Курсові роботи з кримінального процесу

Постановлення вироку

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Поняття, зміст та значення постановлення вироку.....5
Розділ 2. Види, зміст та структура вироку.....11
Розділ 3. Судова процедура постановлення та проголошення вироку.....26
Висновки.....29
Література.....32

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Постановлення вироку"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Постановлення вироку"

 

Файл з курсовою "Постановлення вироку" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4623 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Постановлення вироку виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Домашній арешт (ст. 107 КПК РФ) як запобіжний захід передбачався ще з часів Статуту кримінального судочинства 1864 р. Карно-процесуальний ряд кодекс РРФСР 1923 р. також передбачав домашній арешт (п. 4 ст. 147), який широко застосовувався у той час. КПК РРФСР 1960 р. даний запобіжний захід не містив. Кодекс 2001 р. дупа знов ввів домашній арешт. Суть даного запобіжного заходу полягає в обмеженнях, пов'язаних з свободою пересування обвинуваченого (підозрюваного), а також в забороні спілкуватися з певними особами, отримувати і відправляти кореспонденцію, вести своз переговори з використанням будь-яких засобів зв'язку. Основне обмеження, зв'язане із застосуванням даного запобіжного заходу, полягає в тому, що обвинувачений, підозрюваний не вільний в пересуванні, тобто він не має права покидати скарга своє місце постійного або тимчасового мешкання (квартиру, будинок, дачу і т.д.). Обмеження по забороні спілкуватися з визначеним довкола осіб, отримувати і відправляти кореспонденцію, вести переговори з використанням будь-яких засобів зв'язку майно є супутніми. Вони можуть застосовуватися відносно особи, якій вибраний цей захід припинення, а можуть і не застосовуватися. Обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту застосовується, коли повна ізоляція особи не каса викликається необхідністю, і з урахуванням віку, стану здоров'я, сімейного стану і інших заслуговуючих уваги обставин. Згідно ч. 2 ст. 107 КПК РФ домашній арешт застосовується за рішенням суду, про що титул виноситься ухвала або визначення. Рішення про застосування запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту ухвалюється по збудженому прокурором або слідчим клопотанню перед судом в судовому засіданні за участю прокурора, слідчого, підозрюваного палата (обвинуваченого), його захисника і (або) законного представника.
Кожна вагома структурна частина курсової Постановлення вироку (зміст, вступ, розділи, висновки, орден, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи смерди надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), гараж - з абзацного відступу.
Така загальна умова, нетто як неприпустимість розголошування даних попереднього розслідування (ст. 161), або його таємниця, не противоречит ні принципу гласності судочинства, ні принципу змагальності. Вимога гласності в повному об'ємі може бути реалізована тільки в диван судових стадіях процесу, призначених для публічного розгляду справ (так звана зовнішня гласність - див. про це § 10 гл. 4 підручники). На попередньому розслідуванні гласність проявляє себе лише в обмежених авіація межах, виражаючись в частковому або повному (у момент закінчення розслідування) ознайомленні сторін з матеріалами справи (внутрішня гласність). Змагальність судочинства зовсім не означає, що сторони звинувачення і захисту зобов'язані негайно розкривати область один перед одним власні "карти", тобто знайомити свого процесуального супротивника з матеріалами що проводиться ними досудової підготовки. Навпаки, як і всяке змагання, судова суперечка припускає, що обидві сторони до певного оборона часу дотримують конфіденційність накопичених ними аргументів для ведення судової боротьби. Таємниця розслідування є необхідним обмеженням гласності в цілях найбільш ефективного досягнення на цій стадії процесу суспільних і приватних інтересів. Неприпустимість виграш розголошування даних розслідування забезпечує: а) швидке і повне розкриття злочину; б) ефективний захист від підозри і звинувачення; у) дотримання що охороняються федеральними законами таємниць; г) захист чести, гідності і ділової розшук репутації обвинуваченого, інших фізичних і юридичних осіб; д) безпека учасників кримінального процесу (свідків, потерпілих).
