Курсові роботи з кримінального процесу

Очна ставка

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Поняття та види очної ставки.....5
Розділ 2. Підстави та умови проведення очної ставки. Статус учасників.....15
Розділ 3. Порядок проведення очної ставки.....19
Розділ 4. Оформлення результату очної ставки.....27
Висновки.....33
Література.....36

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Очна ставка"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Очна ставка"

 

Файл з курсовою "Очна ставка" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4617 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Очна ставка виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

При виникненні у слідчого або суду сумнівів з приводу осудності або здатності особи самостійно захищати свої права і законні інтереси в кримінальному судочинстві обов'язкове проведення судово-психіатричної експертизи (п. 3 басма ст. 196). Тому призначення і проведення такої експертизи у справах про застосування примусових заходів медичного характеру є невід'ємною приналежністю особливого провадження даного вигляду. Підставою для виникнення подібних сумнівів, а значить, ціна і для призначення судово-психіатричної експертизи можуть бути: а) матеріали кримінальної справи, вказуючі на дивності в поведінці особи під час здійснення суспільно небезпечного діяння або до його здійснення, або що виявилися каф вже під час провадження у справі; б) перебування особи раніше на лікуванні в психіатричній лікарні або під спостереженням психоневрологічного диспансеру; у) незвичайний характер здійсненого суспільно небезпечного діяння (вбивство з особливою опіка жорстокістю, тяжкі статеві злочини і т.п.). У ухвалі (визначенні) про призначення експертизи разом з викладом обставин справи повинні бути вказані підстави для проведення експертизи, а також сформульовані питання, які повинні майно бути вирішені експертами. Для проведення судово-психіатричної експертизи в розпорядження експертів надаються матеріали кримінальної справи, що містять необхідні відомості про завершене діяння, дані, що стосуються особи обстежуваного, зокрема наявні медичні документи особа про його перебування у минулому в психіатричній лікарні або під спостереженням психоневрологічного диспансеру, про отримані травми голови і т.д. Велике значення має надання експертам свідчень свідків, що відображають поведінку особи в'їзд під час здійснення суспільно небезпечного діяння, а також в побуті, на роботі і т.д.
Кожна вагома структурна частина курсової Очна ставка (зміст, вступ, розділи, висновки, геноцид, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи депорт надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), домен - з абзацного відступу.
Оскільки дана слідча дія безпосередньо зачіпає конституційні права особи, відок його провадження можливе тільки по судовому рішенню. Слідчим виноситься єдина ухвала про збудження перед судом клопотання про накладення арешту на поштово-телеграфні відправлення і про провадження їх огляду і виїмки (додаток сесія 87 до ст. 476 КПК). У даній ухвалі указуються: прізвище, ім'я, по батькові і адреса особи, поштово-телеграфні відправлення якої повинні затримуватися; підстави накладення арешту, огляди і виїмки; види поштово-телеграфних відправлень, вірник що підлягають арешту; найменування установи зв'язку, на яку покладається обов'язок затримувати відповідні поштово-телеграфні відправлення. Дана ухвала повинна бути узгоджена з прокурором. Визнавши доводи слідчого переконливими, суддя виносить ухвалу про накладення лейдейс арешту на поштово-телеграфні відправлення і їх виїмку (додаток 10 до ст. 477 КПК). Не дивлячись на те що в найменуванні ухвали мова йде лише про накладення арешту на поштово-телеграфні відправлення тувалу і їх виїмку, в резолютивній частині указується і на дозвіл оглянути таких відправлень (огляд в даному випадку виступає як засіб дозволу питання про необхідність виїмки). У ухвалі суддя повинен вказати, версія які саме поштово-телеграфні відправлення повинні затримуватися. Арешт може бути накладений на будь-які поштово-телеграфні відправлення: листи (прості, замовлені, цінні), поштові листівки, бандеролі, посилки, телеграми, радіограми. При цьому рішення про накладення арешту вибори може бути ухвалене відносно як кореспонденції, що поступає до певної особи, так і витікаючих відправлень.
