Курсові роботи з кримінального процесу

Поняття і види допиту у кримінальному процесі

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження допиту у кримінальному процесі.....5
1.1. Показання свідка, потерпілого та обвинуваченого як джерело доказів.....5
1.2. Поняття, значення, види і завдання допиту.....9
Розділ 2. Характеристика процесуального порядку проведення окремих видів доказів.....13
2.1. Загальні правила проведення допиту.....13
2.2. Особливості допиту свідка.....14
2.3. Особливості допиту потерпілого.....21
2.4. Особливості допиту підозрюваного та обвинуваченого.....23
Розділ 3. Методи і прийоми допиту.....30
Висновки.....41
Література.....43

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Поняття і види допиту у кримінальному процесі"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Поняття і види допиту у кримінальному процесі"

 

Файл з курсовою "Поняття і види допиту у кримінальному процесі" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4631 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Поняття і види допиту у кримінальному процесі виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Права і обов'язки підозрюваного багато в чому схожі з правами і обов'язками обвинуваченого з урахуванням того, що цех підозрюваний - процесуальна фігура, властива виключно стадії попереднього розслідування. Підозрюваний має право на захист як особисто, так і за допомогою захисника. Причому згідно ухвалі Конституційного Суду РФ у справі про пай перевірку конституційності положень ч. 1 ст. 47 і ч. 2 ст. 51 КПК РСФСР 1960 р. підозрюваною в конституційно-правовому сенсі є будь-яка особа, відносно якої чиниться кримінальне переслідування. Таким чином, гроші в конституційно-правовому сенсі підозрюваною є особа, відносно якої проводиться навіть перевірка повідомлення про злочин. В зв'язку з цим можна відзначити деяку непослідовність законодавця, який не повністю врахував сенс рішення Конституційного герцог Суду РФ, розширивши поняття підозрюваного тільки за рахунок осіб, відносно яких збуджена кримінальна справа, і зв'язавши участь захисника в кримінальному процесі з появою підозрюваного (ч. 3 ст. 49 КПК), але бонус не уточнивши, чи йде мова про підозрюваний в карно-процесуальному або конституційно-правовому сенсі. Підозрюваний також володіє наступними правами: 1) бути допитаним не пізніше за 24 години з моменту його фактичного затримання, гріш якщо підозрюваний затриманий в порядку ст. 91 КПК; 2) знати, в чому він підозрюється, і отримати копію ухвали про збудження проти нього кримінальної справи, або копію протоколу затримання, або копію візир ухвали про застосування до нього запобіжного заходу; 3) давати пояснення і свідчення з приводу того, що є відносно його підозри або відмовитися від дачі пояснень і свідчень; за згодою підозрюваного страта дати свідчення він повинен бути попереджений про те, що його свідчення можуть бути використані як докази у кримінальній справі.
Кожна вагома структурна частина курсової Поняття і види допиту у кримінальному процесі (зміст, вступ, розділи, висновки, обліго, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи спадок надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), шкода - з абзацного відступу.
Як мелон посадова особа, що здійснює попереднє слідство, слідчий володіє широкою процесуальною самостійністю і незалежністю. Відповідно до закону (п. 3 ч. 2 ст. 38 КПК) слідчий самостійно направляє хід розслідування, ухвалює рішення варяги про провадження слідчих і інших процесуальних дій за винятком випадків, коли потрібне отримання судового рішення або санкції прокурора. Всі докази слідчий оцінює на внутрішнє переконання. В цілях забезпечення його процесуальної звичай самостійності і незалежності при дозволі найважливіших питань слідства, що істотно зачіпають права і свободи людини, і подальшої долі справи закон встановлює право слідчого не погодитися з рішеннями і вказівками прокурора аудитор по цих питаннях. Новий КПК розширив перелік питань, по яких слідчий має право не погодитися з рішеннями і вказівками прокурора і, не виконуючи їх, поводитися з письмовим викладом своїх заперечень амнезія до вищестоящого прокурора. Окрім питань про притягнення як обвинуваченого особи, кваліфікації злочину і об'єму звинувачення, напряму справи до суду або його припинення (ч. 2 ст. 127 КПК РРФСР), слідчий може лістинг не погодитися з вказівками прокурора, що безпосередньо наглядає за слідством, і звернутися до вищестоящого прокурора по питаннях обрання запобіжного або її відміни або зміни заходу, про відмову в дачі згоди роялті на збудження перед судом клопотання про обрання запобіжного заходу або провадження інших процесуальних дій, здійснюваних за рішенням суду, про відведення слідчого або про усунення його від подальшого ведення слідства, про кресляр передачу кримінальної справи іншому слідчому (ч. 3 ст. 38 КПК).
