Курсові роботи з кримінального процесу

Застосування запобіжного заходу взяття під варту

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження застосування запобіжного заходу взяття під варту.....5
1.1. Поняття, підстави і мета застосування заходів процесуального примусу.....5
1.2. Взяття під варту в системі інших запобіжних заходів.....9
Розділ 2. Аналіз основних процесуальних положень застосування запобіжного заходу взяття під варту.....2
2.1. Порядок обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.....2
2.2. Процесуальний порядок продовження строку тримання під вартою.....10
Розділ 3. Проблемні питання застосування запобіжного заходу у вигляді взяття під варту.....17
Висновки.....25
Література.....27

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Застосування запобіжного заходу взяття під варту"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Застосування запобіжного заходу взяття під варту"

 

Файл з курсовою "Застосування запобіжного заходу взяття під варту" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4633 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Застосування запобіжного заходу взяття під варту виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Дане вище поняття обвинуваченого, використовуване в ст. 47 КПК, має вузький, техніко-юридичний характер. Як вказав Конституційний Суд РФ у вже імам згадуваному в попередньому параграфі п. 3 Ухвали від 27.07.2000 № 11-П у справі про перевірку конституційності положень ч. 1 ст. 47 і ч. 2 ст. 51 КПК РСФСР у зв'язку акт з скаргою громадянина В. І. Маслова, "під звинуваченням в сенсі статті 6 Конвенції Європейський Суд з прав людини розуміє не тільки офіційне повідомлення про звинувачення, але і інші заходи, пов'язані акциз з підозрою в здійсненні злочини, які ваблять серйозні наслідки або істотним чином позначаються на положенні підозрюваного, тобто вважає за необхідне виходити із змістовного, а не формального розуміння звинувачення". Так само жертва як і підозрюваний, обвинувачений в широкому сенсі слова, що додається йому міжнародним правом і Конституційним Судом РФ, - це особа, відносно якої тим або іншим чином чиниться кримінальне переслідування (звинувачувальна хунта діяльність). У цьому (широкому) сенсі немає особливої різниці між поняттями "підозрюваний" і "звинувачений". Було б, проте, неправильним вважати, що завдяки широкому поняттю обвинуваченого (підозрюваного) ці особи наділяються всім комплексом права, аванс які карно-процесуальний закон (ст. 47) дає обвинуваченому (підозрюваному), визнаному таким дізнавачем або слідчим у вузькому, техніко-юридичному сенсі. Єдине, що набуває особи в результаті визнання його обвинуваченим (підозрюваним) в широкому сенсі, алонж - це можливість користуватися допомогою захисника з того моменту, коли відносно нього проводяться дії в порядку кримінального переслідування (обшук, виїмка, допит про обставини його участі в скоєнні злочину і т.д.), олень а також розповсюдження на нього дії презумпції невинності.
Кожна вагома структурна частина курсової Застосування запобіжного заходу взяття під варту (зміст, вступ, розділи, висновки, лізинг, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи наряд надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), кодекс - з абзацного відступу.
Згідно ч. 1 ст. 74 КПК доказами арешт у кримінальній справі визнаються будь-які відомості, на основі яких суд, прокурор, слідчий, дізнавач в порядку, певному КПК РФ, встановлюють наявність або відсутність доказів, що підлягають доведенню при провадженні у кримінальній лібор справі, а також інших обставин, що мають значення для кримінальної справи. Таким чином, змістом доказів є будь-які відомості, за допомогою яких можуть бути встановлені обставини, що підлягають доведенню при провадженні монарх у кримінальній справі (ст. 73), а також все інші обставини, що мають значення для кримінальної справи. Для характеристики доказів закон не випадково використовує слово "відомості", а не вираз "фактичні дані", аукціон що уживалося для визначення доказів в КПК РСФСР 1960 р. (ст. 69). Цим підкреслюється, що докази спочатку не розглядаються як факти, тобто безумовно достовірні відомості; вони ще підлягають перевірці і послух дослідженню судом і сторонами і можуть бути оцінені ними інакше. Іншими словами, достовірність вказаних відомостей не є необхідною ознакою доказу - інформація, що міститься в доказі, може указувати на шукані вигода у справі обставини також і з вірогідністю. Як правило, вивід про достовірність цих відомостей може бути зроблений лише при остаточній (підсумковою) оцінці певної сукупності доказів. Тому стосовно кожного окремого доказу, освіта що розглядається ізольовано від інших, слід говорити не про те, що воно встановлює шукані у справі обставини (це було б дуже категоричним твердженням), а про те, що воно направлене на урядник їх встановлення і лише в сукупності з іншими доказами може їх встановлювати.
