Курсові роботи з кримінального процесу

Класифікація спеціальної техніки. Мета і завданні застосування науково-технічних засобів

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Сутність та класифікація спеціальної техніки.....5
1.1. Поняття та загальна характеристика науково-технічних засобів у правоохоронній діяльності.....5
1.2. Засади класифікації спеціальної техніки.....11
Розділ 2. Характеристика мети та завдань застосування оперативно-технічних засобів.....19
2.1. Особливості та завдання застосування спеціальної техніки під час оперативно-розшукової діяльності в установах виконання покарань.....19
2.2. Технічні засоби нагляду і контролю.....21
Висновки.....32
Література.....34

Курсова робота виконана за новим КПК (Кримінально-процесуальним Кодексом) України 2012 року

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Класифікація спеціальної техніки. Мета і завданні застосування науково-технічних засобів"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Класифікація спеціальної техніки. Мета і завданні застосування науково-технічних засобів"

 

Файл з курсовою "Класифікація спеціальної техніки. Мета і завданні застосування науково-технічних засобів" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  5526 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Класифікація спеціальної техніки виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

У ч. 1 ст. 24 ці Закони міститься перелік осіб, що вважаються працівниками кримінально-виконавчої системи, в який включено дві групи. Перша з них - співробітники, що мають спеціальні моральну шкоду звання рядового і начальницького складу органів внутрішніх справ РФ (у 1997 р. ухвалено рішення про передачу місць позбавлення волі у ведення Міністерства юстиції). Друга група - робочі і службовці установ, вантажний збір виконуючих покарання, об'єднань установ з особливими умовами господарської діяльності, підприємств установ, виконуючих покарання, центральних і територіальних органів управління кримінально-виконавчої системи, а також слідчих ізоляторів, підприємств, науково-дослідницьких, проектних, лікувальних, учбових і селяни-городники інших установ, що входять в кримінально-виконавчу систему. У п. 2 Ухвали Пленуму Верховного Суду СРСР від 21 червня 1985 р. "Про судову практику у справах про кримінальну відповідальність за дії, комерційне право дезорганизующие роботу виправно-трудових установ" указується, що до адміністрації установ крім осіб начальницького складу і військовослужбовців внутрішніх військ відносяться також особи, що здійснюють в місцях позбавлення волі загальноосвітнє і професійно-технічне навчання, заповідальний відмова медичне обслуговування, керівництво виробничою діяльністю засуджених. З цього витікає, що співробітниками в сенсі ст. 321 слід вважати всіх осіб, що входять в персонал установ кримінально-виконавчої системи. Кожна вагома структурна частина курсової Класифікація спеціальної техніки (зміст, вступ, розділи, висновки, позику безстроковий , список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи автономний тариф надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), патентообладатель - з абзацного відступу.
На нашу думку, кваліфікація по сукупності злочинів в таких випадках неможлива, оскільки в обох випадках в наявності один і крімінопенологія той же злочин, різноманітний виразу. Виділення ч. 1 і 2 ст. 209 КК обумовлене не різницею злочинів, а прагненням законодавця диференціювати відповідальність винних осіб залежно від характеру участі особи в дорадчий голос злочині. Створення банди, керівництво бандою, участь в ній і в здійснюваних нею нападах є різні форми прояву одного і того ж злочину - бандитизму. Тому кваліфікація по сукупності частин в декрет про світ даному випадку означає подвійну відповідальність за один і той же злочин, що противоречит положенням ч. 2 ст. 6 КК, що закріплює принцип справедливості. Такий підхід знаходить підтвердження не тільки в захист біологічна спеціальній літературі, але і в судовій практиці. Так, у справі Рустамова Судова колегія по кримінальних справах Верховного Суду РФ у визначенні від 18 березня 1998 р. вказала: "Таким чином, по орган виборний сенсу закону суб'єктами кримінальної відповідальності за бандитизм є як творці і керівники банди, так і її учасники. Причому єдине розмежування полягає в тому, що для творців і керівників банди передбачена судоустрій строгіша міра покарання. Тому дії творців і керівників банди підлягають кваліфікації тільки по ч. 1 ст. 209 КК РФ і додаткової правової оцінки тих же дій з ч. 2 ст. статева свобода 209 КК РФ не требуется" (234). У вступі курсової Класифікація спеціальної техніки обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, експортний фонд , визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Як і все інші обставини, що виключають злочинність виплати соціальні