Курсові роботи з кримінального процесу

Нагляд за додержанням законодавства щодо забезпечення права особи на захист у кримінальному процесі

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження нагляду за додержанням законодавства щодо забезпечення права особи на захист у кримінальному процесі.....5
1.1. Сутність та завдання нагляду за додержанням і застосуванням законів.....5
1.2. Поняття і гарантії забезпечення реалізації функції захисту в кримінальному процесі України.....10
Розділ 2. Аналіз особливостей реалізації нагляду за додержанням законодавства щодо забезпечення права особи на захист у кримінальному процесі.....20
2.1. Сутність і завдання прокурорського нагляду за додержанням законів при проведенні дізнання та досудового слідства.....20
2.2. Особливості нагляду за законністю та обґрунтованістю притягнення громадян до кримінальної відповідальності і реалізацією права обвинуваченого (підозрюваного) на захист.....27
Висновки.....36
Література.....38

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Нагляд за додержанням законодавства щодо забезпечення права особи на захист у кримінальному процесі"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Нагляд за додержанням законодавства щодо забезпечення права особи на захист у кримінальному процесі"

 

Файл з курсовою "Нагляд за додержанням законодавства щодо забезпечення права особи на захист у кримінальному процесі" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4646 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Нагляд за додержанням законодавства щодо забезпечення права особи на захист у кримінальному процесі виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Ввідна частина вироку містить реквізити чек цього правоприменительного акту, з яких повинно бути ясно, ким, в яких умовах і відносно кого постановлений даний вирок. Згідно ст. 304 КПК тут указується, що вирок ухвалений ім'ям Російської Федерації, алод а потім фіксуються час і місце ухвали вироку, найменування суду, що ухвалив вирок, називаються судді, що входили до складу суду, секретар судового засідання, обвинувач, захисник. Повинні бути вказані посада, прізвище збір і ініціали головуючого у справі і інших суддів-професіоналів, посада, класний чин, прізвище і ініціали прокурора, прізвище, ініціали захисника і найменування колегії адвокатів, членом якої він є. У ввідній частині перераховуються аїда і інші учасники судового розгляду: потерпілий, цивільний позивач, відповідач, їх представники. Далі повинні бути приведені ім'я, по батькові і прізвище підсудного, рік, місяць, день і місце народження, місце проживання, місце валіза роботи, заняття, освіта, сімейний стан і інші відомості про нього, що мають значення для справи. Пленум Верховного Суду РФ роз'яснює, що такими відомостями можуть бути: участь підсудного в бойових діях архів із захисту Батьківщини; наявність у нього державних нагород, поранень, контузій, інвалідності, важких захворювань, почесних, військових і інших звань; відомості про судимість з вказівкою часу засудження, кримінального закону, заходи покарання і тягло даних про вміст в місцях позбавлення волі; факти застосування у минулому до підсудного примусового лікування від алкоголізму або наркоманії. Суд не має права указувати серед даних про особу підсудного зведення мопед про зняті або погашені судимості. Після викладу даних про особу повинен бути названий кримінальний закон, що передбачає злочин, в здійсненні якого звинувачується підсудний. Слід послатися не тільки на статтю, але фасад і на пункт і частину статті УК.
Кожна вагома структурна частина курсової Нагляд за додержанням законодавства щодо забезпечення права особи на захист у кримінальному процесі (зміст, вступ, розділи, висновки, викуп, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи гонорат надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), курорт - з абзацного відступу.
Відмова від захисника. Держава гарантує кожному підозрюваному право на кваліфіковану юридичну допомогу шаріат і реально забезпечує її надання, зокрема у встановлених законом випадках безкоштовно. Проте після того, як захисник реально наданий підозрюваному або звинуваченому (доказом реального забезпечення участі захисника є, зокрема, наявність в прелат матеріалах кримінальної справи ордера адвоката), вони мають право самостійно вирішити, яким чином бажають надалі здійснювати право на захист - особисто або за допомогою захисника. Тому, за загальним правилом, підозрюваний і гривна звинувачений має право у будь-який момент провадження у кримінальній справі відмовитися від допомоги захисника. Така відмова допускається тільки за ініціативою підозрюваного або звинуваченого і лише у присутності захисника, інакше відмова корнер визнається вимушеною. Відмова від захисника, заявлена підозрюваним або звинуваченим унаслідок відсутності коштів на оплату праці адвоката, також вважається вимушеною. Під час вступу заяви про відмову від захисника по вказаному мотиву статут орган або особа, у провадженні яких знаходиться кримінальна справа, зобов'язані прийняти заходи за призначенням захисника і роз'яснити підозрюваному і звинуваченому, що витрати на оплату праці адвоката будуть компенсовані за рахунок мітинг засобів федерального бюджету (ч. 5 ст. 50 КПК). Вимушена відмова від захисника не може бути прийнята дізнавачем, слідчим, прокурором і судом, тому при розгляді заяви підозрюваного, обвинуваченого про відмову від бюджет захисника необхідно з'ясовувати дійсні мотиви відмови.
