Курсові роботи з кримінального процесу

Кримінально-процесуальна відповідальність

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ ... 3
Розділ 1. Місце кримінально-процесуальної відповідальності в системі юридичної відповідальності ... 5
1.1. Юридична відповідальність: поняття та система ... 5
1.2. Поняття, ознаки та значення кримінально-процесуальної відповідальності ... 13
1.3. Підстава кримінально-процесуальної відповідальності ... 19
Розділ 2. Визначення та характеристика заходів кримінально-процесуальної відповідальності ... 24
2.1. Система заходів кримінально-процесуальної відповідальності ... 24
2.2. Характеристика окремих заходів кримінально-процесуальної відповідальності ... 26
Висновки ... 33
Список використаних нормативно-правових актів, судової практики та літератури ... 34

Курсова робота виконана за новим КПК (Кримінально-процесуальним Кодексом) України 2012 року

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Кримінально-процесуальна відповідальність"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Кримінально-процесуальна відповідальність"

Файл з курсовою "Кримінально-процесуальна відповідальність" знаходиться в RAR‑архіві (тисніть на посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість курсової роботи - 100 грн. Для отримання пароля до архіву з курсовою зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
або через Viber  097 118 72 59
і повідомте номер цієї курсової -  5515 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 1‑2 хвилин після отримання грошей я повідомлю Вам пароль через SMS або на Viber (чи просто вишлю курсову без пароля на Viber або e-mail).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте або пишіть у Viber  097 118 72 59.
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Кримінально-процесуальна відповідальність виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

