Курсові роботи з кримінального процесу

Закiнчення досудового розслiдування

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження закінчення досудового розслідування.....5
1.1. Поняття стадії досудового розслідування та його форми.....5
1.2. Форми закінчення досудового розслідування.....12
Розділ 2. Процесуальний порядок закінчення досудового розслідування.....14
2.1. Процесуальний порядок закриття кримінального провадження.....14
2.2. Процесуальний порядок звільнення від кримінальної відповідальності.....18
2.3. Звернення до суду з обвинувальним актом, клопотанням про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру.....25
Висновки.....33
Література.....35

Курсова робота виконана за новим КПК (Кримінально-процесуальним Кодексом) України 2012 року

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Закiнчення досудового розслiдування"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Закiнчення досудового розслiдування"

 

Файл з курсовою "Закiнчення досудового розслiдування" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  5509 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Закiнчення досудового розслiдування виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Відмова адвоката від прийнятого на себе захисту не може бути пояснена якою-небудь причиною, наприклад, тим, що він вважає провину обвинуваченого доведеною, хоча той помилування провину не визнає. Відмова від продовження прийнятого захисту недопустима, оскільки він позбавляє звинуваченого важливого права - мати вибраного їм або призначеного йому захисника, який, на думку обвинуваченого, достатньо кваліфікований для повідомлення здійснення його захисту від пред'явленого звинувачення. Адвокат, не маючи права відмовитися від прийнятого захисту, повинен вибрати таку лінію захисту, який би відповідав позиції обвинуваченого і максимально захищав його від необгрунтованого природний спад засудження. Закріплене в законі правило глибоко гуманистично за своєю природою і не дозволяє порушити принцип змагальності і рівноправ'я сторін (ст. 15 УПК). Проте зі всіх осіб, які можуть виступати як митний анклав захисники, дана заборона стосується тільки адвокатів, оскільки вони є професійними захисниками, і саме в їх особі держава гарантує обвинуваченому конституційне право на отримання кваліфікованої юридичної допомоги (ч. 1 ст. 48 речові права Конституції РФ).
Кожна вагома структурна частина курсової Закiнчення досудового розслiдування (зміст, вступ, розділи, висновки, великі холопи, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи буксирування надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), дата платежу - з абзацного відступу.
Таке громадянство положення не повністю узгоджується із статусом прокурора як органу нагляду за слідством і як майбутнього державного обвинувача. Так, прокурор - державний обвинувач має право представляти суду на свій розсуд докази, валюта векселя відмовитися від звинувачення, змінити його у бік пом'якшення, клопотати про припинення справи (ч. 5, 7 і 8 ст. 246 і ін.). З урахуванням систематичного тлумачення процесуальних норм представляється невиправданим позбавлення ощадна книжка прокурора повноважень змінювати обвинувальний висновок в частині пом'якшення звинувачення, доповнення списку свідків з боку звинувачення, складання нового обвинувального висновку, припинення справи. Повернення справи слідчому по даних підставах веде до значного пайовий фонд збільшення термінів слідства і утримання під вартою. Крім того, виконання даного рішення прокурора припиняється у разі оскарження слідчим, а само оскарження може бути багатоступінчатим. Такий громіздкий механізм противоречит праву бути користування судимим без невиправданої затримки (подп. "с" ч. 3 ст. 14 Пакту про цивільні і політичні права).
У вступі курсової Закiнчення досудового розслiдування обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, крива попиту, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Перш ніж почнеться дослідження доказів, сторони висловлюють свою позицію у справі, що нагадує вступні дебати (заяви) в англійському кримінальному судочинстві (див. про це § 1 справжнього лісові землі розділу). Державний обвинувач висловлює звинувачення, а приватний обвинувач у справах приватного звинувачення - заява. Закон не вимагає, щоб державний обвинувач оповістив весь обвинувальний висновок або важ звинувачувальний акт - мова мотив злочину йде лише про розкриття змісту звинувачення. Тільки у справах приватного звинувачення приватний обвинувач висловлює заяву про залучення особи до кримінальної відповідальності. Державний обвинувач має право вибрати будь-яку форму викладу звинувачення: контрреклама оповістити обвинувальний висновок (акт), а також ухвалу прокурора про зміну звинувачення, винесене в порядку ч. 2 ст. 226, або сформулювати звинувачення виходячи із змісту ухвали про призначення судового засідання (якщо державна зрада звинувачення було змінене на попередньому слуханні). Проте у будь-якому випадку виклад повинен містити дані про особу підсудного, істоту і формулювання звинувачення.
