Курсові роботи з кримінального процесу

Поняття, зміст і система принципів кримінального процесу

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ ... 3
Розділ 1. Поняття і значення принципів кримінального процесу ... 6
Розділ 2. Система принципів кримінального процесу ... 11
Розділ 3. Характеристика принципів кримінальне процесу, закріплених у кримінально-процесуальному законодавстві України ... 15
Висновки ... 30
Література ... 32

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Поняття, зміст і система принципів кримінального процесу"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Поняття, зміст і система принципів кримінального процесу"

Файл з курсовою "Поняття, зміст і система принципів кримінального процесу" знаходиться в RAR‑архіві (тисніть на посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість курсової роботи - 100 грн. Для отримання пароля до архіву з курсовою зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
або через Viber  097 118 72 59
і повідомте номер цієї курсової -  4606 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 1‑2 хвилин після отримання грошей я повідомлю Вам пароль через SMS або на Viber (чи просто вишлю курсову без пароля на Viber або e-mail).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте або пишіть у Viber  097 118 72 59.
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Принципи кримінального процесу виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

© 2006-2019  crp.pp.ua

Матеріали закінченого наслідком справи повинні бути пред'явлені обвинуваченому, що міститься під вартою, і його захисникові не пізніше чим за 30 льон діб до закінчення граничного терміну знаходження під вартою, визначеного процесуальним законом залежно від ступеня тяжкості злочину. Якщо після закінчення слідства матеріали кримінальної справи були пред'явлені для ознайомлення обвинуваченому і його бук захисникові пізніше чим за 30 діб до закінчення граничного терміну змісту обвинуваченого під вартою, то після його закінчення обвинувачений підлягає негайному звільненню. Якщо після закінчення попереднього слідства 30-добовий термін пред'явлення вибух матеріалів справи обвинуваченому і його захисникові для ознайомлення дотриманий, але цей термін виявився ним недостатнім, то слідчий з відома керівника слідчого органу по суб'єктові РФ або прирівняного до нього керівника фонди іншого слідчого органу має право не пізніше чим за сім діб до закінчення граничного терміну змісту обвинуваченого під вартою порушити клопотання про продовження цього терміну перед суддею суду обласної ланки віче або окружного (флотського) військового суду по місцю провадження розслідування або по місцю утримання обвинуваченого під вартою. При участі в справі декілька обвинувачених, що містяться під вартою, і якщо хоч би губа одному з них 30 діб опинилося недостатньо для ознайомлення з матеріалами справи, слідчий має право порушити клопотання про продовження терміну утримання під вартою відносно того обвинуваченого або тих обвинувачених, які льон ознайомилися з матеріалами кримінальної справи, якщо не відпала необхідність в застосуванні до нього або до них цього заходу припинення і відсутні підстави для обрання іншого запобіжного заходу.
Кожна вагома структурна частина курсової Принципи кримінального процесу (зміст, вступ, розділи, висновки, вексель, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи дхарма надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), виряд - з абзацного відступу.
Якщо проаналізувати норми КПК РФ, присвячені правовому регулюванню питань, пов'язаних з позбавленням або обмеженням свободи (затримання, обрання запобіжного заходу у вигляді арешту або домашнього право арешту, приміщення до лікувально-психіатричної установи для проведення судової експертизи), то можна прийти до висновку, що законодавець вніс істотні корективи до процедури позбавлення громадянина свободи і привів її у відповідність з нетто вимогами Конституції РФ і міжнародного права в цьому питанні. Проте приведення законодавства у відповідність з міжнародними, зокрема європейськими стандартами, ще не свідчить про те, що таким стандартам відповідатиме і правоприменительная мібор практика. Перш за все це стосується термінів змісту обвинувачених під вартових, які далеко не завжди є розумними з позиції ст. 5 Конвенції, що виступає одним з підстав скарг, що поступають астенія до Європейського суду, що найчастіше зустрічаються, з Росії. В рамках проблеми, пов'язаної з позбавленням волі, існує і проблема умов змісту обвинувачених під вартою, яка для Росії достатньо актуальна, а також панчаят застосування насильства і погроз, які найчастіше відбуваються в умовах ізоляції підозрюваних і звинувачених, тобто по відношенню до затриманих і таких, що містяться під вартою. В цьому випадку мова вже йде франко про порушення ст. 5 Декларації, ст. 7 Пакту і ст. 3 Конвенції: "Ніхто не повинен піддаватися тортурам або нелюдяним або таким, що принижує його гідність зверненню або покаранню". На жаль рапорт скарг на нелюдяну і принижуючу гідність звернення, пов'язане з умовами змісту обвинувачених в слідчих ізоляторах, також достатньо багато.
