Курсові роботи з кримінального процесу

Особи, які відіграють допоміжну роль в судочинстві

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження осіб, які відіграють допоміжну роль в судочинстві України.....5
1.1. Поняття і завдання кримінального процесу як діяльності компетентних органів і посадових осіб.....5
1.2. Поняття суб'єктів кримінального процесу.....7
Розділ 2. Особливості процесуального становища свідка у кримінальному процесі.....10
2.1. Свідок як учасник процесу.....10
2.2. Показання свідків як джерело доказів. Особи, які не можуть бути свідками.....11
2.3. Права та обов'язки свідка.....18
2.4. Відповідальність свідка.....26
Розділ 3. Процесуальне становище інших осіб, які відіграють допоміжну роль в судочинстві України.....28
3.1. Процесуальне становище експерта.....28
3.2. Спеціаліст.....33
3.3. Поняті, перекладач та секретар судового засідання.....35
3.4. Заявник та правопорушник.....37
Висновки.....40
Література.....42

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Особи, які відіграють допоміжну роль в судочинстві"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Особи, які відіграють допоміжну роль в судочинстві"

 

Файл з курсовою "Особи, які відіграють допоміжну роль в судочинстві" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  2593 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Особи, які відіграють допоміжну роль в судочинстві виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Речові докази можуть бути первинними і похідними. Первинні речові докази - ясак це предмети-оригінали, оригінали (наприклад, знаряддя злочину, предмет із слідами злочину). Похідні речові докази - це різного роду їх матеріальні моделі. Можна виділити наступні види похідних речових доказів: 1) копії речових заїр доказів (наприклад, зліпки і відтиснення різних слідів); 2) предмети-аналоги, які зазвичай використовуються замість речового доказу-оригіналу, коли останній не виявлений (наприклад, замість невиявленого ножа - знаряддя вбивства - на експертизу прямує юрист ніж такого ж типу); 3) до похідних речових доказів нерідко відносять зразки для порівняльного дослідження (правда, питання про їх процесуальну природу є спірним). Зразки, як і інші похідні речові докази, фрахт використовуються в експертному дослідженні, коли безпосереднє дослідження властивостей речового доказу-оригіналу неможливе або недоцільно. Дослідження у такому разі проводиться шляхом порівняння не з самим об'єктом, що ідентифікується, а з отриманими від голова нього зразками. Наприклад, при ідентифікації вогнепальної зброї по кулях і гільзах досліджуються не безпосередньо особливості каналу стовбура, а відстрілюються експериментальні кулі і гільзи, які і відображають ці особливості. Таким чином, терор зразки теж виступають як матеріальна модель речового доказу-оригіналу, що відображає якісь його властивості. На відміну від копій речових доказів зразки виникають в результаті копіювання не самого речового доказу-оригіналу, а процесу афект його формування, механізму виникнення речового доказу (експериментальний відстріл куль або гільз, отримання експериментальних зразків тексту машинки, що пише, або принтера і т.п.).
Кожна вагома структурна частина курсової Особи, які відіграють допоміжну роль в судочинстві (зміст, вступ, розділи, висновки, мерія, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи карнет надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), закупи - з абзацного відступу.
На жаль, в ст. 61 КПК не вказане така підстава відведення суддів, прокурорів, слідчих і дізнавачів, як прояв ними в процесі упередженості і необ'єктивності, якщо вони, наприклад, явно зневажають пломба процесуальний закон і права учасників процесу; ображають їх честь і гідність; відкрито виявляють ворожість до обвинуваченому; висловлюють свою думку про винність підсудного за відсутності необхідних доказів, але роблять це не роялті через особисту зацікавленість в результаті справи, а з інших спонук (антипатії до особи обвинуваченого, захисника, потерпілого; психологічної установки на боротьбу із злочинністю за всяку ціну і т.п.). Іноді інтереси учасників еврика процесу страждають від таких дій більше, ніж за наявності формальних підстав для відведення. Це, проте, не означає, що не існує правових засобів, направлених проти подібної поведінки осіб, ведучих процес. Такого адрітура роду незаконні або непристойні дії слідчих, дізнавачів, прокурорів учасники процесу можуть фіксувати в матеріалах справи шляхом подачі письмових клопотань і заяв або занесення їх в протоколи слідчих дій. Представляється, що локаут подібні дії слідчих, дізнавачів і прокурорів можуть бути оскаржені до суду в порядку ст. 125 КПК як здатні заподіяти збиток конституційним правам і свободам учасника процесу - рівності всіх перед зелені законом і судом, гідності особи, презумпції невинності (ст. 19, 21, 49 Конституції РФ). Суд в цьому випадку має право призвати відповідну посадову особу до порядку, зобов'язавши його усунути допущене порушення: емірат наприклад, наказати наново провести відповідну процесуальну дію в повній відповідності із законом, доручити розслідування іншій особі.
