Курсові роботи з кримінального процесу

Попередження злочинів оперативними підрозділами ОВС України

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Стан дослідження тематики.....5
Розділ 2. Правове регулювання попередження злочинів оперативними підрозділами ОВС України.....11
Розділ 3. Зміст та складові попередження злочинів оперативними підрозділами ОВС України.....19
Розділ 4. Організація попередження злочинів оперативними підрозділами ОВС України.....26
Висновки.....34
Література.....36

Курсова робота виконана за новим КПК (Кримінально-процесуальним Кодексом) України 2012 року

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Попередження злочинів оперативними підрозділами ОВС України"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Попередження злочинів оперативними підрозділами ОВС України"

 

Файл з курсовою "Попередження злочинів оперативними підрозділами ОВС України" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  5520 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Попередження злочинів оперативними підрозділами ОВС виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Аналіз норм Особливої частини КК Франції, що житлове приміщення діє, дозволяє зробити вивід про те, що в Кодексі зроблена спроба утілити як ідеї сучасного неокласицизму (стосовно найбільш тяжких злочинів), так і принципові положення школи нового соціального захисту. З одного основний об'єкт боку, законодавець нерідко удається до достатньо суворих покарань. У цих випадках чітко простежується прагнення до "подяки" за заподіяне зло, а мета виправлення і ресоціалізації відсовується на другий план. Так, довічним закрита економіка висновком карається умисне вбивство, здійснене при обтяжливих обставинах, застосування тортур і акти жорстокості, зв'язані з іншим злочином, зґвалтування із застосуванням тортур і т.д. Суворо карається "просте" залишення малолітньої дитини в непереборна сила якому-небудь місці (сім'ю роками висновку), умисне перешкодило наданню допомоги іншій особі або боротьбі із стихійним лихом (сім'ю роками висновку) і т.п. Кодекс встановлює, разом з тривалими термінами позбавлення волі, мільйонні базова вартість штрафи за скоювання корисливих і корисливо-насильницьких злочинів. Так, розкрадання, здійснене із застосуванням або навіть простій загрозою застосування зброї, карається двадцятьма роками висновку і штрафом у розмірі одного мільйона франків. Розкрадання, господарський суд зв'язане із спричиненням смерті, карається довічним кримінальним висновком і штрафом у розмірі одного мільйона франків. Можна привести немало інших подібних прикладів. Кожна вагома структурна частина курсової Попередження злочинів оперативними підрозділами ОВС (зміст, вступ, розділи, висновки, брутто за нетто , список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи моральну шкоду надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), виборчий процес - з абзацного відступу.
У першу групу, озаглавлену "Вбивство", входили статті, що передубачали відповідальність за три види умисного вбивства: кваліфіковане (ст. 142), працездатність просте (ст. 143) і під впливом сильного душевного хвилювання (ст. 144). Спричинення смерті по необережності було назване, на відміну від Кримінального укладення, "вбивством по необережності" (ст. 147). Осібно стояв вид аналог винаходу вбивства, де форма провини не конкретизувалася: "Перевищення меж необхідної оборони, що призвело за собою смерть нападаючого, а також вбивство захопленого на місці злочину злочинця з перевищенням необхідних для його затримання договір комісії заходів" (ст. 145). У цій же групі опинилися ст. 146 ("Здійснення з відома матері вигнання плоду або штучної перерви вагітності особами, що не мають для цього належно засвідченої медичної підготовки земельна ділянка або що хоч би і мають спеціальну медичну підготовку, але в неналежних умовах") і ст. 148 ("Сприяння або підмова до самогубства неповнолітнього або особи, свідомо не здатної розуміти властивості або зонування земель значення здійснюваного або керувати своїми вчинками, якщо самогубство або замах на нього послідували"). Не можна визнати вдалим об'єднання цих складів в один розділ з вбивствами. Перший злочин (аборт) взагалі не ігровий автомат робить замах на життя людини. Друге, хоч і має своїм об'єктом життя, але вбивством не може вважатися, оскільки не є таким самогубство або замах на нього. У вступі курсової Попередження злочинів оперативними підрозділами ОВС обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, губної староста , визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Друга частина кодексу - "Визначення конкретних злочинів" -его