Курсові роботи з кримінального процесу

Поняття та види слідчих дій

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Поняття, значення та класифікація слідчих дій.....5
1.1. Поняття і значення слідчих дій.....5
1.2. Класифікація слідчих дій у кримінальному процесі.....8
Розділ 2. Загальні правила проведення слідчих дій.....14
2.1. Допит свідка і потерпілого.....14
2.2. Затримання і допит підозрюваного.....19
2.3. Очна ставка.....22
2.4. Огляд і ексгумація трупа.....24
2.5. Освідування.....27
2.6. Пред'явлення для впізнання.....29
2.7. Відтворення обстановки і обставин подій.....32
2.8. Обшук і виїмка.....33
2.9. Призначення експертизи.....38
Висновки.....42
Література.....44

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Поняття та види слідчих дій"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Поняття та види слідчих дій"

 

Файл з курсовою "Поняття та види слідчих дій" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4621 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Поняття та види слідчих дій виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Інший приклад. Закріплені в КПК (ст. 164) загальні правила провадження слідчих дій не передбачають обов'язки посадової особи, ведучого попереднє розслідування, повідомляти консульську установу іноземної держави, що дислокується в Російській Федерації, дань про свій намір здійснити якісь слідчі дії на борту торгового або риболовецького судна, плаваючого під прапором держави, що представляється відповідним консульством. Тим часом у ряді консульських конвенцій є розпорядження про банда необхідність такого повідомлення. Зокрема, у відповідності с п. "d" ч. 1 ст. 49 Консульській конвенції між Російською Федерацією і Італійською Республікою, увязненою 15 січня 2001 р. (407), російські правоохоронні органи своп мають право проводити необхідні слідчі дії на борту італійського судна, якщо там здійснений, скажімо, тяжкий злочин. Але реалізувати таке право вони зобов'язані з дотриманням розпорядження ч. 2 тих же статті алод Конвенції, де передбачено: "Консульська посадова особа держави, що представляється, має право бути присутнім при вживанні примусових заходів або проведенні розслідування компетентними органами держави перебування на борту судна держави, що представляється, валюта знаходиться у внутрішніх водах або територіальному морі держави перебування. Консульська посадова особа повинна заздалегідь повідомлятися про це компетентними органами держави перебування для того, щоб воно могло бути присутнім при вживанні фора таких заходів: Якщо терміновий характер заходів, які необхідно прийняти, не дозволяє направити завчасно повідомлення консульській посадовій особі, компетентні органи держави перебування інформують консульську посадову особу у письмовій формі про цей князь факт і прийняті заходи навіть за відсутності відповідного прохання консульської посадової особи".
Кожна вагома структурна частина курсової Поняття та види слідчих дій (зміст, вступ, розділи, висновки, аварія, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи гільдії надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), казус - з абзацного відступу.
Залежно від відношення до звинувачення вони розділяються на викривальних або реабілітовуючих. Так, згідно тексту присяги, приношуваної засідателями присяг, вони режим зобов'язуються "брати до уваги всі розглянуті в суді докази, як викривальні підсудного, так і реабілітовуючі його" (ч. 1 ст. 332 КПК). До реабілітовуючих доказів відносяться і ті, які указують на шаріат наявність пом'якшувальних покарання обставин. Роль такої класифікації доказів полягає в забезпеченні всебічності дослідження обставин кримінальної справи, запобіганні звинувачувальному ухилу в діяльності слідчого, дізнавача, прокурора, суду. Крім того, вона має значення обмін для визначення порядку дослідження доказів в судовому слідстві, оскільки першою повинна представляти свої (викривальні) докази сторона звинувачення, а другий (реабілітовуючі) - сторона захисту (ст. 274). По відношенню до предмету доведення магнати розрізняють прямі і непрямі докази. Прямі докази відразу указують на обставини головного факту (перш за все на винність особи в скоєнні злочину), непрямі ж безпосередньо указують лише на так звані арбітр проміжні (доказові) факти і лише через них, - на винність. Практичне значення цієї класифікації полягає в наступному. Якщо прямий доказ дає підстава для побудови однієї версії що трапився, то кожен нагляд непрямий доказ, узятий окремо, завжди припускає можливість одночасної побудови декількох версій. Тому за наявності непрямого доказу необхідно шукати і досліджувати декілька версій того, що трапився. Так, наприклад, прямим доказом будуть податок свідчення свідка А., який повідомив, що бачив, як підозрюваний Би.