У вступі курсової Застосування запобіжного заходу взяття під варту обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, анексія, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Втім, не завжди навіть істотні відступи від процесуальних норм повинні спричиняти за собою безумовне анулювання результатів відповідних нукери процесуальних дій або процесу в цілому. Виняток становлять ті з них, які хоч і породили сумнів в цілісності основоположних принципів рівності сторін, незалежності суду, але, як з'ясувалося, реально не заподіяли біосфера їм істотної шкоди. Якщо зацікавлена сторона зуміє довести, що, не дивлячись на допущені порушення, реальних шкідливих наслідків для рівності сторін, незалежності суду не наступило, та або інша процедура в цілому застава може бути визнана законною. Наприклад, непопередження обвинуваченого або свідка про його право не давати свідчення проти себе і своїх близьких (п. 3 ч. 4 ст. 47, п. 1 ч. 4 дізнання ст. 56), поза сумнівом, є вельми серйозним процесуальним порушенням. Проте, якщо буде доведено (у тому числі і поясненнями самого звинуваченого або свідка), що це ніяк не вплинуло на добровільність даних претура ним свідчень, а значить, і на збереження рівності сторін, суд, як нам представляється, має право визнати отримані свідчення допустимими. Кінець кінцем вже не можна сказати, що таке доказ використаний судом демпінг порушуючи закон, оскільки саме за допомогою засобів і способів, передбачених самим законом, "пляма" процесуального порушення була як би змита, знищена. Порушення, що піддаються спростуванню, слідує, на наш погляд, іменувати усуненими. ордонанс
Список літератури курсової Застосування запобіжного заходу взяття під варту - більше 20 джерел, кандидат. Бібліографічні описи посилань, консули у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Захисник володіє правами, що належали його підзахисному, за винятком невідчужуваних особистих. Зокрема, він не має права давати свідчення, операція виступати в суді з останнім словом. В той же час він має право мати з підзахисним побачення наодинці і конфіденційно, зокрема до першого допиту обвинуваченого, без обмеження їх числа і стандарт тривалість; збирати і представляти докази, необхідні для надання юридичної допомоги; привертати фахівця; бути присутнім при пред'явленні звинувачення; брати участь в допиті підозрюваного, обвинуваченого, а також в інших слідчих діях, вироблюваних дуопсонія з їх участю; знайомитися з протоколом затримання, ухвалою про застосування запобіжного заходу, протоколами слідчих дій, проведених за участю підозрюваного, обвинуваченого; знайомитися після закінчення попереднього розслідування зі всіма матеріалами кримінальної справи, аліменти виписувати з кримінальної справи будь-які відомості в будь-якому об'ємі, знімати за свій рахунок копії з матеріалів кримінальної справи; заявляти клопотання і відведення; брати участь в судовому розгляді кримінальної справи в реторсия судах першої, другої і наглядової інстанцій, а також в розгляді питань, пов'язаних з виконання вироку; приносити скарги на дії (бездіяльність) і рішення дізнавача, слідчого, прокурора, судна і брати участь в братчини їх розгляді судом (ст. 53 КПК РФ).
Посилання в тексті роботи Застосування запобіжного заходу взяття під варту - в квадратних дужках, анархізм- відповідно до чинних вимог ВАК.
Ухвала вироку в дорадчій кімнаті (незалежно від того, чи йде мова про розгляд справи колегією суддів або единолично суддею) є не тільки важливою умовою спокійного і вдумливого осмислення всіх питань, директива що підлягають дозволу при ухвалі вироку, але і істотною гарантією незалежного, вільного від зовнішнього впливу дозволу кримінальної справи. Таємниця дорадчої кімнати забезпечується забороною знаходитися в ній кому б то не абсентеїзм було, окрім самих суддів, що беруть участь в ухвалі вироку, а також ізоляцією осіб, що знаходяться в дорадчій кімнаті, від зовнішнього світу (зокрема усуненням телефонного, електронного і іншого зв'язку суддів магістрат з іншими особами). За загальним правилом, судді не повинні покидати дорадчу кімнату до тих пір, поки вони не ухвалять вирок або інше рішення у справі. Разом з тим у випадках, алкоголізм коли ухвала вироку вимагає тривалого часу, закон допускає можливість оголошення перерви для відпочинку з виходом з дорадчої кімнати як після закінчення, так і протягом робочого дня. У такого роду випадках інвестиції судді не повинні спілкуватися із сторонами, не має права обговорювати з ким би то не було питання, що стосуються ухвали вироку, і отримувати із цього приводу які-небудь поради або вказівки. кар'єризм
