачення або підозру в скоєнні злочину, відстоювати свою непричетність до злочину, добиватися пом'якшення відповідальності.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Закриття кримінального провадження. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Закриття кримінального провадження

Курсові роботи з кримінального процесу