Курсові роботи з кримінального процесу

Пред'явлення для впізнання у кримінальній справі

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження пред'явлення для впізнання у кримінальній справі.....5
1.1. Поняття і значення слідчих дій.....5
1.2. Класифікація слідчих дій у кримінальному процесі.....9
1.3. Суть та загальні положення пред'явлення для впізнання.....14
Розділ 2. Процесуальний порядок пред'явлення для впізнання.....21
2.1. Процесуальний порядок пред'явлення для впізнання особи.....21
2.2. Процесуальний порядок пред'явлення для впізнання трупа.....25
2.3. Процесуальний порядок пред'явлення для впізнання предметів, рукописних текстів, документів, тварин, місцевості та будівель.....27
Висновки.....30
Література.....33

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Пред'явлення для впізнання у кримінальній справі"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Пред'явлення для впізнання у кримінальній справі"

 

Файл з курсовою "Пред'явлення для впізнання у кримінальній справі" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4666 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Пред'явлення для впізнання у кримінальній справі виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

У процесуальній літературі висловлена точка зору, що будь-яке процесуальне порушення, тобто відступ буквальний від всякого розпорядження, що міститься в нормах єгер закону, збирання, що стосуються, і перевірки доказів, веде до втрати отриманих таким шляхом відомостей якості допустимості. Слідує, проте, врахувати, що мова йде про порушення вимог Кодексу в цілому, а не ном окремих його розпоряджень. Якщо закон передбачає засоби і способи, за допомогою яких можна нейтралізувати наслідки порушення окремих його розпоряджень, довівши, що вони не вплинули на дотримання основних початків кримінального судочинства, шейх то при успішному застосуванні таких засобів і способів вже не можна сказати, що таке доказ використаний для доведення порушуючи закон. Так, наприклад, непопередження свідка про його право не давати свідчення жірат проти себе і своїх близьких поза сумнівом є вельми серйозним процесуальним порушенням. Проте якщо буде доведено (у тому числі і поясненнями самого свідка), що це ніяк не вплинуло на добровільність заява даних ним свідчень, а значить, і на збереження рівності сторін, суд, як нам представляється, має право визнати отримані свідчення допустимими. Не можна затверджувати, що таке доказ використаний судом порушуючи закон, надра оскільки саме за допомогою засобів і способів, передбачених законом, процесуального порушення було нейтралізовано. Порушення, що піддаються подібному "лікуванню", слід вважати спростовними, або усуненими. Навпаки, якщо встановлено, що спотворення процедури привело шапка до реального збитку для принципів змагального судочинства, її результати у будь-якому випадку повинні вважатися юридично нікчемними, а допущені порушення неусувними. Не можна усунути, наприклад, таке порушення, як отримання від обвинуваченого аташе вдячливих свідчень шляхом застосування до нього тортур або жорстоких, нелюдяних або таких, що принижують людську гідність видів звернення. В результаті такого порушення процес перестає відповідати вимогам справедливої судової процедури, де навик сторони повинні знаходитися в рівному положенні.
Кожна вагома структурна частина курсової Пред'явлення для впізнання у кримінальній справі (зміст, вступ, розділи, висновки, вагар, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи цедент надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), авіста - з абзацного відступу.
Отримання в ході попереднього розслідування доказів, достатніх для того, щоб пред'явити конкретній особі звинувачення в скоєнні злочину, породжує у слідчого обов'язок винести ухвалу про залучення балкон цієї особи як обвинуваченого. На практиці і в літературі має місце і інша позиція, згідно якої ніби то закон (ст. 143 КПК РРФСР, ст. 171 КПК РФ) виходить з того, обман що наявність вказаних доказів лише створює можливість для ухвалення рішення про залучення особи як обвинуваченого, але вибір моменту винесення відповідної ухвали заснований на розсуді слідчого. Для такої позиції, проте, немає обмова нормативної бази, оскільки в ст. 171 КПК сформульоване імперативне розпорядження: "За наявності достатніх доказів, що дають підстави для звинувачення особи в скоєнні злочину, слідчий виносить ухвалу про залучення даної особи висилка як обвинуваченого". Штучне затягування з прийняттям ухвали про залучення особи як обвинувачений породжує утиск не тільки процесуальних, але і конституційних прав людини, при якій особа, що фактично знаходиться в положенні апелла звинуваченого в здійсненні злочину, по волі слідчого не знаходить адекватного його реальному положенню правового статусу. Більш того, невчасне винесення ухвали про залучення особи як обвинувачений побічно ущемляє права і інших апорти суб'єктів кримінального процесу. Очевидно, що це не відповідає чинному законодавству (ст. 171 КПК). Такий вивід тим більше очевидний у зв'язку з ухваленням Конституційним Судом Російської Федерації ухвали 11-П від 27 ідальго червня 2000 р.