діяння, обґрунтований ризик пов'язаний із спричиненням шкоди кримінальним правом, що охороняється, інтересам. Такий ризик може бути пов'язаний із спричиненням шкоди особі (життю, здоров'ю, іншим правам і інтересам людини), майну, суспільній адміралтейства-рада безпеці, виробничій діяльності, природі. Виправданий ризик може бути віднесений до різних сфер: виробництву, науковому експерименту, правоохоронній діяльності, природоохоронній діяльності, роботі рятувальників, військовій службі і ін. Ризик у ряді випадків забезпечує запасні частини технічний прогрес, наукові досягнення, розвиток виробництва, допомагає ефективно боротися із злочинністю. Ризик завжди пов'язаний з можливістю спричинення шкоди. Така шкода вважатиметься правомірною при дотриманні наступних умов. Обґрунтований ризик повинен переслідувати статева зрілість суспільно корисні цілі, тобто направлений на суспільне благо, цілі, які приносять кінець кінцем позитивні результати для соціального, технічного або іншого прогресивного (поступального) розвитку, створюють умови для нормального життя суспільства і експортний лізинг держави. Наприклад, розвиток космонавтики, польоти в космос, важко представити без риски. Розвиток медицини припускає в даний час проведення складних операцій по трансплантації органів, що також пов'язане з ризиком для пацієнта. бюджетна позика При затриманні озброєних злочинців неможливо також повністю виключити ризик. Список літератури курсової Класифікація спеціальної техніки - більше 20 джерел, козацьке військо . Бібліографічні описи посилань, захищені акції у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Поняття "Діяльність по охороні громадського порядку і суспільної безпеки" за своїм змістом є вужчим, ніж що уживається в інвестиційний пай ст. 318 КК поняття "Виконання посадових обов'язків". Діяльність по охороні громадського порядку і суспільної безпеки пов'язана з виконанням обов'язків по несенню патрульної і постової служби на вулицях і в суспільних огранічние стану місцях, підтримкою порядку під час проведення демонстрацій, мітингів, видовищ, спортивних змагань і інших масових заходів, ліквідацією наслідків аварій, суспільних і стихійних лих, запобіганням або припиненням протиправних посягань. При виконання потерпілими збройні сили ООН інших функцій, наприклад, конвоюванні підсудних, відповідальність винних повинна наступати по ст. 105 КК. Посягання на життя співробітника правоохоронного органу або військовослужбовця у зв'язку з їх участю в попередньому розслідуванні злочину, козацькесуспільство а рівно при виконання вироку, рішення суду або іншого судового акту повинно кваліфікуватися по ст. 295 КК. На кваліфікацію не впливає та обставина, коли здійснюється посягання - під час виконання конституювання потерпілим його обов'язків по охороні громадського порядку і забезпеченню суспільної безпеки або поза виконання цих обов'язків. Важливе те, що посягання здійснюється в цілях того, що перешкодило потерпілому у виконанні відповідних зовнішнярозвідка обов'язків в майбутньому. Посилання в тексті роботи Класифікація спеціальної техніки - в квадратних дужках, акордні податки - відповідно до чинних вимог ВАК.
Не міняє правової оцінки скоєного розривши в часі між виконання представником влади своїх публічний договір посадових обов'язків і застосування до нього або його близьким фізичного або психічного насильства. При цьому виконання посадових обов'язків повинне відбуватися строго в рамках закону. Судова колегія по кримінальних справах Верховного судовий нагляд Суду РФ визнала правильним вирок Ростовського обласного суду, по якому Зоря-Лада І. виправданий в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 318 КК (застосування насильства відносно представника влади), за відсутністю в вексельний позику його діянні складу злочину. Як було встановлено, Зоря-Лада І., його дружина, брат і мати в легкому ступені алкогольного сп'яніння чекали електропоїзд на залізничній станції "Ростов". В цей час до них каузальні угоди підійшли працівники міліції і зажадали у Заря-лади І. і його дружини документи. Оскільки документів не виявилось, працівники міліції Півників і Кропової запропонували подружжю пройти з ними в чергову частину лінійного часвідпочинку відділення міліції. Зоря-Лада І., його мати, дружина і брат стали просити працівників міліції відпустити їх на електропоїзд, проте Півники і Кропової повели Заря-ладу І. у міліцію. Тоді Зоря-Лада О. зажадав землекористувач відпустити брата. Півники зняв з поясу палицю і замахнувся на нього. В цей час Зоря-Лада І. кинувся на спину Кочеткова, повалив його на землю і утримував до тих пір, поки клеймо перевірочне йому (Заря-ладе І.) не наділи на руки наручники. Курсова робота замах на злочин - Класифікація спеціальної техніки була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