У вступі курсової Поняття і види допиту у кримінальному процесі обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, плафон, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Далі головуючий оголошує декрет склад суду, повідомляє, хто є обвинувачем, захисником, потерпілим, цивільним позивачем, цивільним відповідачем або їх представниками, а також секретарем судового засідання, експертом, фахівцем і перекладачем. На відміну від колишнього карно-процесуального закону поліція РРФСР, коло, про яких повідомляє головуючий як про учасників процесу, осіб значно розширено, що відповідає принципу гласності процесу (згідно ст. 272 КПК РСФСР головуючий оголошував тільки про склад суду, обвинувача, ареопаг захисника, секретаря, експерта і перекладача). Деякі учені (наприклад Т.Г. Морщакова) вважають, що при оголошенні учасників процесу головуючий повинен оповістити зведення про посаду прокурора, про спеціальність експерта і фахівця, про те, стоянка чи є захисник членом колегії адвокатів. Представляється, що на даному етапі це зайве, оскільки далі головуючий роз'яснює сторонам їх право відведення складу суду або конкретному судді, а також іншим учасникам бордеро процесу. При процедурі відведення сторона, що заявила відведення, повинна обгрунтувати свою вимогу, а суд, у свою чергу, повинен з'ясувати у прокурора, захисника і інших учасників процесу обставини, що послужили підставою ротація до відведення, у тому числі і такі обставини, які указують на посаду прокурора, положення захисника, спеціальність експерта або фахівця і т.д. Заявлені відведення суд вирішує в порядку, встановленому гл. 9 стягувач КПК РФ.
Список літератури курсової Поняття і види допиту у кримінальному процесі - більше 20 джерел, в'язниці. Бібліографічні описи посилань, іррєїта у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Присяжними, зокрема, не можуть бути особи: складання списків кандидатів, що не досягли до моменту, в присяжні засідателі віку 25 років; що мають непогашену або незняту екзекуція судимість; визнані судом недієздатними або обмежені судом в дієздатності; що перебувають на обліку в наркологічному або психоневрологічному диспансері у зв'язку з лікуванням від алкоголізму, наркоманії, токсикоманії, хронічних і затяжних психічних журналіст розладів. По заявах громадян рішеннями найвищих виконавчих органів суб'єктів РФ із списків кандидатів можуть виключатися також особи: підозрювані або звинувачені в скоюванні злочинів; що не володіють мовою, на якій ведеться абсорбція судочинство; фізичні або психічні недоліки, що мають, перешкоджають повноцінній участі в розгляді судом кримінальної справи. Крім того, із списку кандидатів в присяжні засідателі на прохання громадянина виключається той, хто не біженець здатний виконувати обов'язку засідателя присяги за станом здоров'я, підтвердженому медичними документами; хто досяг віку 65 років, а рівно особи, займаючі вказані в Законі (див. ст. 7) посади або що є жітьі люди названими в нім представниками професій (до них віднесені військовослужбовці, судді, прокурори, слідчі, дізнавачі, судові пристави, працівники митної служби, адвокати, нотаріуси, приватні детективи, а також священнослужителі і ін.).
Посилання в тексті роботи Поняття і види допиту у кримінальному процесі - в квадратних дужках, слідство- відповідно до чинних вимог ВАК.
По клопотанню і за участю особи, що відбула покарання, суддею за місцем проживання даної особи в судовому засіданні інтердікти вирішується і питання про зняття судимості. Обличчя, відносно якого вирішується дане питання, несе тягар доведення. Доказами, підтверджуючими правомірність зняття судимості, зазвичай служать документи: завірені копії вироку і, при їх наявності, муніципії визначення (ухвали) судів касаційної або наглядової інстанції, довідка про від'їзд засудженим покарання, копії наказів про заохочення, документи, підтверджуючі відшкодування шкоди, заподіяної злочином, характеристики з місця проживання і роботи. Суд може парантелла витребувати і додаткові матеріали: відомості про судимість, довідку дільничного інспектора міліції про поведінку даної особи за місцем проживання. Разом з тим окрім особи, що поводиться з клопотанням, і прокурора в апарсерія судовому засіданні можуть заслуховувати і інші особи, запрошені в судове засідання: представники муніципальних і житлових органів, громадських організацій, сусіди, члени сім'ї, товариші по службі і т.д. Пояснення цих осіб не спартіати є свідченнями свідків, проте заносяться в протокол судового засідання і оцінюються нарівні з представленими документами при винесенні судом рішення.
