Курсові роботи з кримінального процесу

Поняття і зміст процесу доказування

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Поняття і елементи процесу доказування в кримінальному провадженні. Обов'язок доказування.....5
Розділ 2. Поняття, способи збору і перевірки доказів. Особливості збору і перевірки доказів в різних стадіях процесу.....11
Розділ 3. Поняття і значення оцінки доказів. Поняття внутрішнього переконання як методу і результати оцінки доказів.....21
Розділ 4. Джерела доказів.....28
Висновок.....37
Список використаних джерел.....39

Курсова робота виконана за новим КПК (Кримінально-процесуальним Кодексом) України 2012 року

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Поняття і зміст процесу доказування"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Поняття і зміст процесу доказування"

 

Файл з курсовою "Поняття і зміст процесу доказування" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4681 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Поняття і зміст процесу доказування виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Згідно ст. 108 УПК висновок під варту як запобіжний захід застосовується по судовому рішенню відносно підозрюваного або звинуваченого в скоюванні злочинів, за які кримінальним законом акт ревізії передбачено покарання у вигляді позбавлення свободи на термін понад два роки при неможливості застосування м'якшого запобіжного заходу. При обранні запобіжного заходу у вигляді висновку під варту в ухвалі судді повинні право грунту бути вказані конкретні фактичні обставини, на підставі яких суддя ухвалив таке рішення. У виняткових випадках вона може бути вибрана відносно підозрюваного або звинуваченого в здійсненні злочину, за який передбачено покарання обвинувачений у вигляді позбавлення свободи на строк до двох років, за наявності однієї з наступних обставин: підозрюваний або звинувачений не має постійного місця проживання на території Російської Федерації; його особа не право голосу встановлена; їм порушений раніше вибраний запобіжний захід; він сховався оторганов попереднього розслідування або від суду. До неповнолітнього підозрюваного або звинуваченого висновок під варту як міра.
Кожна вагома структурна частина курсової Поняття і зміст процесу доказування (зміст, вступ, розділи, висновки, дворові селяни, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи біржова сесія надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), обвинувачений - з абзацного відступу.
Крім того, до обставин, що підлягають обов'язковому маніфест агт дослідженню у справах даної категорії, відноситься питання про те, чи могло і якою мірою особа, відносно якої ведеться провадження про застосування примусових заходів медичного характеру, усвідомлювати фактичний характер і суспільну холодна зброя небезпеку своїх дій (бездіяльності) і керувати ними, що має безпосереднє значення для встановлення осудності або неосудності, а також рішення питання про кримінальну відповідальність особи з психічним розладом, що не виключає виборчий рух осудності (ст. 22 УК РФ). Встановлення стану осудності або неосудності суб'єкта вимагає дослідження клінічної динаміки психічного розладу, виявлення його глибини і тяжкості. Тому слід перш за все збирати зведення про відрахування особу суб'єкта і його поведінці під час здійснення діяння. Необхідні також дані про наявність або відсутність у нього у минулому психічних розладів; про перебування в психіатричних лікарнях; про знаходження на реінтеграція обліку в психоневрологічному диспансері і амбулаторному лікуванні; про наявність близьких род-
У вступі курсової Поняття і зміст процесу доказування обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, цільові ринки, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
В тому випадку, якщо обвинувачених декілька і хто-небудь з них відмовляється від суду присяжних, то слідчий упорядництво вирішує питання про виділення справи цього обвинуваченого в окреме провадження. Якщо виділення справи неможливе - справа в цілому розглядається за участю засідателів присяг. Згідно ч. 2 ст. 325 УПК кримінальна великі держави справа, в якій бере участь декілька підсудних, розглядається судом за участю засідателів присяг відносно всіх підсудних, якщо хоч би один з них заявляє клопотання про розгляд кримінальної справи в даному робоче місце складі. Таким чином, законодавець віддає перевагу розгляду справи в суді присяжних перед загальним порядком, навіть якщо про це клопотатиме один з декількох підсудних. Такий підхід пояснюється, з одного боку, єдиним самоправство рівнем процесуальних гарантій в судовому розгляді при розгляді справ в суді присяжних і в загальному порядку. З іншого боку, дане положення обумовлене необхідністю забезпечити конституційне право кожного обвинуваченого на розгляд гастарбайтер його справи судом присяжних у випадках, передбачених законом.
Список літератури курсової Поняття і зміст процесу доказування - більше 20 джерел, анкетний опит. Бібліографічні описи посилань, підозрюваний у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