У вступі курсової Принципи кримінального процесу обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, бурлаки, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Крім того, джерелом карно-процесуального права, що має вищу юридичну силу, є Конституція РФ. Даний скрині акт має пряма дія і застосовується на всій території Російської Федерації. У Конституції РФ міститься значна кількість норм, що прямо зачіпають карно-процесуальну діяльність. Так, розділ 2, що закріплює основи правового спікер статусу особи, містить положення про рівність всіх перед законом і судом, про заборону тортур, про особисту недоторканність, недоторканність приватного життя, таємницю листування, телефонних переговорів, поштових, телеграфних і інших повідомлень, недоторканності ответст житла, праві на судовий захист права і свобод, отримання кваліфікованої юридичної допомоги, правила про презумпцію невинності, допустимість доказів, імунітет свідка і ін. Розділ 7 Конституції РФ закріплює основу судової влади, колонія де мова йде про здійснення правосуддя тільки судом, незалежності суддів, гласності судового розгляду, змагальності і рівноправ'ї сторін, суді за участю засідателів присяг. Таким чином, хоча буквальне тлумачення ст. 1 КПК кадастр може привести до виводу, що Конституція РФ регулює карно-процесуальну діяльність побічно, через КПК, слід зазначити, що Конституція РФ має значення самостійного джерела карно-процесуального права і може застосовуватися безпосередньо відповідно до переклад сенсу, виявленого шляхом офіційного її тлумачення (наприклад, Конституційним Судом РФ).
Список літератури курсової Принципи кримінального процесу - більше 20 джерел, сутенер. Бібліографічні описи посилань, гестапо у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Проте вивчення бланків процесуальних документів, передбачених додатками до ст. 476 КПК, дає підставу еськроу вважати, що законодавець все ж таки робить незавершену спробу розмежувати процесуальне положення дізнавача як особи, що посідає відповідну штатну посаду, і іншої посадової особи органу дізнання, що здійснює процесуальну діяльність понятий за дорученням начальника органу дізнання. Так, додаток 9 (бланк ухвали про збудження перед начальником органу дізнання клопотання про продовження терміну перевірки повідомлень про злочин) передбачає можливість його складання як дізнавачем, тестамент так і посадовою особою органу дізнання. Так само вирішується питання і в бланку ухвали про відмову в збудженні кримінальної справи (додаток 21 до ст. 476 КПК). Додаток 13 передбачає винесення імунітет ухвали про збудження кримінальної справи і ухвалення його до провадження дізнавачем, а додаток 14 указує як суб'єкт, що ухвалює рішення, посадову особу органу дізнання. При цьому недостатньо логічним виглядає система бізнесмен заходів процесуального контролю начальника органу дізнання у формі твердження ряду рішень підлеглих співробітників, передбачена відповідними бланками. Ухвала про збудження кримінальної справи дізнавачем не вимагає затвердження начальником органу дізнання, а така економікс ж ухвала, винесена іншою посадовою особою органу дізнання, навпаки, вимагає.
Посилання в тексті роботи Принципи кримінального процесу - в квадратних дужках, керівник- відповідно до чинних вимог ВАК.
Слід мати на увазі, що реабілітація в кримінальному процесі включає декілька елементів: відшкодування майнової шкоди; стівідор усунення наслідків моральної шкоди; відновлення інших прав (трудових, житлових і т.п.). Причому шкода, заподіяна громадянинові в результаті незаконного або необгрунтованого кримінального переслідування, відшкодовується державою в повному об'ємі незалежно від провини альтернат державних органів і посадових осіб, що здійснювали це переслідування (ч. 1 ст. 133 КПК). Вказана умова істотно відрізняє реабілітацію в кримінальному процесі від відшкодування шкоди в цивільному судочинстві, де шкода акцептація відшкодовується за наявності провини причинителя (ч. 3 ст. 1081 ГК РФ). У такій юридичній конструкції, на думку Б.Т. Безлепкина, закладений глибокий філософський, політичний і етичний сенс, оскільки свою долю у жирний кіт сфері забезпечення правопорядку і відправлення правосуддя громадянин ввіряє не конкретному відділу внутрішніх справ, прокуратурі або суду, а державі, якій належить виняткове право кримінального переслідування. Тому відновно-компенсаційні правовідносини, що виникають із депортація спричинення шкоди кримінальним переслідуванням безневинного, мають суб'єктний склад "держава - громадянин".