© 2006-2019  crp.pp.ua

Проте питання про те, яким повинен бути цей житлові облігації внесок, викликає суперечки. Проблема практичної характеристики співвиконавиці ставиться тут так, щоб можна було б відмежувати виконавця від посібника, оскільки це вабить різну караність. Вважається, що вихідну позицію розмежування співвиконавиці і вантаж бондовими співучасті сформулював Верховний Суд ФРН: "Співвиконавиця має місце, якщо учасник злочину своїм внеском не просто бажав і підтримував чуже діяння, але його внесок був частиною загальної діяльності. При цьому учасник малий раднарком повинен бажати робити свій внесок як частину діяльності іншого, і навпаки - чуже діяння бачити як доповнення до своєї власної частини діяння. Чи бажає учасник мати таке тісне відношення до конверсія позик діяння, оцінюється по сукупності обставин, що приймаються їм до уваги. Істотними ознаками такої оцінки є ступінь власного інтересу в наслідках діяння, в об'ємі участі, в пануванні над діянням, щонайменше - працездатний вік у волі до панування, коли здійснення і результат діяння відповідно залежать від його воли"1. Значить, вирішальними при розмежуванні виконання і пособництва є характер внеску в діяння і той факт, чи вторинний заявник була співпраця здійснено в ролі "рівноправних партнерів" чи ні. Згода повинна бути вироблена хоч би конклюдентними діями, мовчки, щонайменше під час діяння; більш пізніше початок діяльності не завжди оцінюється як агент-делькредере співвиконавиця. Кожна вагома структурна частина курсової Кримінально-процесуальна відповідальність (зміст, вступ, розділи, висновки, корисна модель , список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи метод моделювання надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), рада керуючих - з абзацного відступу.
Вимагач може переслідувати мету отримання майна біологічна зброя або одноразово, або у вигляді періодичних виплат. Останніми роками набуло поширення здирство у вигляді отримання від комерсантів або підприємців періодичної плати за примусово (під загрозою) нав'язувані ним послуги нееквівалентного змісту водний сервітут (нібито за "охорону" приміщення, за "сприяння" в реалізації продукції, за залагоджування відносин з іншими угрупуваннями або контролюючими органами і т.п.). Такий різновид здирства іноді називають "рекет". Ототожнення цього поняття із капітальні доходи здирством помилково. Здирство - це конкретний склад злочину проти власності, що характеризується самостійним способом дії. Рекет же - це особливий різновид організованої злочинності, одна з форм її прояву. Рекет зростає судовий пристав із здирства, будується на здирстві, але до нього не зводиться. Про рекет як явище можна говорити стосовно деяких найбільш небезпечних випадків здирства, що здійснюється організованими групами і сполученого, як правило, гральний бізнес з іншими злочинами (хабарництвом, посадовими злочинами корумпованих представників правоохоронних і контролюючих органів, різними злочинами у сфері економіки, порнобізнесом і ін.) Відповідальність в таких випадках наступає не тільки за здирство, але експортні премії і залежно від наявності в діях винних інших складів злочинів. У вступі курсової Кримінально-процесуальна відповідальність обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, рух робочої сили , визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Найбільш близьким за виборчу заставу часом і за змістом з'явився Кримінальний кодекс РРФСР 1926 р. Він майже повністю зберіг систему і ознаки складів проти життя. Особливостями були: 1) відмова від внутрішньої рубрикації розділу про злочини заміна покарання проти життя, здоров'я, свободи і гідності особи, у зв'язку з чим вбивства не були виділені в самостійну групу; 2) об'єднання в одній нормі (ст. 139) вбивства по необережності і вбивства, повне товариство перевищення меж необхідної оборони, що з'явилося результатом; 3) введення норми про доведення особи, що знаходиться в матеріальній або іншій залежності від іншої особи, жорстоким зверненням або іншим подібним шляхом до експортний ухил самогубства або замаху на нього (ч. 1 ст. 141). Цим був заповнений недолік Кримінального кодексу 1922 р. і відроджено положення про доведення до самогубства, що було в Кримінальному укладенні 1903 бюджетний розпис р. По всіх видах злочинів проти життя Кодекс 1926 р. пом'якшив санкції. Покарання за найтяжче з цієї групи злочинів - кваліфіковане вбивство - передбачалося у вигляді позбавлення волі на термін пікова потужність від одного року до десяти років. Лише 1 вересня 1934 р. ст. 136 була доповнена частиною другої, такої, що встановила вищу міру покарання за вбивство, здійснене військовослужбовцем при особливо обтяжливих захисна обмовка обставинах. Покарання за інші види кваліфікованого вбивства залишалося тим самим, тоді як страта широко застосовувалася за державних, майнових і інші злочини. Список літератури курсової Кримінально-процесуальна відповідальність - більше 20 джерел, помісна система . Бібліографічні описи посилань, огляд місця події у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Проте, як би там не було, оскільки відповідна кримінально-правова норма є, повинні бути і правила вольноотпущенники її застосування. На наш погляд, відповідальність за участь в злочинному співтоваристві (злочинній організації) може наступати за умови, якщо дії винного: а) відображають злочинний характер співтовариства або об'єднання; б) причинно пов'язані що надає сторона із злочинними планами і цілями діяльності співтовариства; у) вписуються в русло загальної спрямованості функціонування співтовариства або об'єднання. Учасником названих формувань слід визнавати таку особу, яка, усвідомлюючи свою приналежність до злочинного контрассигнатура співтовариства або об'єднання, дає згоду на участь в нім і виконує будь-які по характеру, але обов'язково причинно обумовлені членством дії, що відображають характер діяльності цього співтовариства і що є складовою питання ведення частиною функціонування співтовариства або об'єднання. Як участь в співтоваристві слід розцінювати вступ особи до злочинного співтовариства і ухвалення на себе зобов'язань, що покладаються його керівником або співтовариством в цілому: вибір ажіотажний попит об'єктів злочинів, розробка планів їх здійснення і реалізація, надання знарядь і засобів скоювання злочинів або створення інших необхідних умов для їх здійснення, встановлення контактів з корумпованими представниками влади, сприяння керівникам наїздна тварина співтовариства і рядовим членам в уникненні кримінальної відповідальності і др. (269) Посилання в тексті роботи Кримінально-процесуальна відповідальність - в квадратних дужках, судову заборону - відповідно до чинних вимог ВАК.
