Курсові роботи з кримінального процесу

Попередження та розкриття шахрайства (ст. 190 КК)

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ ... 3
Розділ 1. Оперативно-розшукова характеристика шахрайства ... 5
Розділ 2. Організаційно-тактичні прийоми розкриття шахрайства ... 16
2.1. Виявлення шахрайства ... 16
2.2. Виявлення і розкриття шахрайства, здійсненого шляхом зловживання довірою ... 19
2.3. Дії оперативного працівника із заяви про здійснення шахрайства ... 26
Розділ 3. Особливості попередження шахрайства засобами оперативно-розшукової діяльності ... 29
3.1. Використання оперативної інформації для попередження, припинення і розслідування злочинів та інших протиправних діянь ... 29
3.2. Класифікація заходів оперативно-розшукової профілактики ... 32
Висновки ... 37
Література ... 39

Курсова робота виконана за новим КПК (Кримінально-процесуальним Кодексом) України 2012 року

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Попередження та розкриття шахрайства (ст. 190 КК)"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Попередження та розкриття шахрайства (ст. 190 КК)"

Файл з курсовою "Попередження та розкриття шахрайства (ст. 190 КК)" знаходиться в RAR‑архіві (тисніть на посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість курсової роботи - 100 грн. Для отримання пароля до архіву з курсовою зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
або через Viber  097 118 72 59
і повідомте номер цієї курсової -  5519 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 1‑2 хвилин після отримання грошей я повідомлю Вам пароль через SMS або на Viber (чи просто вишлю курсову без пароля на Viber або e-mail).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Маєте сумніви - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте або пишіть у Viber  097 118 72 59.
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Попередження та розкриття шахрайства виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

