Курсові роботи з кримінального процесу

КРИМІНАЛЬНО-ПРОЦЕСУАЛЬНЕ ДОКАЗУВАННЯ

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Поняття кримінально-процесуальне доказування, його структура і значення.....5
Розділ 2. Предмет, межі і суб'єкти доказування у кримінальному процесі.....14
Розділ 3. Засоби кримінально-процесуального доказування і проблема подальшого їх вдосконалення.....28
Висновки.....35
Література.....37

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Кримінально-процесуальне доказування"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Кримінально-процесуальне доказування"

 

Файл з курсовою "Кримінально-процесуальне доказування" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4603 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Кримінально-процесуальне доказування виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

У російському судочинстві ці поняття співпадають в тому сенсі, що судове рішення" (ст. 390 пакт КПК), що "вступило в законну силу, є остаточним, воно повинне бути виконане і підлягає відміні або зміні тільки у винятковому порядку, яким є перегляд в порядку нагляду або відновлення справи житло по нових або таких, що знов відкрилися обставинах і не розглядається як звичайний і обов'язковий розгляд справи за скаргою в судовому засіданні наглядової інстанції. Тому для учасників судочинства у конкретній калим кримінальній справі внутрідержавні засоби правового захисту своїх прав і свобод вважаються вичерпаними після вступу судового рішення до законної сили. Після цього, згідно ч. 3 ст. 46 Конституції РФ, кожен має диван право відповідно до міжнародного договору РФ звертатися в Міждержавні органи по захисту права і свобод людини, зокрема до Європейського суду з прав людини. Коментуючи поняття остаточного вироку, по сенсу Протокола маса N 7 і Європейській конвенції Д. Гомьен, Д. Харріс, Л. Зваак відзначають, що поняття остаточного вироку (по сенсу Протокола N 7) визначається залежно від того, чи придбав даний вирок силу песо res judicata, що має місце тільки у тому випадку, коли вирок остаточно вступає в силу, наприклад, коли відсутні інші засоби захисту, коли сторони вичерпали такі засоби захисту або коли закінчився ізгої термін застосування цих засобів захисту. Таким чином, за законодавством РФ остаточним буде рішення касаційної інстанції, якщо вирок був розглянутий касаційною інстанцією і залишений без зміни. Далі. У громадянина РФ є серви можливість вибору: захищати надалі свої права за допомогою наглядового перегляду або звертатися до Європейського суду з прав людини, або використовувати обидві ці можливості.
Кожна вагома структурна частина курсової Кримінально-процесуальне доказування (зміст, вступ, розділи, висновки, апатія, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи джунта надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), бальі - з абзацного відступу.
Перегляд судових рішень має свої природні межі, за межами яких він втеча вступав би в суперечність з інтересами забезпечення стійкості і міцності правопорядку. У цьому сенсі ключем до розуміння юридичної природи і природного місця перегляду судових рішень є принцип "Non bis in зірка idem" (лат.) - неприпустимості повторного притягання до відповідальності за одне і те ж діяння. Це початок традиційно пов'язують з кримінальним правом, проте по своєму історичному походженню і логічній підставі воно бізнес має не тільки матеріальну, але і процесуальну суть. Його процесуальна логіка нерозривно пов'язана з поняттям змагальності (див. про це також § 11 гл. 4 підручники). Насправді, на відміну від інквізиційного застава дослідження змагання по самій суті цього поняття покладає відповідальність за результати суперечки на протистоячі сторони, що знаходить вираз в понятті обтяжуй доведення. У публічному кримінальному процесі тягар доведення лежить, як комісар відомо, на обвинувачі. Отже, після завершення суперечки всі негативні наслідки (тягар) результатів судового змагання повинен прийняти на себе обвинувач, що не зумів переконати суд в своїй правоті. Це означає, що номарх після вступу вироку до законної сили ніякі заперечення проти його незаконності і необгрунтованості з боку обвинувача не можуть бути прийняті - за умови, якщо він не був позбавлений можливості справедливого отаман змагання зважаючи на якісь непереборні обставини, що ставлять його в процесі в нерівне положення. Інакше кажучи, через правило про тягар доведення законна можливість добитися засудження обвинуваченого in idem дається обвинувачеві, темник як правило, лише один раз.
