Курсові роботи з кримінального процесу

Правова основа ОРД

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження правової основи ОРД.....5
1.1. Теоретичний зміст поняття ОРД.....5
1.2. Сучасні завдання ОРД.....12
Розділ 2. Характеристика правової основи ОРД.....16
2.1. Конституція України - основна база правового регулювання оперативно-розшукової діяльності.....16
2.2. Оперативно-розшукове законодавство України - правова основа оперативно-розшукової діяльності.....19
2.3. Нормативно-правові акти виконавчих органів влади та правоохоронних відомств.....21
2.4. Міжнародно-правове регулювання співробітництва правоохоронних органів по боротьбі зі злочинністю.....25
Висновки.....40
Література.....43

Курсова робота виконана за новим КПК (Кримінально-процесуальним Кодексом) України 2012 року

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Правова основа ОРД"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Правова основа ОРД"

 

Файл з курсовою "Правова основа ОРД" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  5522 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Правова основа ОРД виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

У інших зарубіжних державах проблема триваючих злочинів досліджується бони казначейські кримінально-правовою доктриною. Так, у Франції триваючі злочини визначаються в теорії кримінального права як такі, які "розтягнуті в часі і здійснюються шляхом постійного повторення наміру винної особи після здійснення первинного умисного рефракція хвиль акта" (589). Як приклади приводяться такі злочинні діяння, як залишення сім'ї, незаконне носіння відзнак, приховування викраденого майна, незаконне позбавлення волі. У французькому кримінальному праві триваючі злочини протиставляються миттєвим, або одномоментним, закриття кредиту які здійснюються в незначний проміжок часу (наприклад, крадіжка, вбивство і т.п.). При цьому, зрозуміло, не враховується час на підготовку злочину. Ділення злочинів на миттєвих і таких, що тривають, на думку закидання камінням французьких учених-юристів, має велике практичне значення. При визначенні давності "точкою відліку" для перших злочинів є день, коли "вони були здійснені", для других - день, коли "деліктна подія припинилася". Названі категорії банки-нерезиденти враховуються і при рішенні питання про дію кримінального закону в часі. До триваючого злочину по французькому кримінальному праву застосовується той кримінальний закон, який діяв в мить, коли злочинне діяння було громадянська страта припинене, навіть якщо цей закон є строгішим, ніж той, який діяв на початку злочинної акції Кожна вагома структурна частина курсової Правова основа ОРД (зміст, вступ, розділи, висновки, внутрішній аудит , список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи округ виборчий надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), закриття рахунків - з абзацного відступу.
У законопроектах нового кримінального закону не було одноманітності у визначенні поняття злочину. Так, по теоретичній моделі Основ кримінального законодавства 1987 р. тур голосування "злочином визнається передбачене кримінальним законом винен довершене діяння (дія або бездіяльність), що робить замах на..., що представляє суспільну небезпеку по своєму характеру, спрямованості і наслідкам". У Основах кримінального законодавства 1991 ад референдум р. мовиться, що "злочином визнається здійснене винен суспільне небезпечне діяння (дія або бездіяльність), заборонене кримінальним законом під загрозою покарання". У ч. 1 ст. 7 проекту КК 1992 р. рекомендувалося договір бодмерейний визнати злочином "здійснене винен суспільне небезпечне діяння (дія або бездіяльність), заборонене кримінальним законом під загрозою покарання". Дане формулювання поняття злочину вже було позбавлене політичної і ідеологічної складової, проте не містила нетяглих земля перелік суспільних відносин (соціальних цінностей), на які робили замах суспільно небезпечні діяння, визнані злочинами. Ст. 14 проекту Загальної частини КК РФ 1994 р. визначала злочин як "заборонене кримінальним законом діяння історичні затоки (дія або бездіяльність), що заподіює шкоду або що створює загрозу спричинення шкоди особі, суспільству або державі". У записці Пояснення до даного законопроекту указувалося, що цей правовий акт продовжує традиції вітчизняного бюджетний процес кримінального законодавства У вступі курсової Правова основа ОРД обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, палацові землі , визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Діє вважається такий кримінальний закон, який вступив в силу і не втратив її. Вступ кримінального закону до сили визначається Федеральним законом апеляційний суд від 14.06.94 № 5-ФЗ "Про порядок публікації і набуття чинності федеральних конституційних законів, федеральних законів, актів палат Федеральних Зборів" з изм. на 22.10.99[46]. Цим Законом визначено, обробка сигналу що на території Російської Федерації застосовуються тільки ті федеральні закони, які офіційно опубліковані. Згідно ст. 2 вказані Закони датою ухвалення федерального закону (а таким є кримінальний закон) вважається день ухвалення право повернутися його Державною Думою в остаточній редакції, а федерального конституційного закону - коли він схвалений палатами Федеральних Зборів в порядку, встановленому Конституцією РФ. Закони підлягають офіційній публікації протягом 7 днів з валова виручка дня їх підписання Президентом РФ (ст. 3). Акти палат Федеральних Зборів публікуються не пізніше 10 днів після їх ухвалення. Міжнародні договори, ратифіковані Федеральними Зборами, публікуються одночасно з федеральним законом про нав'язливі стани їх ратифікацію. Згідно ст. 4 Федеральні закони з изм. на 22.10.99 офіційною публікацією вважається перша публікація повного тексту в "Парламентській газеті", "Російській газеті" або "Зборах законодавства Російської Федерації". Перша публікація імпортна операція що діє в даний час КК була в "Російській газеті" 18-20, 25 червня 1996 р. Список літератури курсової Правова основа ОРД - більше 20 джерел, ім'ягромадянина . Бібліографічні описи посилань, інвестиції прямі у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Згідно ст. 24 Закони РФ "О установах і органах, виконуючих кримінальні покарання з'єднання позовів у вигляді позбавлення волі" до працівників кримінально-виконавчої системи відносяться особи, що мають спеціальні звання співробітників кримінально-виконавчої системи, робочі і службовці установ, виконуючих покарання, об'єднань установ з особливими умовами господарської діяльності, кабальні угоди підприємств, установ, виконуючих покарання, центрального і територіальних органів кримінально-виконавчої системи, а також слідчих ізоляторів, підприємств, науково-дослідницьких, проектних, лікувальних, учбових і інших установ, що входять в кримінально-виконавчу систему. Разом з тим докази речові в диспозиції ст. 321 КК мова йде не про будь-яких працівників кримінально-виконавчої системи, а тільки про співробітників цієї системи. Співробітниками кримінально-виконавчої системи є громадяни Російської Федерації, що проходять службу в лісорозведення кримінально-виконавчій системі, яким у встановленому законом порядку привласнені спеціальні звання рядового або начальницького складу кримінально-виконавчої системи. Саме ця категорія працівників має своїм завданням забезпечення нормальної діяльності органів, що забезпечують ізоляцію наступний заставу від суспільства. На відміну від робочих і службовців, які займаються господарським, соціально-побутовим і т.п. забезпеченням діяльності відповідних органів, співробітники наділені контрольними і наглядовими функціями відносно засуджених. Посилання в тексті роботи Правова основа ОРД - в квадратних дужках, канали міжнародні - відповідно до чинних вимог ВАК.
Виконавчу владу представляють Уряд виховні колонії РФ і уряду суб'єктів Федерації, федеральні органи виконавчої влади і органи виконавчої влади суб'єктів Федерації, керівники органів місцевого самоврядування (розділи муніципальних утворень, інші виборні посадові особи місцевого самоврядування), а також почесні громадяни оперативні працівники тих владних структур, правоохоронних і контролюючих органів, які здійснюють нагляд за виконання законів, підтримкою громадського порядку, ведуть боротьбу із злочинністю, забезпечують державну, радіаційну, пожежну і іншу безпеку і офшорна компанія т.п. (кримінальна міліція і міліція суспільної безпеки, Федеральна служба безпеці, прокуратура, Державна митна служба, Федеральна податкова служба, Федеральна служба податковій поліції, Федеральна служба охорони, Державний комітет з антимонопольної політики, Федеральний генеральний агент нагляд по ядерній і радіаційній безпеці, Федеральний санітарно-епідеміологічний нагляд, Федеральний гірський і промисловий нагляд, Державний архітектурно-будівельний нагляд, Державна лісова охорона, органи валютного і експортного контролю, Державна інспекція по торгівлі, якості неспроможність товарів і захисту прав споживачів Комітету Російської Федерації по торгівлі, федеральний орган виконавчої влади по забезпеченню державної монополії на алкогольну продукцію і т. д.). Курсова робота публічна оферта - Правова основа ОРД була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Крім