Курсові роботи з кримінального процесу

Поняття та зміст оцінки доказів. Допустимість доказів

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Поняття і значення доказів у кримінальному судочинстві.....5
1.1. Доказування в кримінальному процесі та його значення.....5
1.2. Поняття доказів у кримінальному процесі.....8
1.3. Види доказів та їх процесуальні джерела та носії.....10
Розділ 2. Поняття та зміст оцінки доказів.....17
2.1. Поняття оцінки доказів.....17
2.2. Зміст оцінки доказів.....19
Розділ 3. Особливості оцінки доказів на стадіях кримінального процесу. Допустимість доказів.....25
3.1. Особливості оцінки доказів на стадії досудового слідства і в суді.....25
3.2. Допустимість доказів.....29
3.3. Заборонені методи доказування.....33
Висновки.....37
Література.....39

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Поняття та зміст оцінки доказів. Допустимість доказів"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Поняття та зміст оцінки доказів. Допустимість доказів"

 

Файл з курсовою "Поняття та зміст оцінки доказів. Допустимість доказів" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4642 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Оцінка доказів. Допустимість доказів виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Якщо такі відомості були отримані за допомогою негласного опиту осіб, каф що сприяють на конфіденційній основі органам, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність, або безпосереднього спостереження обставин, що мають значення для справи, цими особами або оперативними співробітниками, вони можуть послужити основою для отримання дяки свідчень свідків або свідчень підозрюваних або звинувачених - учасників злочинних груп, що погодилися сприяти оперативним органам. Проте подібний спосіб легалізації оперативно-розшукових даних має обмежені можливості, оскільки згідно ч. 1 ст. межа 12 Закона "О оперативно-розшуковій діяльності" зведення про осіб, упроваджених в організовані злочинні групи, про штатних негласних співробітників органів, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність, і про осіб, що сприяють їм на конфіденційній актив основі, складають державну таємницю. Переказ гласності відомостей про названих осіб допускається лише з їх згоди у письмовій формі і у випадках, передбачених федеральними законами. Представлені оперативними органами матеріали (рапорти, письмові авізо повідомлення і т.п.), в яких інформація, отримана від подібних осіб, в цілях збереження конспірації висловлюється без посилання на першоджерело, не можуть служити доказами, навіть якщо достовірність відомостей засвідчує керівник відповідного особа оперативного підрозділу. Результати спостереження можуть фіксуватися в протоколі цього оперативно-розшукового заходу, якщо воно проводилося безпосередньо співробітниками оперативного органу. Такий документ не є процесуальним протоколом в сенсі ст. 83 КПК і нота може бути в певному порядку введений в кримінальне судочинство як інший документ (ст. 84 КПК). При цьому він повинен бути засвідчений співробітниками, що проводили спостереження, в нім указуються використані при версія спостереженні технічні засоби, з описом умов застосування і технічних характеристик останніх.
Кожна вагома структурна частина курсової Оцінка доказів. Допустимість доказів (зміст, вступ, розділи, висновки, ділер, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи розбій надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), рантьє - з абзацного відступу.
Кодекс банко поведінки для юристів в Європейському Співтоваристві (прийнятий 28 жовтня 1988 року Радою колегій адвокатів і юридичних співтовариств Європейського Союзу в Страсбурзі) відносить до сутнісних ознак адвокатської діяльності забезпечення клієнтові умов, бюджет при яких він може вільно повідомляти адвокатові відомості, які не повідомив би іншим особам, і збереження адвокатом як одержувачем інформації її конфіденційності, оскільки без упевненості в конфіденційності не може бути легисти довіри; вимогою конфіденційності визначаються права і обов'язки юриста, що мають фундаментальне значення для його професійної діяльності; юрист повинен дотримувати конфіденційність відносно всієї інформації, наданої йому самим клієнтом або отриманою їм ярмарок щодо його клієнта або інших осіб в ході надання юридичних послуг; при цьому зобов'язання, пов'язані з конфіденційністю, не обмежені в часі (пункт 2.3). Згідно Основним принципам, що стосуються ролі юристів кур'єр (прийняті 7 вересня 1990 року восьмим Конгресом ООН з попередження злочинності і поводження з правопорушниками), урядам належить визнавати і забезпечувати конфіденційний характер будь-яких консультацій і відносин, що складаються між юристами оферта і їх клієнтами в процесі надання професійної юридичної допомоги. Необхідно відзначити, що Конституційний суд РФ неодноразово звертався до питання про участь захисника в кримінальному судочинстві, що було викликане, на нашу імпорт думку, тими проблемами, які виникли в практиці освоєння ролі захисника, що змінилася, в змагальному кримінальному процесі.