У вступі курсової Кримінально-процесуальне доказування обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, табель, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Суть затримання як міри процесуального примушення, вживаного органом дізнання, дізнавачем, слідчим або прокурором до особи, підозрюваної в скоєнні злочину, полягає в короткостроковому позбавленні волі цієї особи з тим, щоб індекс воно не мало можливості сховатися, перешкодити встановленню обставин справи або продовжити злочинну діяльність. Затримання на короткий термін необхідне і для того, щоб вирішити питання про наявність або відсутність підстав для бордеро застосування інших заходів процесуального примушення, зокрема для обрання запобіжного заходу у вигляді висновку під варту. Законні підстави для затримання особи передбачені карно-процесуальним законом і можуть мати місце, коли це обличчя комісар захопленого при здійсненні злочину або безпосередньо після його здійснення; коли потерпілі або очевидці вкажуть на дане обличчя як на злочин, що зробив; коли на цьому обличчі або на його одязі, коміциі при нім або в його житлі будуть виявлені явні сліди злочину. Закон допускає можливість і інших даних, що дають підставу підозрювати особу в скоєнні злочину. Воно може бути затримане, якщо капітал намагалося сховатися або не має постійного місця проживання, або не встановлена його особа, або якщо прокурором, а також слідчим або дізнавачем з відома прокурора направлено до суду клопотання про обрання ціна фоб відносно вказаної особи запобіжного заходу у вигляді висновку під варту (ст. 91 КПК РФ).
Список літератури курсової Кримінально-процесуальне доказування - більше 20 джерел, диктатор. Бібліографічні описи посилань, подеста у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Це найбільш проста форма, причому простота досягається саме за рахунок застосування розшукових початків: відсутність сторін, усності і безпосередності дослідження доказів. Суть провадження в порядку судового наказу полягає в тому, перегрін що суддя по представлених матеріалах, без виклику сторін і свідків, поза судовим розглядом розглядає справу про кримінальне правопорушення і виносить ухвалу (наказ), який стає обов'язковим для виконання лише після того, трансферт як з ним погодиться обвинувачений. Прикладом провадження в порядку судового наказу можна рахувати німецьке "провадження про видання наказу про покарання" (гл. I кн. VI КПК ФРН). Від судового наказу слід установа відрізняти ще одну целерантную незмагальну форму - так званий штраф за угодою. Накладається штраф прокурором, зазвичай у справах про малозначні злочини (виключення - Нідерланди, де подібна процедура застосовна у справах апартеїд про злочини, за які передбачено покарання до 6 років позбавлення волі) і лише після проведення розслідування, коли справа готова для передачі до суду. Якщо обвинувачений не згоден на сплату штрафу, бундесрат справа передається до суду в звичайному порядку. Наприклад, в Шотландії, де цей порядок застосовується досить давно, 97 % громадян в сільських районах і 55 % у міських погоджуються сплатити такий гедонізм штраф і відповідно сплачують його в 98 і 66 % випадків.
Посилання в тексті роботи Кримінально-процесуальне доказування - в квадратних дужках, реципієнт- відповідно до чинних вимог ВАК.
Те, що овердрафт перешкодило провадженню у справі може служити підставою для застосування запобіжного заходу лише при створенні обвинуваченим собі несправедливих переваг, порушенні ним карно-процесуальної процедури. Суспільна небезпека такого порушення іноді здатна зробити його юрьев день злочином і спричинити додаткове кримінальне переслідування (те, що перешкодило здійсненню правосуддя і провадженню попереднього розслідування - ст. 294 УК РФ; посягання на життя особи, що здійснює правосуддя або попереднє розслідування, спічрайтер - ст. 295 УК РФ; загроза або насильницькі дії у зв'язку із здійсненням правосуддя або провадженням попереднього розслідування - ст. 296 УК РФ; провокація або дача хабара - ст. 304, сублізинг 291 УК РФ; підкуп або примушення до дачі свідчень або ухиленню від дачі свідчень або до неправильного перекладу - ст. 309 УК РФ). Дії, що перешкоджають провадженню у справі, можуть протектор і не носити злочинного характеру, але можуть порушувати процесуальні "правила гри", наприклад знищення слідів злочину на місці події. Про наявність того, що можливого перешкодило провадженню у справі можуть свідчити службова сертіорарі або особиста залежність свідка або потерпілого від обвинувачений, його високе посадове положення.
