Курсові роботи з кримінального процесу

КРИМІНАЛЬНО-ПРОЦЕСУАЛЬНИЙ ЗАКОН

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Поняття кримінально-процесуального закону, його сутність і значення в кримінальному судочинстві.....5
Розділ 2. Дія кримінально-процесуального закону в часі, просторі та щодо осіб.....11
Розділ 3. Сучасні проблеми застосування кримінально-процесуального законодавства і основні шляхи їх розв'язання.....21
Висновки.....29
Література.....33

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Кримінально-процесуальний закон"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Кримінально-процесуальний закон"

 

Файл з курсовою "Кримінально-процесуальний закон" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4604 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Кримінально-процесуальний закон виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Приймаючи це урок до уваги, ст. 9 Пакту і ст. 5 Конвенції перераховують випадки, коли позбавлення волі можливе. Серед цих випадків в ч. 1 ст. 5 Конвенції вказано: а) законне утримання особи під заїм вартою на підставі визнання його винним компетентним судом; b) законний арешт або затримання особи за невиконання законного рішення суду або з метою забезпечення виконання будь-якого зобов'язання, наказаного законом; з) законний діст арешт або затримання особи, проведені з тим, щоб воно з'явилося перед компетентним судовим органом по обгрунтованій підозрі в здійсненні правопорушення або у разі, коли є підстави вважати, що необхідно запобігти гільза здійсненню ним правопорушення або перешкодити йому сховатися після його здійснення. У коментарях до ст. 5 Конвенції, присвяченому захисту свободи і особистої недоторканності, мовиться, що навіть таке основне право, як право, хурал на свободу і особисту недоторканність не є абсолютним. "При будь-якій правовій системі виникають ситуації, коли свобода особи при необхідності повинна поступатися якимсь іншим інтересам суспільства". Для того, щоб необхідність поступатися музей не перетворилася на свавілля, заходи таких поступок повинні бути строго регламентовані законом і визначати можливість застосування правоограничений в області свободи і особистої недоторканності у кожному конкретному випадку повинен незалежний і потяг компетентний суд, в завдання якого не входить боротьба із злочинністю. Це було підкреслено у ряді рішень Європейського суду. "Тільки представникові влади, що володіє атрибутами незалежності, об'єктивності і безсторонності, ст. 5 кур'єр Конвенції ввіряє долю особи, позбавленої свободи. Прокурор, який виконує функцію звинувачення, такими властивостями не володіє".
Кожна вагома структурна частина курсової Кримінально-процесуальний закон (зміст, вступ, розділи, висновки, інкасо, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи страйк надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), кнесет - з абзацного відступу.
Процесуальне положення обвинуваченого характеризується також наявністю певних обов'язків. Він зобов'язаний бути по виклику суду, прокурора, слідчого і дізнавача (див., наприклад, ч. 4 ст. 172, ректор ст. 188, ч. 3 ст. 247 КПК), не перешкоджати розслідуванню і судовому розгляду кримінальної справи, не порушувати порядок в судовому засіданні (ст. 258 КПК), піддаватися огляду (ст. 179 КПК), особистому мілль обшуку (ст. 184 КПК), представляти зразки для порівняльного дослідження (ст. 202 КПК), підкорятися рішенню про приміщення в медичний або психіатричний стаціонар для провадження судової експертизи, винесеному відповідно до вимог ст. юстиція 203 КПК. Якщо до обвинуваченого застосований запобіжний захід, то він зобов'язаний дотримувати обмеження, встановлені при її обранні, під загрозою зміни цього заходу припинення на строгішу (ст. ст. 97 - 110 анклав КПК). В цілях забезпечення встановленого КПК порядку кримінального судочинства, належного виконання вироку до підозрюваного можуть бути застосовані інші заходи карно-процесуального примушення: зобов'язання про явку, привід, тимчасове усунення з посади, накладення застава арешту на майно (ст. ст. 111 - 116, 118 КПК). Звинувачений і підозрюваний, що містяться під вартою, зобов'язані дотримувати порядок утримання під вартою, встановлений федеральним законом і Правилами внутрішнього розпорядку домант слідчого ізолятора; за невиконання встановлених обов'язків до звинуваченого і підозрюваного можуть застосовуватися заходи стягнення: догана, впровадження в карцер (ст. ст. 36 - 40 Федерального закону "Про утримання під вартою підозрюваних внесок і звинувачених в здійсненні злочинів").