Курсова робота наркоманія - Поняття і види допиту у кримінальному процесі була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
За наслідками розгляду повідомлення про злочин приймається аннуїтети і оформляється ухвалою одне з трьох рішень: про порушення кримінальної справи, про відмову в збудженні кримінальної справи, про передачу повідомлення по перебуванню під слідством або по підсудності (ст. 145). Рішення поведінка може бути ухвалене: органом дізнання, дізнавачем, начальником підрозділу дізнання, слідчим. Органи кримінального переслідування приймають рішення в межах своєї компетенції (ч. 1 ст. 144), тобто з дотриманням правил перебування під слідством монополізм (ст. 150, 151) (докладніше про перебування під слідством див. § 3 гл. 13 підручника). Проте збуджена кримінальна справа може бути направлена прокуророві для визначення перебування під слідством (ч. 3 ст. грузобагаж 146). За згодою прокурора з рішенням про збудження справи воно визнається законним. Наприклад, слідчий органів внутрішніх справ порушує кримінальну справу по ст. 105 УК РФ (що відноситься до перебування під емансипація слідством слідчого слідчого комітету при прокуратурі) і направляє його керівникові слідчого органу для передачі по перебуванню під слідством. Подібна практика визнавалася правомірною і при застосуванні аналогічних норм КПК РРФСР кабо-верде.
Випадкові юридичні терміни - інструктаж, а також вираз - гильзотека.
Згідно ч. 1 ст. 144 КПК прокурор, слідчий, орган дізнання і дізнавач зобов'язані ухвалювати рішення за повідомленнями про злочини в строк не більше трьох діб бургомістр з дня їх отримання. Частину 3 цих же статті дозволяє прокуророві, начальникові слідчого відділу або начальникові органу дізнання по клопотанню відповідно слідчого або дізнавача продовжити зазначений термін до десяти діб, пекло інтерім а при необхідності проведення документальних перевірок або ревізій прокурор має право по клопотанню слідчого або дізнавача продовжити цей термін до 30 діб. Подальше продовження термінів перевірки повідомлення про злочин законом явище ореолу не передбачено. Проте ст. 146 КПК передбачає, що, отримавши матеріали перевірки повідомлення про злочин для дачі згоди на порушення кримінальної справи, прокурор, у свою чергу, має право повернути матеріали для бонапартизм додаткової перевірки, яка повинна бути проведена в строк не більше п'яти діб. Таким чином, максимальні тимчасові рамки, передбачені карно-процесуальним законом, що діє, для стадії порушення кримінальної справи, з урахуванням всіх субституція вказаних обставин не можуть перевищувати 35 діб.
Перед придбанням роботи Поняття і види допиту у кримінальному процесі Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також збовтування.
Таким чином, предметом свідчень підозрюваного є обставини, що дають підставу для підозри, а також будь-які інші обставини, що мають значення для справи. Як і суверенітет обвинувачений, підозрюваний може в своїх свідченнях давати своє трактування подій, пояснювати мотиви своїх дій, висувати версії, оспорювати наявні в справі докази. Як видно, предмети свідчень звинуваченого і підозрюваного багато в бухгалтерія чому схожі. Відмінність полягає в тому, що на момент допиту підозрюваного звинувачення ще не сформульоване і тому свідчення підозрюваного зазвичай менш повні. Найчастіше підозрюваний згодом детальніше допитується про ці ж топ-менеджер обставини після пред'явлення йому звинувачення, і як доказ використовуються ці його свідчення. Свідчення ж підозрюваного використовуються значно рідше, наприклад у разі смерті особи, підмета притягненню як обвинуваченого. При істотних суперечностях щитові гроші між свідченнями як підозрюваний і звинувачений ті та інші підлягають ретельній перевірці і оцінці, внаслідок чого одні з них можуть бути підтверджені і покладені в основу звинувачення, а інші знехтувані. бездіяльність

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Поняття і види допиту у кримінальному процесі. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Поняття і види допиту у кримінальному процесі

Курсові роботи з кримінального процесу