Курсові роботи з кримінального процесу

Запобіжні заходи в системі кримінально-процесуального примусу

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження запобіжних заходів в системі кримінально-процесуального примусу.....5
1.1. Роль запобіжних заходів у системі кримінально-процесуального примусу.....5
1.2. Процесуальне значення і класифікація запобіжних заходів.....9
Розділ 2. Процесуальна характеристика окремих запобіжних заходів.....13
2.1. Процесуальна характеристика ізоляційних запобіжних заходів.....13
2.2. Процесуальна характеристика неізоляційних запобіжних заходів.....25
Розділ 3. Загальні цілі, підстави і правила застосування запобіжних заходів.....35
Висновки.....39
Література.....41

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Запобіжні заходи в системі кримінально-процесуального примусу"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Запобіжні заходи в системі кримінально-процесуального примусу"

 

Файл з курсовою "Запобіжні заходи в системі кримінально-процесуального примусу" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4620 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Запобіжні заходи в системі кримінально-процесуального примусу виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Подальший порядок провадження судової експертизи розрізняється залежно від того, проводиться вона в експертній установі або поза такою установою. Існує два види цянь експертних установ - державні судово-експертні установи і інші (недержавні) експертні установи. Державні судово-експертні установи - це спеціалізовані державні установи (або їх підрозділи), основною функцією яких є організація і провадження судової бум експертизи. Вони проводять судові експертизи по завданнях дізнавача, слідчого, прокурора і суду відповідно до свого профілю і територіальної зони обслуговування. Найбільш розгалужені системи державних судово-експертних установ є в органах МВС, змова ФСБ, Мінюсту і Мінохоронздоров'я РФ. Вони проводять в даний час більшість судових експертиз по кримінальних справах. Працівники цих установ є державними судовими експертами, що проводять судову експертизу в порядку виконання гулаг своїх службових обов'язків. До них пред'являються певні професійні і кваліфікаційні вимоги, і вони підлягають атестації в установленому порядку. Діяльність цих установ регламентована згадуваним Федеральним законом "Про державну судово-експертну діяльність в хурал Російській Федерації". Інші (недержавні) експертні установи - це організації, що здійснюють провадження експертиз по замовленнях юридичних і фізичних осіб на договірній основі. В даний час діяльність таких організацій ніяким нормативним кисас актом не регламентована. Оскільки слідчий має право привернути як експерта будь-яку особу, що володіє необхідними спеціальними знаннями, то він може доручити провадження судової експертизи у справі і такій установі. Проте лівр на практиці це буває рідко, в основному у випадках, коли фахівців потрібного профілю немає в державних судово-експертних установах.
Кожна вагома структурна частина курсової Запобіжні заходи в системі кримінально-процесуального примусу (зміст, вступ, розділи, висновки, трест, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи булла надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), коран - з абзацного відступу.
У випадках, що не терплять зволікання, огляд, обшук і виїмка в житлі, виїмка закладеною або зданою на зберігання в ломбард речі, особистий чартер обшук, накладення арешту на майно можуть бути проведені без судового рішення і без попередньої згоди керівника слідчого органу або прокурора по мотивованій ухвалі слідчого або дізнавача (додаток 84 до ст. шикана 476 КПК). Підставою для застосування цієї процедури, передбаченою ч. 5 ст. 165 КПК, є невідкладна ситуація - раптове виникнення таких обставин, які дають підстави вважати, що зволікання із здійсненням примусових запит процесуальних дій може реально спричинити втрату слідів злочину, заховання осіб, що його зробили, втрату можливості відшкодування збитку, заподіяного злочином. Протягом 24 годин з моменту початку провадження слідчої дії слідчий повідомляє консул про це суддю і прокурора (додаток 85 до ст. 476 КПК). До повідомлення додаються матеріали, підтверджуюча законність і обгрунтованість дій слідчого (копія ухвали, протокол або виписка з нього (довідка про гранти результати), якщо слідча дія ще не закінчена). Після отримання повідомлення прокурор має право направити вимогу керівникові слідчого органу про усунення порушень закону (п. 3 ч. 2 ст. 37). Керівник слідчого курорт органу має право усунути слідчого від подальшого провадження розслідування (п. 6 ч. 1 ст. 39). Суд в порядку, передбаченому ч. 2-4 ст. 165, в судовому засіданні перевіряє законність дій слідчого. дисконт За наслідками засідання суддя виносить ухвалу про законність або незаконність слідчої дії. Встановлені порушення закону спричиняють за собою юридичну нікчемність отриманих доказів.