Особлива частина. Вона складається з шести титулів: 1. Посягання на існування або безпеку держави; 2. Посягання, що представляють небезпеку для апарат державний особи; 3. Посягання на майно; 4. Посягання проти сім'ї; 5. Посягання проти публічної адміністрації і 6. Посягання на публічний порядок і благопристойність. Титули (окрім першого) мають розділи, всього - 16, виборчий процес які включають 107 статей. В цілому структура Особливої частини представляється досить вдалою: згрупований по об'єктах посягання матеріал розташований по убуваючому ступеню небезпеки злочинів. Проте в цій частині Зразкового кримінального кодексу постійне проживання є істотні пропуски. По-перше, залишився незаповненим її перший титул. Це пояснювалося тим, що встановлення відповідальності за державні злочини - компетенція федеральних властей. Проте, думається, головна причина полягала в тому, що ввезені товари комісія відзначила як би між іншим в своїй примітці: "Визначення посягань на існування і безпеку держави неминуче випробовує вплив спеціальних політичних соображений"128. А тим часом розробка і включення в Зразковий локус контролю КК складів державних злочинів могли б виявитися корисними хоч би тому, що при підготовці проекту федерального кримінального кодексу його розробники багато в чому орієнтувалися на цей документ. Список літератури курсової Попередження злочинів оперативними підрозділами ОВС - більше 20 джерел, договір підряду . Бібліографічні описи посилань, оптична комутація у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
У світовій спільноті виявляється чітка тенденція до відмови від страти: у 1989 р. Генеральна Асамблея ООН прийняла Другий факультативний протокол до Міжнародного пакту про цивільні і політичні права, дозвіл на роботу призвавши уряди всіх країн розглянути питання про ратифікацію або приєднання до нього і про відміну страти. В даний час більше 80 держав (включаючи всі країни Західної Європи) пішли на відміну посесійні селяни страти. 16 травня 1996 р. був прийнятий Указ Президента РФ "Про поетапне скорочення застосування страти у зв'язку з входженням Росії в Раду Європи", а 27 лютого 1977 р. - розпорядження ліцензія повна Президента РФ "Про підписання Протоколу N 6 (щодо відміни страти) від 28 квітня 1983 р. до Конвенції про захист прав людини і основних свобод від 4 листопада 1950 р.". 2 договірна мито лютого 1999 р. вступила в силу Ухвала Конституційного Суду РФ, згідно якому до введення в дію відповідного федерального закону, що забезпечує на всій території Російської Федерації кожному обвинуваченому в злочині, магазин (крамниця) за здійснення якого санкція передбачає можливість страти, право на розгляд його справи судом за участю засідателів присяг, покарання у вигляді страти призначатися не може (незалежно від того, чи розглядається справа порчаземлі судом за участю засідателів присяг, колегією у складі трьох професійних суддів або судом у складі судді і двох народних засідателів). Посилання в тексті роботи Попередження злочинів оперативними підрозділами ОВС - в квадратних дужках, ексцесвиконавця - відповідно до чинних вимог ВАК.
Помилування є змішаним видом звільнення від кримінальної відповідальності і покарання. Проте ч. 2 ст. 85 КК РФ робить спробу звузити круг видів звільнення, які можуть застосовуватися актами помилування. волость Дана норма встановлює: "Актом помилування особа, засуджена за злочин, може бути звільнена від подальшого відбування покарання або призначене йому покарання може бути скорочене або замінене м'якшим видом покарання. З лиця, правовід'їзду що відбуло покарання, актом помилування може бути знята судимість". Тим самим встановлюється, що за допомогою акту помилування особа не може бути звільнена від кримінальної відповідальності. Неможливе і звільнення від покарання оферент, офферент у момент виголошення вироку. Таким чином, помилування трансформується із змішаного виду звільнення в різновид звільнення від подальшого відбування покарання. На нашу думку, подібне звуження сфери дії помилування і тим самим дебетова картка зміна його юридичної природи не зовсім виправдано. Дійсно, найчастіше помилування застосовується до осіб, що вже засудженим і відбувають покарання, в більшості випадків - при заміні страті довічним висновком. Але помилування, військові об'єкти так само як і амністія, є позасудовим актом. Відповідно до Конституції РФ помилування - це прерогатива Президента РФ, який може застосувати будь-який вид звільнення на будь-якій стадії кримінального процесу і конкурсна маса у будь-якій кримінальній справі. Курсова робота знаквідмінності - Попередження злочинів оперативними підрозділами ОВС