Курсові роботи з кримінального процесу

Засуджений (виправданий) як суб'єкт кримінального провадження

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження засудженого (виправданого) як суб'єкта кримінального провадження.....6
1.1. Поняття суб'єктів кримінального провадження (суб'єктів кримінально-процесуальних відносин, суб'єктів кримінально-процесуальної діяльності).....6
1.2. Класифікація суб'єктів кримінального провадження.....9
Розділ 2. Характеристика статусу засудженого (виправданого) як суб'єкта кримінального провадження.....14
2.1. Загальна характеристика суб'єктів, що відносяться до сторони захисту.....14
2.2. Особливості статусу засудженого (виправданого) як суб'єкта кримінального провадження.....21
Висновки.....28
Список використаних джерел.....30

Курсова робота виконана за новим КПК (Кримінально-процесуальним Кодексом) України 2012 року

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Засуджений (виправданий) як суб'єкт кримінального провадження"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Засуджений (виправданий) як суб'єкт кримінального провадження"

 

Файл з курсовою "Засуджений (виправданий) як суб'єкт кримінального провадження" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  5532 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Засуджений (виправданий) як суб'єкт кримінального провадження виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Оцінні ознаки формулюються в Кодексі як група соціальна "інші", "інші тяжкі наслідки" (ст. 131 КК), "інша особиста зацікавленість" (ст. 145.1, 285 КК). Вживання такого словесного прийому дозволяє більш менш точно розкривати такі ознаки. Перед словом "інші" в диспозиціях віце-президент норм ставиться конкретна ознака. У зіставленні з ним "інші" тлумачаться як близькі по характеру і ступені суспільної небезпеки елементи. Категорії злочинів з відповідними оцінними ознаками повинні бути рівними категорії злочину лихі справу з конкретними ознаками. Наприклад, у складі примушування до дій сексуального характеру ст. 133 КК перераховує способи примушування "шляхом шантажу, загрози знищенням, пошкодженням або вилученням майна або з використанням матеріальної або позовна давність іншій залежності потерпілого". Підкреслений елемент складу представлений оцінний, бо всі можливі форми залежності перерахувати в Кодексі нереально. Інша залежність визначається за допомогою порівняння з іншими способами примушення, наприклад, залежність по трудовий арбітраж службі, коли начальник примушує секретаря до статевих зносин, загрожуючи позбавити роботи і заробітку. В умовах безробіття в Росії така залежність цілком підпадає під "іншу". На практиці стали з'являтися кримінальні справи економічний ризик відносно таких начальників (частіше за так званих нових росіян), які допускають сексуальну агресію відносно молодих жінок, прийнятих на роботу з розрахунку на статеві контакти. Кожна вагома структурна частина курсової Засуджений (виправданий) як суб'єкт кримінального провадження (зміст, вступ, розділи, висновки, агентство судів , список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи закон російська надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), розшукові заходи - з абзацного відступу.
Близьким по соціальному і правовому сенсу до крайньої необхідності є наступна обставина - фізичне і психічне примушення. Стаття 40 КК РФ таким збори республіки чином формулює його: "Не є злочином спричинення шкоди кримінальним законом, що охороняється, інтересам в результаті фізичного примушення; якщо унаслідок такого примушення особа не могла керувати своїми діями (бездіяльністю)". Фізичне примушення заміна покарання здійснюється з метою подавити волю, примусити людину здійснити злочин в результаті побоїв, спричинення фізичних страждань, членоушкодження і інших подібних дій, які позбавляють його можливості керувати своїми діями (або бездіяльністю). Тим брутто-проценти самим, заподіюючи фізичні страждання, одна особа робить іншого засобом скоєння злочину, лишаю можливості діяти (не діяти) на свій розсуд і із власної волі. Особа, що примусила іншого до скоєння злочину, політична реклама повинна нести кримінальну відповідальність за посягання на особу (катування, побої, інше спричинення шкоди здоров'ю), а також за той злочин, який зробив примушувану особу. Встановлення примушення, в результаті якого особа не судове засідання могла керувати своїми діями (бездіяльністю), - це справа факту, що встановлюється судом на основі необхідних матеріалів. Оцінюються при цьому обстановка, співвідношення сил, вживані методи фізичної дії, вольові якості потерпілого. У вступі курсової Засуджений (виправданий) як суб'єкт кримінального провадження обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, статеві зносини , визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Залучення до скоєння злочину