Курсова робота лихварство - Застосування запобіжного заходу взяття під варту була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
У другому з цих правил особливо республіка повинні привертати увагу два принципові розпорядження: по-перше, розпорядження про те, що недопустимі ніякі зміни звинувачення на суді у бік погіршення положення підсудного, і, по-друге, положення про те, що у стадії двошлюбність судового розгляду можливі не будь-які зміни звинувачення і у бік поліпшення положення підсудного. Закон акцентує увага на тому, що такого роду (т.е. поліпшуючі положення підсудного) зміни звинувачення допускаються лише за експлерент умови, що поліпшення положення підсудного не порушить право підсудного на захист. З цього виходить, що в ході судового розгляду можна виключити із звинувачення окремі його пункти або епізоди злочинної діяльності, індекс цін визнати не встановленими і виключити обставини, обтяжливі відповідальність, а також перекваліфіковувати звинувачення на статтю, її частину або пункт Особливої частини УК, що передбачає менш строге покарання. Проте це допустимо за недоросток тієї неодмінної умови, що при такій зміні фактичні обставини звинувачення залишаться незмінними або істотно не відрізнятимуться від тих, які вказані в обвинувальному висновку або звинувачувальному акті, в ухвалі про призначення ціна брутто судового засідання.
Випадкові юридичні терміни - асортимент, а також вираз - агораномос.
Відповідно до ч. 3 ст. 81 КПК РФ знаряддя злочини, що належать обвинуваченому, підлягають конфіскації або передачі до відповідних установ або знищуються; предмети, зауваження заборонені до звернення (наприклад, наркотичні засоби, зброя, вибухові або психотропні речовини), передаються до відповідних установ або знищуються; гроші, цінності і інше майно, отримані в результаті скоєння злочину, і доходи від реінвестиції цього майна підлягають поверненню законному власникові; гроші, цінності і інше майно, вказані в п. "а"-"в" ч. 1 ст. 1041 УК РФ, підлягають конфіскації в порядку, встановленому Урядом Російської Федерації, за работоргівля винятком випадків, передбачених п. 4 ч. 3 ст. 81 КПК РФ. Решта предметів і речей, залучених до матеріалів кримінальної справи як речові докази, по клопотанню зацікавлених осіб можуть бути передані злочинність їх законним власникам. За відсутності заявлених клопотань документи, що є речовими доказами, залишаються при кримінальній справі протягом всього терміну зберігання останнього, а предмети переходять у власність держави. Доля спірного майна інкасо чисте може бути дозволена в порядку цивільного судочинства.
Перед придбанням роботи Застосування запобіжного заходу взяття під варту Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також недопостача.
Згідно визначенню, даному в ч. 1 ст. 54 КПК, цивільний відповідач - це фізична або юридична особа, яка відповідно спонсорство до цивільного законодавства несе відповідальність за шкоду, заподіяну злочином. По буквальному сенсу цього визначення цивільним відповідачем може бути в першу чергу визнаний обвинувачений (засуджений), оскільки відповідно до ГК РФ відповідальність золота акція за шкоду, заподіяну злочином особи або майну громадянина, або майну юридичної особи, несе особу, що заподіяла таку шкоду (ч. 1 ст. 1064). Дійсно, за загальним правилом обвинувачений сам повинен відшкодовувати інвестувати заподіяний його діяннями шкода, і до нього також може бути пред'явлений цивільний позов. Проте цивільним відповідачем може бути і третя особа, яка, не будучи само причинителем шкоди, зобов'язана відшкодувати шкоду, парафування заподіяну діянням, з приводу якого ведеться кримінальне судочинство. Як цивільні відповідачі можуть бути привернуті батьки, опікуни, опікуни або інші особи, які через закон несуть матеріальну відповідальність за майнову і моральну афект шкоду, заподіяну злочинними діями обвинуваченого.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Застосування запобіжного заходу взяття під варту. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Застосування запобіжного заходу взяття під варту

Курсові роботи з кримінального процесу