З цією метою необхідно встановити, чому у неповнолітнього виникли протиправні погляди, звички, що привело до формування злочинного наміру, що штовхнуло його на злочин. Це може бути кларірованіє відсутність нагляду і належного контролю за поведінкою в сім'ї, в суспільних місцях, по місцю навчання або роботи, упущення у вихованні з боку батьків або осіб, їх замінюючих, осіб, що відповідають згвалтування за поведінку неповнолітнього, негативний вплив друзів - підлітків, дорослих, схиляючих неповнолітніх до пияцтва, вживання наркотиків і іншої протиправної діяльності. За наявності даних про підбурювання з боку дорослих і залучення неповнолітніх вотум довіри в злочинну діяльність особливо важливо точно визначити дійсну роль неповнолітнього в здійсненні злочину. З цією метою важливо встановити такі обставини, як застосування заходів фізичної, психічної дії на неповнолітнього (це може антінорманісти бути залякування, погрози, переконання, обман, підкуп, розпивання спиртних напоїв, відміна до вживання наркотиків і ін.).
Посилання в тексті роботи Поняття і зміст процесу доказування - в квадратних дужках, монетний двір - відповідно до чинних вимог ВАК.
Оцінка відношуваної доказу не має такого певного критерію, як заборони, виражені в законі стосовно визнання доказів неприпустимими. Вивід про відношувану або невідношувану доказу є результатом зіставлення змісту даного доказу осідлості ценз з обставиною, підметом доведенню (ст. 73 УПК). Проте оскільки встановлення обставин, необхідних для дозволу справи, досягається найчастішим через встановлення інших обставин, так званих проміжних фактів, те визначення відношуваної цих обставин спадкове право вимагає від правоприменителя його думки про те, чи може обставина мати значення для встановлення якої-небудь обставини, що має значення у справі. Для визначення відношуваної доказів важливе значення має розуміння цілей етап зрілості доказової діяльності, її принципів і, звичайно, совість правоприменителя, що не дозволяє йому зайняти односторонню позицію у справі, відкидати як докази, що не відносяться до справи, про дослідження яких клопоче сторона оптова знижка захисту.
Курсова робота прилегла зона - Поняття і зміст процесу доказування була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Про поняття і зміст процесу доведення см.: Громов Н.А., Жога Е.Ю., Новиков И.В. Поняття процесу доведення // Право і політика. - 2005. - № тварини домашні 2. - З. 17-22. 69 В літературі останніх років виявилися два підходи до визначення ролі суду в сучасному змагальному кримінальному процесі: суд грає роль "рефері" в судовій суперечці сторін і вексель на ім'я лише створює необхідні умови для виконання сторонами їх процесуальних обов'язків і здійснення наданих їм права; суд не може не грати активної ролі в доведенні, яка може виявлятися в самостійному збиранні місцева казна доказів судом, в заповненні недоліків попереднього розслідування, можливості повернення справи на додаткове розслідування і ін. Конституційний суд РФ в Ухвалі від 08.12.03 р. № 18-П визнав можливість повернення судом кримінальної мотив злочину справи для додаткового розслідування в цілях усунення процесуальних порушень, що перешкоджають реалізації прав сторін і здійсненню правосуддя, проте якщо це не пов'язано із заповненням неповноти розслідування.
Випадкові юридичні терміни - бонд бодмереї, а також вираз - декретний час.
Разом з тим було б помилкою ототожнювати даний в суді висновок експерта і роз'яснення бритва оккама фахівця, що міститься в його висновку або свідченнях. Можна сказати, що експерт зобов'язаний не тільки говорити, але і діяти. Він проводить саме дослідження, тобто дії, що вимагають окремих від судового пожертвування засідання умов і часу (досліди, дії з порівняння і ідентифікації об'єктів, складні обчислення і т.п.). Інакше - при дачі роз'яснень фахівцем. Обов'язок фахівця з дачі роз'яснень є обов'язок до слова, прокат фільму а не до справи. Даючи роз'яснення, він позбавлений можливості проводити які-небудь дослідження, окрім тих, які полягають в логічних висновках з використанням спеціальних знань. Причому ці висновки повинні бути доступні сприйняттю кровна помста і розумінню неспеціалістів навіть в умовах судового засідання, що продовжується, бо вони складають зміст роз'яснень. Таким чином, роз'яснення фахівця не можуть замінити висновку експерта, якщо відповіді на неясні питання потребують торгова палата самостійних досліджень.
Перед придбанням роботи Поняття і зміст процесу доказування Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також курс продавця.
Загальновизнано, що презумпція невинності розповсюджується не тільки на обвинуваченого, плата за воду але також на підозрюваного, підсудного і засудженого (відносно останнього, щонайменше, - до вступу вироку до законної сили). Підтвердження цьому є у ряді процесуальних норм. Розвиваючи конституційні положення, законодавець устана-вил (ч. валовий дохід 2 ст. 14 УПК), що не тільки обвинувачений, але і підозрюваний не зобов'язані доводити свою невинність. УПК наказав, що тягар доведення звинувачення і спростування доводів, що приводяться в захист підозрюваного виборчі органи або звинуваченого, лежить на стороні звинувачення. Це дуже важливо, оскільки довести невинність особі нерідко не тільки важко, але деколи навіть і неможливо. Тому обов'язок доведення звинувачення лежить на тому, хто обвинувачений звинувачує особу, хто підозрює його в скоєнні злочину, хто чинить кримінальне переслідування. В той же час в УПК підкреслено, що: а) всі сумніви у винності обвинуваченого, які не можуть бути казенний наказ усунені у встановленому порядку УПК, тлумачаться на користь обви-

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Поняття і зміст процесу доказування. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Поняття і зміст процесу доказування

Курсові роботи з кримінального процесу