У вступі курсової Оцінка доказів. Допустимість доказів обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, пенсія, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
У резолютивній частині звинувачувального вироку указуються прізвище, ім'я і по батькові підсудного, рішення про визнання його винним в злочині, міняла передбаченому конкретною статтею кримінального закону. Якщо підсудному пред'являлося звинувачення в сукупності злочинів і відносно деяких з них воно не підтвердилося, у вироку повинно бути точно позначено, по яких статтях УК психоз підсудний засуджений і по яких виправданий. Далі визначаються вигляд і розмір призначеного судом покарання, а також початок числення терміну його відбування (п. 7 ст. 302 КПК). При скоюванні декількох злочинів ізорникі визначається покарання за кожен злочин, а потім - відповідно до ст. ст. 69 - 71 УК - остаточна міра, що підлягає від'їзду. При засудженні особи до позбавлення волі указується також колгосп вигляд і режим виправної установи, в якій повинен відбувати покарання засуджений. У цій же частині вироку фіксуються: рішення про звільнення підсудного від відбування покарання; випробувальний термін для умовно засудженого і франшиза покладені на нього обов'язки; тривалість відстрочення відбування покарання, рішення з приводу позбавлення підсудного спеціальних, почесних, військових звань, класного чину і державних нагород в порядку, встановленому ст. 48 УК; рішення про дебітор залік попереднього висновку, якщо підсудний містився під вартою в результаті застосування до нього цього заходу припинення або затримання; запобіжний захід відносно підсудного до вступу вироку в законну силу.
Список літератури курсової Оцінка доказів. Допустимість доказів - більше 20 джерел, папілли. Бібліографічні описи посилань, власник у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Обвинувачений допитується на слідстві після пред'явлення йому звинувачення, а в суді - коли йому вже відомий совість зміст обвинувального висновку або замінюючого його документа. Тому основним змістом свідчень обвинуваченого є обставини, створюючі зміст пред'явленого йому звинувачення. Проте цим предмет свідчень обвинуваченого не вичерпується. Обвинувачений, якщо він признається аквізітор в скоєнні злочину, не тільки висловлює хід подій, але і, як їх безпосередній учасник і особа, зацікавлена в результаті справи, дає їм пояснення, свою інтерпретацію, зокрема висловлює мотиви своїх дій, оверсолд їх причину. Він може дати яку-небудь свою версію подій, якесь інше їх пояснення, може привести якісь пом'якшувальні або реабілітовуючі обставини. Крім того, обвинувачений має право давати в своїх свідченнях оцінку заставник наявних в справі доказів, може відкидати їх або ставити під сумнів, приводити контраргументи, які підлягають ретельній і всесторонній перевірці. У свідченнях обвинуваченого можуть міститися відомості про його особу, зокрема, біографічні вергельд дані (стан здоров'я, наявність нагород, сімейний стан і ін.), які не входять в зміст звинувачення, але можуть мати значення при оцінці судом його особи і призначенні покарання. Таким чином, предмет автореферат свідчень обвинуваченого ширший за предмет свідчень свідків.
Посилання в тексті роботи Оцінка доказів. Допустимість доказів - в квадратних дужках, нонвалер- відповідно до чинних вимог ВАК.
Законний представник наділений поряд кондиція права, закріплених в ч. 2 ст. 437 КПК РФ, а саме: 1) знати, в здійсненні якого діяння, забороненого кримінальним законом, звинувачується особа, що представляється ним; 2) заявляти клопотання і відведення; діапазон 3) представляти докази; 4) брати участь з дозволу слідчого в слідчих діях, вироблюваних по його клопотанню або клопотанню захисника; 5) знайомитися з протоколами слідчих дій, в яких він брав участь, еквайрінг і робити письмові зауваження про правильність і облиште зроблених в них записів; 6) після закінчення попереднього розслідування знайомитися зі всіма матеріалами кримінальної справи, виписувати з нього будь-які відомості і в відеофільм будь-якому об'ємі, зокрема з використанням технічних засобів, отримувати копію ухвали про припинення кримінальної справи або напрямі кримінальної справи до суду для застосування примусової міри медичного характеру; 7) брати участь в невротізм судовому розгляді кримінальної справи; 8) оскаржити дії (бездіяльність) і рішення слідчого, прокурора і суду; 9) отримувати копії обжалуемих рішень; 10) знати про принесені у кримінальній справі скарги і уявлення і ськладство подавати на них заперечення; 11) брати участь в засіданні судів апеляційної, касаційної і наглядової інстанцій.
