Курсові роботи з кримінального процесу

Призначення і проведення судової експертизи

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження призначення і проведення судової експертизи.....5
1.1. Поняття та види судової експертизи.....5
1.2. Сучасний стан і перспективи розвитку судової експертизи в Україні.....11
Розділ 2. Процесуальний порядок призначення і проведення експертизи.....15
2.1. Постанова про призначення експертизи і формулювання експертного завдання.....15
2.2. Права і обов'язки осіб, що беруть участь у проведенні експертизи.....16
2.3. Права та обов'язки експерта.....19
2.4. Висновок експертизи.....23
2.5. Отримання зразків для порівняльного дослідження.....26
Розділ 3. Організаційні особливості проведення експертиз.....31
3.1. Організаційні засади проведення експертиз і досліджень в експертній службі МЕС України.....31
3.2. Порядок проведення експертизи.....34
Висновки.....38
Література.....40

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Призначення і проведення судової експертизи"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Призначення і проведення судової експертизи"

 

Файл з курсовою "Призначення і проведення судової експертизи" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4645 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Призначення і проведення судової експертизи виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

По сенсу ст. 15 КПК ("Змагальність сторін") суд зобов'язаний створювати обом сторонам рівні умови для відстоювання ними своїх жюрі процесуальних позицій. Проте одного цього може опинитися недостатньо для забезпечення правосуддя, винесення у кримінальній справі правильного по суті і справедливого рішення. Якщо сторони були об'єктивно поставлені ходом провадження в нерівні указ або несправедливі умови, що загрожують одній з них несприятливим результатом справи, а зусиль слабкої сторони явно недостатньо, щоб самостійно виправити положення, суд не повинен дати процесу передчасно припинитися легкою перемогою віче сторони, що застала іншу "зненацька", а зобов'язаний відновити їх рівновагу з тим, щоб справа була доведена до логічного кінця. Для цього допустима певна субсидиарная (допоміжна) активність суду в з'ясуванні істини ажур у справі, зокрема проведення ним слідчих дій. Така субсидиарная активність націлена на відновлення рівноваги, або фактичної рівності сторін. Наприклад, в ході судового розгляду однієї із сторін пред'являються нові докази (наприклад, запис викликаються для надання свідчень раніше не відомі іншій стороні свідки), самостійна перевірка і спростування яких в судовому засіданні явно перевищує можливості іншої сторони, тобто є для неї непосильною. У такому пакт разі (за умови бездіяльності відповідної, слабкої сторони, наприклад, підсудного) суд має право і зобов'язаний викликати необхідних свідків, витребувати предмети і документи і т.д., здатні пролити світло на дані обставини і шкала у такий спосіб запобігти несправедливості і порушенню рівності сторін. Ясно, що в переважній більшості випадків в подібному невигідному положенні ризикує опинитися сторона захисту, тоді як у державного обвинувача потенційні можливості бесса для збирання спростувальних доказів зберігаються майже завжди. Тому пропоноване правило може розцінюватися в основному як елемент інституту переваги захисту.
Кожна вагома структурна частина курсової Призначення і проведення судової експертизи (зміст, вступ, розділи, висновки, афект, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи наказ надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), мафія - з абзацного відступу.
Територія Російської Федерації включає території її суб'єктів, внутрішні води і територіальне море, повітряний аварія простір над ними. Російська Федерація володіє суверенними правами і здійснює юрисдикцію на континентальному шельфі і у винятковій економічній зоні Російської Федерації в порядку, визначуваному федеральним законом і нормами міжнародного права штівка (ст. 67 Конституції РФ). Водна, або морська територія держави, в порівнянні з сухопутними і повітряними територіями, має, згідно міжнародному праву, особливий правовий режим, що відбивається і на карно-процесуальній юрисдикції держав. дірхам Так, хоча Російська Федерація і володіє суверенітетом над своїми внутрішніми водами, проте в даний час в міжнародному праві склався звичай, закріплений у ряді угод по морському торговому судноплавству, який пов'язаний октруа з відмовою прибережної держави від здійснення юрисдикції відносно злочинів, здійснених на борту торгового судна, якщо вони не зачіпають інтересів цієї держави або взагалі не виходять за межі судна. Так, згідно санкції з угодою, ув'язненому в 1972 р. між СРСР і Сполученим Королівством Великобританії і Північної Ірландії, кримінальна юрисдикція на борту торгового судна, що знаходиться в порту не своєї держави, здійснюється, за відруб винятком випадків скоєння тяжкого злочину, лише на прохання або з відома консульської посадової особи. Що стосується військових судів, то вони, згідно нормам міжнародного права, завжди знаходяться під юрисдикцією своєї держави. декрет Суверенітет Росії розповсюджується і на її територіальні води. Тому