У вступі курсової Особи, які відіграють допоміжну роль в судочинстві обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, гарант, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Закінчення терміну утримання під вартою є підставою для звільнення провина підозрюваного, звинуваченого або підсудного. Про відміну запобіжного заходу у вигляді висновку під варту повинна бути винесена ухвала (визначення) суду, прокурора, слідчого або дізнавача (ч. 2 ст. 110). Проте навіть і шеффени без винесення такої ухвали обвинувачений підлягає звільненню у зв'язку із закінченням терміну застосування даного запобіжного заходу. Механізм звільнення передбачений ч. 3 ст. 94 КПК і ч. 2, 3 ст. 50 авантаж Федерального закону "Про утримання під вартою підозрюваних і звинувачених в здійсненні злочинів" і полягає в наступному. Не пізніше чим за 24 години до закінчення терміну утримання під вартою начальник місця якобінці утримання під вартою зобов'язаний повідомити про це провідний процес орган, а також прокурора, яким наказано звільнити що всякого міститься під вартою зверху встановленого терміну (ч. 2 ст. 10 КПК). Якщо кормові після закінчення терміну утримання під вартою рішення про звільнення або про продовження терміну (повідомлення про це рішення) не поступило, то начальник місця утримання під вартою звільняє обвинувачений своєю ухвалою. Про сеньйор звільнення обвинуваченого начальник місця утримання під вартою повідомляє орган, ведучий дана справа. Відносно звільненого обвинуваченого може бути вибраний інший запобіжний захід за наявності відповідних підстав, умов і мотивів.
Список літератури курсової Особи, які відіграють допоміжну роль в судочинстві - більше 20 джерел, гренада. Бібліографічні описи посилань, пекулії у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Особа, що знаходиться під вартою, про петиція особисту явку якого як свідок або для очної ставки просить запрошуючу державу, тимчасово передається на територію, де повинне відбутися слухання справи, за умови, що воно буде відправлено назад в терміни, геомори вказані запрошуваною державою, і при дотриманні імунітету, встановленого ст. 12 Європейській конвенції про взаємну правову допомогу по кримінальних справах, в тій мірі, в якій вони застосовні. При цьому в передачі діпляция може бути відмовлено, якщо особа, що знаходиться під вартою, не дає на цю згоду, якщо її присутність необхідна для кримінального судочинства, здійснюваного на території запрошуваної держави, якщо передача може продовжити конфлікт його утримання під вартою, нарешті, якщо є інші вагомі підстави не передавати його на територію запрошуючої держави (п. 1 ст. 11 Європейській конвенції). У запиті про тимчасову передачу особи, що децемвіри міститься під вартою, для допиту як свідок або для очної ставки компетентні органи запрошуючої держави повинні вказати наступні відомості: ім'я і прізвище особи і, якщо можливо, місце його утримання під журналіст вартою; короткий опис злочину, час і місце його здійснення; обставини, що підлягають з'ясуванню на допиті або очній ставці; час, протягом якого необхідна присутність даної особи в запрошуючій державі. Схожі положення компанія містяться і в ст. 78 Конвенції СНД.
Посилання в тексті роботи Особи, які відіграють допоміжну роль в судочинстві - в квадратних дужках, аболіціонізм- відповідно до чинних вимог ВАК.
Значення Конституції РФ в кримінальному судочинстві визначається тим, що вона містить ряд основоположних норм, яким зважаючи на її вищу юридичну силу повинне відповідати гіпотеза галузеве карно-процесуальне законодавство. Це раніше всього положення гл. 2 Конституції, що стосується права і свобод людини і громадянина в кримінальному процесі, - рівність всіх перед законом і судом, недоторканність особи, електорат приватному життю, таємниця листування і повідомлень, захист чести і доброго імені, недоторканність житла, право на доступ до правосуддя і судовий захист, презумпція невинності, право на отримання кваліфікованої юридичної допомоги і мужолозтво т.д. Крім того, Конституція РФ в гл. 7 встановлює основи судової влади - змагальність і гласність судочинства, недоторканність і незмінність суддів, заборона на створення надзвичайних судів. Встановлюючи ці норми, Конституція вірування закладає основи побудови галузевого законодавства. Разом з тим Конституція РФ - це і акт прямої дії (ч. 1 ст. 15). При необхідності (наприклад, у разі суперечності Основному закону окремих карно-процесуальних емфітевзіс норм, виявлення пропусків в галузевому законодавстві) конституційні норми можуть застосовуватися в кримінальному процесі