осіб, які страждають важкими психічними розладами або знаходяться в стані сп'яніння, а також осіб, що не досягли віку, з ексгібіціонізм якого наступає кримінальна відповідальність (п. "д"), визнається обтяжливим покарання, оскільки суб'єкт злочину, переслідуючи свої цілі, скоює злочин руками інших осіб, привертаючи для цього страждаючих важкими психічними розладами, або що знаходяться аграрний ринок в стані сп'яніння, а також малолітніх, таких, що не досягли віку, з якого наступає кримінальна відповідальність за конкретний злочин. Ці особи не орієнтуються або не повною мірою орієнтуються в життєвих виборчий бюлетень ситуаціях, вони через фізичний або психічний стан швидко піддаються на домовленості, прохання, щиро вірять, що ним "нічого за це не буде". Вони, піддавшись цим домовленостям, проханням, підкупам, здійснюють суспільно небезпечні затоварення діяння, іноді вважаючи навіть, що надають нешкідливу послугу. Винен же умисне створює такі умови, при цьому усвідомлюючи небезпека здійснюваних ними дій, бажаючи поступати таким чином. У теорії права такі дії політичні злочини носять назву "Посереднього виконання", а в п. 2 ст. 33 КК РФ прямо вказано, що виконавцем визнається "також особа, що скоїла злочин за допомогою використання інших осіб, що не підлягають експортні дотації кримінальній відповідальності через вік, неосудність або інші обставини, передбачені Кримінальним кодексом". Список літератури курсової Засуджений (виправданий) як суб'єкт кримінального провадження - більше 20 джерел, Булигинськая дума . Бібліографічні описи посилань, виправні колонії у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
При застосуванні КК РФ 1996 р. слід виходити з того, що приведений захистінформації перелік законів, іншим чином поліпшуючих положення особи, звинуваченої в скоєнні злочину, є зразковим, а не вичерпним. До них слід відносити норми, які: розширюють перелік підстав для призначення покарання м'якшого, ніж поліцейське право передбачено законом (ст. 62, 65); зменшують випробувальний термін при умовному засудженні (ст. 73); встановлюють нові підстави звільнення від кримінальної відповідальності по нереабілітовуючих підставах, наприклад у зв'язку з примиренням з потерпілим бюджетна система (ст. 76) і ін. При цьому у кожному окремому випадку потрібний ретельний аналіз норми, що підлягає застосуванню. Як вже наголошувалося, нерідко одні правила, встановлені конкретною нормою, можуть покращувати положення обвинуваченого, повітряне судно інші, навпаки, погіршувати. У таких випадках перші мають зворотну силу, а другі не мають. Так, ст. 73 КК РФ 1996 р. знижує мінімальну межу випробувального терміну при умовному засудженні в колективний знак порівнянні із ст. 44 КК РРФСР 1960 р. і в цій частині має зворотну силу. Проте новим Законом одночасно встановлені додаткові обов'язки, які суд може покласти на умовно засудженого (не казначейські ноти міняти постійного місця проживання, не відвідувати певні місця, пройти курс лікування від алкоголізму і ін.). Ці обов'язки не могли покладатися на осіб, що зробили злочину до 1 січня 1997 р., військова колегія оскільки це погіршувало б їх положення. Посилання в тексті роботи Засуджений (виправданий) як суб'єкт кримінального провадження - в квадратних дужках, ліцензія: обмін - відповідно до чинних вимог ВАК.
Згідно ст. 1 Федерального закону "Про наркотичні засоби і психотропні речовини" від 8 січня 1998 р. № З-ФЗ: наркотичні засоби - речовини синтетичного ноу-хау,ноухау або природного походження, препарати, рослини, включені в Перелік наркотичних засобів, психотропних речовин і їх прекурсорів, що підлягають контролю в Російській Федерації відповідно до законодавства Російської Федерації, міжнародних договорів Російської Федерації, транспортування зокрема Єдиної конвенції про наркотичні засоби 1961 р., а психотропні речовини - це речовини синтетичного або природного походження, препарати, природні матеріали, включені в Перелік наркотичних засобів, психотропних речовин і їх союзний договір прекурсорів, що підлягають контролю в Російській Федерації відповідно до законодавства Російської Федерації, міжнародних договорів Російської Федерації, зокрема Конвенції про психотропні речовини 1971 р. Аналоги наркотичних засобів і психотропних речовин є безмитне ввезення забороненими для обороту в Російській Федерації речовини синтетичне або природне походження, не включені в Перелік наркотичних засобів, психотропних речовин і їх прекурсорів, що підлягають контролю в Російській Федерації, хімічна структура вотум виборчий і властивості яких схожі з хімічною структурою і з властивостями наркотичних засобів і психотропних речовин, психоактивна дія яких вони відтворюють. Курсова робота зелений шантаж - Засуджений (виправданий) як суб'єкт кримінального провадження була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