Список літератури курсової Закiнчення досудового розслiдування - більше 20 джерел, попередження. Бібліографічні описи посилань, коронні судді у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Зобов'язання обвинуваченого за досудовою угодою, що укладається, про співпрацю полягають в здійсненні під час попереднього наслідку визначених угодою активних дій, які об'єктивно сприяють розкриттю екстра-премія і розслідуванню злочинів, викриванню і кримінальному переслідуванню інших співучасників злочину і розшуку майна, здобутого в результаті злочину. Наслідком таких дій обвинуваченого є досягнення вказаних результатів у справі, а також можливі митна система позитивні результати по інших кримінальних справах. Такими діями обвинуваченого можуть виступати ініціатива в наданні повних і правдивих свідчень про власну участь в скоєнні злочину; про роль, рішення і дії інших повноваження співучасників злочину, про плановані і такі, що готуються злочини, невідомі слідству, про засоби і форми зв'язку усередині злочинної групи, про місцезнаходження викраденого, речових доказів, документів t зброї і т.п., а модус вівенді також особиста активна участь в слідчих діях, що проводяться, направлених на викривання співучасників і ін.
Посилання в тексті роботи Закiнчення досудового розслiдування - в квадратних дужках, камер-коллегия - відповідно до чинних вимог ВАК.
У статті 6 мовиться про захист генна інженерія права і інтересів лише фізичних і юридичних осіб (організацій), проте кримінальне судочинство - галузь публічного права, і більшість кримінальних справ є справами не приватного, а публічного звинувачення (ч. 5 ст. право петиції 20). В ході карно-процесуальної діяльності можуть серйозно обмежуватися деякі права і свободи громадян, а також права юридичних осіб. На меті подібної діяльності прямо указує ч. 3 ст. 55 Конституції РФ: акцептний банк "права і свободи людини і громадянина можуть бути обмежені федеральним законом тільки в тій мірі, в якій це необхідно в цілях захисту основ конституційного ладу, моральності, здоров'я, права і законних державна рада інтересів інших осіб, забезпечення оборони країни і безпеки держави". Тому зміст ч. 1 ст. 6 слід тлумачити розширювально, а в кримінальному процесі повинен здійснюватися захист не тільки приватних інтересів окремих великий князь фізичних і юридичних осіб, але і публічних інтересів, а саме: основ конституційного ладу, моральності, оборони країни і безпеки держави.
Курсова робота особливі мита - Закiнчення досудового розслiдування була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Підстави і порядок провадження на стадії відновлення справ зважаючи на нові або такі, що знов відкрилися обставини істотно відрізняються від підстав і урядова криза порядку наглядового провадження по кримінальних справах. Якщо при розгляді справи в порядку судового нагляду підстави до перегляду вироку, визначення і ухвали суду витікають, як правило, з матеріалів справи, то відновлення заповідні роки відповідного провадження, що є підставою, - нові обставини, що знов відкрилися, в них не відображені. Хоча обставини, що знов відкрилися, або причини їх появи і існували у момент виголошення вироку, відносна ціна вони не були відомі суду, і наявність їх повинно бути встановлено розслідуванням, а у ряді випадків, крім того, судом у вироку. Обставинами, що знов відкрилися, визнаються: 1) встановлені вироком суду, дезинформація що вступив в законну силу, явна помилковість свідчень потерпілого або свідка, висновки експерта, а рівно підробленість речових доказів, протоколів слідчих і судових дій і інших документів або явна не-
Випадкові юридичні терміни - товарна біржа, а також вираз - виборче право.
До обставин, підметом доведенню у справах про застосування примусових заходів медичного характеру, половнічество належить і питання про можливість особи, що зробила суспільне небезпечне діяння в стані неосудності або хворого душевним розладом після скоєння злочину, правильно сприймати, запам'ятовувати і відтворювати обставини справи і брати платіжні союзи участь в проведенні слідчих дій. По сенсу закону, при позитивній відповіді на дане питання не виключається, що таке особа може брати участь в слідчих діях, що проводяться, і в розгляді процесуальний кримінальної справи. Відповідь на дане питання вимагає проведення судово-психіатричної або психолого-психіатричної експертизи. Якщо буде визнано, що через психічний стан провадження слідчих дій за участю особи, відносно якої ведеться особливе провадження, охорона праці неможливе, слідчий повинен відобразити це в протоколі, оголосивши його захисникові і законному представникові. В цьому випадку дана особа не повинна брати участь і в судовому розгляді.
Перед придбанням роботи Закiнчення досудового розслiдування Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також цивільні права.
Як і раніше діючий закон, новий УПК передбачає підписний лист можливість припинення кримінальної справи по нереабілітовуючих обвинувачений підставам на стадії попереднього слідства. Як раніше, так і тепер ряд процесуалістів вважає, що цей порядок порушує презумпцію невинності, оскільки в цьому випадку наказовий дяк має місце визнання особи винним без вироку суду. У зв'язку з цим корисно взяти до уваги позицію Європейського суду з цього питання. З ряду рішень виходить, що Суд убачає порушення тяглові селяни презумпції невинності у тому випадку, коли обвинувачений не згоден з припиненням справи по нереабілітовуючих його підставах і при цьому у нього немає права вимагати розгляду справи в суді і дозволу спори виборчі питання про його винність вироком суду. Подібного недоліку не було і немає в російському законодавстві. Згідно ч. 7 ст. 27 УПК припинення кримінальної справи по будь-якій нереабілітовуючій підставі не допускається, муніципальний якщо обвинувачений проти цього заперечує. В цьому випадку провадження у справі продовжується в звичайному порядку.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Закiнчення досудового розслiдування. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Закiнчення досудового розслiдування

Курсові роботи з кримінального процесу