У вступі курсової Постановлення вироку обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, імпорт, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Керівник слідчого органу - це посадова особа, що очолює відповідний слідчий підрозділ, а також його заступник логофет (п. 38.1 ст. 5). У системі прокуратури РФ передбачений Слідчий комітет при прокуратурі РФ, що забезпечує в межах своїх повноважень виконання законодавства РФ про кримінальне судочинство. Слідчий комітет очолює перший кворум заступник Генерального прокурора Російської Федерації - голова Слідчого комітету при прокуратурі Російської Федерації, що призначається на посаду і звільняється з посади Радою Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації за представленням Президента відомство Російської Федерації. Голова Слідчого комітету має першого заступника і заступників, які призначаються на посаду і звільняються з посади Президентом Російської Федерації за уявленням голови Слідчого комітету. Слідчий комітет здійснює свою вотчина діяльність безпосередньо і (або) через тих, що входять в його систему Головне слідче управління Слідчого комітету, слідчі управління Слідчого комітету з суб'єктів Російської Федерації і прирівняні до них спеціалізовані слідчі цвинтар управління Слідчого комітету, а також слідчі відділи Слідчого комітету з районів, містам і прирівняні до них спеціалізовані слідчі відділи Слідчого комітету. У органах внутрішніх справ слідчими органами (підрозділами) є: Слідчий індульт комітет МВС РФ і його структурні підрозділи на місцях - слідчі управління Слідчого комітету з розслідування організованої
Список літератури курсової Постановлення вироку - більше 20 джерел, парцель. Бібліографічні описи посилань, нотаріус у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Питання про передачу громадянина іноземної держави, помилка засудженої до позбавлення волі судом Російської Федерації, для відбування покарання в державі, громадянином якої засуджений є, за загальним правилом розглядається судом, що ухвалив вирок, а питання про визнання, порядку і тархани про умови виконання вироку суду іноземної держави, якою засуджений громадянин Росії, що передається в Російську Федерацію для відбування покарання, - судом, до підсудності якого відноситься здійснений засудженим злочин з урахуванням фоторобот його кваліфікації по УК і місцях останнього мешкання засудженого в Росії (ч. ч. 1, 2, 5 ст. 396, п. п. 20, 21 ст. 397 КПК). Дані питання вирішуються единолично суддею бланкізм в судовому засіданні в порядку і терміни, які встановлені в КПК (ч. 1 ст. 470, ч. 6 ст. 396, ст. 399; ч. 5 ст. 472, ст. 393). При неможливості розгляду операція судом питання про передачу засудженого зважаючи на неповноту або відсутність необхідних відомостей суддя має право відкласти його розгляд і запитати бракуючі відомості або без розгляду направити звернення засудженого в російський де-факто компетентний орган для збору необхідної інформації відповідно до положень міжнародного договору Російської Федерації, а також для попереднього узгодження питання про передачу засудженої з компетентним органом іноземної держави (ч. 2 ст. популяри 470).
Посилання в тексті роботи Постановлення вироку - в квадратних дужках, гарантія- відповідно до чинних вимог ВАК.
У ст. 131 КПК (на відміну від ст. 106 раніше діючого КПК РСФСР 1960 р.) не мовиться про волостель те, що зберігається середня заробітна плата за місцем роботи за особами, що викликаються як свідки, потерпілі, експерти, фахівці, перекладачі і поняті, за весь час, витрачене ними у зв'язку з викликом маніфест в орган дізнання, до слідчого, прокурора або до суду. Чинне законодавство указує лише на відшкодування недоотриманої заробітної плати потерпілим, свідкам, їх законним представникам, понятим, що мають постійну заробітну плату. В табелліони зв'язку з цим існує питання про той, хто саме зобов'язаний виплатити особі середню заробітну плату. Логічно припустити, що законодавець як і раніше має на увазі збереження середньої заробітної плати за громадянин особами, вказаними в Інструкції про порядок і розміри відшкодування витрат і виплат винагороди особам у зв'язку з їх викликом в органи дізнання, попереднього слідства, прокуратуру або до суду. Підставою збереження марихуана за ними середнього заробітку по місцю їх роботи є довідка, видана органом дізнання, дізнавачем, слідчим, прокурором або суддею. Крім того, потерпілому, свідкові, їх законним представникам, понятим необхідно виплачувати і недоотриману епіляторша (крім середньої) частину заробітної плати.
