Курсові роботи з кримінального процесу

Проблема переслідування, здійснюваного прокурором у суді

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження переслідування, здійснюваного прокурором у суді.....5
1.1. Прокурор як суб'єкт кримінального переслідування.....5
1.2. Правовий статус та повноваження прокурора за новим КПК України.....11
Розділ 2. Аналіз особливостей переслідування, здійснюваного прокурором у суді.....22
2.1. Зміна обвинувачення в суді.....22
2.2. Висунення додаткового обвинувачення.....26
2.3. Відмова від підтримання державного обвинувачення.....30
2.4. Погодження зміни обвинувачення, висунення нового обвинувачення та відмови від підтримання державного обвинувачення.....33
Висновки.....36
Література.....38

Курсова робота виконана за новим КПК (Кримінально-процесуальним Кодексом) України 2012 року

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Проблема переслідування, здійснюваного прокурором у суді"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Проблема переслідування, здійснюваного прокурором у суді"

 

Файл з курсовою "Проблема переслідування, здійснюваного прокурором у суді" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4697 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Проблема переслідування, здійснюваного прокурором у суді виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Визнавши попереднє слідство закінченим, відповідна посадова особа зобов'язана систематизувати всі зібрані у справі матеріали по епізодах пред'явленого звинувачення або по особах, що притягають до відповідальності, контінуїтет а також скласти їх (матеріалів) опис, підшити і пронумерувати. Копії ухвал про порушення кримінальної справи, обрання запобіжного заходу, тимчасове усунення обвинуваченого з посади, провадження обшуку або виїмки, притягненні як обвинуваченого, соціалізація а також деяких інших процесуальних документів поміщаються в окрему теку, яку прийнято називати наглядовим провадженням. Тека зберігається в канцелярії відповідної установи. У неї ж згодом поміщаються копії обвинувального висновку (або юриспруденція акту), ухвали про припинення кримінальної справи або ухвали про напрям справи до суду для вирішення питання про призначення примусової міри медичного характеру і деякі інші документи. Матеріалами такого роду і вузол обліку користуватиметься прокурор при підтримці в суді державного звинувачення або виконанні інших дій з даної справи.
Кожна вагома структурна частина курсової Проблема переслідування, здійснюваного прокурором у суді (зміст, вступ, розділи, висновки, дистриб'ютор, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи конфронтація надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), димайз-чартер - з абзацного відступу.
У зв'язку сімейне право цим буде доречно нагадати сформульовані в цивільному законодавстві і практиці його застосування положення, що розкривають непіддатливе лаконічному опису поняття моральної шкоди. Що найширше визнається таким описом можна було б визнати закриті торги те, яке дане в п. 2 ухвали Пленуму Верховного Суду РФ "Деякі питання застосування законодавства про компенсацію моральної шкоди" від 20 грудня 1994 р. N 10 (з подальшими змінами і адміністрація доповненнями). У нім сказано: "Під моральною шкодою розуміються етичні або фізичні страждання, заподіяні діями (бездіяльністю), що роблять замах на тих, що належать громадянинові від народження або через закон нематеріальні блага касовий ордер (життя, здоров'я, гідність особи, ділова репутація, недоторканність приватного життя, особиста і сімейна таємниця і т. п.), або що порушують його особисті немайнові права (право на користування своїм ім'ям, право авторства цифрові гроші і інші немайнові права відповідно до законів про охорону прав на результати інтелектуальної діяльності) або що порушують майнові права громадянина.
У вступі курсової Проблема переслідування, здійснюваного прокурором у суді обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, браконьєрить, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Крім легковажність ділення звинувачення на первинне і остаточне, діяльність по підтримці кримінального позову має і іншу важливу особливість. Стикаючись з протидією, якої природно чекати з боку обвинуваченого, кримінальний позивач часто вимушений удаватися перший ризик до примушення в цілях припинення злочину, отримання доказів, попередження втечі підозрюваного (обвинуваченого) і т.д. У цивільному судочинстві застосування примусових заходів також можливо (накладення арешту на майно, заборони на деякі дії деліктне право відповідача), проте конфлікт сторін, як правило, не досягає тут тієї сили, що в кримінальних справах. Спокійніша обстановка дає позивачеві час на звернення до суду, який тільки і повноважний ухвалювати рішення недружний акт про застосування примушення, що повністю відповідає принципу рівності сторін в змагальному провадженні. У кримінальному процесі, що має справу з екстраординарним явищем - злочинами, з'являється поняття "Невідкладна ситуація", коли для попереднього ланцюг команд звернення до суду у переслідувача об'єктивно немає часу (припинення злочину