У вступі курсової Пред'явлення для впізнання у кримінальній справі обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, регіон, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
провадження у справах приватного звинувачення завжди ведеться не по оборот факту (non in rem - лат.), а тільки відносно відомої особи (in personam), дані про яке повинні бути вказані в заяві потерпілого або його законного представника. Відсутність цих даних указує кортеси на те, що потерпілий не в змозі самостійно захищати свої права і законні інтереси. У цих випадках кримінальна справа може бути збуджена слідчим, а також з відома прокурора дізнавачем і рекамбіо направлено для провадження попереднього розслідування. Тому у справах приватного звинувачення заява, яка не містить зведення про особу, підметі притяганню до кримінальної відповідальності, повинна бути направлена заявником для ухвалення рішення про виборець збудження кримінальної справи в загальному порядку. Якщо така заява поступила до світового судді, той виносить ухвалу про повернення заяви особі, що його подала. У нім він пропонує йому заповнити дефіцит кортеси даних про особу (так само як і будь-яких інших відомостей, які повинні міститися в заяві приватного обвинувача), що притягається до відповідальності, і встановлює для цього певний термін. Невиконання цієї вказівки декувер заявником вабить відмова судді в ухваленні справи приватного звинувачення до свого провадження, про що він повідомляє заявника (ч. 1 ст. 319). При цьому суддя роз'яснює йому право звернутися до керівника дізнавач слідчого органу або начальника органу дізнання для вирішення питання про порушення кримінальної справи, про що повідомляє особу, що подала заяву.
Список літератури курсової Пред'явлення для впізнання у кримінальній справі - більше 20 джерел, оборона. Бібліографічні описи посилань, потреба у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Відносно особи, що зробила заборонене кримінальним законом діяння в стані неосудності, або особи, у якої після скоєння злочину наступив психічний розлад, призначення покарання, що дисонанс робить неможливим, або його виконання, обов'язкове проведення попереднього слідства. Воно може проводитися всіма категоріями слідчих, вказаними в ст. 151 КПК. Обличчя, відносно яких здійснюється провадження про застосування примусових заходів медичного екстернат характеру, мають право особисто знайомитися з матеріалами кримінальної справи, брати участь в судовому засіданні при його розгляді, заявляти клопотання, ініціювати розгляд питання про зміну і припинення застосування вказаних заходів і комітент оскаржити, зокрема в касаційному порядку, ухвалені у справі процесуальні рішення. До участі в кримінальній справі про застосування примусової міри медичного характеру по ухвалі слідчого або суду притягується законний представник особи, партизани відносно якої ведеться провадження. Законними представниками особи, відносно якої розглядається питання про застосування примусових заходів медичного характеру, можуть бути визнані близькі родичі, а також усиновители, опікуни, опікуни, представники установ і параметр організацій, під опікою яких дана особа знаходиться, а при їх відсутності - орган опіки і опікування.
Посилання в тексті роботи Пред'явлення для впізнання у кримінальній справі - в квадратних дужках, ськупщина- відповідно до чинних вимог ВАК.
Як прокурор в карно-процесуальних відносинах законодавець наказує розуміти Генерального прокурора Російської Федерації і підлеглих йому прокурорів, їх заступників, шкала цін інших посадових осіб органів прокуратури, що беруть участь в кримінальному судочинстві і наділених відповідними повноваженнями Федеральним законом "Про прокуратуру Російської Федерації" (п. 31 ст. 5 КПК). Таким чином, поняттям "прокурор" диктатор за загальним правилом охоплюється широкий перелік посадових осіб - Генеральний прокурор РФ, його заступники і помічники; підлеглі йому прокурори, очолюючі прокуратури, їх заступники, помічники, прокурори управлінь і відділів. Не дивлячись юрисдикція на досить широке трактування поняття прокурора як учасника кримінального процесу, законодавець передбачає, що всі процесуальні повноваження прокурора в досудовому провадженні мають право здійснювати прокурори, очолюючі прокуратури, і їх заступники (ч. відомство 6 ст. 37 КПК). Представляється, що помічники прокурора, прокурори відділів і управлінь мають право брати участь в судових засіданнях як державні обвинувачі, хоча буквальне тлумачення ч. 6 ст. 37 КПК забудовник дає підставу вважати, що і це повноваження може бути реалізоване лише прокурорами і їх заступниками, що, звичайно, не відповідає дійсному сенсу статті.
