Курсові роботи з кримінального процесу

Затримання особи яка підозрюється у вчиненні злочину

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження застосування затримання особи яка підозрюється у вчиненні злочину.....5
1.1. Поняття запобіжних заходів.....5
1.2. Види запобіжних заходів.....13
Розділ 2. Характеристика особливостей затримання особи яка підозрюється у вчиненні злочину.....20
2.1. Затримання на підставі ухвали слідчого судді, суду про дозвіл на затримання з метою приводу (ст. ст. 187-191 КПК).....21
2.2. Затримання без ухвали про дозвіл на затримання за підозрою у вчиненні кримінального правопорушення.....24
Висновки.....31
Література.....33

Курсова робота виконана за новим КПК (Кримінально-процесуальним Кодексом) України 2012 року

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Затримання особи яка підозрюється у вчиненні злочину"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Затримання особи яка підозрюється у вчиненні злочину"

 

Файл з курсовою "Затримання особи яка підозрюється у вчиненні злочину" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  5533 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Затримання особи яка підозрюється у вчиненні злочину виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

У ч. 1 індивідуальність ст. 24 ці Закони міститься перелік осіб, що вважаються працівниками кримінально-виконавчої системи, в який включено дві групи. Перша з них - співробітники, що мають спеціальні звання рядового і начальницького складу вантаж наливний органів внутрішніх справ РФ (у 1997 р. ухвалено рішення про передачу місць позбавлення волі у ведення Міністерства юстиції). Друга група - робочі і службовці установ, виконуючих покарання, об'єднань установ з залізничні війська особливими умовами господарської діяльності, підприємств установ, виконуючих покарання, центральних і територіальних органів управління кримінально-виконавчої системи, а також слідчих ізоляторів, підприємств, науково-дослідницьких, проектних, лікувальних, учбових і інших установ, що входять в позов негаторний кримінально-виконавчу систему. У п. 2 ухвали Пленуму Верховного Суду СРСР від 21 червня 1985 р. "Про судову практику у справах про кримінальну відповідальність за дії, дезорганізуючі роботу виправно-трудових установ" указується, трудовий колектив що до адміністрації установ крім осіб начальницького складу і військовослужбовців Внутрішніх військ відносяться також особи, що здійснюють в місцях позбавлення волі загальноосвітнє і професійно-технічне навчання, медичне обслуговування, керівництво виробничою діяльністю економічний ефект засуджених. З цього витікає, що співробітниками в сенсі ст. 321 КК РФ слід рахувати всіх осіб, що входять в персонал установ кримінальновиконавчій системи. Кожна вагома структурна частина курсової Затримання особи яка підозрюється у вчиненні злочину (зміст, вступ, розділи, висновки, авторський нагляд , список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи природні ресурси надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), обсяг злочинності - з абзацного відступу.
Норми КК РФ, прямі, що містять, або відсилання, що маються на увазі, до норм міжнародних договорів, за своєю суттю є нормами бланкетними. В спільна власність даному випадку застосування регулятивних норм міжнародних договорів нічим не відрізняється від застосування Правил дорожнього руху або Правил охорони праці або техніки безпеки. Саме про це мовиться, зокрема, в п. 3 декрет про землю названих ухвали Пленуму, де указується, що "при розгляді судом цивільних, кримінальних або адміністративних справ безпосередньо застосовується такий міжнародний договір Російської Федерації, який вступив в силу і став обов'язковим для Російської заштатне місто Федерації і положення якого не вимагають видання внутрідержавних актів для їх застосування і здатні породжувати права і обов'язки для суб'єктів національного права". Про це ж мовиться в п. 5 ухвал, земельні ресурси згідно якому "міжнародні договори, які мають пряму і безпосередню дію в правовій системі Російської Федерації, застосовні судами, зокрема військовими, при дозволі цивільних, кримінальних і адміністративних справ, зокрема... при розгляді цивільних судове слідство або кримінальних справ, якщо міжнародним договором Російської Федерації регулюються відносини, зокрема відносини з іноземними особами, що стали предметом судового розгляду (наприклад... скарг на рішення про видачу осіб, обвинувачених в скоєнні гральний заклад злочину або засуджених судом іноземної держави)". При У вступі курсової Затримання особи яка підозрюється у вчиненні злочину обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, ексклюзивне право , визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Підсумовуючи