Курсові роботи з кримінального процесу

Принцип недоторканості особи та його реалізація у кримінальному процесі

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження принципу недоторканості особи та його реалізації у кримінальному процесі.....6
1.1. Поняття принципів кримінального процесу та їх система.....6
1.2. Сутність принципу недоторканості особи в кримінальному процесі.....9
Розділ 2. Аналіз реалізації принципу недоторканості в кримінальному процесі.....14
2.1. Реалізація принципу недоторканості особи під час затримання та взяття під варту в кримінальному процесі.....14
2.2. Реалізація принципу недоторканості особи при особистому обшуку, освідування та проведенні експертизи.....21
Розділ 3. Право на захист особистої недоторканості в кримінальному процесі.....30
Висновки.....37
Література.....39

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Принцип недоторканості особи та його реалізація у кримінальному процесі"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Принцип недоторканості особи та його реалізація у кримінальному процесі"

 

Файл з курсовою "Принцип недоторканості особи та його реалізація у кримінальному процесі" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4641 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Принцип недоторканості особи виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Наступна вимога до карно-процесуального акту (документу) - його мотивованість. Мотивування процесуального акту означає письмовий виклад (демонстрація) наявності підстав ухвалення рішення. Важливо, щоб особисте внутрішнє переконання правоприменителя знайшов свій ажіо вираз в документі, стало доступним для інших осіб (обвинувачений, потерпілий, прокурор, суд). Обгрунтованість і мотивованість - поняття взаємозв'язані, але такі, що мають самостійний зміст. Процесуальний акт може бути обгрунтований, тобто хедж твердження, що містяться в нім, можуть відповідати матеріалам справи, але при цьому він може виявитися невмотивованим, якщо в нім відсутній виклад мотивів ухвалення рішення. В той же час мотивування може еділ бути надуманим, "підігнаним" під вигідне посадовій особі рішення. У такому разі процесуальний акт не можна визнати обгрунтованим. Мотивований акт - це документ, який містить встановлені факти і обставини і логічно гриф витікаючі з цих обставин виводи і рішення. Нерідко необхідно привести докази, що свідчать про наявність тих або інших фактів, аналіз достовірності окремих доказів. Проте не завжди відсутність доказів в описовій клір частині означає, що документ не мотивований. Так, наприклад, карно-процесуальний закон не вимагає вказівки на докази в ухвалі про обрання запобіжного заходу. Достатньо того, що наявність підстав застосування запобіжного заходу мотивуватимуться князь встановленими у кримінальній справі обставинами. На жаль, в числі вимог до вироку законодавець прямо не указує мотивованість (ч. 4 ст. 7, ст. 297 КПК), проте структурна частина вироку називається законодавцем дані описово-мотивувальної (ст. 305, 307 КПК). Тому можна зробити вивід, що вирок за загальним правилом повинен бути мотивований. Мотивування виводів суду у вироку згідно сучасному законодавству не завжди вимагає викладу і бланк аналізу доказів. Іноді досить вказати на наявність формальних умов ухвалення рішення.
Кожна вагома структурна частина курсової Принцип недоторканості особи (зміст, вступ, розділи, висновки, версія, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи бізнес надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), паоло - з абзацного відступу.
Поліцейське розслідування є значною частиною досудового провадження в Англії. При цьому ряд дій поліцейський може зробити самостійно, деякі - тільки наказ з дозволу суду. До дій, які можуть здійснюватися поліцією самостійно, відноситься короткочасне затримання підозрюваного (поліцейський арешт) на строк до 24 годин. Надалі цей термін може неодноразово продовжуватися аж до 96 чистий годин. Обшук за загальним правилом проводиться на підставі судового рішення. Проте існують і виключення, коли поліція має право проводити обшук і без судового наказу. Без рішення суду допускається і прослуховування клеймо телефонних переговорів. В цілому без судового рішення поліція має право проводити лише ті дії, які прямо передбачені нормативними актами, інакше необхідно отримати дозвіл суду. Так, довгостроковий арешт застосовується по судовому турист наказу. Поліцейське розслідування може бути закінчене відмовою від кримінального переслідування (у разі відсутності юридичних підстав, недостатності доказів, недоцільності залучення особи до кримінальної відповідальності). Альтернативою кримінальному переслідуванню і покаранню може стати анонім що виноситься поліцейським офіційне попередження, або інститут медиации. Суть медиации полягає в тому, що конфліктуючі сторони - порушник кримінального закону і потерпілий - з дозволу уповноважених державних органів намагаються вирішити біженці свій конфлікт поза кримінальним судочинством за допомогою залучення до посередництва третіх осіб (найчастіше - представників суспільних утворень). У разі досягнення угоди особа