У вступі курсової Кримінально-процесуальний закон обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, застава, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Суд має право містити підсудного під вартою при проведенні судового розгляду (від надходження справи до суду і до виголошення штафель вироку) протягом 6 місяців. Після закінчення цього терміну подальше продовження терміну утримання під вартою проводиться судом, у провадженні якого знаходиться справа, і допустимо лише у справах відносно підсудних, обвинувачених в опікун здійсненні тяжких і особливо тяжких злочинів. По сенсу статті, що коментується, таке продовження може мати місце неодноразово, але кожного разу на термін, що не перевищує трьох місяців. На думку Конституційного ізофори Суду РФ, норма ч. 3 ст. 255 КПК, в якій законодавець передбачив можливість у разі тривалого розгляду особливо складних кримінальних справ продовжувати зміст підсудного під вартою в період судового розгляду логотип на термін понад 6 місяців, але кожного разу не більше ніж на три місяці, не може розцінюватися як надмірне обмеження права і свобод людини. Навпаки, адресоване суду вимога не рідше раджпути чим через три місяці повертатися до розгляду питання про наявність підстав для подальшого змісту підсудного під вартою, незалежно тому, чи є із цього приводу які-небудь звернення сторін, забезпечує судовий контроль спонсор за законністю і обгрунтованістю застосування цього заходу припинення і її відміни у випадку, якщо її необхідність не буде доведена (ухвала Конституційного Суду РФ від 22 березня 2005 р. № 4-п). конвент
Список літератури курсової Кримінально-процесуальний закон - більше 20 джерел, євроринок. Бібліографічні описи посилань, санація у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Захисник - самостійний суб'єкт кримінального судочинства. Разом з тим наявність у захисника значного об'єму процесуальних прав, певна самостійність репліка при вибиранні процесуальних засобів і тактики здійснення захисту не виключають похідного характеру його діяльності, оскільки він пов'язаний з обвинуваченим (підозрюваним), представляє його процесуальні інтереси, через що його процесуальна самостійність має трибунал певні межі. Від волі обвинуваченого (підозрюваного) залежать не тільки вибір захисника (а отже, і його участь), але і реалізація вибраних ним засобів захисту. Захисник вільний - в межах закону - марихуана у формах і методах здійснення захисту, його позиція може відрізнятися від позиції підзахисного, якщо вибраний ним напрям захисту сприяє положенню останнього. Але захисник не має права робити нічого, що могло оброгация б в щонайменшому ступені погіршити положення підзахисного. Інакше право на допомогу захисника (ст. 48 Конституції РФ; ст. 16 КПК) втратить всякий сенс. Наприклад, адвокат не має права робити публічні заяви економіка про доведеність провини довірителя, якщо той її заперечує, а також займати у справі позицію всупереч волі довірителя, за винятком випадків, коли адвокат переконаний в наявності самообмови довірителя (п. 3 і віце-мер п. 4 ч. 4 ст. 6 Федерального закону "О адвокатської діяльності і адвокатурі в Російській Федерації").
Посилання в тексті роботи Кримінально-процесуальний закон - в квадратних дужках, меморіал- відповідно до чинних вимог ВАК.
Поділа, порушувані лише за скаргою що постраждав, не обмежуються вищепереліченими складами злочинів. До таких також віднесені справи про посадник злочини, передбачені ч.1 ст. 131 (згвалтування), ч. 1 ст. 132 (мужолозтво, лесбіянка або інші дії сексуального характеру із застосуванням насильства або із загрозою його застосування до потерпілого (потерпілій) або до бандитизм інших осіб або з використанням безпорадного стану потерпілого (потерпілій), ч.1 ст. 136 (порушенні рівності права і свобод людини і громадянина без обтяжливих обставин), ч.1 ст. 137 (порушенні недоторканності приватного життя відомості без обтяжливих обставин), ч.1 ст. 138 (порушенні таємниці листування, телефонних переговорів, поштових, телеграфних або інших повідомлень без обтяжливих обставин), ч.1 ст. 139 (порушенні недоторканності житла без обтяжливих обставин), ст. 145 карабінери (необгрунтованій відмові в прийомі на роботу або необгрунтованому звільненні вагітної жінки або жінки, що має дітей у віці до трьох років), ч.1 ст. 146 (порушення авторських і суміжних прав) і оснащення ч.1 ст. 147 УК РФ (порушення винахідницьких і патентних прав). Проте останні згідно тієї ж ст. 20 КПК РФ припиненню за примиренням потерпілого з обвинуваченим не підлягають.
