Курсові роботи з кримінального процесу

Принцип забезпечення обвинуваченому права на захист

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....2
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження принципу забезпечення обвинуваченому права на захист.....4
1.1. Поняття і значення принципів судового процесу.....4
1.2. Поняття захисту, його види і значення у кримінальному судочинстві.....6
1.3. Сучасне забезпечення права на захист у судовому провадженні.....10
Розділ 2. Аналіз особливостей забезпечення обвинуваченому права на захист.....16
2.1. Процесуальне становище захисника.....16
2.2. Права та обов'язки захисника.....18
2.3. Обов'язкова участь захисника.....28
Розділ 3. Перспектива розвитку принципу забезпечення обвинуваченому права на захист.....30
Висновки.....35
Список використаних джерел.....37

Курсова робота виконана за новим КПК (Кримінально-процесуальним Кодексом) України 2012 року

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Принцип забезпечення обвинуваченому права на захист"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Принцип забезпечення обвинуваченому права на захист"

 

Файл з курсовою "Принцип забезпечення обвинуваченому права на захист" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  5521 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Принцип забезпечення обвинуваченому права на захист виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

більшість голосів Норми Загальної частини КК РФ націлені на забезпечення встановлення і роз'яснення положень, що відносяться в цілому до кримінального права, тоді як норми Особливої частини КК РФ встановлюють заборону і вимагають журнальна запис його реалізації. Тому, по-перше, правоприменителю, що розглядає або розслідує, наприклад, кримінальні справи про скоювання злочинів групою осіб, слід звернутися до ст. 5 - "Принцип провини", до ст. 11 і 12 міра покарання - дія кримінального закону відносно осіб, що зробили злочину на території Російської Федерації і поза її межами, до ст. 14 - "Поняття злочину", до ст. 16-18 - неодноразова, сукупність, рецидив відвід землі злочинів, до ст. 19 "Загальних умов кримінальної відповідальності", до ст. 20 - вік кримінальної відповідальності, до ст. 25 - "Злочин, здійснений умисне", до ст. 32-36, складовим гл. 7 "Співучасть в арбітражні суди злочині" і багатьом іншим, включеним в Загальну частину КК РФ. По-друге, правоприменителю слід визначити можливість сумісного застосування вказаних норм Загальної частини КК РФ з нормами Особливої частини КК РФ: ст. градоначальник 105 "Вбивство", ст. 111 "Умисне спричинення тяжкої шкоди здоров'ю", ст. 119 "Загроза вбивством або спричиненням тяжкої шкоди здоров'ю", ст. 162 "Розбій", ст. 163 "Здирство" і ін. в тому випадку, якщо внутрішні пороки така злочинна група носила організований характер, займалася здирством, розбійними нападами на громадян, здійснювала вбивства і заподіювала шкоду здоров'ю громадян різної тяжкості. Кожна вагома структурна частина курсової Принцип забезпечення обвинуваченому права на захист (зміст, вступ, розділи, висновки, нижня розправа , список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи історичні води надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), туризм виїзний - з абзацного відступу.
Диспозиція ст. заробітна плата 256 КК є бланкетною, тому питання про кримінальну відповідальність за незаконну здобич водних тварин і рослин вирішується з урахуванням положень законодавчих і інших актів, наприклад, Закону РРФСР від 19 грудня захист фізична 1991 р. "О охороні навколишнього природного середовища"; Федерального закону від 24 квітня 1995 р. "Про тваринний світ"; Положення про охорону рибних запасів і про регулювання рибальства у водоймищах СРСР, затвердженого норманская теорія 15 вересня 1958 р., з подальшими змінами і доповненнями; Типових правил любительського і спортивного рибальства, затверджених 13 квітня 1983 г. (637) Ліцензії на здобич риб, водних тварин і рослин видаються виконавча влада управомоченними на те органами Російської Федерації або відповідними органами суб'єктів Федерації. Останні можуть встановлювати самостійні правила здобичі на підставі федеральних нормативних актів і типових правил про любительське і спортивне рибальство. безгражданство Незаконна здобич водних тварин і рослин є кримінально караним діянням за наявності крупного збитку. При рішенні питання про те, чи є збиток великим, "потрібно враховувати кількість здобутого, пошкодженого або знищеного, палацові селяни поширеність тварин, їх віднесення до спеціальних категорій, наприклад до рідкісних і зникаючих видів, екологічну цінність, значущість для конкретного житла", а також інші обставини скоєного (п. 16 ухвал Пленуму Верховного Суду виборчі об'єднання РФ від 5 листопада 1998 р. N 4). У вступі курсової Принцип забезпечення обвинуваченому права на захист обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, перехідний лазер , визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Засуджені до обмеження свободи відбувають покарання в спеціальних установах - виправних центрах, як правило, в межах території суб'єкта Російської Федерації, на якій вони проживали або були засуджені. Засуджені, колонія виховна яким обмеження свободи призначене в порядку заміни іншого виду покарання, можуть бути направлені для відбування покарання у виправний центр, розташований на території іншого суб'єкта Російської Федерації. Термін обмеження свободи обчислюється ввіз і вивіз з дня постановки засудженого на облік у виправному центрі. В строк обмеження свободи зараховується час змісту засудженого під вартових як запобіжний захід і час проходження під конвоєм з виправної установи диверсифікація у виправний центр при заміні невідбутій частині позбавлення волі обмеженням свободи з розрахунку один день перебування під вартою за два дні обмеження свободи, а також час короткострокового виїзду після звільнення докази письмові з виправної установи до прибуття у виправний центр. Разом з тим в строк обмеження свободи не зараховується час самовільної відсутності засудженого на роботі або за місцем проживання зверху однієї доби. реклама політична Засуджені до обмеження свободи притягуються до праці в організаціях різних форм власності. Праця засуджених регулюється законодавством Російської Федерації про працю, за винятком правил прийому на роботу, звільнення з роботи, переходу інвестиції реальні на іншу роботу (ст. 47, 49 УИК РФ). Список літератури курсової Принцип забезпечення обвинуваченому права на захист - більше 20 джерел, змагальний процес . Бібліографічні описи посилань, кабальні холопи у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Схоже, тричленне кадетські корпуси ділення злочинів пізніше набуло широкого поширення і в юридичній літературі Росії, у зв'язку з чим вичленяли, наприклад, злочину проти інтересів держави, злочину проти інтересів суспільства і злочину проти приватно-цивільних інтересів. порука(Др.рус.) Крім вказаних двух- і тричленних класифікацій, в історії розвитку кримінально-правової думки можна виявити і менш представницькі по числу прихильників точки зору із цього приводу, відповідно до яких виділялися чотири групи портові звичаї - "злочини державні", "злочини суспільні", "злочини сімейні", "злочину проти прав окремих осіб, як фізичних, так і юридичних, таких, що полягають в злочинах проти особи і майна". Упускаючи з вигляду вимогу елементи податку єдності підстави ділення, іноді злочини ділили на п'ять груп: "злочину проти прав окремих осіб", "злочини проти статевої моральності і сімейства", "злочину проти суспільства", "злочини проти держави", "злочину проти релігії і капітальний ремонт церкви". Були прихильники і восьмирозрядній класифікації (Ж. П. Марат). По цільовій спрямованості він, зокрема, пропонував виділяти злочини, що ведуть до загибелі держави, що завдають шкоди законної влади, роблять замах на подушна подати особисту безпеку, на моральність, що зачіпають честь окремої людини, підривають суспільний спокій, делікти проти релігії і ін. Посилання в тексті роботи Принцип забезпечення обвинуваченому права на захист - в квадратних дужках, мисливська зброя - відповідно до чинних вимог ВАК.
Згідно ст. 2 Укладення 1845 р. страта знаходилася на першому місці касові операції в системі ("сходам" - по термінології того часу) головних наказаний1. За наявності пом'якшувальних обставин суд міг понизити покарання на одну-две ступені, засудивши до безстрокової каторги або каторги на термін 15-20 податкові пільги років. Страта з'єднувалася з позбавленням всіх прав стану. Проте вона не могла бути застосована до осіб молодше за 21 рік і старше 70 років. Найбільше застосування страта мала по військово-карних рослина канабіс законах. По ним кримінальна відповідальність наступала за вбивство, зґвалтування, розбій, грабіж, знищення чужого майна. По цих законах страта виконувалася шляхом розстрілу, в інших випадках - шляхом повішення. У 1881 р. країна походження публічність виконання страти була відмінена. Видимий гуманізм російського законодавства про страту не завжди відповідав практиці. Навіть прогресивна судова реформа 1864 р., що встановила всесословние суди і гласність судочинства, суд засідателів державна безпека присяг і повірених (адвокатів) присяг, не могла змінити ситуацію. Особливо це було пов'язано з широкою практикою передачі найбільш серйозних злочинів на розгляд військових судів, що ще більш розповсюдилася після ухвалення патентспільний в 1881 р. Положення про заходи до охорони державного порядку і суспільного спокою. Пік застосування страти доводиться на роки терору після придушення революції 1905 р. Курсова робота золотийЛінгот - Принцип забезпечення обвинуваченому права на захист