У вступі курсової Принцип недоторканості особи обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, привід, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
До набуття чинності КПК (1 репліки липня 2002 р.) на стадії порушення кримінальної справи в ході перевірки повідомлень про злочин заборонялося проводити будь-які слідчі дії, окрім огляду місця події. Відповідно неможливим було і призначення експертизи. Разом освіта з тим вирішити ряд питань на даній стадії без спеціальних знань не представляється можливим. Звідси на практиці, не дивлячись на відсутність прямої вказівки на таку можливість в законодавстві, широко застосовувалися експерт так звані спеціальні дослідження як спосіб збирання доказів в ході перевірки повідомлення про злочин. Спеціальне дослідження відрізняється від експертизи процесуальною формою і підсумковим актом. Необхідність в спеціальних дослідженнях виникає, наприклад, установа при дозволі повідомлень про злочини, пов'язані з незаконним оборотом наркотичних засобів, вогнепальної зброї, боєприпасів, спричиненням тілесних ушкоджень; підробкою документів і ін. Результатом спеціального дослідження впродовж тривалого часу була довідка фахівця, факторія що розглядається в карно-процесуальному доведенні як "інший документ". Проте КПК, що діє, хоч і побічно (ч. 4 ст. 146 КПК), але допускає провадження експертизи на стадії порушення кримінальної справи. В дублікат зв'язку з цим представляється, що компетентна посадова особа в ході всього кримінального процесу має можливість вирішити питання, що вимагають спеціальних пізнань, за допомогою призначення експертизи, не удаючись до отримання висновку рестанти фахівця.
Список літератури курсової Принцип недоторканості особи - більше 20 джерел, позивач. Бібліографічні описи посилань, пам'ять у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Карно-процесуальний кодекс РФ не забороняє участь особи, до якої передбачається застосувати примусові новація заходи медичного характеру, у провадженні слідчих дій. Само участь залежить від його психічного стану. Рішення питання про участь вказаної особи в проведенні слідчих дій лежить на слідчому з урахуванням висновку мінорат судово-психіатричної експертизи. В більшості випадків така участь є проблематичною, тому до участі в справі притягується законний представник особи, відносно якої вирішується питання про застосування примусових заходів медичного характеру. Це робиться споживач на підставі ухвали слідчого, прокурора або суду. Як правило, законним представником визнаються чоловік, дружина, батьки, діти, усиновители, усиновлені, рідні брати і сестри, дідусь, бабуся, внуки, опікуни і опікуни, представники установ операція і організацій, під опікою яких знаходиться неосудний. Законним представником може бути визнано і близька особа, яка визнається таким через п. 3 ст. 5 КПК РФ (наприклад, особа, що полягає тривалий апеляція час з неосудним в цивільному браку). За відсутності близьких родичів і близьких осіб законним представником може бути визнаний орган опіки і опікування, що знаходиться як за місцем проживання неосудного, по здирство місцю здійснення ним злочинного діяння, так і по місцю розслідування справи.
Посилання в тексті роботи Принцип недоторканості особи - в квадратних дужках, свідоцтво- відповідно до чинних вимог ВАК.
Згідно ч. 5 ст. 109 КПК РФ по закінченню попереднього розслідування матеріали кримінальної справи повинні бути пред'явлені обвинуваченому, що міститься під вартою, і його захисникові адрітура не пізніше чим за 30 діб до закінчення граничного терміну утримання під вартою. Якщо ця вимога не порушена, проте 30 діб опинилося недостатньо, слідчий з відома прокурора суб'єкта Російської Федерації дефекция має право не пізніше чим за 7 діб до закінчення граничного терміну утримання під вартою порушити клопотання про продовження цього терміну перед верховним судом республіки, краєвим або обласним судом, судом духівниця міста федерального значення, судом автономної області, судом автономного округу або військовим судом відповідного рівня. Коли ж у провадженні у кримінальній справі бере участь декілька обвинувачених, що містяться під вартою, і контролер хоч би одному з них 30 діб опинилося недостатньо для ознайомлення зі всіма матеріалами кримінальної справи, то слідчий має право порушити вищезгадане клопотання і відносно того обвинуваченого або тих обвинувачених, мансипация які ознайомилися з матеріалами кримінальної справи, якщо не відпала необхідність в застосуванні до нього або до них висновки під варту і відсутні підстави для обрання іншого запобіжного заходу.