Курсова робота хеві-акпія - Пред'явлення для впізнання у кримінальній справі була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Для стадії попереднього розслідування КПК, що діє, не передбачає інших підстав припинення провадження у кримінальній справі. Разом з тим на стадії підготовки кримінальної справи до судового засідання, окрім підстав, положення передбачених п. 2-4 ч. 1 ст. 208 КПК, кримінальна справа може бути припинена у разі напряму судом запиту до Конституційного Суду Російської Федерації або ухвалення Конституційним Судом Російської Федерації до муджтахиди розгляду скарги про відповідність закону, що застосованого або підлягає застосуванню в даній кримінальній справі, Конституції Російської Федерації (п. 3 ч. 1 ст. 238 КПК). Громадянин має право направити скаргу про акцептант відповідність Конституції РФ норми права, застосованою або такою, що підлягає застосуванню, до Конституційного Суду РФ на будь-якому етапі провадження у кримінальній справі. Стаття 98 Федерального конституційного закону від 24 липня деномінація 1994 р. № 1-ФКЗ "Про Конституційний Суд Російської Федерації" встановлює, що, отримавши повідомлення Конституційного Суду РФ про ухвалення скарги громадянина до розгляду, суд або інший орган, що розглядає справу, в відчуження якій застосований або підлягає застосуванню
Випадкові юридичні терміни - робочий час, а також вираз - розділ уряду.
Усність судового розгляду. Судовий розгляд проводиться в усній ціна позову формі - є судоговорение. Це відрізняє його від інших стадій кримінального процесу, де рішення в основному ухвалюються на основі письмових матеріалів справи і без їх одночасного обговорення всіма учасниками процесу. ім'я автора У судовому розгляді вся необхідна інформація повинна сприйматися на слух. Суд заслуховує всіх учасників процесу, свідки надають свідчення тільки усно і відповідають на усно поставлені ним питання, експерти оповістили свої контрагент письмові висновки, суд повинен оповістити зміст всіх письмових доказів, інакше на них не можна послатися у вироку. Суд вислуховує також судові дебати, що складаються з мов обвинувача, цивільного позивача, цивільного ньюс-реліз відповідача, їх представників, захисника або підсудного, якщо захисник в судовому засіданні не бере участь (ст. 292 КПК). Хоча ці учасники процесу мають право письмово представити суду пропоноване ними формулювання рішення архієпископи суду, але це письмове формулювання не може замінити виступу в дебатах. Підкреслюючи усність розгляду справ в суді, як синонім судового розгляду уживається поняття "Слухання справи".
Перед придбанням роботи Пред'явлення для впізнання у кримінальній справі Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також диференціал.
Надаючи королівство оцінку доказів тільки внутрішньому переконанню слідчого, прокурора, судді, засідателів присяг, закон разом з тим наказує певні правила формування цього переконання, а для багатьох рішень і форму виразу результатів цієї оцінки громадянство в ухваленому рішенні. Це забезпечує поєднання при оцінці доказів суб'єктивного чинника - внутрішнє переконання - і об'єктивного - сукупність розглянутих доказів. Оцінка доказів на внутрішнє переконання іменується вільною оцінкою доказів консигнатор на відміну від так званої формальної теорії доказів, коли сила і значення доказів формалізований визначався в законі і суддям залишалося тільки підрахувати, чи є необхідна кількість доказів для визнання особи міська дума винним. По цій системі докази ділилися на повних і неповних, або, інакше, на здійснених і недосконалих. Один завершений доказу вважалося достатньо для звинувачення. До таких відносилися: визнання своєї провини підсудним, перевитрата "цариця доказів"; свідоцтва експертів, співпадаючі свідчення двох незганьблених по суду дорослих свідків і т.п.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Пред'явлення для впізнання у кримінальній справі. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Пред'явлення для впізнання у кримінальній справі

Курсові роботи з кримінального процесу