Курсова робота десятський - Оцінка доказів. Допустимість доказів була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
До 1 січня 2003 р. він діяв лише в дев'яти суб'єктах Російської Федерації (Московській області, Івановській області, Алтайському, Краснодарському і Ставропольському краях, області Ульяновской, Саратовській області, Рязанській області, Ростовській області). пауперизм Треба сказати, що результати експерименту в цілому не викликали захоплених оцінок. Разом з безумовно позитивними сторонами виявлялися і передбачені негативні наслідки дії суду за участю засідателів присяг. Проте, оскільки Конституція лідерство РФ передбачає обов'язкову дію суду за участю засідателів присяг в механізмі судової влади в Росії, а дія такого лише на частини території Росії - явне порушення принципу рівності громадян перед технологія законом і судом, Федеральний закон від 18 грудня 2001 р. № 177-ФЗ "Про введення в дію Карно-процесуального кодексу Російської Федерації" (у редакції від 27 грудня 2002 т.) 2 відкриває дорогу директорія діяльності суду за участю засідателів присяг в Росії з 1 січня 2003 р. в 69 суб'єктах Російської Федерації. Повне завершення цього процесу на території Росії планується до 1 січня 2007 мова рідної р., коли суд за участю засідателів присяг буде введений в Чеченській Республіці.
Випадкові юридичні терміни - індосамент, а також вираз - потерпілий.
Слухання у справах реституція цієї категорії відбувається в порядку, передбаченому ст. 234 КПК РФ, проте носить обов'язковий характер і за змістом обговорюваних питань істотно відрізняється від загального порядку регулювання цієї форми організації підготовки до прощенникі судового засідання. Зокрема, кримінальна справа, в якій бере участь декілька підсудних, розглядається судом за участю засідателів присяг, якщо хоч би один з них заявляє клопотання про розгляд кримінальної справи судом інтердікти у вказаному складі. У ухвалі про призначення кримінальної справи до слухання судом за участю засідателів присяг повинна бути визначена кількість кандидатів в присяжні засідателі, які підлягають виклику в судове засідання менмортаблі і яких повинно бути не менше 20, а також вказано відкритим, закритим або частково закритим буде судове засідання. У останньому випадку суд повинен визначити, в якій частині буде закрито судове зільбергрош засідання. Ухвала судді про розгляд кримінальної справи за участю засідателів присяг є остаточною. Подальша відмова підсудної від розгляду кримінальної справи судом за участю засідателів присяг не приймається (ст. 325 КПК аспірантура РФ).
Перед придбанням роботи Оцінка доказів. Допустимість доказів Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також житлова площа.
При характеристиці ролі і значення міжнародних договорів Російської Федерації в регламентації кримінального судочинства не можна випускати з уваги вельми важливе правило: митний збір межі дії цих договорів прямо залежать від змісту тих законів, якими вони ратифікувалися. У таких законах нерідко містяться заяви і (або) обмовки з приводу конкретних положень договорів, що ратифікуються. І заставництво ці заяви і (або) обмовки обов'язково повинні дотримуватися при ухваленні рішень в ході провадження по кримінальних справах. Наприклад, Федеральний закон "Про ратифікацію Угоди між Урядом Російської Федерації і Міждержавним банком автор твору про умови перебування Міждержавного банку на території Російської Федерації" від 19 липня 1997 р. (57), ратифікуючи названу Угоду, передбачив заяву: "Російська Федерація виходить з того розуміння, що привілеї і імунітет, державна дума надані Міждержавному банку Російською Федерацією, не звільняють: посадових осіб Міждержавного банку від кримінальної відповідальності у разі здійснення ними злочинів, що є такими за законодавством Російської Федерації".

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Оцінка доказів. Допустимість доказів. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Поняття та зміст оцінки доказів. Допустимість доказів

Курсові роботи з кримінального процесу