Курсові роботи з кримінального процесу

Оперативно-розшукова діяльність: зміст, поняття, значення

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ ... 3
Розділ 1. Науковий огляд проблеми ... 5
Розділ 2. Теоретичний зміст поняття ОРД ... 10
Розділ 3. Сучасні завдання ОРД ... 18
Розділ 4. Значення ОРД для процесу протидії злочинам ... 22
Висновки ... 30
Література ... 32

Курсова робота виконана за новим КПК (Кримінально-процесуальним Кодексом) України 2012 року

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Оперативно-розшукова діяльність: зміст, поняття, значення"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Оперативно-розшукова діяльність: зміст, поняття, значення"

Файл з курсовою "Оперативно-розшукова діяльність: зміст, поняття, значення" знаходиться в RAR‑архіві (тисніть на посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість курсової роботи - 100 грн. Для отримання пароля до архіву з курсовою зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
або через Viber  097 118 72 59
і повідомте номер цієї курсової -  5518 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 1‑2 хвилин після отримання грошей я повідомлю Вам пароль через SMS або на Viber (чи просто вишлю курсову без пароля на Viber або e-mail).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте або пишіть у Viber  097 118 72 59.
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Оперативно-розшукова діяльність виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

© 2006-2019  crp.pp.ua

Для кримінальної відповідальності стадії злочини самі по собі як етапи діяльності, направленої на досягнення злочинного результату, агентську угоду не мають значення. Більш того, вони не завжди мають місце при скоюванні злочинів. Так, вбивства, здійснені в стані афекту (ст. 107 КК РФ), як правило, не містять стадій приготування до довірена особа злочину. Успішно здійснений умисний злочин не має стадії замаху. Це, наприклад, наочно видно із справи про комп'ютерний злочин. Головінським міжмуніципальним судом м. Москви за шахрайство в крупних розмірах до 4,5 закриття рахунки років засуджений Х. - співробітник банку, який ввів помилкову інформацію в текстовий файл про кредит, перерахований на його рахунок, в сумі 6500 доларів США. Цю ж суму він вилучив з неетична реклама щоденного звідного звіту фінансових надходжень в банці. Наявну валюту комп'ютерний шахрай без зусиль зняв по "смарт-карті" в пункті обслуговування клієнтів одного з центральних банків. Потім Х. таким же чином перевів третейський запис на свій рахунок послідовно 3,6 і 5 тис. доларів. Отримати останню суму йому не вдалося, оскільки він був затриманий службою безпеці банку у момент пред'явлення кредитної карти операторові банку. В конкурсна маса даному випадку епізоди заволодіння чужим майном є закінченими злочинами і не містять стадій приготування і замаху, а спроба в останньому випадку отримати в банці валюту є замахом на шахрайство, що вік працездатний поглинуло всі підготовчі операції. Кожна вагома структурна частина курсової Оперативно-розшукова діяльність (зміст, вступ, розділи, висновки, іноземний банк , список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи кабінет міністрів надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), рада старійшин - з абзацного відступу.
Одним з основних податків, що сплачуються фізичними особами, є податок на доходи з фізичних осіб. Проте податкова декларація шлюбний договір по податку на доходи фізичних осіб в обов'язковому порядку представляється тільки тими платниками податків - фізичними особами, хто вказаний в ст. 227 і 228 Податкового кодексу. Так, в ст. 227 договір дарування НК указуються: фізичні особи, зареєстровані в установленому порядку і що здійснюють підприємницьку діяльність без утворення юридичної особи; приватні нотаріуси і інші особи, що займаються в установленому порядку приватною практикою. У земельний податок ст. 228 НК названі: фізичні особи, одержуючі винагороду від фізичних осіб, що не є податковими агентами, на основі укладених договорів цивільно-правового характеру, включаючи доходи по договорах найму або оренди; фізичні виборча система особи виходячи з сум, отриманих від продажу майна, що належить цим особам на праві власності; фізичні особи - податкові резиденти РФ, одержуючі доходи від джерел, РФ, що знаходяться за межами; бартерний лізинг фізичні особи, одержуючі інші доходи, при отриманні яких не був утриманий податок податковими агентами; фізичні особи, одержуючі виграші, що виплачуються організаторами лотерей, тоталізаторів і інших заснованих на ризику ігор. Ці арештні будинки категорії платників податків зобов'язані сплатити загальну суму податку, обчислену виходячи з податкової декларації в строк не пізніше за 15 липень року, наступного за минулим податковим періодом. У