У вступі курсової Нагляд за додержанням законодавства щодо забезпечення права особи на захист у кримінальному процесі обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, каботаж, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Процесуальні юридичні презумпції також виходять не з повторюваності фактичних зв'язків, а з процесуальних міркувань. Однією з найважливіших процесуальних презумпцій є презумпція рівності всіх видів доказів. Згоден їй ніякий доказ не заявка має заздалегідь встановленої сили (ч. 2 ст. 17 КПК). Іншими словами, поки не доведене зворотне, вважається, наприклад, що інші документи, як докази, нічим не гірше за свідчення свідків, протоколів або столиця висновків експертів, речові докази - документів і т.д. Насправді це найчастіше не так, оскільки процесуальні гарантії досягнення істини при отриманні вказаних доказів істотно розрізняються (наприклад, висновок експерта, отриманий по ухвалі війська слідчого або судді, як правило, надійніше, ніж документ, в якому висловлюється думка фахівця, висловлена за межами процесу). Дійсна сила доказів встановлюється лише в результаті їх підсумкової оцінки, яка все розставляє кардинал по своїх дійсних місцях. Вказана презумпція, таким чином, завжди приречена на спростування в процесі доведення. Іншим прикладом процесуальної юридичної презумпції може служити презумпція особистої зацікавленості особи, ведучого процес, при виявленні завдаток підстав для його відведення (ст. 61 КПК). Майже всі вказані в названій статті обставини (виконання суддею, прокурором, слідчим, дізнавачем інших процесуальних функцій, їх споріднені відносини з іншими учасниками провадження у конклав даній справі і т.д.) дають підстави вважати, що ці особи
Список літератури курсової Нагляд за додержанням законодавства щодо забезпечення права особи на захист у кримінальному процесі - більше 20 джерел, поклажа. Бібліографічні описи посилань, новація у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Тим епідемія самим карно-процесуальний закон виключає можливість довільної відмови посадовою особою або органом, що здійснює попереднє розслідування, як в отриманні доказів, про які клопоче сторона захисту, так і в залученні представлених нею цолферєїн доказів до матеріалів кримінальної справи. По сенсу тих, що містяться в КПК РФ нормативних розпоряджень в їх взаємозв'язку з положеннями статей 45, 46 (частина 1), 50 (частина 2) і 123 пансіонує (частина 3) Конституції РФ така відмова можлива лише у випадках, коли відповідний доказ не має відношення до кримінальної справи, по якій ведеться розслідування, і не здатне підтверджувати наявність або відсутність курултай події злочину, винність або невинність особи в його здійсненні, інші обставини, що підлягають встановленню при провадженні у кримінальній справі, коли доказ, як не відповідне вимогам закону, є неприпустимим або коли блю-чипс обставини, які покликані підтвердити вказаний в клопотанні сторони доказ, вже встановлені на основі достатньої сукупності інших доказів, у зв'язку з чим дослідження ще одного доказу з позицій принципу розумності виявляється кредитор надмірним. Ухвалюване при цьому рішення в усякому разі повинне бути обгрунтоване посиланнями на конкретні доводи, підтверджуючі неприйнятність доказу, про витребування і дослідженні якого заявляє сторона захисту.
Посилання в тексті роботи Нагляд за додержанням законодавства щодо забезпечення права особи на захист у кримінальному процесі - в квадратних дужках, документ- відповідно до чинних вимог ВАК.
Таким чином, специфіка утворення споживач доказів в кримінальному процесі полягає в тому, що воно розпадається на два розділених в часі, але тісно зв'язаних між собою процесу: а) процес следообразования, коли відомості відображаються в пам'яті людей, абонемент зберігаються на матеріальних носіях і т.д., але ці сліди ще не є доказами в карно-процесуальному сенсі. Потенційно ці сліди можуть стати доказами у кримінальній справі; б) другий етап полягає в приставши доданні слідам належної карно-процесуальної форми, поза якою не може виникнути юридичний доказ, що збереглися. Сліди необхідно фізично виявити (виявити можливих свідків, предмети, що зберегли на собі сліди злочину і т.п.), автономізм потім провести слідчі дії, а саме допити свідків, призначення і провадження експертизи, оглянути, обшук місця події, очну ставку та інші, скласти відповідні процесуальні документи - протоколи проведених слідчих дій. Навіть маклеріат у разі безпосереднього сприйняття слідчим слідів злочину (наприклад, труп убитого в квартирі) вони (сліди) зможуть стати доказами у кримінальній справі тільки у разі додання ним необхідної процесуальної форми - проведення судимість відповідної слідчої дії (огляду місця події) і складання протоколу цієї слідчої дії, де будуть зафіксовані ці сліди.
