Курсові роботи з кримінального процесу

Органи дізнання як суб'єкти кримінального процесу

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Поняття органів дізнання.....5
1.1. Організація виявлення і розслідування злочинів: поняття, види.....5
1.2. Загальна характеристика органів дізнання.....6
1.3. Загальна характеристика органів досудового слідства.....10
1.4. Повноваження органів дізнання.....12
Розділ 2. Характеристика органів досудового розслідування та органів дізнання.....15
2.1. Органи, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність, їх компетенція.....15
2.2. Органи досудового слідства, їх система і компетенція.....17
2.3. Статус слідчого.....21
2.4. Слідчий апарат, його структура.....23
2.5. Міліція.....24
2.3. Податкова міліція.....27
Розділ 3. Органи служби безпеки України.....32
3.1. Завдання, засади та правові підстави діяльності Служби безпеки України.....32
3.2. Система та організація діяльності Служби безпеки України.....35
3.3. Основні напрямки діяльності і повноваження органів Служби безпеки України.....36
Висновки.....39
Література.....41

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Органи дізнання як суб'єкти кримінального процесу"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Органи дізнання як суб'єкти кримінального процесу"

 

Файл з курсовою "Органи дізнання як суб'єкти кримінального процесу" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  2554 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Органи дізнання як суб'єкти кримінального процесу виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Захисник надає правову допомогу, а законні представники - психологічну і емоційну підтримку неповнолітньому підозрюваному, обвинуваченому. мер Для дізнавача, слідчого, прокурора, які зобов'язані повно, всесторонньо і об'єктивно розслідувати справу, важливо забезпечити права захисника і законних представників. З моменту вступу до справи захисник має право знайомитися з протоколом лист затримання, ухвалою про застосування запобіжних заходів і іншими протоколами слідчих дій, проведених за участю обвинуваченого, і бути присутнім при пред'явленні звинувачення, брати участь в допиті неповнолітнього підозрюваного, обвинуваченого, а також майор в інших слідчих діях, вироблюваних за участю неповнолітнього правопорушника. Повноваження захисника у справах неповнолітнього визначаються загальними правилами (ст. 53 КПК). Беручи участь в слідчих діях, захисник може ставити питання допитуваним купа особам, робити письмові зауваження з приводу неправильності або неповноти записів в протоколі слідчої дії. З моменту допуску до участі в справі захисника затриманому, ув'язненому під варту, підозрюваному, обвинуваченому він має вето право мати з ним побачення наодинці і конфіденційно без обмеження їх кількості і тривалість. Надаючи юридичну допомогу, захисник збирає і представляє доказу для спростування звинувачення або для пом'якшення покарання неповнолітньому шеваж підозрюваному, обвинуваченому. При цьому він може привертати фахівця для надання допомоги захисту в порядку, встановленому в ст. ст. 58, 168, 270 КПК. Права на ознайомлення зі всіма матеріалами справи захисник легат набуває з моменту закінчення попереднього розслідування і пред'явлення їх обвинуваченому (п. 7 ч. 1 ст. 53 КПК).
Кожна вагома структурна частина курсової Органи дізнання як суб'єкти кримінального процесу (зміст, вступ, розділи, висновки, опіки, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи дебітор надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), допит - з абзацного відступу.
Зустрічаються випадки, коли неможливе дотримання принципу инстанционности наглядового перегляду справи. Це може бути викликано відсутністю кворуму в індент президії верховного суду республіки, краєвого, обласного і відповідних ним судів унаслідок різних причин (попередня участь членів президії в розгляді даної справи в суді першої або другої інстанції або відведення судді талмуд по інших підставах). У цих випадках справу за скаргою або представленням Генерального прокурора РФ або його заступників розглядається Судовою колегією по кримінальних справах Верховного Суду РФ. У тих випадках, коли гіпноз розгляд справи в порядку нагляду відносно одних засуджених (виправданих) входить в компетенцію нижчестоячою, а відносно інших - в компетенцію вищестоящої наглядової інстанції (оскільки відносно цих засуджених справа вже розглядалася однією едіфакт з наглядових інстанцій), справа розглядається вищестоящою наглядовою інстанцією відносно всіх осіб, про яких принесено уявлення або скаргу. Тому, якщо справа відносно одного або декількох засуджених (виправданих) розглядалося президією обласного або ассизи відповідного йому суду, уявлення відносно цих осіб і інших засуджених (виправданих), справа про яких в порядку нагляду нижчестоячою інстанцією не розглядалася, підлягає розгляду в Судовій колегії по кримінальних справах Верховного відкіт Суду РФ. Справа, яка в порядку нагляду розглядалася вищестоящою інстанцією, може бути розглянута судом нижчестоячої інстанції лише відносно тих засуджених (виправданих), рішення про яких раніше не ухвалювалося жодній з цих декрет інстанцій і які вперше поводилися з наглядовою скаргою або відносно яких наглядове уявлення раніше не вносилося.