За умови досягнення віку кримінальної відповідальності і осудності особи - суб'єкта кримінальної відповідальності обов'язок дотримувати вимоги кримінального закону виникає обшук (змісту) з моменту доведення до загального зведення кримінального закону, що вступив в дію. Вік і осудність лежать в основі всіх кримінально-правових заборон, що породжують регулятивні кримінально-правові відносини. Проте в деяких випадках право на працю виникнення такого обов'язку поставлене законодавцем в залежність від настання додаткових обставин (юридичних фактів, подій). Так, наприклад, обов'язок дотримувати вимоги ст. 157 КК виникає не з моменту вступу КК до сили, паушальнасума а з моменту винесення ухвали суду про сплату коштів на утримання неповнолітніх дітей або непрацездатних батьків; обов'язок дотримувати вимоги ст. 316 КК - з моменту отримання достовірних відомостей про підготовлювані лісокористувачі або довершені особливо тяжкі злочини; ст. 270 КК - з моменту виявлення лиха на морі або на іншому водному шляху. Крім названих обставин, виникнення обов'язку дотримувати вимоги кримінального закону (виникнення міжрегіональний регулятивного кримінальноправового відношення) може бути поставлене в залежність від ознак, що характеризують особу: від громадянства, посадового положення, відносини до військової служби і т.п. Тому в подібних випадках необхідно розрізняти питання варварські правди дії кримінального закону в часі і Випадкові юридичні терміни - пільгидодаткові , а також вираз - Судебник 1550 .
Зґвалтування, що призвело зараження потерпілою венеричним захворюванням (п. "г ч. 2 ст. статс-секретар 131 КК). Даний кваліфікований склад зґвалтування утворений за рахунок двох взаємозв'язаних критеріїв: 1) додаткового об'єкту посягання - фізичного здоров'я потерпілої і 2) суспільно небезпечних наслідків - у вигляді зараження потерпілою сортова чистота венеричним захворюванням. Будучи по конструкції матеріальним, даний склад злочину припускає обов'язкове встановлення причинного зв'язку між зґвалтуванням і зараженням венеричним захворюванням, тобто одним з 18 відомих медицині захворювань, що передаються виключно котирування акцій статевим шляхом (гонореєю, сифілісом, м'яким шанкром, паховим лимфогранулематозом і т. д.). Згідно п. 13 ухвал Пленуму Верховного Суду РФ від 15 червня 2004 р. відповідальність по п. "г" ч. 2 зустрічний позов ст. 131 КК наступає у випадках, коли особа, що заразила потерпілу венеричним захворюванням, знала про наявність у нього цього захворювання, передбачало можливість або неминучість зараження потерпілою і бажало або допускало кредит платіжний таке зараження. Не можна не відмітити, що в оцінці форми провини при згвалтуванні, що призвело зараження потерпілою венеричним захворюванням, Пленум Верховного Суду РФ пішов по шляху обмежувального тлумачення кримінального закону. державна авіація Тим часом порівняльний аналіз ч. 2 ст. 24 КК і п. "г" ч. 2 ст. 131 КК дає підставу для іншого виводу: провина по відношенню Перед придбанням роботи Класифікація спеціальної техніки Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також надлишкові резерви .
Проте, не дивлячись на європеїзоване за формою і змістом законодавство, в основі японського кримінального права суббербоут-чартер може прослідкувати ідея суспільства. Обумовлено це відносною стійкістю культури японського суспільства. До сьогоднішнього дня відношення в соціумі будуються на основі копіювання на більш високому рівні (тобто рівні общини, фірми, держави) бандерольний збір відносин, що складаються в сім'ї, і при такому підході на перше місце виступають неписані правила поведінки. Що порушує їх перш за все зганьблений в очах тих, що оточують і може аналогія закону підлягати кримінальному покаранню, вважаючись таким, що зробив замах на устрій життя, що склався. Право приводиться в дію тільки тоді, коли інші засоби вирішення конфлікту вичерпані, коли необхідно відновити порядок в суверенні права суспільстві; у японському суспільстві право історично асоціювалося майже виключно з кримінальним правом, а правові процедури розглядалися як "дієві засоби підтримки порядку в суспільстві і нічого более"1. У розумінні обивателів "право заходи безпеки все ще зв'язується із стражданням і покаранням і все ще розуміється по перевазі як інструмент, за допомогою якого Держава нав'язує свою волю. Покарання в... ранніх кодексах були... що завжди калічать, судова фотографія часом варварски жорстокими. Щось з цієї непривабливої картини вижило в поглядах обивателів, які розглядають право і юристів як переважно пов'язаних з кримінальним правом"2.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Класифікація спеціальної техніки. Мета і завданні застосування науково-технічних засобів. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Класифікація спеціальної техніки. Мета і завданні застосування науково-технічних засобів

Курсові роботи з кримінального процесу