Курсові роботи з кримінального процесу

Провадження у справах приватного обвинувачення

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження особливостей провадження у справах приватного обвинувачення.....5
1.1. Поняття і загальні особливості провадження у кримінальних справах приватного обвинувачення.....5
1.2. Формування та розвиток інституту приватного обвинувачення.....12
Розділ 2. Аналіз особливостей провадження у справах приватного обвинувачення.....19
2.2. Особливості порушення кримінальних справ приватного обвинувачення.....19
2.2. Особливості судового розгляду кримінальних справ приватного обвинувачення.....21
2.3. Удосконалення процедури провадження справ приватного обвинувачення.....22
Розділ 3. Зарубіжний досвід щодо провадження справ приватного обвинувачення.....29
Висновки.....38
Література.....41

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Провадження у справах приватного обвинувачення"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Провадження у справах приватного обвинувачення"

 

Файл з курсовою "Провадження у справах приватного обвинувачення" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4668 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Провадження у справах приватного обвинувачення виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Допит підозрюваного проводиться: а) по обставинах, що дають підставу підозрювати його в скоєнні злочину, а рівно обставинам, спростувальним виниклу підозру або що виключає злочинність і караність двір діяння; б) по обставинах, складовим підстава затримання (ст. 91) або застосування запобіжного заходу - висновки під варту (ст. 97, 108 і ін.); у) при підтвердженні підозри - по обставинах, що парі відносяться до об'єму звинувачення, яке надалі може бути пред'явлене даній особі як обвинуваченого; г) по інших обставинах, що мають значення для справи (обставини, що характеризують особу; характер і розмір шкоди, кеш заподіяної злочином; обставини, пом'якшувальні або обтяжливі відповідальність; обставини, які можуть спричинити за собою звільнення від кримінальної відповідальності або покарання, і ін.). Таким чином, предмет свідчень підозрюваного в значній частині співпадає колл з предметом свідчень обвинуваченого. Тому свідчення підозрюваного зберігають своє доказове значення і після того, як в подальшому ця особа дала свідчення як обвинуваченого. Порівняння свідчень обвинуваченого з свідченнями тієї ж друк особи, допитаної як підозрюваний, нерідко допомагає встановленню істини у справі. Якщо є підстави, вказані в ч. 1 ст. 46, які достатні для придбання особою процесуального статусу підозрюваного (порушення кримінальної справи банк проти даної особи, або його затримання, або застосування до нього запобіжного заходу до пред'явлення звинувачення), воно не може допитуватися як свідок з попередженням про відповідальність за відмову від дачі свідчень міна і за дачу свідомо помилкових свідчень, але повинно бути допитано лише як підозрюваний. Практика штучного відстрочення з виконанням дій, з якими закон зв'язує визнання особи підозрюваним (виключення з ухвали про акцепт збудження кримінальної справи вказівки на обличчя, відносно якого ця справа фактично збуджена; затягування з оформленням затримання в порядку ст. 92 і т.п.) з метою забезпечити його допит як свідка, незаконна ризик і вабить визнання здобутих таким шляхом свідчень неприпустимими доказами.
Кожна вагома структурна частина курсової Провадження у справах приватного обвинувачення (зміст, вступ, розділи, висновки, холопи, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи єпископ надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), репорт - з абзацного відступу.
Повна або часткова відмова державного обвинувача від звинувачення спричиняє за собою припинення кримінальної справи або кримінального переслідування повністю або у відповідній частині по підставах, передбаченим п. синдик 1 і 2 ч. t ст. 24 КПК або п. t і 2 ч. t ст. 27 КПК. Згідно ухвалі Конституційного Суду РФ від 8 грудня 2003 р. відмова державного кодекс обвинувача від звинувачення, що вабить припинення кримінальної справи, так само як і зміна державним обвинувачем звинувачення у бік пом'якшення повинні бути не тільки мотивовані з посиланням на передбачені законом підстави, збиток але і винесення судом ухвали, обумовленої відповідною позицією державного обвинувача, допустимо лише після закінчення значущих для цього матеріалів справи і заслуховування думок учасників судового засідання з боку звинувачення і захисту. імперія Разом з тим у разі відмови державного обвинувача від звинувачення, навіть дослідивши всі обставини кримінальної справи, вислухавши думки сторін, суд все ж таки зв'язаний позицією державного обвинувача і зобов'язаний ухвалити емітент рішення згідно такої. Підсумки обговорення даного питання відбиваються в протоколі судового засідання і згодом можуть бути досліджені судом другої інстанції. Спочатку після введення в дію КПК перегляд визначення або ухвали допуск суду про припинення кримінальної справи зважаючи на відмову державного обвинувача від звинувачення допускався лише за наявності нових або таких, що знов відкрилися обставин в порядку, встановленому для відповідної стадії процесу валюта (ч. 9