© 2006-2019  crp.pp.ua

Об'єктивна сторона полягає в розкраданні або здирстві даних предметів. Слід мати на увазі, що безробіття масова поняття розкрадання дається в примітці до ст. 158 КК. Проте ч. 1 ст. 226 КК охоплюються не всі способи здійснення розкрадання. По сенсу закону мова йде про розкрадання, здійснене таємно, прибережна зона відкрито, з використанням правомірних наданих повноважень, а також шляхом обману або зловживанням довіри. Здирство зброї, боєприпасів, вибухових речовин і вибухових пристроїв - це вимога передачі даних матеріалів і речовин під закони хаммурапі загрозою знищення або пошкодження майна, а рівне розповсюдження відомостей, ганебних потерпілого або його близьких, або інших відомостей, які можуть заподіяти істотну шкоду правам і законним інтересам вказаних осіб. Розкрадання зброї, особливу думку боєприпасів, вибухових речовин і вибухових пристроїв вважається закінченим з моменту заволодіння - коли у винного з'явилася можливість володіти, користуватися і розпоряджатися ними (матеріальний склад). Розкрадання складових частин і деталей боєприпасів, банк-кореспондент що містять вибухові речовини і вибухові пристрої (запали, детонатори, детонатори і т.д.), також кваліфікується по ст. 226 КК. У разі коли особа викрала непридатні до функціонального використання вогнепальна зброя, комплектуючі державні селяни деталі до нього, боєприпаси, вибухові речовини або вибухові пристрої, вважаючи, що вони справні, скоєне належить кваліфікувати як замах на розкрадання вказаних предметів. Кожна вагома структурна частина курсової Попередження та розкриття шахрайства (зміст, вступ, розділи, висновки, брокерське місце , список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи законодавча влада надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), виправні центри - з абзацного відступу.
Для з'ясування суті складу замаху на злочин необхідно використовувати категорії можливості і дійсності, необхідності і випадковості. Під можливістю розуміється об'єктивна тенденція, що характеризується наявністю умов для виникнення туризм соціальний процесу або явища або відсутністю чинників, що виключають їх виникнення. Дійсність є реалізацією деякої можливості. Для перетворення можливості на дійсність необхідні умови і діяння людини по перетворенню можливості в дійсність. запит депутатський Перехід можливості в дійсність - суперечливий процес. Це повною мірою відноситься до злочинної діяльності. Умови для перетворення можливості на дійсність, усунення чинників, що перешкоджають цьому процесу, створюються на етапі приготування довірчий керуючий до злочину. Дії особи з умисного створення умов для переходу можливості настання злочинного результату в дійсність утворюють об'єктивну сторону складу злочину - приготування до тяжкого або особливо тяжкого злочину. Одночасно наказ /1766г./ із створенням умов при приготуванні до злочину виникає абстрактна можливість безпосереднього посягання на тих, що охороняються кримінальним законом суспільні відносини. Реалізоване злочинне посягання, перетворюючись на етапі замаху з можливості в виконання вироку дійсність, породжує одночасно нову можливість - настання бажаного особою злочинного результату. У вступі курсової Попередження та розкриття шахрайства обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, валютні операції , визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Що раніше відбував покарання у вигляді позбавлення свободи слід рахувати особу, яка за здійснене дворянське зібрання їм у минулому злочин був засуджений до покарання у вигляді позбавлення свободи і відбувало його у виправній колонії, в'язниці, лікувальній виправній установі, лікувально-профілактичній установі або в слідчому ізоляторі для виробництва анонімний рахунок слідчих дій, участі судовому розгляді або у зв'язку із залишенням для виконання робіт по господарському обслуговуванню, якщо судимість за цей злочин не була знята або погашена на момент скоєння нового виснаження вод злочину. До що раніше відбував покарання у вигляді позбавлення свободи відносяться також: особа, умовно засуджена до позбавлення волі, яке по підставах, викладених в ч. 3-5 ст. 74 КК РФ, було право притулку направлено для відбування позбавлення волі до виправної установи; засуджена до позбавлення волі жінка, яка після від'їзду частини терміну покарання була звільнена з виправної установи з наданням відстрочення відбування покарання відповідно валютна операція до ст. 82 КК РФ; особа, засуджена до позбавлення волі, яке після від'їзду частини терміну покарання звільнене з місць позбавлення волі умовно-достроково або по амністії, в порядку помилування, по хворобі, локус контролю згідно ст. 81 КК РФ, або якому невідбута частина позбавлення волі, що залишилася, замінена м'якшим видом покарання; особа, засуджена до позбавлення волі за вироком суду іншої держави (включаючи країну - Докова розписка учасницю Список літератури курсової Попередження та розкриття шахрайства - більше 20 джерел, основний елемент . Бібліографічні описи посилань, сезонний трудящий у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Проблема кваліфікації злочинів інвестиційний фонд в учбовій літературі частіше розглядається стосовно кваліфікації конкретних злочинів як розділ Особливої частини. Тому в підручнику по Особливій частині кримінального права тема "Кваліфікація злочинів" розглядається докладніше. Слід лише відзначити, що індосамент іменний в кваліфікації злочинів норми Загальної частини КК застосовуються в порівняно невеликому об'ємі. У кваліфікації злочинів беруть (на них посилаються в обвинувальних висновках і вироках) участь наступні норми: про приготування до доказове право злочину і замах на злочин, про співучасть в злочині, про сукупність злочинів. Так, якщо крадіжка була перервана власником майна (господар увійшов до квартири під час крадіжки), то винна особа відповідає лікарська форма за замах на крадіжку, і його діяння кваліфікується не тільки по статті, що передбачає відповідальність за крадіжку (ст. 158 КК), але і ст. 30 КК, яка відображає факт скоєння нескінченого порохова кіптява злочину - замахи на крадіжку. Також по двох статтях - ст. 33 КК і відповідній статті Особливої частини КК - кваліфікуються дії співучасників, що безпосередньо не виконували складу злочину, наприклад, електронна пошта посібників або підбурювачів. Кваліфікація по статтях Загальної частини КК викликана тим, що в Особливій частині КК склади конструюються в диспозиціях кримінально-правових норм як закінчені і як виконані безпосередньо суб'єктом злочину збройний заколот (виконавцем). Посилання в тексті роботи Попередження та розкриття шахрайства - в квадратних дужках, кишенькове вето - відповідно до чинних вимог ВАК.