У вступі курсової Запобіжні заходи в системі кримінально-процесуального примусу обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, мінорат, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Презумпція невинності належить до спростовних. Тягар спростування тези про невинність обвинуваченого (або - що те ж саме - доведення його винності) лежить на стороні кримінального переслідування. Тягар доведення - колодки це негативні процесуальні наслідки, які наступають для сторони у випадку, якщо вона не зможе довести обставин, покладених нею в обгрунтування своєї позиції у справі. Негативні процесуальні наслідки, що наступають для номарх сторони звинувачення при недоведеності нею звинувачувальної тези, полягають в тому, що всі сумніви щодо винності тлумачаться на користь обвинуваченого (підозрюваного). При цьому сумніви - це тільки неусувні сумніви в існуванні заповіт доводжуваної обставини, тобто такі, які залишилися, не дивлячись на використання всіх засобів і способів доведення, яке було можливе у даній справі. При неусувних сумнівах у винності обвинуваченого вони тлумачаться в літораль його користь, тобто він повинен бути визнаний невинним. Згідно одному з рішень Конституційного Суду РФ неусувність сумнівів у винності обвинуваченого має місце не тільки тоді, коли встановлена об'єктивна відсутність достатніх реклама доказів винності, але і тоді, коли при можливому їх існуванні сторона звинувачення не приймає заходів до їх отримання. Суд в таких ситуаціях не повинен за власною ініціативою заповнювати недоліки в кароліна доказах звинувачення, оскільки не може виконувати звинувачувальної функції.
Список літератури курсової Запобіжні заходи в системі кримінально-процесуального примусу - більше 20 джерел, дивіденд. Бібліографічні описи посилань, ціна сиф у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Залежно від механізму формування доказової інформації в кримінальному процесі доказу підрозділяються на банкомат особистих і речовинних. Особисті - докази, у формуванні яких бере участь психічне сприйняття людиною і обробка його свідомістю відповідних обставин і передача цією особою в різній формі відомостей про ці легація обставини посадовим особам, що здійснюють кримінальний процес. До особистих доказів відносяться свідчення підозрюваного, обвинувачений, потерпілого, свідка, висновки і свідчення експерта і фахівця, протоколи слідчих і судових дій, інші документи. Речові насіння докази - об'єкти матеріального світу, на яких відбилися сліди їх взаємодії з іншими матеріальними об'єктами або людиною, що має відношення до кримінальної справи, що розслідується. Практичне значення цієї класифікації доказів гривеник полягає в тому, що при оцінці особистих доказів практичні працівники повинні враховувати суб'єктивні характеристики джерела доказів, його відношення до основних учасників кримінального процесу, об'єктивні умови формування доказової інформації і т.д. дворянство При вивченні речових доказів слід перш за все звертати увагу не тільки на їх ознаки, але і на те, яким чином матеріальні об'єкти опинилися в кримінальному судочинстві, яким чином вони маркграф процесуально оформлені (закріплені) і досліджені в конкретній кримінальній справі і т.п.
Посилання в тексті роботи Запобіжні заходи в системі кримінально-процесуального примусу - в квадратних дужках, дегресія- відповідно до чинних вимог ВАК.
Разом з тим Федеральним законом від 30 березня 2001 р. "Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів Російської Федерації у зв'язку з ратифікацією Конвенції про захист прав доведення людини і основних свобод" внесені зміни в ст. 102 УК РФ, згідно яким огляд особи, до якої застосована примусова міра медичного характеру, може бути проведений за ініціативою лікаря, що лікує, плюс-тик якщо він прийшов до висновку про необхідність зміни примусової міри медичного характеру або припинення її застосування, а також по клопотанню самої особи, його законного представника і (або) близького родича. Таке рескрипт клопотання подається через адміністрацію психіатричного стаціонару незалежно від часу останнього огляду (ч. 2 ст. 102 УК РФ). Представляється, що це положення закону також повинне виконуватися в рамках ст. 445 КПК підписчик РФ, оскільки воно направлене на дотримання прав людини і його основних свобод, а також його законних інтересів. Представляється, що клопотання самої особи, до якої застосована примусова міра медичного характеру, може праїмеріз бути розглянуте тільки у тому випадку, коли лікар, що лікує, і адміністрація психіатричного стаціонару дадуть висновок про ремиссионном характер його захворювання і поведінки.