У вступі курсової Органи дізнання як суб'єкти кримінального процесу обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, партія, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Судова колегія по кримінальних справах авуари Верховного суду РФ в касаційному визначенні № 14-о06-32 від 25.11.06 р.. перевіривши матеріали справи, визнала вирок суду підметом відміні у зв'язку з порушеннями карно-процесуального закону. Відповідно до ст. 217 КПК виїмка РФ після закінчення попереднього слідства і виконання вимог ст. 216 КПК РФ слідчий пред'являє обвинуваченому і його захисникові підшиті і пронумеровані матеріали справи. Як випливає з матеріалів справи, положення ст. порода 217 КПК РФ слідчим відносно П. були виконані 12.04.06 р., а обвинувачений Д. з матеріалами справи був ознайомлений 14.04.06 р. Разом з тим Д. звинувачення перепредьявлялось вже після виконання положень імперія ст. 217 КПК РФ відносно П., тобто 13.04.06 р. Цього ж дня Д. був допитаний по обставинах справи. Таким чином, засуджений П. і його адвокат при виконанні ст. 217 КПК маркграф РФ не були ознайомлені з ухвалою про притягнення як обвинуваченого Д., з протоколом його допиту і позицією по пред'явленому звинуваченню. З ухвали про залучення як звинувачений П. витікає, що звинувачення дуополія йому було перепредьявлено 12 квітня 2006 р. після виконання положень ст. 217 КПК. При таких обставинах протоколи вказаних слідчих дій при виконанні ст. 217 КПК РФ П. не могли бути націнка пред'явлені. Потерпілі з ухвалами про залучення як обвинувачених Д. і П. з протоколами допиту останніх не ознайомлені.
Список літератури курсової Органи дізнання як суб'єкти кримінального процесу - більше 20 джерел, монархія. Бібліографічні описи посилань, арктіка у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Змагальна форма кримінального судочинства припускає, що судовий розгляд у кримінальній справі може самураї бути початий тільки за наявності обвинувального висновку (акту), затвердженого прокурором, або скарги приватного обвинувача, що наполягають перед судом на задоволенні своїх вимог. Це правило відображає значення суперечки сторін як рушійного контанго початку змагального судового процесу. З цього правила витікає також і те, що відмова ініціатора судового процесу від звинувачення (прокурора від підтримки державного звинувачення, приватного обвинувача від скарги, позивача від позову), оператор що висувається, або визнання скарги, звинувачення або позову протилежною стороною вабить припинення провадження у справі. У кримінальному судочинстві відмова державного або приватного обвинувача від звинувачення, а цивільного позивача від позову давність обов'язковий для суду і вабить припинення провадження у справі (повністю або в певній частині). Проте визнання підсудним своєї провини не вабить негайного виголошення вироку, оскільки це суперечило б принципу презумпції ретрагент невинності, згідно якому провина повинна бути доведена в передбаченому законом порядку. Лише у справах про злочини, покарання за яких не перевищує п'яти років позбавлення волі, визнання підсудним своєї провини дозволяє диктатура суду ухвалити вирок без проведення судового розгляду (ст. ст. 314 - 316 КПК).
Посилання в тексті роботи Органи дізнання як суб'єкти кримінального процесу - в квадратних дужках, амбаллаж- відповідно до чинних вимог ВАК.
Як було вказано раніше (§ 3 гл. 1 підручника), антикрез відмінність між цілями і завданнями полягає в тому, що цілі - це очікуваний результат, який може бути досягнутий або не досягнутий в тій або іншій справі, тоді як виконання завдань спільник - безумовний обов'язок відповідних учасників процесу при провадженні у кожній справі. Так, через різні об'єктивні і суб'єктивні причини (наприклад, необоротної втрати слідів злочину) злочин може залишитися нерозкритим, докази - не обов'язки здобутими, підозрюваний може бути не встановлений, викрадене майно - не знайдено і т.д., тобто цілі попереднього розслідування в повному об'ємі не досягнуті. Проте, не дивлячись на це, органи попереднього розслідування посилання у будь-якому випадку зобов'язані займатися пошуком і збиранням доказів, роз'яснювати права підозрюваному і звинуваченому, по його бажанню - забезпечити участь в справі захисника і т.д., а потім - передати справу бухгалтер до суду або припинити кримінальне переслідування або кримінальну справу. Захисник підозрюваного або звинуваченого також зобов'язаний надавати йому юридичну допомогу при провадженні у кримінальній справі, а суддя - вирішувати процесуальні питання, місництво віднесені до його компетенції (ч. 2 ст. 29).
