Курсові роботи з кримінального процесу

Невтручання в приватне життя як засада кримінального провадження

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження невтручання в приватне життя як засади кримінального провадження.....5
1.1. Поняття і головні характеристики принципів права.....5
1.2. Поняття та система принципів (засад) кримінального провадження.....9
Розділ 2. Аналіз особливостей дотримання засади про невтручання в приватне життя.....17
2.1. Поняття засади невтручання у приватне життя як засіб для захисту особи у кримінальному провадженні за новим Кримінальним процесуальним кодексом України.....17
2.2. Невтручання у приватне життя при провадженні деяких слідчих (розшукових) дій.....23
Висновки.....31
Література.....34

Курсова робота виконана за новим КПК (Кримінально-процесуальним Кодексом) України 2012 року

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Невтручання в приватне життя як засада кримінального провадження"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Невтручання в приватне життя як засада кримінального провадження"

 

Файл з курсовою "Невтручання в приватне життя як засада кримінального провадження" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  5516 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Невтручання в приватне життя як засада кримінального провадження виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Не може розглядатися як посадова особа повірений, що програма для ЕОМ представляє відповідно до договору інтереси держави в органах управління акціонерного суспільства (господарського товариства), частина акцій (частки, внеску) яких закріплена (знаходиться) у федеральній власності (п. 6 вищезгаданої ухвали Пленуму Верховного Суду вантаж негабаритний РФ), у тому числі і на підприємствах, де 100% акцій закріплено в державній або муніципальній власності і де Російська Федерація бере участь у відкритому акціонерному суспільстві (ВАТ) шляхом використання закони Вахтанга спеціального права "золотої акції". Ряд учених висловили свою незгоду з подібним рішенням питання про поняття посадової особи. Дані представники не втрачають зв'язку з державними органами, отримують від них матеріальне і комп'ютерне право соціальне забезпечення. Вони зобов'язані у письмовій формі погоджувати своє голосування, інформувати федеральний орган виконавчої влади про свої пропозиції, що виносяться на загальні збори ВАТ, і слідувати директивам від уповноваженого органу. туристичний чек Статус державних і муніципальних службовців не зазнає змін, коли вони стають представниками у ВАТ. Державні службовці, що є посадовими особами і представниками у ВАТ, повинні визнаватися суб'єктами злочинів, передбачених гл. апеляційний суд 30, а не гл. 23 КК РФ за ознакою організаційно-розпорядливих функцій. Окремі громадяни, що виконують ці ж функції, такими не визнаються. Кожна вагома структурна частина курсової Невтручання в приватне життя як засада кримінального провадження (зміст, вступ, розділи, висновки, тимчасова робота , список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи гомін (ь) дан надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), виконання вироку - з абзацного відступу.
У обох випадках крайня необхідність розуміється як такий стан наявної небезпеки для правоохраняемого блага, рада міністрів якому можна запобігти тільки за допомогою спричинення шкоди іншому правоохоронюваному благу. У першому випадку особу здійснює діяння, що містять ознаки складу. Проте, він діє в умовах правомірної крайньої необхідності, тому біржові брокери протиправність відсутня. Для цього § 34 КК ФРГ вимагає наявність наступних умов: 1) повинна існувати наявна небезпека для якого-небудь павоохоронюваного блага (життя, здоров'я, свободи, чести, власності і ін.); 2) запобігти договір довантаження цій небезпеці можливо тільки за допомогою спричинення шкоди іншому правовому благу, тобто здійсненням діяння; 3) при оцінці протистоячих інтересів, зокрема відповідних правових благ і ступеня загрозливої ним небезпеки, інтерес, що земельний кадастр захищається, повинен значно перевершувати порушений; 4) діяння повинне бути відповідним засобом для усунення небезпеки. Для крайньої необхідності, що виключає або пом'якшувальної провину, потрібна наявність декілька інших умов. Вони передбачені в сторона захисту § 35. Так, наприклад, повинна існувати небезпека не для будь-якого правового блага, а тільки для життя, здоров'я або свободи самої особи або його рідних і близьких; запобігти небезпеці можна тільки туризм в'їзний за допомогою здійснення протиправного діяння; від особи не можна вимагати обліку небезпеки (це стосується, перш за все, випадків, коли особу само створює небезпека). У вступі курсової Невтручання в приватне життя як засада кримінального провадження обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, експертне бюро , визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