У вступі курсової Очна ставка обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, міліція, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Цілі затримання підозрюваного логічно витікають з підстав його звільнення (ст. 94 КПК). Затримання призначене для: 1) перевірки підозри - встановлення накази причетності або непричетності особи до скоєння злочину; 2) визначення підстав для застосування запобіжного заходу у вигляді висновку під варту. Неприпустимо застосовувати затримання лише для отримання вдячливих свідчень підозрюваного. Така неправомірна бурлаки дія завжди є істотним процесуальним порушенням (ч. 3 ст. 7) і вабить втрату допустимості отриманих свідчень, відміну процесуальних рішень, а в деяких випадках - кримінальну відповідальність слідчого (ст. 301 УК диктат РФ). Затримання має прогностичний характер і як невідкладна міра здійснюється в умовах інформаційної невизначеності. Тому спростування підозри надалі - це один з нормальних результатів затримання, що не означає його незаконності. підписка В той же час затримання підозрюваного незаконно, якщо підозру вже так підтверджено сукупністю доказів, що їх досить для винесення ухвали про залучення особи як обвинуваченого. В цьому випадку повинне ставитися домінат питання не про затримання, а про обрання запобіжного заходу. Крім того, будь-яке затримання незаконно, коли очевидна відсутність необхідності або самої юридичної можливості висновку особи під варту (хоч і потрібна перевірка покрута підозри). Наприклад, за даний злочин не передбачено покарання у вигляді позбавлення свободи (ст. 91, 108).
Список літератури курсової Очна ставка - більше 20 джерел, деспотат. Бібліографічні описи посилань, козацтво у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Карно-процесуальний стирання закон Росії (відповідно до положень "Пекінських правил") передбачає можливість припинення кримінального переслідування відносно неповнолітньої із застосуванням примусових заходів виховної дії (ст. 427 КПК). Таке припинення можливе як на стадії попереднього кредитор розслідування, так і в судовому розгляді. Кримінальна справа може бути припинена судом, прокурором, слідчим або дізнавачем з відома прокурора у випадку, якщо виправлення неповнолітнього обвинуваченого, що скоїв злочин невеликої або знущання середньої тяжкості, може бути досягнуте без застосування покарання. У разі припинення кримінального переслідування дізнавачем, слідчим (з відома прокурора) або прокурором вказані особи порушують перед судом клопотання про застосування відносно неповнолітнього немолоде примусових заходів виховної дії. Суд, отримавши кримінальну справу з обвинувальним висновком або звинувачувальним актом, має право припинити його по вказаних вище підставах і одночасно з припиненням кримінальної справи ухвалити рішення імператор про застосування відносно неповнолітнього обвинуваченого примусової міри виховної дії (ч. 3 ст. 427 КПК). Право суду припинити кримінальну справу із застосуванням до неповнолітнього примусової міри виховної дії, якщо підстави для доктрина цього встановлені в ході судового розгляду, передбачено ст. 431 КПК.
Посилання в тексті роботи Очна ставка - в квадратних дужках, демередж- відповідно до чинних вимог ВАК.
Відновлення справ повішення по нових або таких, що знов відкрилися обставинам - це винятковий (екстраординарна) різновид перегляду судових рішень. Винятковість даної процедури пов'язана з відміною судових рішень, що вже вступили в законну силу, контракт проте більш не могли вважатися правосудними зважаючи на виявлення таких обставин, які у разі їх своєчасної популярності очевидно повинні були б спричинити ухвалу судом абсолютно іншого рішення. При цьому на рейхсрат відміну від наглядового провадження перегляд судового рішення зважаючи на обставини, що знов відкрилися, як буде показано нижче, можливий не тільки в користь, але і проти інтересів засудженого або виправданого, тобто комісіонер допускається певне вилучення з принципу non bis in idem. Інакше вирішується питання відносно нових обставин, при виявленні яких не може мати місця погіршення положення обвинуваченого. Унаслідок своєї винятковості цей вид от'мерщина перегляду судових рішень допускається лише із значними обмеженнями, що зазвичай стосуються: а) коло осіб, уповноважених порушувати питання про відновлення; б) підстав, по яких таке відновлення можливе; у) термінів відновлення провадження імператив відносно ряду судових рішень; г) судових інстанцій, повноважних здійснювати перегляд.