Курсова робота клопотання - Особи, які відіграють допоміжну роль в судочинстві була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Процесуальний закон рефлексія (ч. 2 ст. 144) передбачає особливий порядок перевірки повідомлення про злочин, поширеного в засобах масової інформації. Під засобом масової інформації (ЗМІ) розуміється періодичне друкарське видання, радио-, теле-, відеопрограма, кінохронікальна програма, член сім'ї інша форма періодичного розповсюдження масової інформації (ст. 2 Закони РФ від 27.12.1991 р. "Про засоби масової інформації") (далі - Закон про ЗМІ). Сам факт розповсюдження в ЗМІ повідомлення про злочин глосатори не є приводом для порушення справи (не вабить обов'язку приступити до його прийому і перевірки) до тих пір, поки воно не було виявлене органами кримінального переслідування і не оформлене рапортом поліполія (ст. 143 КПК). З моменту подачі рапорту починає обчислюватися термін процесуальної перевірки (а не з моменту публікації видання або виходу до ефіру передачі). Рапорт про виявлення ознак злочину слідчий подає смуга руху керівникові слідчого органу, а дізнавач - прокуророві. При недостатності даних про ознаки злочину керівник слідчого органу - слідчому, а прокурор - органу дізнання дає письмове доручення з дотриманням правил перебування довіритель під слідством провести попередню перевірку повідомлення про злочин.
Випадкові юридичні терміни - хабеас дата, а також вираз - взаємність.
Предмет доведення складають обставини, що підлягають встановленню у кримінальній справі. Це: 1) наявність або ціна франко відсутність події злочину (час, місце, спосіб і інші обставини його здійснення); 2) винність особи в скоєнні злочину, форма його провини і мотиви; 3) обставини, що характеризують особу обвинуваченого; 4) характер боєприпаси і розмір шкоди, заподіяної злочином; 5) обставини, злочинність, що виключають, і караність діяння; 6) обставини, пом'якшувальні і обтяжливі покарання; 7) обставини, які можуть спричинити за собою звільнення від кримінальної відповідальності пекло валорем і покарання. Підлягають виявленню також обставини, що сприяли скоєнню злочину (ст. 73 КПК РФ). Слід мати на увазі, що ст. 73 КПК РФ не вичерпує всього круга фактів, доводжуваних по інтервенція кримінальних справах, - їх просто неможливо перерахувати. У ній мовиться лише про так званий головний факт, тобто обставинах, що дозволяють на їх основі безпосередньо вирішувати питання про кримінальну відповідальність. Крім дармоїдство головного факту, в предмет доведення включаються і інші факти (проміжні, або доказові), про які буде сказано далі.
Перед придбанням роботи Особи, які відіграють допоміжну роль в судочинстві Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також митний склад.
Залежно від відношення до факту скоєння злочину доказу розмежовуються на 2) прямі і непрямі. Прямі - це відразу вказуючі на шукане у справі обставина дистриб'ютор (подія злочину, винність особи і т.д.), непрямі - це що встановлюють інші, проміжні обставини (доказові факти), що дають лише в сукупності з іншими доказами підстава для виводу про існування відповідної валюта срібна шуканої обставини. Наприклад, прямим доказом будуть свідчення свідка А., який повідомив про те, що гр-н Би. у сварці ударив ножем гр-на В. Косвенними доказами у даній справі з'являться свідчення свідків інсценування Р. і Д. про те, що вони бачили Б. з ножем в руці у тіла В. і що одяг Би. була забруднена кров'ю. Знаходження Б. на місці події і наявність контрсталія крові на його одязі - це проміжні факти. Самі по собі вони не рівнозначні виводу про винність Би. у скоєнні даного злочину, оскільки допускають і інші пояснення (наприклад, Би. виявив токсикоманія тіло вже убитого кимось В. і вийняв з рани ніж, коли його застали свідки Р. І Д.). Проте в сукупності з свідченнями свідка-очевидця А. і іншими доказами вони можуть викрити вільний порт Б. у здійсненні вбивства.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Особи, які відіграють допоміжну роль в судочинстві. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Особи, які відіграють допоміжну роль в судочинстві

Курсові роботи з кримінального процесу