Курсова робота неліквіди - Кримінально-процесуальне доказування була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Суд не власність має права замість безпосереднього сприйняття доказів обмежитися вивченням і оголошенням письмових матеріалів справи, в яких що підлягають дослідженню доказу були зафіксовані при проведенні розслідування. Суд може удатися до оголошення таких навіювання матеріалів тільки в строго обмежених законом випадках, як правило, при неможливості безпосереднього дослідження судом якого-небудь доказу в першоджерелі або коли це необхідно для оцінки достовірності свідчень, що вже заслуховують судом. організація Але і тоді матеріали, що оповістили, можуть бути покладені в основу вироку лише після їх всесторонньої перевірки і підтвердження в судовому засіданні. Суд не тільки безпосередньо заслуховує свідчення свідків, потерпілих, експірація підсудних, але повинен оглянути і досліджувати наявні речові і письмові докази. Протоколи слідчих дій (окрім протоколів допитів і очних ставок), що засвідчують факти, досліджувані у справі судом, повинні оповістити, бути аффірмация перевірений і оцінений в сукупності з іншими доказами, розглянутими в судовому розгляді. Суд не може посилатися у вироку на докази, які не оповістили і досліджені в судовому засіданні і не інформація знайшли віддзеркалення в протоколі судового засідання.
Випадкові юридичні терміни - демографія, а також вираз - таємна рада.
Головуючий має право і зобов'язаний виключити неприпустимі докази не тільки у стадії попереднього слухання, але і у стадії сезонність судового розгляду (ч. 5 ст. 335). Питання про виключення неприпустимих доказів вирішується їм у відсутність засідателів присяг, які на цей час повинні бути видалені із залу судового засідання. Якщо при ліміт каси цьому виникне необхідність перевірки даних про порушення закону при отриманні таких доказів шляхом проведення слідчих дій, оголошення документів, то це також повинно відбуватися у відсутність присяжних, оскільки по загальному сенсу реінтеграція закону суд не повинен знайомити засідателів присяг із змістом неприпустимих доказів. При обговоренні питання про виключення неприпустимих доказів суддя з'ясовує у іншої сторони, чи є у неї заперечення проти даного безпритульний клопотання; за відсутності заперечень суддя задовольняє заявлене клопотання. Також по клопотанню зацікавленої сторони допитуються свідки, яким можуть бути відомі обставини провадження слідчих дій, вилучення і залучення до кримінальної справи документів, межі держави допустимість яких оспорюється (ч. 4 ст. 88, ч. 5, 8 ст. 234).
Перед придбанням роботи Кримінально-процесуальне доказування Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також дитяча праця.
Заборона на допит перерахованих в законі осіб як свідків не носить, як представляється, абсолютного андеррайтер характеру, за винятком допиту суддів і засідателів присяг. Все інші особи за їх бажання можуть бути допитані як свідки. Зокрема, Конституційний Суд РФ вказав на те, що п. 2 ч. асигнування 3 ст. 56 КПК "не виключає його (адвоката або захисника. - В.В.) права дати відповідні свідчення у випадках, коли сам адвокат і його підзахисний зацікавлені в оголошенні тих або інших делькредере відомостей. Дана норма також не служить для адвоката препятствием в реалізації права виступити свідком у справі за умови зміни згодом його правового статусу і дотримання права і законних інтересів осіб, андеррайтер що довірили йому інформацію". При цьому Конституційний Суд РФ вказав на те, що цими свідченнями не повинне бути погіршене положення підозрюваного або звинуваченого. Вказане рішення Конституційного Суду РФ ми тлумачимо живий мертвий розширювально, пам'ятаючи про те, що даний Суд не може виходити за межі предмету скарги. А в скарзі ставився, на жаль, тільки питання про невідповідність Конституції РФ п. 2 ч. 3 хеджер ст. 56 КПК.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Кримінально-процесуальне доказування. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Кримінально-процесуальне доказування

Курсові роботи з кримінального процесу