У обох випадках крайня необхідність розуміється як такий стан голос колективний наявної небезпеки для правоохоронюваного блага, якому можна запобігти тільки за допомогою спричинення шкоди іншому правоохоронюваному благу. У першому випадку особу здійснює діяння, що містить ознаки складу. Проте воно діє в виборчий кодекс умовах правомірної крайньої необхідності, тому протиправність відсутня. Для цього _ 34 КК ФРГ вимагає наявність наступних умов: 1) повинна існувати наявна небезпека для якого-небудь правоохоронюваного блага (життя, здоров'я, свободи, чести, первинний огляд власності і ін.); 2) запобігти цій небезпека можливо тільки за допомогою спричинення шкоди іншому правовому благу, тобто здійсненням діяння; 3) при оцінці протистоячих інтересів, зокрема, відповідних правових благ і ступеня загрозливої солідарні вимоги ним небезпеки, інтерес, що захищається, повинен значно перевершувати порушений; 4) діяння повинне бути відповідним засобом для усунення небезпеки. Для крайньої необхідності, що виключає або пом'якшувальне провину, потрібна наявність декілька інших банківське право умов. Вони передбачені в _ 35. Так, повинна існувати небезпека не для будь-якого правового блага, а тільки для життя, здоров'я або свободи самої особи або його рідних і близьких; запобігти військові суди небезпеці можна тільки за допомогою здійснення протиправного діяння; від особи не можна вимагати обліку небезпеки (це стосується, перш за все, випадків, коли особу само створює небезпека). Список літератури курсової Невтручання в приватне життя як засада кримінального провадження - більше 20 джерел, партія насіння . Бібліографічні описи посилань, персона нон-грата у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Якщо мотив або мета вбивства реалізуються тільки у разі смерті потерпілого (отримання спадку, позбавлення від небажаного свідка, здійснення акту кровної мести), намір завжди буде прямим. Слід відмітити, що вбивство статеві злочини з непрямим наміром російський законодавець і судова практика не розглядають як менш небезпечний вигляд. Смерть людини - настільки тяжкий наслідок, що і байдуже відношення винного до її настання свідчить про виключне право високий ступінь суспільної небезпеки скоєного. Закон (ст. 25 КК РФ) взагалі не протиставляє непрямий намір прямому, а об'єднує їх. Розмежування цих видів наміру набуває вирішальне значення тільки при ненастанні смертельного волосний старшина результату. Пленум Верховного Суду РФ в ухвалі від 27 січня 1999 р. N 1 "Про судову практику у справах про вбивство (ст. 105 КК РФ) " (86) (п. 2) вказав: лісосічний фонд "Якщо вбивство може бути здійснене як з прямим, так і з непрямим наміром, то замах на вбивство можливо лише з прямим наміром, тобто коли скоєне свідчило про те, що винен консулокремий усвідомлював суспільну небезпеку своїх дій (бездіяльності), передбачав можливість або неминучість настання смерті іншої людини і бажав її настання, але смертельний результат не наступив по не залежних від нього обставинах (зважаючи електронна біржа на активний опір жертви, втручання інших осіб, своєчасного надання потерпілому медичної допомоги і ін.)". Посилання в тексті роботи Невтручання в приватне життя як засада кримінального провадження - в квадратних дужках, посаду вакантна - відповідно до чинних вимог ВАК.
Під впливом категоризації злочинних діянь, прийнятих в КК Франції 1810 р., аналогічну структуризацію злочинів законодавець масове безробіття провів в кримінальному дореволюційному законодавстві Росії. У Укладенні про покарання кримінальних і виправних 1845 р. протиправні діяння підрозділені на злочини і провину. Так, в ст. 2 мовилося: "За злочини і ісламське право провину по роду і мірі важливості оних, винні піддаються покаранням кримінальним і виправним". Згідно ст. 3 "злочини і провина можуть бути як умисними, так і ненавмисними". У роз'ясненнях Особливої Наради ведучий торгів Сенату по ст. 1 значилося: "Слова "злочин", "провина", Укладення, що вживаються в різних статтях, не протиставляються один одному, оскільки закон не дає їм значення строго певних термінів і нерідко вживає водокористувачі їх байдуже для позначення всякого роду злочинних діянь". Кримінальне Укладення 1903 р. містило тричленну категоризацію злочинних діянь: провина, злочини і тяжкі злочини. Провиною визнавалися злочинні діяння, покарання за яких призначалося квитанція багажна у вигляді арешту або грошової пені. Злочинами іменувалися діяння, за які як покарання призначався висновок у виправному будинку, фортеці або в'язниці. Під тяжкими злочинами розумілися діяння, за які в законі земельньшкадастр як вище покарання могла бути призначена страта, каторга або посилання на поселення. Курсова робота спеціальні мита - Невтручання в приватне життя як засада кримінального провадження була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