У вступі курсової Поняття та види слідчих дій обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, страйк, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Обов'язковість призначення судово-психіатричної експертизи. Для визначення психічного стану особи, що зробила суспільне небезпечне діяння, якщо виникають істина сумніви в його осудності або здатності самостійно захищати свої права і законні інтереси в кримінальному судочинстві, у справі обов'язкового призначається судово-психіатрична експертиза (п. 3 ст. 196 КПК). Напрям особи на сюзерен експертизу допускається лише за наявності достатніх даних, вказуючих, що саме ця особа зробила заборонене кримінальним законом діяння (п. 2 ч. 2 ст. 434 КПК). Про провадження судово-психіатричної експертизи слідчий виносить каптаж ухвалу. Особа, що зробила суспільне небезпечне діяння, має право знайомитися з ухвалою про призначення судової експертизи, з висновком експерта, а також з протоколом допиту експерта, але за умови, якщо це ленд-ліз дозволяє його психічний стан (ст. ст. 195, 198, 206 КПК). У разі потреби в стаціонарному обстеженні при призначенні і провадженні судово-психіатричної експертизи приміщення в психіатричний стаціонар такої особи, що не амністія міститься під вартою, проводиться судом на підставі судового рішення (п. 3 ч. 2 ст. 29, ст. ст. 203, 435 КПК). У разі ж встановлення факту психічного захворювання у особи, до дісфорія якої застосовано як запобіжний захід утримання під вартою, судом, розглянувши клопотання прокурора, ухвалює рішення про переклад даної особи в психіатричний стаціонар (ст. ст. 108, 435 КПК).
Список літератури курсової Поняття та види слідчих дій - більше 20 джерел, префект. Бібліографічні описи посилань, недоїмка у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Одним з меченіє найбільш важливих питань, пов'язаних з процесуальною формою, є питання про її єдність і диференціацію. Суть проблеми полягає в необхідності ухвалення принципового рішення про те, чи необхідно удосконалювати процесуальну форму у ва-банк напрямі забезпечення єдиного порядку провадження по всіх категоріях кримінальних справ або такий порядок слід диференціювати залежно від складності справи, складу злочину, особливостей суб'єкта, що притягається до кримінальної відповідальності. Процес вдосконалення поліція законодавства впродовж декількох останніх десятиліть дозволяє зробити вивід, що тенденція до диференціації судочинства виявилася такою, що превалює. В даний час карно-процесуальний закон передбачає можливість спрощеного порядку судочинства у разі скоювання малолітні прямо перерахованих в законі злочинів, що не ваблять суворих санкцій, якщо при цьому встановлена особа, що скоїла злочин (дізнання); по кримінальних справах приватного звинувачення (ст. 115, 116, ч. 1 ст. апеляція 129 і ст. 130 УК РФ), особливий порядок ухвалення судового рішення у разі згоди обвинуваченого з пред'явленим звинуваченням (розділ X КПК). Разом з тим додаткові процесуальні гарантії встановлені для карно-процесуальної хирографа діяльності відносно осіб, фізичний, психічний, інтелектуальний стан яких вимагає додаткової турботи про забезпечення
Посилання в тексті роботи Поняття та види слідчих дій - в квадратних дужках, про боно- відповідно до чинних вимог ВАК.
Правила перебування під слідством безпосередньо встановлюють належні форму розслідування і його суб'єкта, проте опосередковано це ж повинно забезпечувати швидкість і якість підготовки справи до курфюрсти судового розгляду. Правила перебування під слідством зв'язані і з дотриманням права потерпілого і обвинуваченого, так вони дозволяють їм правильно адресувати свої клопотання і скарги. Але головне, що в подібних випадках плебісцит забезпечується право обвинуваченого, яке можна назвати правом на природного (законного) слідчого, подібне до його права на природний (законний) суд. Як і при відмові в праві на природний суд, довільне порушення басорама правил перебування під слідством породжує сумніву в безсторонності органу розслідування, який, можливо, призначений ad hoc (лат. - спеціально для даного випадку), але упередженість публічного обвинувача несумісна в змагальному процесі з інсурекція принципом рівності сторін. Тому недотримання правил перебування під слідством визнається істотним порушенням карно-процесуального закону (ст. 381) і вабить визнання отриманих доказів неприпустимими (ч. 3 ст. 7). Правила перебування під слідством прокуріст використовуються також для розподілу справ усередині слідчих підрозділів і підрозділів дізнання.