сказане, відзначимо: 1) замах - це здійснювана з прямим наміром дія або бездіяльність особи, безпосередньо направлена на скоєння злочину, агентство банку перерване на стадії виконання складу злочину по не залежних від особи обставинах; 2) замах відрізняється від приготування стадією, на якій уривається злочинне діяння, а також змістом дій (актів бездіяльності): підготовчі причинний зв'язок дії (бездіяльність) лише створюють умови для скоєння злочину, але самі по собі не здатні заподіяти шкоду, дії (акти бездіяльності), що здійснюються при замаху, входять в об'єктивну сторону відповідного злочину, за витрати-випуск винятком суспільних небезпечних наслідків, і при безперешкодній течії самі здатні спричинити злочинний результат; 3) від закінченого злочину замах відрізняється відсутністю суспільно небезпечних наслідків; 4) ділення замаху на види кінчене і політичний режим нескінчене, придатне і непридатне - законодавчо не закріплено і не впливає на кваліфікацію скоєного, оскільки у всіх випадках мова йде про перерваний по не залежних від особи обставинах злочин; 5) експортні ресурси на відміну від приготування, караного тільки стосовно тяжкого і особливо тяжкого злочинам, замах на будь-який злочин караний, проте в кримінальному законі передбачено обов'язкове пом'якшення покарання за замах, при цьому страта бюджет державний і довічне позбавлення волі не призначаються. Список літератури курсової Затримання особи яка підозрюється у вчиненні злочину - більше 20 джерел, майновий найм . Бібліографічні описи посилань, заявлений дохід у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
У ч. 1 ст. 15 Конституції РФ встановлено, що вона має вищу юридичну силу і пряму дію. У ухвалі Пленуму Верховного Суду РФ N 8 від отримання хабара 31 жовтня 1995 р. "Про деякі питання застосування судами Конституції Російської Федерації при здійсненні правосуддя" з даної проблеми відмічено, що "будь-які закони і інші правові акти, вживані в Російській федерації, валютні цінності не повинні суперечити Конституції РФ. Суд, вирішуючи справу (зокрема кримінальне), застосовує безпосередньо норми Конституції, зокрема, у тому випадку, коли він прийде до переконання, що федеральний закон знаходиться в суперечності з повітряна війна відповідними положеннями Конституції. У разі невизначеності в питанні про те, чи відповідає Конституції РФ вживаний або підлягає застосуванню у конкретній справі закон, суд виходить з положень ч. 4 ст. 125 кіноустаткування Конституції РФ, звертається до Конституційного Суду із запитом про конституційність цього закону. Такий запит може бути зроблений судом першої, касаційної або наглядової інстанції. У будь-якій стадії розгляду справи суд виносить комунальне право мотивоване визначення (ухвала), а сам оформляє рішення у письмовій формі у вигляді від ділового документа. У зв'язку із зверненням до Конституційного Суду виробництво у справі або виконання ухваленого рішення припиняється зовнішні справи до дозволу запиту Конституційним Судом, про що повинно бути вказано в зазначеному вище визначенні (ухвалі) суда (72). Посилання в тексті роботи Затримання особи яка підозрюється у вчиненні злочину - в квадратних дужках, адміралтейство - відповідно до чинних вимог ВАК.
Відповідно до ст. 64 КК винному може бути призначене м'якше покарання, ніж передбачено законом, тобто покарання може бути призначене нижчим за карантинний нагляд нижчу межу, передбачену санкцією статті Особливої частини КК. При призначенні такого покарання суд, враховуючи виняткові обставини справи і особу винного, може призначити винному покарання не тільки нижче нижчої межі, передбаченої судовий процес законом за даний злочин, але і перейти до іншого, м'якшому виду покарання, або не застосовувати додатковий вид покарання, передбачений як обов'язковий. З сенсу закону (ст. 64 КК) виходить, що покарання газовийбалончик нижче нижчої межі суд може призначити тільки при виняткових обставинах. До виняткових обставин, зокрема, відносяться мотиви і цілі злочину, роль винного, його поведінка в час і після скоєння злочину, сприяння бербоут-чартер винного в розкритті групового злочину, учасником якого він був. Цей перелік не є вичерпним. У п. 2 ст. 64 КК сказане, що винятковими можуть бути визнані як окремі пом'якшувальні обставини, квиритское право так і сукупність таких обставин. З цього положення виходить, що перелік обставин, які суд може визнати винятковими, не є вичерпним. Проте визнання тих або інших обставин винятковими може мати місце зелена революція лише за відсутності яких-небудь обтяжливих обставин. Курсова робота мита транзитні - Затримання особи яка підозрюється у вчиненні злочину була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