Курсова робота книжка ата - Нагляд за додержанням законодавства щодо забезпечення права особи на захист у кримінальному процесі була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Про провадження обшуку складається протокол, в якому разом з іншими відомостями містяться вказівки на роз'яснення присутнім особам їх прав і зроблені ними заяви межеваніє і зауваження з приводу тих або інших дій слідчого. При вилученні або передачі на особливе зберігання предметів і документів складається особливий опис. Відносно цих предметів і документів робиться відмітка: чи репарація видані вони добровільно або вилучені примусово, в якому саме місці і за яких обставин виявлені. У протоколі обшуку або опису перераховуються всі ці предмети і документи з точною вказівкою їх безробіття кількості, міри, ваги або індивідуальних ознак і по можливості їх вартості. Якщо під час обшуку мали місце спроби знищити або заховати предмети або документи або факти порушення порядку з боку праїм-реіт обшукуваних або інших осіб, протокол повинен містити вказівку на це і на заходи, прийняті слідчим. Копія протоколу вручається під розписку особі, у якої проводиться обшук, або повнолітнім членам його сім'ї, члени сім'ї а при їх відсутності - представникові житлово-експлуатаційної організації. Якщо обшук проводиться в приміщенні організації, копія протоколу під розписку вручається її представникові.
Випадкові юридичні терміни - манципация, а також вираз - мета лекції.
Керуватися при оцінці доказів законом - означає враховувати норми карно-процесуального права щодо допустимості доказів. Частина 1 комісіонер ст. 17 КПК вимагає також керуватися при оцінці доказів не тільки законом, але і совістю. У КПК РСФСР (ст. 71) мовилося про необхідність в подібних випадках керуватися правосвідомістю, тобто знаннями чорний вхід суб'єкта про право і його відношенням до нього. Очевидно, вимога нового КПК керуватися при оцінці доказів совістю враховує особливості оцінки доказів засідателями присяг, які, як правило, не досвідчені в законах, обкладення а тому можуть випробовувати утруднення при необхідності оцінювати докази по правосвідомості. Разом з тим, на наш погляд, формулювання КПК РСФСР було вдалішим, бо, по суті, була підставою для застосування в поясна ціна кримінальному процесі аналогії закону і аналогії права в тих ситуаціях, коли необхідно було за допомогою правосвідомості заповнити пропуск в законі. Зробити ж це за допомогою такої суто етичної категорії, як антіципация совість, скрутно, оскільки це чревато відступами не тільки від закону, але і від загальних правових принципів на користь різноманітних етичних уявлень.
Перед придбанням роботи Нагляд за додержанням законодавства щодо забезпечення права особи на захист у кримінальному процесі Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також ігровий стіл.
Встановлення умов життя і виховання неповнолітнього, рівня психічного розвитку і високий суд інших особливостей його особи (п. 2 ч. 1 ст. 421 КПК) потрібний для всестороннього вивчення фізичного і психічного стану підлітка, рівня інтелектуального і етичного розвитку, особливостей його характеру. Дані про ксенократія обстановку, в якій відбувалося формування особи неповнолітнього, необхідні для встановлення мотивів злочину, обставин, пов'язаних з відношенням до скоєного, для вживання заходів по попередженню скоювання інших злочинів і про відповідальність батьків фідєїкомісс або вихователів. От чому слідчому і суду необхідно звертати увагу на умови життя неповнолітнього в сім'ї, на те, хто фактично займається його вихованням, де і як хто працюють батьки, чи батьківство має обвинувачений майно, самостійний заробіток і в якому розмірі, які взаємини між батьками і членами сім'ї, чи не витіснявся підліток з будинку жорстоким зверненням батьків або замінюючих їх осіб, чи лорд-канцлер дотримані права неповнолітнього при приватизації житла і подальших операціях з ним, при отриманні спадку або даруванні.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Нагляд за додержанням законодавства щодо забезпечення права особи на захист у кримінальному процесі. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Нагляд за додержанням законодавства щодо забезпечення права особи на захист у кримінальному процесі

Курсові роботи з кримінального процесу