була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Під доторканістю в теорії кримінального права прийнято розуміти умисну вертикальні угоди діяльність, зв'язану із здійсненим або підготовлюваним іншими особами злочином. Доторканість робить замах на відносини у сфері попередження і розкриття злочинів. Небезпека осіб, причетних до злочину, полягає в тому, що, потураючи патентообладатель його здійсненню або допомагаючи злочинцеві в захованні слідів злочину, цих осіб створюють умови для скоювання злочинів, нейтралізують діяльність правоохоронних органів у викриванні злочинця і розкритті злочину. На відміну від співучасників соборпримирення особи, причетні до злочину, ніколи своєю діяльністю причинно не обумовлюють діяльність виконавця і кінцевий суспільно небезпечний результат. Доторканість має зв'язок із злочином, але не причинну, вона виникає у зв'язку з лісової сервітут скоєнням злочину іншими особами. Небезпека доторканості багато в чому залежить від небезпеки довершеного злочину. Проте відповідальність осіб, причетних до злочину, самостійна, незалежна від відповідальності осіб, що зробили або підготовлюваних скоїти колектив трудовий злочин. Враховуючи меншу небезпеку причетних осіб в порівнянні із співучасниками в злочині, законодавець обмежив кримінальну відповідальність лише певними формами, які описані в Особливій частині КК. До таких форм доторканості відноситься лізингові платежі заздалегідь не обіцяне приховування. Випадкові юридичні терміни - право на страйк , а також вираз - самосвідомість .
Під повітряним простором розуміється простір над сухопутною і водною територією, зокрема над територіальними водами (територіальним морем). Повітряними межами державної території є бічні зустрічна торгівля і висотні межі її повітряного простору. Бічною межею повітряного простору служить вертикальна поверхня, що проходить по сухопутній і водній лінії державного кордону. Висотна межа, що відокремлює повітряний простір як частину золотий привіт державної території від космічного простору, повинна бути встановлена нормами міжнародного права. Проте Договір про принципи діяльності держав по дослідженню і використанню космічного простору, включаючи Місяць і інші небесні тіла, що цінадоговірна є основним джерелом міжнародного космічного права, це питання не вирішило. Не встановлена висотна межа повітряного простору і в інших международноправових документах. Відповідно до загальновизнаного міжнародного звичаю і практики держав в партія товарів області використання космічного простору ця висотна межа тягнеться в межах 100-110 км. над рівнем океану. Повітряний простір нижче даної межі відноситься до державної території, на яку держава поширює свою юрисдикцію, правовий нігілізм у тому числі і кримінально-правову. Наземний простір вище даної межі визнається космічним простором, що має міжнародно-правовий режим. Перед придбанням роботи Попередження злочинів оперативними підрозділами ОВС Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також меліорація земель .
Влада у сфері кримінальної правотворчості і дії кримінального закону виступає як украй складне явище. Воно охоплює суб'єкта влади, сферу здійснення, правосуб'єктність зміст властеотношений, механізм здійснення влади. Дуже стисло розвернемо цю тезу. Вже в першому наближенні до її пізнання поняття "влада" конкретизується визначеннями "державна", "політична", "суспільна". Потім: влада роду, племені, общини, політична матеріальне право (державна), економічна, різних суспільних об'єднань; батьківська, церковна. Джерелом влади, зокрема, можуть бути закон, авторитет (харизма або володіння інтелектуальними здібностями), інформація, пряме насильство, традиції і ін. Невід'ємним елементом змісту будь-якої влади, податкова поліція як вважає багато хто, є примушення, а відносини з приводу влади, або властеотношения, носять вольовий характер і складаються з "панування - підпорядкування", "керівництво - підпорядкування". Інші фахівці вводять в зміст місця поховання влади поняття специфічної співпраці. У правовій характеристиці влади, даної, наприклад, професором Р. Циппеліусом, виділяються джерела влади, такі як здібності, харизма, володіння і ін., правомочність розпоряджатися, можливості впливу, права контролю. З кредитмитний соціологічних позицій влада отримує докладнішу характеристику, причому, зрозумілим чином, спори тут вельми гострі, а позиції різноманітні.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Попередження злочинів оперативними підрозділами ОВС України. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Попередження злочинів оперативними підрозділами ОВС України

Курсові роботи з кримінального процесу