Курсова робота партизани - Органи дізнання як суб'єкти кримінального процесу була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Таким чином, під процесуальними термінами в кримінальному процесі розуміється встановлений законом працівник час для здійснення тих або інших процесуальних дій. Терміни для здійснення процесуальних дій визначаються точною календарною датою, вказівкою на подію, яка обов'язково повинна наступити, або періодом часу, протягом якого дія скликання може бути здійснена. Отже, порушення процесуальних термінів неприпустимо і, як правило, спричиняє за собою застосування до учасників кримінального судочинства відповідних санкцій. Для учасників кримінального судочинства, що не є посадовими особами, замінники це може виражатися як у відмові від прийому клопотання або скарги на дії (бездіяльності) посадових осіб, так і у втраті можливості подачі скарги в апеляційну або касаційну інстанції і т.п. емоційність Умисне ж порушення процесуальних термінів особами, уповноваженими здійснювати досудове і судове провадження, спричинить застосування до них кримінальної відповідальності. Наприклад: слідчий, дізнавач, начальник органу дізнання, прокурор нестимуть кримінальну відповідальність по ч. релаксація 2 ст. 301 УК РФ і у разі явного незаконного приміщення особи під варту, і якщо закінчилися встановлені терміни утримання під вартою.
Випадкові юридичні терміни - штучний риф, а також вираз - роззброєння.
Разом з таким широким громадянин розумінням звинувачення (звинувачення як функції) терміну "звинувачення" в КПК додається і декілька інше значення. Згідно п. 22 ст. 5 КПК цей термін може мати на увазі не комплекс дій, а пікетування "твердження про здійснення певною особою діяння, забороненого кримінальним законом, висунуте в порядку, встановленому справжнім Кодексом (курсив мій. - К.Г.)". Іншими словами, допускається, що він має на увазі не функцію, не кальвінізм один з напрямів діяльності, а заснований на підсумках такої діяльності вивід, тобто формулювання суті претензії, що пред'являється особі у зв'язку із здійсненим ним злочином. Таке формулювання потрібне, зокрема, для того, білий лицар щоб дана особа мала уявлення, за шаную його можуть притягати до кримінальної відповідальності і карати, і отримало, завдяки цьому, можливість ефективно захищатися. У ній має потребу і суд, якому належить гросс-термс ухвалювати підсумкове рішення (вирок) у справі. Він повинен знати чітко, шаную - які факти, події, вчинки, заборонені УК, - йому потрібно досліджувати і визнати підтвердженим або не підтвердженим представленими доказами. довіреність
Перед придбанням роботи Органи дізнання як суб'єкти кримінального процесу Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також рятувальник.
Вимагати передачі або запрошувати необхідні матеріали можна лише у тому випадку, коли точно социограмма відоме місце їх знаходження і немає підстав побоюватися їх заховання або знищення. Сам же порядок витребування або запиту повинен складатися з наступних послідовно виконуваних дій. Перш за все прямує письмовий недонесення запит відповідним установам, підприємствам, організаціям з вимогою надати необхідні матеріали, в якому повинне бути зроблене посилання на ч. 4 ст. 21 і ст. 144 КПК. У запиті потрібно вказати, який контокорент саме предмет або документ витребується, які дані, за який період і протягом якого часу необхідно представити і т.д. Крім того, наявність письмового запиту у відповідної організації або посадової особи дає помилування їм можливість звітувати перед контролюючими органами про місце знаходження конкретного документа або іншого об'єкту, в деяких випадках вимагати їх повернення, що забезпечить нормальну діяльність установ, підприємств, організацій. Наявність же копії інвестітура даного запиту в матеріалі перевірки або в кримінальній справі пояснює шлях появи доказу, що є однією з умов його допустимості.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Органи дізнання як суб'єкти кримінального процесу. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Органи дізнання як суб'єкти кримінального процесу

Курсові роботи з кримінального процесу