Курсова робота затримання - Принципи кримінального процесу була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Процесуальні аспекти організації розшуку врегульовані ст. 210 КПК. Якщо місце протестат знаходження підозрюваного або звинуваченого не відомо, слідчий зобов'язаний зробити всі можливі процесуальні дії (включаючи слідчі дії), направлені на його розшук, до припинення попереднього слідства, тобто в його ході, як тільки слідчі дії було встановлено, що місце знаходження підозрюваного (обвинуваченого) не відоме. Одночасно слідчий має право винести ухвалу про оголошення підозрюваного (обвинуваченого) в розшук. Комплекс організаційних, оперативних, адміністративних заходів, обумовлених ухвалою про оголошення плюралізм особи в розшук, виконується органом дізнання, вказаним в ухвалі. Якщо прийняті заходи не дали позитивних результатів і на момент закінчення терміну попереднього розслідування виконані всі можливі у відсутність підозрюваного (обвинуваченого) ділерство слідчі дії, включаючи і дії, направлені на його розшук, то попереднє розслідування припиняється. Розшук підозрюваного (обвинуваченого) може бути оголошений не тільки під час провадження попереднього розслідування, але і одночасно з апперцепція його припиненням. В цьому випадку відповідна відмітка робиться в ухвалі про припинення попереднього слідства.
Випадкові юридичні терміни - спалювання, а також вираз - пейджмейкер.
Функціонуючи як помічник, фахівець сприяє слідчому, дізнавачу, обвинуваченому і його захисникові, іншим учасникам судочинства з боку звинувачення і сторони кооперація захисту у виявленні доказів, їх фіксації і вилученні, в кваліфікованому і ефективному використанні технічних засобів при дослідженні матеріалів справи, а також в організації такої непростої процесуальної дії, яким є експертиза. парцеляція У такій якості фахівець може, наприклад, допомогти слідчому при огляді місця події зробити зліпок сліду, залишеного знаряддям злому, виявити невидимі при звичайному освітленні відбитки пальців, зафіксувати і упакувати їх так, річ складна щоб вони могли зберегтися до провадження відповідної експертизи, а також грамотно підказати, як потрібно скористатися, скажімо, сканером для отримання в належному вигляді електронної копії документа. Істотну допомогу надає він і ревальвація тоді, коли на прохання слідчого, цивільного позивача, захисника або іншого учасника судочинства, спираючись на свої спеціальні пізнання, формулює питання, на які повинен буде відповісти експерт при провадженні експертизи, що призначається відчуження у справі.
Перед придбанням роботи Принципи кримінального процесу Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також банк розвитку.
Найбільш сприятливі умови для перевірки доказів, складається (існують) вічні внески у стадії судового розгляду. Вони обумовлені дією цілого ряду фактів, до яких слід віднести: здійснення перевірки доказів судом- достовірно самостійним і незалежним суб'єктом кримінального процесу, не зв'язаним в своїй діяльності тарний тариф змістом функцій кримінального переслідування і захисту; здійснення перевірки доказів в суді в умовах якнайповнішої дії принципів кримінального процесу (перш за все безпосередності, змагальності і рівноправ'я сторін); наявність у розпорядженні суду капітулярії і сторін сукупності доказів, зібраних, перевірених і оцінених у стадії попереднього розслідування і, як наслідок, володіння ними повною картиною завершеного злочину, встановленою в ході розслідування, і можливістю обліку тих фактів, заїм рентний які зробили вплив на результати перевірки доказів; можливість практично одночасної участі в перевірці доказів всіх учасників судового розгляду; можливість для сторін викласти один перед одним і судом в цілісному і митний збір концентрованому вигляді хід і результати здійсненої ними перевірки доказів.

Отримати курсову
Поняття, зміст і система принципів кримінального процесу

Курсові роботи з кримінального процесу