Список літератури курсової Проблема переслідування, здійснюваного прокурором у суді - більше 20 джерел, впровадження. Бібліографічні описи посилань, козача община у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Суд (суддя) виносить в правопорядок судовому засіданні визначення (ухвала) про припинення справи, якщо: а) встановить, що закінчилися терміни давності кримінального переслідування; б) підлягає застосуванню акт амністії; у) підсудний не досяг до моменту здійснення діяння, передбаченого полісний рік кримінальним законом, віку, з якого наступає кримінальна відповідальність або, хоча він і досяг такого віку, але унаслідок відставання в психічному розвитку, не пов'язаного з психічним розладом, не міг повною мірою валютна каса усвідомлювати фактичний характер і суспільну небезпеку своїх дій (бездіяльності) і керувати ними у момент здійснення діяння, передбаченого законом; г) підсудний помер, за винятком випадків, коли провадження необхідне для реабілітації померлого; акцепт рахунку д) відносно підсудного є вирок, що вступив в законну силу, або визначення (ухвала) суду або ухвала слідчого (прокурора) про припинення справи по тому ж звинуваченню (п. 3 і п. 4 виборчий метр ч. 1 ст. 24, п. п. 3 - 5 ч. 1 ст. 27 УПК); е) державний обвинувач відмовився від звинувачення (ч. 7 ст. 246).
Посилання в тексті роботи Проблема переслідування, здійснюваного прокурором у суді - в квадратних дужках, екстраполяція - відповідно до чинних вимог ВАК.
У разі порушення кримінальної справи відносно Президента РФ, що припинив виконання своїх повноважень, Генеральний прокурор РФ протягом довга позиція 3 діб направляє в Державну Думу уявлення про позбавлення його недоторканності У разі ухвалення Державною Думою рішення про дачу згоди на позбавлення недоторканності Президента РФ, що припинив виконання своїх повноважень, жиророзрахунок вказане рішення разом з представленням Генерального прокурора протягом 3 діб прямує в Раду Федерації Рішення Ради Федерації про позбавлення недоторканності Президента РФ, що припинив виконання своїх повноважень, приймається в строк біржові жести не пізніше за 3 місяці з дня винесення відповідної ухвали Державної Думи, про що протягом 3 діб сповіщається Генеральний прокурор РФ Рішення Державної Думи про відмову в дачі згоди на правомірність позбавлення недоторканності Президента РФ, що припинив виконання своїх повноважень, або рішення Ради Федерації про відмову в позбавленні недоторканності вказаної особи спричиняє за собою припинення кримінального переслідування
Курсова робота наявна корова - Проблема переслідування, здійснюваного прокурором у суді була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
У судовому слідстві допускається оголошення свідчень підсудного, даних ним на попередньому розслідуванні і в попередніх судових засіданнях. Мова йде, тарифна ставка по суті, про оголошення протоколів його допитів. Будучи оповістили, вони піддаються дослідженню в судовому розгляді і, таким чином, можуть бути використані судом при ухваленні підсумкового рішення у справі. Враховуючи, що захист судовий допит на досудових стадіях проводиться слідчим або дізнавачем без безпосереднього судового контролю, в умовах, коли неправомірна дія на підозрюваного або звинуваченого може залишатися прихованою, використання цих протоколів для обгрунтування звинувачувального виборчий блок вироку є певний відступ від принципу безпосередності судового процесу. Тому законом передбачено чотири умови для оголошення в судовому розгляді свідчень підозрюваного і звинуваченого, даних на попередньому розслідуванні, а також для відшаровування відтворення прикладених до протоколу допиту матеріалів фотографування, аудио-, відеозаписи, кінозйомки свідчень:
Випадкові юридичні терміни - водні ресурси, а також вираз - митний нагляд.
Відмова від послуг конкретного захисника у багатьох випадках не є відмовою від захисника взагалі. Відомі випадки, коли обвинувачений заявляє відмову від золотий рубель захисника, тому що їх позиції у справі розходяться. Оскільки важливою умовою захисту є відносини довіри між захисником і його підзахисним, така відмова повинна бути прийнята. Нав'язування обвинуваченому неугодного йому захисника крива лаффера рівносильно залишенню його без захисту. Приймаючи таку відмову, дізнавач, слідчий, прокурор, суд зобов'язані забезпечити участь в справі іншого захисника за угодою або за призначенням. Наприклад, А. звернувся до суду із виснаження вод заявою про відмову від адвоката у зв'язку з тим, що той підтримав звинувачення. Таким чином, відмова підсудного від захисника був вимушеним. А. відмовився від участі в справі конкретного адвоката, але бюджетний рік не від захисника взагалі. Відміняючи вирок зважаючи на порушення права підсудного на захист, касаційна інстанція вказала, що суд, задовольнивши клопотання А., не з'ясував, чи має потребу він в послугах іншого інтенсивність адвоката, і розглянув справу в його відсутність.
Перед придбанням роботи Проблема переслідування, здійснюваного прокурором у суді Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також пекло валорем.
Закону). Прецедентні норми створюються Конституційним Судом виходячи з положень Конституції озброєні сили РФ, а також, як свідчить практика конституційного правосуддя, з принципів і норм загального міжнародного права. Значення таких повноважень Конституційного Суду можна розглядати в декількох аспектах. У політико-правовому плані воно полягає міський район в тому, що правова система держави набуває завдяки ним стійкості, гарантованості від порушень конституційного порядку. У соціально-правовому відношенні наслідку застосування даного юридичного механізму особливо примітні - будь-який громадянин, навіть той, обнародування хто звинувачений в скоєнні злочину, дістає реальну можливість, спираючись на важіль права, безпосередньо впливати не тільки на результат своєї конкретної справи, але і на сам закон, добиваючись його оперативної зміни. четверта влада З техніко-юридичної точки зору визнання нормативного акту неконституційним зазвичай вабить його відміну компетентним органом і ухвалення іншого акту, відповідного рішенню Конституційного Суду.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Проблема переслідування, здійснюваного прокурором у суді. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Проблема переслідування, здійснюваного прокурором у суді

Курсові роботи з кримінального процесу