У вступі курсової Провадження у справах приватного обвинувачення обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, реноме, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Залежно від прямої вказівки карно-процесуального закону (ст. 396 КПК) питання у стадії виконання вироку можуть вирішуватися внесок судом, що ухвалив вирок (наприклад, про звільнення від покарання неповнолітніх із застосуванням примусових заходів виховної дії); судом по місцю виконання вироку (якщо вирок виконується в місці, на яке не розповсюджується присяга юрисдикція суду, що ухвалив вирок); за місцем відбування покарання або по місцю застосування примусових заходів медичного характеру (наприклад, про зміну виду виправної установи, призначеної за вироком суду засудженому до позбавлення атторней волі відповідно до положень кримінально-виконавчого законодавства; про умовно-дострокове звільнення від покарання); за місцем проживання засудженого (про відміну умовно-дострокового звільнення від покарання; про відміну умовного засудження або про продовження випробувального терміну диверсія відповідно до кримінального законодавства і ін.); по місцю затримання засудженого (у разі висновку під варту засудженого, такого, що сховався в цілях ухилення від відбування покарання у вигляді штрафу, обов'язкових робіт, справник виправних робіт або обмеження свободи); судом, до підсудності якого відноситься здійснений засудженим злочин, з урахуванням його кваліфікації по УК РФ і місцях останнього мешкання засудженого в Росії (про визнання, порядку папетто і про умови виконання вироку суду іноземної держави, якою засуджений громадянин Російської Федерації, що передається до Росії для відбування покарання).
Список літератури курсової Провадження у справах приватного обвинувачення - більше 20 джерел, патриції. Бібліографічні описи посилань, арматор у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Не можна погодитися також і з думкою про те, що доказ в однині меченіє само по собі, без підтвердження іншими доказами, не має юридичної сили, оскільки не здатне впливати на формування внутрішнього переконання суб'єкта доведення. Згідно цієї позиції в сукупність доказів може бути включений юс когенс не будь-який доказ, а лише об'єктивно пов'язане з іншими доказами, підтверджуюче їх відношувану і достовірність, тобто що володіє так званою властивістю конвергентності. При цьому конвергентність означає, що одиничний доказ здатний академія входити в сукупність однорідних доказів, набувати разом з ними юридичного значення (силу), а також сприяти встановленню юридичної сили інших доказів, що знаходяться в цій сукупності. Представляється, що вимога про достатність бургграф доказів для обгрунтування процесуального рішення повністю вичерпує проблему сукупності і конвергентності доказів, у зв'язку з чим відсутня об'єктивна необхідність для виділення такої властивості доказів. Крім того, не можна погодитися з аброгація тим, що відношувані і допустимі відомості про факт не володіють юридичною силою, тобто по суті не є доказами, якщо це не підтверджується іншими доказами. У такому разі неспростований, але і тисяцкий непідтверджений виправдувальний доказ в однині не зміг би стати основою процесуального рішення.
Посилання в тексті роботи Провадження у справах приватного обвинувачення - в квадратних дужках, муніципії- відповідно до чинних вимог ВАК.
Закон визнає обов'язковою участь понятих при проведенні не всіх, а тільки певних слідчих дій. До їх числа відноситься: бурмістр огляд місця події, місцевості, житла, іншого приміщення, предметів і документів (ст. 177); ексгумація і огляд трупа (ст. 178); слідчий експеримент (ст. 181); обшук (ст. 182); виїмка (ст. 183); огляд і прінцепс виїмка затриманих поштово-телеграфних відправлень (ч. 5 ст. 185); огляд фонограм, контроль і запис переговорів (ч. 7 ст. 186); пред'явлення для пізнання (ст. 193); перевірка свідчень на місці (ст. 194). При стеля цін цьому понятих повинно бути не менше двох. Крім цього обов'язкове залучення понятих для посвідчення факту неможливості підписання протоколу особою, коли в слідчій дії не беруть участь його представники (ч. 3 продавець ст. 167). Поняті притягуються, як правило, для здійснення тих процесуальних дій, які засновані на методі спостереження. При проведенні всіх інших слідчих дій закон не вимагає обов'язкової присутності понятих, хоч і андрогинія не забороняє цього, якщо слідчий по клопотанню учасників кримінального судочинства або за власною ініціативою не ухвалить інше рішення (ч. 2 ст. 170). Тобто поняті факультативно можуть бути присутніми при огляді, копігольд накладенні арешту на майно, отриманні зразків для порівняльного дослідження і т.д.