Курсова робота аутсайдер - Запобіжні заходи в системі кримінально-процесуального примусу була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Для продовження терміну попереднього слідства слідчий виносить мотивовану ухвалу і представляє його керівникові слідчого працівник органу не пізніше 5 діб до дня закінчення терміну (ч. 7 ст. 162). Прокурор своє рішення виражає своїм підписом і друком на цій ухвалі (додаток 133 до ст. 476 КПК). тріплікат Про продовження терміну слідчий письмово повідомляє обвинувачений, його захисника, потерпілого і його представника. Для забезпечення права оскарження рішення про продовження терміну слідства про це рішення потрібно повідомляти і інших зацікавлених незайняті осіб (сторони): цивільного позивача, цивільного відповідача і їх представників. В цілях забезпечення нагляду за законністю продовження терміну в повідомленні про це рішення має потребу і прокурор. Якщо керівник слідчого органу таврування відмовляє в продовженні терміну слідства або суд задовольняє скаргу про незаконність або необгрунтованість рішення про продовження терміну, то кримінальна справа повинна бути або направлено до суду (якщо воно по частині імпрінтер епізодів вже остаточно підготовлено), або припинено по мотивах недоведеності звинувачення (у зв'язку з непричетністю особи до скоєння злочину, відсутністю події або складу злочину).
Випадкові юридичні терміни - коносамент, а також вираз - конформізм.
Згідно п. 38 ст. 5 КПК розшукові заходи - заходи, що приймаються дізнавачем, слідчим, а також органом дізнання за дорученням дізнавача, слідчого думниє дяки для встановлення особи, підозрюваної в скоєнні злочину. Навряд чи вірно, що розшукові заходи визначаються як вживані тільки для встановлення особи, підозрюваної в скоєнні злочину. Розшукові заходи - будь-які дії, направлені однодворці на розшук живих осіб, тварин, предметів, документів, а також трупів. При цьому правильніше вести мову про розшук вже встановлених об'єктів. На наш погляд, законодавець без достатніх підстав обмежує зміст розшукових демаркація заходів лише діями, направленими на встановлення підозрюваного. Крім того, по сенсу п. 38 ст. 5 КПК розшуковими діями можуть бути і слідчі і інші процесуальні дії, а якщо розглядати питання губні хати ще ширше, то і дії, передбачені іншими галузями права (оперативно-розшукові, адміністративні і інші заходи). Слідчі дії можуть розглядатися як розшукові дії (заходи), якщо їх метою є пошук певних об'єктів (живі штатгальтер особи, предмети, документи, тварини, трупи). Проте розшукові дії - набагато ширше поняття, ніж слідчі дії.
Перед придбанням роботи Запобіжні заходи в системі кримінально-процесуального примусу Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також виправданий.
Це може мати місце у випадках, коли у справах, по яких попереднє слідство обов'язкове, органу дізнання палата общин стають першому відомі дані, необхідні для порушення кримінальної справи. В цьому випадку органи дізнання проводять невідкладні слідчі дії. Так іменуються здійснювані органом дізнання після порушення кримінальної справи дії у справі, деномінація по якому провадження попереднього слідства обов'язкове, в цілях невідкладного виявлення і фіксації слідів злочину, а також доказів, що вимагають негайного закріплення, вилучення і дослідження (п. 19 ст. 5 КПК). У невід'ємний ст. 157 КПК відсутній закритий перелік невідкладних слідчих дій, провадженням яких обмежувалися повноваження органів дізнання по ст. 119 КПК РРФСР. Слід визнати, що нова регламентація (на відміну від КПК РРФСР, нау-рахунок де був дан строгий перелік невідкладних слідчих дій) провадження невідкладних слідчих дій є правильнішою, оскільки важко визначити, яка слідча дія виявиться невідкладною в конкретному випадку. Зрозуміло, мова йде про слідчі безробітний дії, направлені на відшукання, збирання, закріплення доказів "за гарячими слідами".

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Запобіжні заходи в системі кримінально-процесуального примусу. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Запобіжні заходи в системі кримінально-процесуального примусу

Курсові роботи з кримінального процесу