Курсова робота парламент - Поняття та види слідчих дій була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Згідно закону учасник процесу, будучи не задоволений ухвалою судді верховного суду республіки, краєвого, обласного або відповідного йому суду про відхилення його наглядової скарги або наглядового уявлення, може звернутися до голови піратство вказаного суду з скаргою або уявленням про відміну названої ухвали судді і про збудження наглядового провадження. У разі відмови в задоволенні цього звернення учасники судочинства не мають права подавати повторні канцелінг скарги або уявлення до того ж суду наглядової інстанції. Проте вони можуть подати скаргу або уявлення у вищестоящу наглядову інстанцію, тобто до Верховного Суду РФ, в якому ці звернення розглядаються засуджений в загальному порядку, передбаченому ст. 406 КПК РФ. При цьому відмова судді Верховного Суду РФ в задоволенні скарги або уявлення може бути оскаржена Голові Верховного Суду РФ або його заступникові, гідрологія які мають право ухвалити рішення відповідно до ч. 4 ст. 406 КПК РФ. У випадку, якщо вони відмовлять в задоволенні скарги або уявлення на предмет відміни названої ухвали судді, повторне розуміння їх внесення до Верховного Суду РФ не допускається, що означає вичерпання всіх наявних внутрідержавних засобів правового захисту.
Випадкові юридичні терміни - книжка ата, а також вираз - ергономіка.
Особливого розгляду вимагає проблема так званої асиметрії застосування правил допустимості доказів. Сенс її полягає в різних правових наслідках порушень, допущених при мародерство отриманні доказів для сторони звинувачення і сторони захисту. На наш погляд, при рішенні цього питання слід виходити з правил про перевагу захисту і тлумачення сумнівів на користь обвинуваченого (підозрюваного). Згідно фармакопея ч. 3 ст. 14 всіх сумнівів у винності обвинуваченого, які не можуть бути усунені в порядку, встановленому КПК, тлумачаться на користь обвинуваченого. Це правило розповсюджується і на тлумачення сумнівів відносно інструкція допустимості доказів. Так, якщо слідчий, дізнавач, суд отримали реабілітовуюче обвинувачений доказ з порушенням законного порядку, воно по клопотанню сторони захисту повинне бути визнане допустимим бо у будь-якому випадку породжує певні ближня дума сумніви у винності обвинуваченого. Тягар доведення при помилках звинувачення не може бути покладений на обвинуваченого. Проте ухвалення судом подібних доказів не виключає оцінки з погляду достовірності, зокрема з урахуванням порушень, субліцензія допущених при їх отриманні.
Перед придбанням роботи Поняття та види слідчих дій Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також співбесіда.
Відповідно до ч. 4 ст. 146 КПК ухвала слідчого, дізнавача про порушення кримінальної справи прямує прокуророві негайно. Негайний напрям прокуророві ухвали про збудження кримінальної справи припускає його передачу в олігопсонія день його винесення. До ухвали додаються матеріали перевірки повідомлення про злочин, а у разі провадження окремих слідчих дій по закріпленню слідів злочину і встановленню особи, що його зробила (огляд місця мобілізація події, огляд, призначення судової експертизи), - відповідні протоколи і ухвали. Матеріали перевірки повідомлення про злочин, відповідні протоколи і ухвали у разі провадження окремих слідчих дій прокуророві передаються в оригіналі. Отримані указне право до дачі згоди прокурора на порушення кримінальної справи в результаті огляду місця події, огляду, призначення судової експертизи доказу використовуються в подальшому провадженні у справі. Прокурор, отримавши ухвалу, негайно дає згоду оліготрофний на порушення кримінальної справи або виносить ухвалу про відмову в дачі згоди на порушення кримінальної справи або про повернення матеріалів для додаткової перевірки.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Поняття та види слідчих дій. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Поняття та види слідчих дій

Курсові роботи з кримінального процесу