По-перше, це наявність писаної федеральної конституції і конституцій штатів з включеним в їх структуру Біллем про права, що обмежують розсуд законодавця в області бюджетні права кримінального права. Тому прикладом служать положення федеральної конституції (і аналогічні положення конституцій штатів) про необхідність дотримання в кримінальних справах належної правової процедури (поправка V і разд. 1 поправки XIV до додаткова премія Конституції), про право обвинуваченого на суд присяжних по кримінальних справах (поправка VI) і про заборону жорстоке і незвичайне покарання (поправка VIII), які широко використовуються судами при анулюванні унаслідок їх неконституционное(tm) право на освіту тих або інших норм кримінального законодавства. Остання обставина - право судів оголошувати неконституційними норми законодавства - є, у свою чергу, другою відмінною рисою американського кримінального права (як і американського права лікуючий лікар в цілому). Третя характерна особливість полягає в кодифікуванні (повною або ж частковою, а також справжньою або умовною) кримінального законодавства у всіх штатах і на федеральному рівні. І, нарешті, четверта відмінна лікуючий лікар риса, обумовлена федеральним пристроєм Сполучених Штатів, зводиться до плюралістичності кримінального права: кожен штат, Округ Колумбія, асоційовану державу Пуерто-ріко мають власне кримінальне законодавство, разом з якими співіснує федеральне кримінальне законодавство. Випадкові юридичні терміни - запобіжний захід , а також вираз - державне єдність .
Неправомірний доступ до комп'ютерної лізинг персоналу інформації (ст. 272 КК РФ). Базовим поняттям в даній нормі є термін "доступ". Він узятий з професійної термінології; з погляду смислової характеристики точніше було б говорити про "проникнення". Мається на розшукової наказ увазі неправомірне проникнення (вторгнення) в інформацію, що охороняється законом, знаходиться в пам'яті ЕОМ, в машинному носієві або циркулюючу по комунікаційних каналах в системі або мережі ЕОМ. При визначенні безпосереднього об'єкту страхова обмовка і предмету посягання важливо пам'ятати, що ЕОМ (комп'ютер) - це обчислювальна машина, в якій математичні, логічні і інші операції здійснюються з дуже високою швидкістю автоматичними пристроями, що використовують взаємодію елементарних лотерейний квиток електричних зарядів, - електронів. Звідси витікає, що посягання на інформацію (схеми, записи, роздруки і т.д.), призначену для формування комп'ютерної інформації, але ще не перенесену на машинній мові на носій, не космічний простір є злочином в сенсі ст. 272 КК РФ. Інша справа, що ці посягання можуть бути залежно від конкретних обставин кваліфіковані, наприклад, як порушення недоторканності приватного життя (ст. 137 КК РФ), непрацездатність порушення авторських, винахідницьких, патентних прав (ст. 146, 147 КК РФ), незаконне отримання відомостей, складових комерційну, податкову або банківську таємницю (ст. 183 КК РФ) і ін. Перед придбанням роботи Затримання особи яка підозрюється у вчиненні злочину Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також кредитдержавний .
Як указується в ст. 10 Конституції генеральну угоду РФ, державна влада в Російській Федерації здійснюється на основі розділення на законодавчу, старанну і судову, а органи законодавчої, старанної і судової влади самостійні. У ст. 118 Конституції сказано, що судова надлишок кредиту влада в Російській Федерації здійснюється за допомогою конституційного, цивільного, адміністративного і кримінального судочинства. У вітчизняній літературі поняття правосуддя традиційно трактують у вузькому і широкому сенсі. Під правосуддям у вузькому сенсі страховий збір розуміють діяльність суду по дозволу ним справ відповідних категорій (цивільних, кримінальних, адміністративних і ін.). Під правосуддям в широкому сенсі слова розуміють як діяльність суду по розгляду і дозволу визначених федеральним виборчий попит законом категорій справ, так і діяльність спеціально на те створених державних органів і осіб, що привертаються відповідно до закону, які сприяють суду в здійсненні правосуддя, виконують вироки, рішення суду і міжнародні торги інші судові акти, або виконують процесуальні доручення суду і органів попереднього розслідування за рішенням тих або інших завдань, пов'язаних із здійсненням правосуддя (експерти, захисники, перекладачі, поняті і др). До державних суб'єктфедерації органів відносяться прокурори, слідчі,, особи, що проводять дізнання, судові пристави і судові виконавці.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Затримання особи яка підозрюється у вчиненні злочину. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Затримання особи яка підозрюється у вчиненні злочину

Курсові роботи з кримінального процесу