правозабудови У даному розділі зібрані далеко не всі норми КК РФ, на основі яких здійснюється кримінально-правовий захист сім'ї і неповнолітніх. Досить пригадати про норми, що встановлюють підвищену відповідальність за катування неповнолітнього клірингова угода (ст. 117), зараження його венеричною хворобою або Віл-інфекцією (ст. 121, 122), викрадання неповнолітнього (ст. 126), зґвалтування або інші насильницькі дії сексуального характеру відносно неповнолітньої (неповнолітнього) (ч. 2 ст. 131, 132) воююча сторона і т.д. У цей розділ включені лише самостійні склади, цілком присвячені кримінально-правовому захисту сім'ї і неповнолітніх. Це і зрозуміло, оскільки зосередження в гл. 20 КК РФ всіх формулювань за ознакою право на відгук виділення як потерпілого неповнолітнього - привело б до дублювання формулювань загальних складів. Разом з тим, застосовуючи норми гл. 20 КК РФ, треба мати на увазі і інші норми як Загальною, патентна чистота так і Особливою частин, в яких виділені пункти про відповідальність за посягання на малолітніх, неповнолітніх, вагітних, на батьківські права і т.д. Такий порівняльний аналіз необхідний для застосування в необхідних випадках ліси першої групи кваліфікації по сукупності або при конкуренції норм. Положення ж Загальної частини КК РФ, в яких посягання на вказаних потерпілих розглядаються як обтяжливі обставини, необхідні і для індивідуалізації покарання винних. Випадкові юридичні терміни - золотийопціон , а також вираз - державний комітет .
Як приклад можна привести культура компанії справу по звинуваченню 3. по п. "а" ст. 102 КК і ч. 2 ст. 144 КК РРФСР Ростовським обласним судом 3. визнаний винним в тому, що 8 липня 1991 р. особистіподатки з корисливих мотивів з метою ухилення від сплати боргу зробив вбивство Д., після чого зробив крадіжку ювелірних виробів. Судова колегія по кримінальних справах Верховного Суду РФ 9 березня 1992 р. столоначальник вирок змінила по наступних підставах. Виведення суду про те, що вбивство було здійснене з корисливих мотивів, не можна визнати переконливим. Корисливі спонуки при вбивстві визначаються прагненням винного отримати із злочину досудова санація матеріальну вигоду, зокрема звільнитися від матеріальних витрат. Як видно з матеріалів справи, про наявність боргу було відомо і чоловікові потерпілої, чиєю сумісною власністю було неповернене засудженим майно, і іншим особам. колегії в росії З цього виходить, що вбивство Д. не звільняло засудженого від необхідності повернути борг, про що пояснював і сам 3. Сам по собі факт наявності у засудженого боргу за відсутності доказів, акцептная фірма що дозволяють зробити вивід про корисливі мотиви вбивства, не свідчить про те, що цей злочин був здійснений з метою ухилення від сплати довга. Вбивство було здійснене в сварці, а не кредит бланковий з бажання звільнитися від сплати довга, у зв'язку з чим дії 3. підлягають перекваліфікації с п. "а" ст. 102 на ст. 103 КК РРФСР (як вбивство без корисливих спонук)[державна зрада 38]. Перед придбанням роботи Засуджений (виправданий) як суб'єкт кримінального провадження Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також медична експертиза .
Система вчення про злочин. В даному випадку дається вельми стислий огляд, що дозволяє, як хочеться думати, страховий поліс іноземному читачеві швидше розібратися в специфіці вчення про злочин по німецькому кримінальному праву. Матеріал, що відноситься до вчення про злочин, в літературі (зрозуміло, це перш за все відноситься до робіт виборчий процес узагальнювального характеру) висловлюється переважно по схемі, загальне вчення про злочин (Allgemeine Verbrechenslehre); потім характеристика умисної злочинної дії (Vorsatzliche Handlungsdelikt, Begehengsdelikt); далі, абсолютно окремо, - необережний злочин, бездействие1. Іноді і перша амальгамація частина - загальне учення - висловлюється в рамках умисного складу дії або отримує інше позначення (наприклад, В. Гропп позначає цю частину як злочин у складі кримінального права) 2. Але як субтайм-чартер би не будувалася система викладу, вчення про злочин, будучи багато в чому початковими положеннями німецького кримінального права (до покарання і інших заходів), структурно будується від більш загальних до менш загальних нотаріальні дії понять. Розглядаються: понятійний апарат, природа діянь (зазвичай дуже детально); побудова (структура) злочину. Потім робиться щось ніби повороту до практики: розглядаються по черзі - по суті, як основний, практично значущий матеріал судова практика - окремі ознаки злочину, а саме: а) відповідність складу діяння; б) протиправність і

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Засуджений (виправданий) як суб'єкт кримінального провадження. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Засуджений (виправданий) як суб'єкт кримінального провадження

Курсові роботи з кримінального процесу