У вступі курсової Призначення і проведення судової експертизи обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, свобода, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Затримання обвинуваченого - це невідкладна міра процесуального примушення, яка полягає в короткочасному утриманні під вартою обвинуваченого в цілях негайного доставления його до суду для розгляду клопотання органів кримінального послуги переслідування про обрання запобіжного заходу у вигляді висновку під варту. Це новий процесуальний інститут вітчизняного права, що знаходиться ще в стадії формування. Його виникнення пов'язане з недопущенням обрання висновку під експорт варту у відсутність обвинуваченого (ч. 4-5 ст. 108). Що тому сховався від органів розслідування обвинувачений може бути затриманий на строк до 48 годин для забезпечення його явки до суду для когнати ухвалення судом рішення про висновок його під варту (ч. 3 ст. 210). Проте затримання обвинуваченого проводиться в порядку, передбаченому для затримання підозрюваного, тобто аналогічно закону. Затримання обвинуваченого має особливі підстави, зазивала цілі, мотиви і умови. Підставою для нього є необхідність розгляду в суді обгрунтованого клопотання слідчого про обрання відносно розшукуваного обвинуваченого запобіжного заходу у вигляді висновку під варту. Мета полягає в коронер негайному доставлении обвинуваченого до суду для розгляду вказаного клопотання. Як мотив виступає побоювання, що обвинувачений відхилиться від явки в судове засідання. Умовою служить винесення обгрунтованої ухвали про притягнення як обвинуваченого, адвайзер а у виняткових випадках - звинувачувального акту, коли після провадження
Список літератури курсової Призначення і проведення судової експертизи - більше 20 джерел, ліцензія. Бібліографічні описи посилань, апостіль у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
На попередньому слуханні суддя по клопотанню сторони або за власною ініціативою розглядає питання про повернення кримінальної справи прокуророві у зв'язку з необхідністю апелянт усунення препятствий для його дозволу судом в судовому розгляді. Такими препятствиями закон називає тільки виявлені порушення вимог процесуального закону, що пред'являються до обвинувального висновку або звинувачувального акту, що виключає можливість поклажа ухвали судом вироку або винесення іншої ухвали на основі даних процесуальних документів. Закон встановлює вимоги, що пред'являються до обвинувального висновку або звинувачувального акту (ст. ст. 220, 225 КПК), в яких диктатура повинні отримати віддзеркалення результати діяльності органів попереднього розслідування при провадженні у справі, передуючою складанню і затвердженню вказаних процесуальних документів, а також правильна правова кваліфікація звинувачення. Суддя також має право розглянути ентропія питання про повернення справи прокуророві у зв'язку з неврученням обвинуваченому копії обвинувального висновку або звинувачувального акту або у зв'язку з необхідністю складання обвинувального висновку або звинувачувального акту у справі, направленому скарбник до суду з ухвалою про застосування примусових заходів медичного характеру у разі відсутності підстав для їх застосування.
Посилання в тексті роботи Призначення і проведення судової експертизи - в квадратних дужках, гарантії- відповідно до чинних вимог ВАК.
Правила закупівля оцінки доказів встановлені ст. 17, 88 КПК РФ. Суддя, засідателі присяг, прокурор, слідчий, дізнавач оцінюють докази на своє внутрішнє переконання, засноване на сукупності наявних в кримінальній справі доказів, керуючись при міграція цьому законом і совістю. Кожен доказ підлягає оцінці з погляду відношуваної, допустимості, достовірності, а всі зібрані докази в сукупності - достатності для дозволу кримінальної справи. Звичайно, оцінка доказів - це інтерпол творча розумова діяльність, і закон не в силах регулювати її конкретний зміст. Проте, як було сказано вище, він пред'являє ряд вимог до процесуальної форми доказів (властивість допустимості), дотримання яких також електорат повинне бути предметом оцінки. Правило про оцінку доказів на внутрішнє переконання означає, що дізнавач, слідчий, прокурор, суддя оцінюють докази і роблять виводи про факти, виходячи лише з матеріалів справи, всупереч юрьев день якому б то не було зовнішньому впливу або тиску. Навіть законодавець не має права диктувати йому, які види доказів "кращі" або "гірші", мають велику або меншу юридичну силу. Саме тому працедавці карно-процесуальне право виходить з того, що ніякі докази для суду, прокурора, слідчого і дізнавача не мають заздалегідь встановленої сили (ч. 2 ст. 17 КПК РФ).