Курсова робота резолюція - Кримінально-процесуальний закон була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
У змагальному процесі можуть фігурувати і наочні (речовинні) докази. Принцип усності так само, як і принцип безпосередності, вимагає допитати, коли це практично доступно, алієнация особа, що представила предмет або приймаючу участь в його виявленні, вилученні або створенні, щодо названих обставин. Один лише огляд сторонами предмету не забезпечує їм рівних можливостей для змагання, оскільки без експедитор людини і його словесних пояснень предмет може бути недостатньо інформативний; доказом він може стати лише в межах правової системи "предмет-людина". За її межами властивості предмету не можуть бути речовими доказами інвестори (детальніше про цьому див. § 4 гл. 7 підручника). Це, втім, не означає, що можна задовольнитися, наприклад, лише усним переказом свідком змісту документа - речового доказу, оскільки усний виклад в споживання даному випадку був би заміною дослідження найнаочнішого первинного доказу. Виключення може бути допущене тільки тоді, коли представлення оригіналу фізично неможливе або викликає значні труднощі. "Написи на стінах і могильних плитах чорний ящик зазвичай передаються усно, хоча одного разу могильну плиту представили на огляд Палати лордів", - пише англійський правознавець Р. Уолкер.
Випадкові юридичні терміни - відрядження, а також вираз - імпресаріо.
Регулювання, встановлене законодавцем в ч. 7 ст. 236 КПК РФ, є таким же, як регулювання, раніше визнане Конституційним Судом РФ, що суперечать Конституції РФ. Тим часом, через запозичення ч. 6 ст. 125 Конституції РФ акти або їх окремі положення, визнані неконституційними, втрачають силу, а згідно заснованої на цьому розпорядженні ч. 2 ст. 79 Федерального конституційного закону "Про Конституційний інсурекція Суд РФ" юридична сила ухвали Конституційного Суду РФ не може бути подолана повторним ухваленням норм, які були визнані не відповідними Конституції РФ, їх неконституційність не вимагає вторинного підтвердження, вони не депортація мають юридичної сили з моменту ухвалення і не підлягають застосуванню. У зв'язку з цим Конституційний Суд РФ ухвалив, що ч. 7 ст. 236 КПК РФ, що виключає оскарження винесеного за банкрутство підсумками попереднього слухання ухвали суду про припинення провадження у справі, не має юридичної сили з моменту ухвалення і не підлягає застосуванню як що містить регулювання, раніше визнане Конституційним Судом РФ конфірмація не відповідним Конституції РФ (п. 5 ухвал Конституційного Суду Російської Федерації.
Перед придбанням роботи Кримінально-процесуальний закон Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також фідуциар(ій).
У класичному варіанті розмежування касації і апеляції (як, наприклад, у Франції) касаційне провадження здійснюється лише з метою перевірки законності вироку, тобто правильності застосування норм процесуального права вестмінстер і норм матеріального права до встановлених обставин кримінальної справи. Апеляційне ж провадження - перевірка обгрунтованості вироку, чому сприяють і способи такої перевірки - розгляд кримінальної справи знов в основному по кредит-нота тих же правилах, що і в ході провадження в суді першої інстанції. У післяреволюційній Росії апеляційного порядку перевірки правильності судових рішень не існувало. В зв'язку з цим кримінальне судочинство Росії армрестлінг породило особливий вид касації - касацію з рисами апеляції, тобто в ході касаційного провадження перевірялася як законність, так і обгрунтованість і справедливість вироку, але не шляхом провадження знов слідчий-судових дій, базисні умови а за допомогою вивчення матеріалів кримінальної справи. Звичайно, можливості перевірки правильності встановлення фактичних обставин без безпосереднього дослідження доказів були вельми ограниченни.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Кримінально-процесуальний закон. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Кримінально-процесуальний закон

Курсові роботи з кримінального процесу