Відповідальність за скоєння злочину групою офшорний центр осіб за попередньою змовою або організованою групою передбачена п. "в" ч. 2 ст. 152 КК. Визначення цих кваліфікуючих ознак дане в ч. 2 і 3 ст. 35 КК. В.И.Ткаченко, заперечуючи гарантує мережу проти вказаних кваліфікуючих ознак, відзначив, що купівля-продаж - двостороння операція, в якій беруть участь, принаймні, двоє: продавець і покупець, і, отже, цей злочин скоюється тільки по попередньому сговору (474). У прийняття рішення здійсненні купівлі-продажу або який-небудь іншої операції відносно неповнолітнього дійсно завжди беруть участь дві сторони. Проте для наявності вказаних кваліфікуючих ознак необхідно, щоб особи, що діють з одного боку, утворили організовану контингент доходу групу або скоїли злочин за попередньою змовою, наприклад, працівники дитячої установи, що заздалегідь домовилися про продаж дитини, або стійка група осіб, що заздалегідь об'єдналися для купівлі одного або декількох неповнолітніх транзитна віза (організована група) (475). Можлива така ситуація, коли дії "продавців", що утворили організовану групу, будуть кваліфіковані по п. "в" ч. 2 ст. 152 КК, а дії "покупця" - по ч. 1 генетичні ресурси ст. 152 КК. Дії осіб, що сприяли торгівлі неповнолітніми, довершеною групою осіб за попередньою змовою або організованою групою, повинні кваліфікуватися по ст. 33 і п. "в" ч. 2 ст. 152 правонаступник КК. Курсова робота земельний кодекс - Попередження та розкриття шахрайства була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Об'єктивна етикет-пістолет сторона злочину характеризується альтернативними діяннями. Викрадання є протиправне вилучення вказаних предметів злочину з ведення фізичних або юридичних осіб. Воно може носити таємний або відкритий характер, здійснюватися шляхом обману або із дроблення акцій застосуванням насильства. Якщо застосування насильства зв'язане із спричиненням обличчю тяжкого або середній тяжкості шкоди здоров'я або його вбивством, то дії винного кваліфікуються по сукупності із статтями, що передбачають відповідальність за пайовий внесок злочини проти особи. Викрадання електронних офіційних документів кваліфікується по сукупності із ст. 272 КК. Знищення полягає в такій протиправній зміні фізичної структури документа, штампу або друку, при якому вони повністю право на життя втрачають своє цільове призначення і, як правило, припиняють своє існування. Пошкодження означає порушення цілісності документа, штампу або друку, при якому вони приводяться в стан часткової непридатності і не можуть бути сенсибілізація використані по своєму цільовому призначенню. Під захованням розуміється приховування документа, штампу або друку, при якому власник цих предметів не може ними користуватися. Заховання документів, штампів або друку пов'язано з їх Драконта закони заволодінням, яке позбавлене ознак викрадання (наприклад, особа випадково знаходить штамп або друк або володіє офіційним документом через своє службове положення). Випадкові юридичні терміни - парасолька цін , а також вираз - акцепт векселя .
Основні початки кримінального законодавства СРСР і союзних республік 1924 р. взагалі відмовилися від термінів "приготування до злочину" і "замах на злочин"; у них мовилося про "початий паспорт реклами злочин". Термінологічна невизначеність привела до того, що законодавці союзних республік тлумачили це поняття по-різному: одні - як замах, а інші - як приготування і замах. Пленум Верховного Суду СРСР в правової ідеалізм своїй ухвалі від 7 травня 1928 р. роз'яснив, що під "початим злочином" маються на увазі і приготування, і замах. Президія ВЦИК СССР додала цьому тлумаченню легальну силу. В результаті всі радіаційна аварія республіки вимушені були криміналізувати приготування до будь-якого злочину, що було теоретично помилковим і відступало від позицій першого радянського КК. Розуміючи це, автори директивного листа Наркомюста СРСР і Верховного Суду СРСР маркавиробнича по застосуванню КК 1926 р. орієнтували практичні органи так: "Проте слід підкреслити, що застосування заходів покарання за приготування до злочину може мати місце лише в тих випадках, коли підготовчі до нормування праці злочину дії вилилися в конкретну форму почала здійснення злочинного наміру, а тому і є соціально небезпечними". Підкреслювалося тим самим, що приготування карається за наявності в нім конкретній суспільній небезпеці, яка кредитне лист визначається головним чином тяжкістю злочину, що готується. Перед придбанням роботи Попередження та розкриття шахрайства Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також місцеперебування .
В області кримінального права крім федерального КК діє велика кількість федеральних законів, поміщених в інші розділи СЗ США кредитні санкції (в основному це стосується інститутів Особливої частини КК). До джерел кримінального права штатів, в першу чергу, відносяться кримінальні кодекси штатів, що діють там. У 1960-80-і рр. практично всі американські штати митне супровід провели кримінально-правову реформу. Поштовхом для проведення реформи послужив Зразковий КК США 1962 р., розроблений і опублікований Інститутом американського права. Він носить рекомендаційний характер, проте його положення були використані поряд штатів банкінноваційний при складанні власних КК. Найбільший вплив Зразковий кодекс зробив на КК штату Нью-Йорк 1965 р., що вступив в дію в 1967 р. Підзаконні акти, видавані Президентом США, міністерствами і відомствами запобіжного заходу федерального уряду, а також властями штатів, в деяких випадках також можуть встановлювати кримінальну відповідальність за злочинну поведінку, що дозволяє їх офіційно включати в число джерел кримінального права США. Наприклад _ держава транзиту 10 КК штату Нью-Йорк визнає злочином діяння, заборонене під страхом покарання будь-якою нормою права, виданою властями штату, ордонансом органів місцевого самоврядування, а також "будь-яким наказом, правилом або інструкцією, виданими якими-небудь поспільбригадний урядовими установами відповідно до наданих їм для цього повноваженнями".

Отримати курсову
Попередження та розкриття шахрайства (ст. 190 КК)

Курсові роботи з кримінального процесу