Курсова робота не наказу - Провадження у справах приватного обвинувачення була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Перш за все слід зупинитися на підставах застосування особливого порядку судового розгляду. Аналіз всіх положень КПК, регулюючих цю форму судочинства, дозволяє вказати наступні підстави, гангстеризм що роблять можливим особливий порядок судового розгляду. По-перше, дана процедура може мати місце тільки при розгляді судом кримінальних справ про злочини, покарання за яких не перевищує 10 років позбавлення волі курфюрсти (ч. 1 ст. 314 КПК). Це злочини невеликої і середньої тяжкості, незалежно від того, в якій формі вони розслідувалися і якому суду підсудні. У особливому порядку можуть розглядатися як справи, заміщення розслідувані слідчими, так і поділа, по яких проводилося дізнання. Ці справи можуть бути підсудні як федеральним судам загальної юрисдикції, так і світовим суддям. У УК, що діє, міститься понад 300 рукописання статей, що передбачають злочини, покарання за яких не перевищує 10 років позбавлення волі. При цьому багато хто з цих статей має не одну, а декілька частин з такими санкціями. Тому база даних сфера застосування особливого порядку судового розгляду може бути задоволена значною. Проте недостатньо виходити тільки із ступеня тяжкості завершеного злочину.
Випадкові юридичні терміни - маргиналії, а також вираз - інвестітура.
Не пізніше за 24 години з моменту фактичного затримання підозрюваному повинна аргентарій бути надана можливість дати свідчення у присутності захисника, якщо він добровільно від нього не відмовився (ч. 2 ст. 46). Тобто допит повинен бути проведений негайно після затримання - так скоро, денонсація як це представиться можливим. При відмові підозрюваного від надання свідчень повинен бути складений протокол допиту, який фіксує факт надання йому можливості дати свідчення. КПК РФ (ч. 4 ст. 92) передбачає квотування право підозрюваного до початку допиту на побачення із захисником тривалістю, як правило, не менше 2 годин. Обмеження тривалості побачення до 2 годин повинне бути обгрунтоване необхідністю провадження процесуальних дій за консюмерізм участю підозрюваного через невідкладну ситуацію. Не допускається обмеження тривалості побачення для провадження тих слідчих дій, які обгрунтовані свідченнями підозрюваного (його допит, перевірка його свідчень на місці, пред'явлення для пізнання потерпілого, жіроцентралі коли що пізнає сам підозрюваний). Це пояснюється правом підозрюваного відмовитися від надання свідчень, зокрема для того, щоб завершити побачення із захисником.
Перед придбанням роботи Провадження у справах приватного обвинувачення Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також накопичення.
До учасників даної слідчої дії відносяться: слідчий, дізнавач (або інша посадова особа органу дізнання при дебіт-спред проведенні невідкладних слідчих дій), допитувана особа (підозрюваний, обвинувачений, свідок, експерт, фахівець, цивільний позивач, цивільний відповідач і їх представники). У допиті, як і в будь-якому іншому процесуальній дії, має право брати делькредере участь прокурор (п. 3 ч. 2 ст. 37). Крім того, в проведенні допиту за певних умов можуть брати участь також перекладач (ч. 1 ст. 189), фахівець (ст. 58), зокрема педагог житловий фонд (ч. 1 ст. 191), законний представник неповнолітнього (ст. 191, 426), ознайомлення допитаної особи, що зрозуміли для посвідчення, з протоколом (ч. 3 ст. 167), захисник підозрюваного або звинуваченого. Закон також передбачає видавництво право свідка на допомогу адвоката, який може брати участь в допиті свідка (п. 6 ч. 4 ст. 56, ч. 5 ст. 189). Адвокат має право давати свідкові у присутності слідчого нумізматика короткі консультації, ставити з дозволу слідчого питання допитуваним особам, робити письмові зауваження.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Провадження у справах приватного обвинувачення. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Провадження у справах приватного обвинувачення

Курсові роботи з кримінального процесу