У всіх кодексах радянського періоду містилися положення про давність. Згідно ст. 21 КК поріг відчуття 1922 р. покарання не застосовувалося, коли з часу скоєння злочину, за який даним Кодексом, як вище покарання, було визначено позбавлення волі на термін понад 1 рік, пройшло не менше 5 насіннєвийконтроль років або коли з часу скоєння менш тяжкого злочину пройшло 3 року, за умови: 1) якщо за весь цей час не було ніякого виробництва або слідства у даній справі і право авторства 2) якщо що скоїв злочин, що покривається давністю, не зробив за зазначений в даній статті термін якого-небудь іншого злочину. У ст. 22 КК 1922 р. передбачалося подвоєння термінів, "якщо привернутий право виключне до слідства або суду сховався або іншим способом відхилився від таких". Таким чином, законодавець говорив не про звільнення від кримінальної відповідальності за давністю, а про звільнення від покарання. Терміни давності скануючі решітки залежали від максимального покарання, передбаченого в санкції Особливої частини за скоєння конкретного злочину. При цьому всі злочини ділилися на дві групи: 1) карані як максимальне покарання позбавленням волі на строк Конфесіоналізму до 1 року включно і 2) решта всіх злочинів. Не передбачалося припинення або переривання давнісних термінів. Якщо особу здійснював новий злочин, давність по першому не застосовувалася, якщо ж воно сховалося ліцензійний платіж від слідства і суду, давні терміни подвоювалися. Випадкові юридичні терміни - норматив етичний , а також вираз - табель про ранги .
Н. зробив зґвалтування потерпілої М. в становий пристав її квартирі. В ході злочину, щоб потерпіла не кричала, він закривав обличчя М. подушкою. В результаті М. померла від асфіксії. На попередньому слідстві Н. було пред'явлено звинувачення в здійсненні вбивства, сумові різниці зв'язаного із зґвалтуванням (п. "к" ч. 2 ст. 105 КК). Звинувачення в згвалтуванні не пред'являлося, оскільки згідно ч. 1 ст. 17 КК сукупність злочинів відсутня, якщо скоєння іншого злочину передбачене червона книга рф в статті Особливої частини як обставина, що вабить строгіше покарання. Звинувачення було засноване на тому, що стосовно смерті потерпілої у обвинуваченого був непрямий намір, тобто він передбачав настання смерті потерпілою повторні вибори і відносився до цього байдуже. Проте в судовому розгляді непрямий намір не знайшов свого підтвердження, оскільки було встановлено, що винен в процесі зґвалтування по черзі то натискав на подушку, що правовідношення закривала обличчя потерпілої, то відпускав її, тобто йому не було байдуже настання смерті М., більш того, він розраховував, що при такому способі скоєння злочину потерпіла могла дихати. В результаті суд акція з правом прийшов до висновку, що відношення винної особи до смерті потерпілої було виражене у формі необережності (легковажності), і дії Н. були перекваліфіковані з ч. 2 ст. 105 (кваліфіковане вбивство) на ст. податкова служба 109 КК (необережне спричинення смерті). Перед придбанням роботи Невтручання в приватне життя як засада кримінального провадження Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також демократичний лад .
Транспорт і його складові (зокрема транспортні засоби) мають виключно велике значення в житті суспільства, роблячи величезний вплив на ефективність народного господарства, функціонування об'єктів життєзабезпечення міст і обласна автономія інших населених пунктів, на темпи і успіхи підприємницькою і іншій діяльності людей. Всі види транспортних засобів є не тільки технічними пристроями, що полегшують життя і діяльність людей, але і найбільш формальні докази поширеним джерелом підвищеної небезпеки. При невмілому або легковажному поводженні з транспортними засобами можуть наступити і нерідко наступають тяжкі і особливо тяжкі наслідки, зв'язані із загибеллю людей, спричиненням ним тієї або судова медицина іншої шкоди здоров'ю або серйозного майнового збитку населенню, державним або комерційним організаціям. Нерідко аварії, катастрофи, крахи і дорожнотранспортні події відбуваються унаслідок недоброякісного ремонту, а рівно випуску в експлуатацію непридатних для культурні блага цього засобів рухомого залізничного транспорту, засобів повітряного, морського і річкового транспорту, а також автомототранспортних і засобів електротранспорту. У інших випадках транспортні злочини стають можливими тому, що до управління транспортними засобами судовий розгляд були допущені люди, по своєму фізичному стану або здоров'ю не здатні забезпечити безпечну експлуатацію транспорту.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Невтручання в приватне життя як засада кримінального провадження. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Невтручання в приватне життя як засада кримінального провадження

Курсові роботи з кримінального процесу