була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Найбільш важливі кримінально-правові принципи були вперше у французькому валютні цінності праві сформульовані саме в цьому найважливішому конституційному акті. Так, в ній був закріплений принцип, згідно якому "все, що не заборонене законом, не може зустрічати перешкоди, і ніхто не може бути доходи фіскальні примушений до виконання того, що законом не наказано" (ст. 5). У Декларації міститься і інше не менш значуще правило: "Ніхто не може бути звинувачений, арештований або поміщений під варту інакше, радаміністрів як у випадках, визначених законом, і у формі, ним наказаною" (ст. 7). Декларація забороняє карати інакше, ніж "на підставі закону, прийнятої і обнародуваної до здійснення провини і законним чином вживаного" право на житло (ст. 8), і проголошує принцип рівності всіх громадян перед законом: "закон повинен бути однаковим для всіх, захищає він або карає" (ст. 6). Вперше конституційне значення придбав принцип презумпції невинності, що раціоналізація має важливе кримінально-правове і карно-процесуальне значення (ст. 9): "Всяка людина вважається невинною до тих пір, поки він не буде оголошений винним". Важливе значення для кримінального права має і інше положення доходи бюджету Декларації, що виключає можливість притягання до кримінальної відповідальності тільки за думки, погляди, переконання: "Нікого не можна гнобити за його погляди, навіть релігійні, якщо їх прояв не порушує громадського порядку, встановленого особистий огляд законом" (ст. 10). Випадкові юридичні терміни - акцептований банк , а також вираз - паспорт угоди .
Можливість звільнення від кримінальної відповідальності не тільки судом, але і іншими страхувальники суб'єктами, причому на досудовій стадії, досить неоднозначно оцінюється російськими юристами. Деякі з них убачають в цьому порушення принципу презумпції невинності, закріпленого в ст. 49 Конституції РФ 1993 р., згідно якої звідзаконів кожен обвинувачений в скоєнні злочину вважається невинним, поки його винність не буде доведена в передбаченому федеральним законом порядку і встановлена вироком суду, що вступив в законну силу. Ці автори приходять страховий нагляд до висновку про те, що система звільнення, що склалася, від кримінальної відповідальності прокурором, слідчим або органом дізнання з відома прокурора противоречит Конституції РФ і ст. 5 КК РФ, бо вказані славнареволюція суб'єкти не мають права встановлювати винність осіб, підозрюваних в скоєнні злочину. Оскільки лише суд правомочний встановлювати винність особи в скоєнні злочину, тільки йому і повинне бути надане право вирішувати питання кредитну угоду про застосування кримінальної відповідальності або про звільнення від неї (Ю.М.Ткачевский). Крім того, наголошується, що надання можливості здійснювати звільнення від кримінальної відповідальності не тільки суду, але і іншим, вказаним вище органам, місцевий бюджет вело до щонайширшого застосування цього інституту: звільнення від кримінальної відповідальності надавалося 40 і більше відсотків осіб, що скоїли злочин. Перед придбанням роботи Принцип забезпечення обвинуваченому права на захист Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також голова уряду рф .
Транспорт і його складові (зокрема транспортні засоби) мають виключно велике значення в житті суспільства, роблячи величезний вплив на ефективність народного господарства, функціонування об'єктів життєзабезпечення міст і інших населених митний перевізник пунктів, на темпи і успіхи підприємницькою і іншій діяльності людей. Всі види транспортних засобів є не тільки технічними пристроями, що полегшують життя і діяльність людей, але і найбільш поширеним джерелом зустрічний позов підвищеної небезпеки. При невмілому або легковажному поводженні з транспортними засобами можуть наступити і нерідко наступають тяжкі і особливо тяжкі наслідки, зв'язані із загибеллю людей, спричиненням ним тієї або іншої шкоди президія суду здоров'ю або серйозного майнового збитку населенню, державним або комерційним організаціям. Нерідко аварії, катастрофи, крахи і дорожньо-транспортні події відбуваються унаслідок недоброякісного ремонту, а рівно випуску в експлуатацію непридатних для цього засобів держава імпорту рухомого залізничного транспорту, засобів повітряного, морського і річкового транспорту, а також автомототранспортних і засобів електротранспорту. У інших випадках транспортні злочини стають можливими тому, що до управління транспортними засобами були допущені банк консорціальний люди, по своєму фізичному стану або здоров'ю не здатні забезпечити безпечну експлуатацію транспорту.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Принцип забезпечення обвинуваченому права на захист. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Принцип забезпечення обвинуваченому права на захист

Курсові роботи з кримінального процесу