Курсова робота катування - Очна ставка була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Розслідування у кримінальній справі і його судовий розгляд повинні вести осіб (дізнавач, слідчий, прокурор, суддя), не зацікавлених в ході і результаті справи; вимога про безсторонність підсудний розповсюджується також на багатьох інших учасників кримінального процесу, від чиїх дій залежить результат відповідної слідчої, судової або процесуальної дії (наприклад, секретар судового засідання, експерт, перекладач і ін.). Це необхідно для маркетинг того, щоб не виникало сумнівів в тому, що справа була розслідувана і розглянута об'єктивно і неупереджено, тобто особами, не зацікавленими в даній кримінальній справі. У разі виникнення причин вважати, що репресалії те або інша особа може бути яким-небудь чином зацікавлено в справі, повинен існувати процесуальний механізм, що дозволяє усунути таку особу від участі саме в даній справі. З давніх часів відома регентство максима - ніхто не може бути суддею у власній справі. Забезпеченню цього положення служить інститут відведень і самовідводів, покликаний забезпечити безсторонність певних учасників процесу. Дане правило в першу чергу адресоване контіровка посадовим особам (дізнавачу, слідчому, прокуророві, судді), ведучим провадження у кримінальній справі.
Випадкові юридичні терміни - асортимент, а також вираз - винагорода.
Положення про рівність перед законом учасників кримінального процесу розповсюджуються на всі його стадії. Суд, прокурор, слідчий, комісіонер дізнавач або інший орган або посадова особа, що веде провадження у кримінальній справі, не має права надавати перевагу або якось обмежувати когось, посилаючись на обставини, відмічені в ст. 19 Конституції відробітки РФ. Рівність перед законом означає також, що всі учасники, що займають однакове процесуальне положення, користуються однією і тією ж сукупністю права і обов'язків. Для того, щоб можливість використання прав була колесування реальною, закон встановлює додаткові гарантії особам, які по якихось причинах не можуть достатньо активно захищати свої права і інтереси. Так, закон встановлює обов'язкова участь захисника у справах неповнолітніх, німих, глухих, асиміляція сліпих і інших осіб, які через фізичні і психічні недоліки не можуть самі повноцінно здійснювати своє право на захист. Тим, хто не володіє мовою судочинства, надається право користуватися рідною мовою легальність і допомогою перекладача. Допомога неповнолітньому може бути надана не тільки захисником, але і законним представником.
Перед придбанням роботи Очна ставка Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також добровольці.
Відразу ж після Жовтневої облігационер революції Радянський уряд приступив до створення нових органів влади, включаючи суди. Перетворення відбулися і в кримінальному судочинстві. Декретом про суд № 1 були скасовані всі судові установи Росії (окружні суди, вибрана рада судові палати і правительствующий сенат, військові і морські суди всіх найменувань, комерційні суди, інститути судових слідчих, прокурорського нагляду, адвокатури присяги і приватної). Вводився місцевий суд у складі постійного судді і інкорпорація двох чергових засідателів; встановлювалася виборність суддів, колегіальність в розгляді справ, касаційне оскарження замість апеляції. До звинувачення і захисту допускалися всі громадяни, що користуються цивільними правами; на попередньому слідстві допускалися обвинувач балотування і захисник. провадження попереднього слідства покладалося на місцевого суддю, ухвали якого про затримання і віддання під суд підлягали підтвердженню місцевим судом. Для боротьби з контрреволюцією і саботажем фундирувалися робочі і золотий пул селянські революційні трибунали у складі одного голови і шести чергових засідателів.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Очна ставка. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Очна ставка

Курсові роботи з кримінального процесу