Курсова робота датування - Принцип недоторканості особи була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Ці правила, проте, не повинні використовуватися для маніпуляцій з термінами наслідку порушуючи вимогу його швидкості. Ілюстрацією подібних незаконних дій може служити, наприклад, така ситуація: згідно отриманим повідомленням стало відомо, що деволюция якусь особу зробили три крадіжки, проте слідчий, всупереч закону, не порушує справу по всіх трьом епізодам крадіжок; натомість він спочатку порушує справу за фактом першої крадіжки і після закінчення двох компонент місяців, відведених згідно із законом для проведення слідства, під яким-небудь надуманим приводом припиняє його. Того ж дня збуджується справа за фактом другої крадіжки, розслідування по якому також припиняється. Потім збуджується медитація третя справа і перед закінченням по ньому терміну слідства все три справи (розслідування по перших двох справах в цьому випадку відновлене) з'єднуються в одне провадження, термін по якому обчислюється в басильовс 2 місяці (цей термін є найбільшим), тоді як фактично на провадження розслідування вже витрачено 6 місяців. Керівник слідчого органу і прокурор повинні негайно реагувати на такого роду порушення, відміняючи незаконні мандрівник рішення і забезпечуючи швидкість слідства.
Випадкові юридичні терміни - сепаратизм, а також вираз - деномінація.
Не допускається переслідування в будь-якій формі підозрюваних і звинувачених, пов'язане з скаргами на дії посадових осіб, адміністрації місць утримання під вартою. хабеас дата Скарги, законні прохання, що містять, питання або пропозиції, пов'язані з утриманням під вартою, або іншими питаннями, не пов'язаними з провадженням у кримінальній справі, з відома підозрюваного або звинуваченого вирішуються на види творів місці адміністрацією місця утримання під вартою, і адресатові скарга не прямує. Якщо заявник наполягає на відправці скарги адресатові або адміністрація некомпетентна вирішити поставлені в скарзі питання, адміністрація місця утримання під перекладач вартою письмово дає пояснення по суті поставлених питань і заходах по їх дозволу. Скарга прямує за призначенням з додатком письмових пояснень адміністрації місця утримання під вартою. Скарги, що містять відомості, ножиці цін сприяючі здійсненню злочини, які можуть перешкодити встановленню істини у справі, містять державну або іншу таємницю, що охороняється законом, виконані тайнописом, шифром, передаються для розгляду особі або органу, у провадженні якого чек покупця знаходиться кримінальна справа.
Перед придбанням роботи Принцип недоторканості особи Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також юрисконсульт.
Першою надає докази сторона звинувачення. При чорний ринок цьому черговість дослідження доказів визначається самою стороною. Суд не може втручатися у встановлений порядок дослідження доказів, за винятком одного випадку: з дозволу головуючого підсудний має право надавати свідчення у будь-який антіципация момент судового слідства. Якщо у справі проходить декілька підсудних, то порядок їх допиту визначається судом з урахуванням думки сторін (ч. 3 і 4 ст. 274). Тактика представлення доказів залежить від думниє бояри сторони, що представляє їх. Як правило, сторона звинувачення починає представлення доказів допитом підсудного, далі допитуються потерпілий, свідки і досліджуються інші докази. Проте сторона може використовувати і інший порядок представлення доказів. закон оукена Згідно закону підсудний не відноситься до сторони звинувачення, тому, представляючи докази, сторона звинувачення може запропонувати першим допитати потерпілого або свідків - очевидців завершеного злочину, нарешті, представляти докази сторона звинувачення може беквардейшн почати і з дослідження речових або письмових доказів.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Принцип недоторканості особи. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Принцип недоторканості особи та його реалізація у кримінальному процесі

Курсові роботи з кримінального процесу