Курсова робота харассмент - Призначення і проведення судової експертизи була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Особливістю стадії судового розгляду є те, що змагальність сторін поєднується з активною роллю суду, який, згідно ст. гуртожиток 310 КПК, "може по совісті і честі прийняти будь-які заходи, які він визнає корисними для встановлення істини". Інша особливість: тут здійснюються не тільки розгляд справи і ухвалення рішення по суті, плебісцит але і розгляд скарг на рішення суду по суті. На даній стадії кримінального процесу стосовно суду ассизов можна виділити три етапи: 1) дії до судового засідання; 2) судове засідання; 3) аудієнція провадження після судового засідання. Суд ассизов складається з: трьох суддів (голова і два асесори - професіонали); жюрі (9 членів - непрофесіонали). Судді і присяжні мають рівні права і вирішують питання мікс-фонд факту і покарання спільно. Це нетрадиційна форма сумісної участі професіоналів і непрофесіоналів у відправленні правосуддя по кримінальних справах. Суд ассизов засідає в Парижі і в кожному департаменті Франції. Засідання суду білий слон проводяться три кожного місяця. провадження в суді ассизов можна підрозділити на два види: звичайне і заочное. При нез'явленні відповідача протягом 10 днів до суду ассизов його справа розглядається заочно білатерізм.
Випадкові юридичні терміни - капітуляція, а також вираз - визначення.
Конституційний Суд РФ спростував думку про неконституційність встановлюваного ч. 2 ст. 15 КПК РФ розділення функцій сторін звинувачення і захисту, вказавши, що, чинячи від імені держави витіснення кримінальне переслідування по кримінальних справах публічного і приватнопублічного звинувачення, прокурор, а також слідчий, дізнавач і інші посадові особи, виступаючі на стороні звинувачення, повинні підкорятися передбаченому КПК РФ порядку кримінального судочинства, малолітній слідуючи призначенню і принципам кримінального судочинства, закріпленим в КПК РФ: вони зобов'язані всіма наявними в їх розпорядженні засобами забезпечити охорону права і свобод людини і громадянина в кримінальному судочинстві (ст. покладання 11), виходити в своїй професійній діяльності з презумпції невинності (ст. 14), забезпечувати підозрюваному і звинуваченому право на захист (ст. 16), приймати рішення відповідно до вимог законності, обгрунтованості і мотивованості (ст. консигнація 7), через яких звинувачення може бути визнане обгрунтованим тільки за умови, що всі обставини справи, що протистоять йому, об'єктивно і повно досліджені і спростовані стороною звинувачення.
Перед придбанням роботи Призначення і проведення судової експертизи Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також бізнес-план.
Деякі автори розглядають ідея товару як доказ єдність об'єктивного змісту (відображеного факту, обставини) і суб'єктивної форми (віддзеркалення в свідомості конкретної людини). Джерелом доказу при цьому розглядається людина (суб'єкт), від якої виходить доказ, тобто особа, що подсуседник займає (що може зайняти) відповідне правове положення і що повідомило у встановленому законом порядку відношувані до справи дані. Ця позиція також не вільна від слабкостів. По-перше, відображеного факту не може мета злочину існувати. Матеріальні або ідеальні сліди, залишені подією, - це відомості про нього. По-друге, суб'єктивна форма (віддзеркалення в свідомості конкретної людини) не може розглядатися як процесуальна категорія. Це лише ідеальний слід, поневолення що існує за рамками кримінального судочинства, який не має процесуального значення до тих пір, поки не придбає дійсно процесуальну форму одного з джерел, вказаних в ч. 2 ст. 74 КПК. університет По-третє, цей підхід не враховує, що сліди події можуть існувати не тільки в свідомості людей, але і на матеріальних об'єктах (речовинні джерела доказів).

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Призначення і проведення судової експертизи. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Призначення і проведення судової експертизи

Курсові роботи з кримінального процесу