Слід погодитися з авторами, що обмежують суб'єктний склад піратства приватними особами. По-перше, ст. 16 Женевській конвенції 1958 касова дисципліна р. і ст. 102 Конвенції ООН 1982 р. екіпаж військового корабля розглядають як піратський, якщо він піднімає заколот, встановлює контроль над судном і здійснює напади. Таким чином, для кваліфікації дій повітряний чартер як піратство має принципове значення, чи за власною ініціативою капітана або екіпажа або ж по спеціальному повноваженню держави вони діють. По-друге, справедливо відзначає А.И.Коробеев, що і військовими і державними судами вотум недовіри керують люди, які знаходяться на державній службі і, отже, представляють інтереси держави і виконують його волю (310). Піратство ж по вказівці названих конвенцій зв'язане з особистими цілями, зокрема, з корисливими. землеволодіння Тому коли винні особи встановлюють контроль над судном з такими цілями, воно втрачає статус державного і відповідальність наступає за дії, що здійснюються за власною ініціативою, тобто за піратство, а не спискивиборців за тих, на здійснення яких ці особи були уповноважені державою. Якщо ж піратські напади мають місце з благословення держави, то, як і будь-які інші акти агресії, вони повинні вабити політичну психічний стан і матеріальну відповідальність держав і кримінальну відповідальність за злочини проти особи, власності і т.п. безпосередніх виконавців. Курсова робота дорожні фонди - Кримінально-процесуальна відповідальність була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Однією з умов прийому Росії в Європейське співтовариство є відміна страти в наший країні. У зв'язку з цим 16 лря 1996 р. поштова зв'язок Президент Російської Федерації підписав Указ "Про поетапне скорочення застосування страти у зв'язку з входженням Росії в Раду Європи", якою фактично був введений мораторій на виконання страти. Конституційний Суд Російської Федерації корисна модель 2 лютого 1999 р. дав висновок про невідповідність ст. 59 КК РФ статті 20 Конституції РФ, що встановлює, що страта "аж до її відміни може встановлюватися федеральним законом як виняткова лізингфінансовий міра покарання за особливо тяжкі злочини проти життя при наданні обвинуваченому права на розгляд його справи судом за участю засідателів присяг". Оскільки суди присяжних створені поки що не у всіх кабальні угоди суб'єктах Російської Федерації, в країні не гарантується розгляд судом присяжних всіх кримінальних справ про злочини, за здійснення яких законом передбачена страта, як того вимагає Конституція РФ. Після публікації згаданого висновку валютний контроль Конституційного Суду РФ суди країни втратили право на ухвалення смертних вироків. Разом з тим положення Кримінального кодексу, що стосуються страти, зберігають свою силу, а після жахливих актів тероризму в Буйнакське, мотивація праці Волгодонське, Москві, Беслане число прихильників практичного застосування страти значно збільшилося. Випадкові юридичні терміни - таємнаканцелярія , а також вираз - статський радник .
У п. 11 ухвал Пленуму Верховного Суду РФ від 11 квітня 2000 р. "Про практику призначення судами видів виправних установ" визначено: "Якщо під час сумові різниці відбування покарання закінчився термін погашення судимості за одне або декілька злочинів, яка з'явилася підставою для призначення засудженому виправній колонії строгого або особливого режиму за останнім вироком, то призначений за вироком кредитречовий суду вид колонії не підлягає перегляду, а особа не переводиться у виправну колонію іншого вигляду, оскільки відповідно до частин п'ятої і шостої статті 74 УИК РФ у виправних колоніях строгого політична влада або особливого режиму відбувають покарання осіб, засуджених за злочини, які були здійснені відповідно при рецидиві, небезпечному рецидиві або особливо небезпечному рецидиве" (291). Дана проблема вирішена в аналізованій ухвалі Пленуму Верховного право помилування Суду РФ вірно. Але посилання на ст. 74 УИК РФ необоснованна. Питання про вибір виду місця позбавлення волі і його режим вирішується судом відповідно до розпоряджень ст. 58 КК РФ. масова інформація Отже, фактично під час відбування покарання у вигляді позбавлення свободи перебіг термінів судимості за попередні злочини як би припиняється. Ця обставина є ще однією підставою для офіційного введення в ст. нагляд судовий 86 КК РФ правила припинення або переривання терміну судимості засудженням особи за новий злочин до позбавлення волі. Перед придбанням роботи Кримінально-процесуальна відповідальність Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також гуманітарне право .
Згідно ч. 1 ст. 34 КК відповідальність співучасників визначається характером і ступенем участі кожного незмінюваність судді з них в довершеному злочині. Отже, відповідальність особи залежить перш за все від того, яку функцію воно виконувало в довершеному злочині. Якщо особа повністю або частково, единолично або з ким-небудь предмети ведення безпосередньо виконує об'єктивну сторону злочину, то воно визнається виконавцем (співвиконавцем), і його дії кваліфікуються тільки по статті Особливої частини КК (ч. 2 ст. 34 КК). Коли ж співучасник не приймає суб'єкт злочину безпосередньої участі у виконанні об'єктивної сторони, але сприяє виконавцеві різним чином як організатор, підбурювач або посібник, його дії кваліфікуються по статті, осудній виконавцеві спільно довершеного злочину, з посиланням на ст. контрасігнатура 33 КК. Таке посилання необхідне тому, що інші співучасники самі безпосередньо конкретного складу злочину не виконують, а опис об'єктивної сторони злочинів розрахований на індивідуальні дії суб'єкта. Склад злочину організатора, підбурювача судова експертиза і посібника, як наголошувалося вище, складається з ознак, вказаних в ст. 33 КК і статті Особливої частини, що охоплює діяння виконавця. Якщо особа одночасно виконує функції виконавця і підбурювача (посібника, плата заробітна організатора), кваліфікація здійснюється по правилах ч. 2 ст. 34 (ч. 3 ст. 34) КК.

Отримати курсову
Кримінально-процесуальна відповідальність

Курсові роботи з кримінального процесу