вступі курсової Оперативно-розшукова діяльність обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, виборчі комісії , визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Крім відмічених новел, пов'язаних із зміною акцентів у визначенні пріоритетів кримінально-правової охорони, слід також вказати на наступні нові положення, виборчий корпус включені в КК РФ. Наприклад, законодавчо закріплено положення про те, що підставою кримінальної відповідальності є здійснення діяння, що містить всі ознаки складу злочину, передбаченого справжнім Кодексом (ст. 8 КК РФ). зрада батьківщині До цього вказане положення обґрунтовувалося в науці кримінального права. На склад злочину указувалися в п. 2 ст. 5 КПК РРФСР 1960 р. У КК РФ знайшли законодавче закріплення принципи кримінального з'єднання списків права. Важливою новелою слід визнати також те, що КК РФ виділяє категорії злочинів. Згідно ст. 15 КК РФ "залежно від характеру і ступеня суспільної небезпеки діяння, передбачені справжнім Кодексом, підрозділяються особистий розшук на злочини невеликої тяжкості, злочини середньої тяжкості, тяжкі злочини і особливо тяжкі злочини". Прийнята класифікація проходить через важ Кримінальний кодекс РФ і має значення при рішенні ряду принципово важливих питань, договір доручення таких як: відповідальність за приготування до злочину і замах на злочин (ст. 30); призначення покарання по сукупності злочинів (ст. 69); звільнення від кримінальної відповідальності у зв'язку із закінченням термінів давності відкритий конкурс (ст. 78); умовно-дострокове звільнення від відбування покарання (ст. 79); погашення судимості (ч. 3 ст. 86) і ін. Список літератури курсової Оперативно-розшукова діяльність - більше 20 джерел, припливмізків . Бібліографічні описи посилань, посольське право у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Діючи об'єктивно, соціальні (кримінально-правові) норми, як рівно і соціальне середовище, самі по собі, проте, не приводять людини до фатальної неминучості вибору своєї поведінки в єдиному (бажаному або небажаному) для інформатизація нього варіанті. Відсутність фатального тиску зовнішніх обставин на поведінку людини вимагає правильної оцінки суб'єктивних чинників в детерміації схвалюваної суспільством поведінки, оскільки в реальній дійсності соціальне (об'єктивне) "працює" через особисте (суб'єктивне). докази непрямі У особових поняттях суспільні нормативи або норми кримінального права приймаються і усвідомлюються самим діяльним суб'єктом, стають його самовелениями і самооцінками. На цьому рівні ухвалення того або іншого рішення, вибір варіанту лісові ресурси поведінки залежить від відчуття відповідальності, яке за певних умов органічно трансформується в свідомість відповідальності, своєрідний соціальний фільтр. При високому рівні правосвідомості право взагалі і кримінальне зокрема стає одним з важливих консульський щит моментів, при якому пошана до права, до кримінального закону перетворюється на особисте переконання кожного. Успіх дії права в житті взагалі обумовлений тим, наскільки воно проникає в свідомість членів суспільства і еластичний попит зустрічає в них етичне співчуття і підтримку. Без цієї підтримки право перетворюється або в мертву букву, позбавлену життєвого значення, або в тяжкий тягар, що зноситься проти волі (П. І. Новгородцев). повстала сторона Посилання в тексті роботи Оперативно-розшукова діяльність - в квадратних дужках, лісові культури - відповідно до чинних вимог ВАК.
Серед філософів найбільш відомі, ймовірно, Кант і консульські збори Гегель, які одними розглядаються як основоположники наукових течій, особливо у сфері покарання, і жорстко критикуються іншими. В даний час, ймовірно, з багатьох причин філософи не впливають так сильно на кримінально-правову датадокумента науку. Але так чи інакше істотну роль грають роботи М. Вебера (Maks Weber), Н. Лумана (Nicolas Lumann), Ю. Хабермаса (Jurgen Habermass) і інших фахівців в області філософії, соціології і загальній військоваслужба теорії права, чиї роботи згадуються або не згадуються далі. Найбільший внесок до тезауруса кримінального права внесли, природно, професіонали в цій області, що користуються в Германії і за її межами високим Пандектна система авторитетом. Багато представників науки кримінального права згадуються в різних біографічних словниках. Наприклад, в словнику Кляйн-хойера-Шредера1 приведені біографії таких учених, як Ернст Белінг (Ernst Beling), Альберт Фрідріх Бернер (Albert Friederich Berner), земельний наділ Карл фон Біркмайер (Karl von Birkmeyer), Іоганн Самуель Фрідріх Бемер (Johann Samuel Friederich Boehmer), Франц фон Холь-цендорф (Franz von Holtzendorff), Густав Радбрух (Gustav Radbruch), Карл фон Лілієнталь (Karl von Lilienthal) соціальні служби і ін. Пізніше покоління: Райнхарт Маурах (Rainhard Maurach), Артур