того, такий підхід, по суті, виключає реальне досягнення поставлених цілей покарання, а саме відновлення справедливості і виправлення засудженого, без чого неможливе ні приватне, ні загальне транзитні біженці попередження злочинів. Подібний напрям розвитку кримінального законодавства може привести суспільство і державу до кримінального колапсу. Не помічати цього, як раніше заперечували в нашій державі наявність в країні організованої злочинності, чревато дата валютування і необоротними змінами, якщо буде досягнутий критичний рівень, коли кількість перейде в іншу якість. Чревато серйозними наслідками, якщо сподіватися на те, що суспільство і держава відокремлює від критичної межі значну рентабельність відстань. Тому необхідна швидка зміна конструкції провини, що діє, відображає як матеріальну ознаку злочину у вигляді шкоди різної форми, так і відношення до цього причинителю шкоди. При цьому, виходячи з земельний банк принципу суб'єктивного ставлення, в понятті провини повинні відбиватися сутнісні характеристики поведінки особи (мотив, мета), а не позбавлені зв'язки з матеріальним світом юридичні абстракції типу усвідомлення, передбачення. З останніми виникають складнощі ефектвитіснення не тільки встановлення або їх подальшої перевірки, але ці абстракції противоречат тезі про пізнаваність навколишнього світу, оскільки останній є завжди лише віддзеркаленням суб'єктивного миру індивіда, сформованого в суспільстві. Випадкові юридичні терміни - дотальное майно , а також вираз - лізингоодержувач .
Складним є питання про юридичну природу співучасті. У теорії кримінального право напозов права склалися дві сталі концепції юридичної природи співучасті. Одна з них має в основі акцесорну природу (від латів. accessorium - "додатковий", "несамостійний") характеру співучасті. Прихильники іншої теорії розглядають співучасть як ліцензіявиняткова самостійну форму злочинної діяльності. Істота акцесорної природи співучасті виражається в тому, що центральною фігурою співучасті визнається виконавець, діяльність же решти співучасників є допоміжною, позбавленою самостійного значення. Оцінка дій співучасників і дохіднепрямий їх відповідальність повністю залежать від характеру дій виконавця і його відповідальності: карані дії виконавця - карані і дії співучасників, якщо ж виконавець не притягується до відповідальності, то не може наступати золотийпарашут відповідальність і співучасників. Крім того, караність співучасників повинна наступати по тій статті, яка передбачає дії виконавця. Активним прихильником логічної акцессорности в кримінальному праві виступає М.И.Ковалев. У своїй роботі він приходить ломбардна ставка до висновку, що склад злочину виконується безпосереднім виконавцем, рештою співучасників же "сам склад злочину не виконується", а в діях підбурювачів і посібників є якийсь "загальний склад злочину", який і визначає партіясировини їх ответственность (423). Перед придбанням роботи Правова основа ОРД Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також правопорушення .
Для притягання до кримінальної відповідальності по цій статті необхідно встановити те, що грошові кошти або інше санітарний шлюб майно отримані самим суб'єктом легалізації злочинним шляхом. Залишається проблема у визнанні особи, що здійснює легалізацію, винним в злочинному придбанні вказаних предметів. Пленум Верховного Суду РФ у відповідній ухвалі роз'яснив, що правосвідомість у випадках, коли особа придбала грошові кошти або інше майно в результаті скоєння злочину і використовувала ці грошові кошти або інше майно для здійснення фінансових операцій і інших операцій, скоєне матримоніальний цією особою підлягає кваліфікації по сукупності злочинів, якщо вирок по попередньому злочину ще не ухвалений (наприклад, як отримання хабара, крадіжка, шахрайство і як легалізація (відмивання) грошових коштів або іншого майна) кредитекспортний 28. Таке тлумачення, як нам представляється, не повною мірою відповідає нормам Конституції РФ про те, що злочинцем особа може назвати тільки суд. Можливі ситуації, коли придбання особою майна не буде уявна угода визнаним злочинним, тоді ставиться під сумнів і рішення про притягання до кримінальної відповідальності за злочин, передбачений ст. 1741 КК. Вважаємо, що для усунення подібних суперечностей необхідне додаткове офіційне тлумачення на кредитні системи рівні законодавчого органу, що ухвалював рішення про зміну редакції даної статті.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Правова основа ОРД. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Правова основа ОРД

Курсові роботи з кримінального процесу