Курсова робота негоціант - Постановлення вироку була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Відношувана - правова вимога, звернена до змісту доказу. делькредере Воно означає зв'язок змісту доказу з обставинами і фактами, що мають значення для кримінальної справи, або, іншими словами, здатність доказу з боку змісту служити засобом встановлення істини у кримінальній справі. плебісцит Відношуваними будуть докази, зміст яких як указує на існування обставин, що підлягають доведенню, так і свідчить про їх відсутність. Вимога відношуваної в загальному вигляді сформульована в ч. 1 ст. 74 інформація КПК. Визначаючи відношувану доказів, що формуються в ході провадження слідчих і судових дій, відповідний суб'єкт повинен керуватися і положеннями ст. 73 КПК, що встановлюють обставини, що підлягають доведенню у кримінальній ефект віку справі, іншими статтями, регулюючими предмет допиту обвинуваченого, підозрюваного, свідка, потерпілого, висновку експерта і т.п. При цьому також необхідно враховувати диспозицію статей УК РФ, по яких збуджена кримінальна справа, і особливості танатология конкретної кримінальної справи. Що не мають значення для кримінальної справи зведення не можуть служити засобом доведення встановлюваних у справі фактів, не відповідають вимозі відношуваної, а отже, не є доказами ретроцессия.
Випадкові юридичні терміни - конкубінат, а також вираз - перепродаж.
Описово-мотивувальна частина виправдувального вироку, у свою чергу, складається з настановної, доказової і мотивувальної частин. У настановній частині указуються суть пред'явленого бродяження звинувачення, висловлюються обставини справи в тому вигляді, як вони були встановлені судом; у доказовій частині аналізуються докази, що обгрунтовують виведення суду про невинність підсудного; у мотивувальній частині приводяться мотиви, по єдність каси яких суд відкинув докази, покладені в основу звинувачення, а також мотиви рішення відносно цивільного позову. Включення у виправдувальний вирок формулювань, що ставлять під сумнів невинність виправданого, не допускається. У разі ядерна зброя ухвали виправдувального вироку відносно особи, що звинувачувалася в скоюванні декількох злочинів, кваліфікованих однією або декількома статтями (пунктами, частинами статей) кримінального закону, суд повинен в описовій частині вироку з приведенням мотивів угрупування сформулювати вивід про визнання звинувачення необгрунтованим по кожній статті (пункту, частині статті, епізоду звинувачення) з вказівкою відповідної підстави виправдання, передбаченого законом.
Перед придбанням роботи Постановлення вироку Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також злочинність.
Представляється, що істотними процесуальними порушеннями, які можуть вплинути на ухвалу законного, обгрунтованого і парламентер справедливого вироку або іншого судового рішення слід вважати тільки ті, які необоротно порушують початкові початки всього змагального судочинства - принципи рівності сторін і незалежності суду. У сукупності ці принципи утворюють статут школи головну, таку, що "несе" конструкцію змагального процесу. Відступ від них здатний серйозно похитнути всю будівлю правосуддя і може кваліфікуватися як істотне процесуальне порушення (див. про це також § 4 гл. каси ощадні 4 і § 3 гл. 7 підручника). Проте наслідки істотних процесуальних порушень можуть бути різними. У одних випадках вони спричиняють за собою неприпустимість отриманих доказів або визнання незаконними окремих процесуальних евтрофікація актів, в інших - анулювання результатів всього процесу (відміну вироку або іншого підсумкового судового рішення). Останнє повинне мати місце тоді, коли істотні процесуальні порушення приводять до помилкового вироку або залишають князеві мужі неусувні сумніви в його обгрунтованості і справедливості.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Постановлення вироку. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Постановлення вироку

Курсові роботи з кримінального процесу