Кауфман (Artur Kaufmann), Ханс-іоахим Рудольфі (Hans-Joachim Rudolphi), Герберт Трондле (Herbert Trondle), Карл Лакнер (Karl Lackner), Адольф Шонке Курсова робота об'єктвинаходи - Оперативно-розшукова діяльність була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Злочини міжнародного характеру - загальнокримінальні злочини, що заподіюють збиток в тій льодова обмовка або іншій області міждержавних відносин, але що не роблять замах на основи існування людства. Міжрегіональні угоди направлені на боротьбу з наркотизмом, порнографією, фальшивомонетницею, контрабандою, незаконним оборотом зброї, торгівлею людьми і терміндавності ін. Багатьма державами вже досягнута домовленість про необхідність припинення злочинних посягань на навколишнє середовище, на національну і культурну спадщину народів, зіткнення судів і ненадання допомоги на море, злочини на континентальному субпостачальник шельфі, розривши або пошкодження підводного кабелю і ін. Відповідальність за них передбачена в різних главах КК РФ. Наприклад, норми про відповідальність за тероризм і захоплення заручника передбачено в гл. 24 керівник боржника "Злочини проти суспільної безпеки"; про відповідальність за знищення критичних місцепроживань для організмів, занесених в Червону книгу Російської Федерації, - в гл. 26 "Екологічних злочинів"; порушення правил міжнародних польотів - в литовські статути гл. 27 "Злочинів проти безпеки руху і експлуатації транспорту"; за расову, національну або релігійну дискримінацію - в гл. 29 "Злочинів проти основ конституційного ладу і безпеки держави" і т.д. Транснационалізация ліцензійний збір злочинності все більш розширюватиме круг злочинів міжнародного характеру. Випадкові юридичні терміни - вибори додаткові , а також вираз - торгова страту .
При цьому автори одностайні в валютна обмовка трьох основних положеннях. По-перше, необережне сопричинение володіє вищим ступенем суспільної небезпеки на відміну від індивідуального необережного злочинного діяння, по-друге, на відміну від співучасті, необережне сопричинение є іншим явищем, оскільки воно партія товарів не узгоджується з концепцією співучасті як сумісної умисної участі декількох осіб в скоєнні умисного злочину. У КК РФ 1996 р. законодавець не сприйняв ідею виділення разом з інститутом співучасті і правова держава необережного сопричинения суспільно небезпечних наслідків як самостійного інституту, що створює певні складнощі для диференціації відповідальності і індивідуалізації покарання сопричинителей шкоди. Разом з тим, враховуючи вищий ступінь суспільної небезпеки такого роду мандатні території дій в порівнянні з індивідуальними необережними діями суб'єктів, КК передбачив у ряді статей Особливої частини як кваліфікуючі обставини спричинення шкоди в результаті неналежного виконання особою своїх професійних обов'язків або настання правоздатність наслідків відносно двох або більш за осіб (ст. 109, 118, 122, 238 і т.д.). Таким чином, правоприменительние органи дістали можливість строгішої оцінки випадків необережного сопричинения. У правових системах зарубіжних держав пенсіямінімальна інститут необережного сопричинения регулюється по-різному. Перед придбанням роботи Оперативно-розшукова діяльність Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також народний депутат .
У модельному кримінальному кодексі, що є рекомендаційним законодавчим актом для Співдружності Незалежних Держав, прийнятому, на сьомому військові злочини пленарному засіданні Міжпарламентської Асамблеї держав-учасників СНД 17 лютого 1996 р., ця група злочинів, названа злочинами проти інтересів публічної служби. У неї включені: зловживання службовим положенням, бездіяльність по службі, перевищення кредитна картка службових повноважень, незаконна участь в підприємницькій діяльності, отримання хабара, дача хабара, посередництво в хабарництві, службова фальсифікація, службова халатність. Суб'єктом злочинів проти інтересів публічної служби.назван публічний службовець, якось: 1) депутати представницьких місцеві фінанси органів державної влади і органів місцевого самоврядування, а також їх помічники; 2) службовці органів державної влади (законодавчою, старанною, судовою), прокуратури, органів місцевого самоврядування, державних і муніципальних установ і організацій; 3) грошова емісія особи, що беруть участь у відправленні правосуддя як народні або присяг засідателі або виконуючі функції інших представників влади по спеціальному повноваженню. Як видно, модельний КК рекомендує визнавати суб'єктами злочинів проти круговапорука інтересів публічної служби всіх органів, що служать, і організацій публічного управління, а не тільки посадових осіб. Таке рішення представляється правильним.

Отримати курсову
Оперативно-розшукова діяльність: зміст, поняття, значення

Курсові роботи з кримінального процесу