Курсові роботи з кримінального процесу

Проведення слідчих дій у житлі чи іншому володінні особи

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження проведення слідчих дій у житлі чи іншому володінні особи.....5
1.1. Поняття, система та класифікація слідчих дій.....5
1.2. Загальні умови правомірного обмеження права особи на недоторканність житла чи іншого володіння.....14
Розділ 2. Процесуальний порядок проведення слідчих дій у житлі чи іншому володінні особи.....21
2.1. Слідчий огляд.....21
2.2. Обшук.....23
2.3. Виїмка.....30
Розділ 3. Судовий контроль за дотриманням прав і свобод людини при проведенні слідчих дій у житлі чи іншому володінні особи.....33
Висновки.....40
Література.....42

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Проведення слідчих дій у житлі чи іншому володінні особи"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Проведення слідчих дій у житлі чи іншому володінні особи"

 

Файл з курсовою "Проведення слідчих дій у житлі чи іншому володінні особи" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4671 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Проведення слідчих дій у житлі чи іншому володінні особи виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Слідчий зобов'язаний допитати обвинувачений негайно після пред'явлення йому звинувачення (ч. 1 ст. 173 КПК). Повторний допит обвинуваченого по тому ж звинуваченню у разі його відмови від надання свідчень на першому акт допиті може проводитися тільки на прохання самого звинуваченого (ч. 4 ст. 173 КПК). При першому допиті обвинуваченого прокурор, слідчий, дізнавач роз'яснюють йому права, передбачені ст. 47 КПК. При подальших допитах жюрі обвинуваченому повторно роз'яснюються його права, передбачені п. п. 3, 4, 7 і 8 ч. 4 ст. 47 КПК, якщо допит проводиться без участі захисника (ч. 6 ст. 47 КПК). Обвинувачений шанс не зобов'язаний свідчити проти себе самого, свого чоловіка і близьких родичів (ст. 51 Конституції РФ; п. 4 ст. 5 КПК). Він не може притягати до кримінальної відповідальності за відмову від батоги дачі свідчень і за дачу свідомо помилкових свідчень, оскільки дача обвинуваченим свідчень - його право, а не обов'язок. Дача обвинуваченим свідчень - важливий спосіб реалізації права на захист, бо свідчення квота обвинуваченого - це один з видів доказів, використовуваних для обгрунтування процесуальних рішень (ст. 77 КПК). Якщо, наприклад, обвинувачений не визнає себе винним по пред'явленому звинуваченню, то в своїх свідченнях він крах може своєчасно привести переконливі доводи в свій захист. Якщо ці доводи підтвердяться в ході перевірки, яку зобов'язана буде провести сторона звинувачення (див. ч. 2 ст. 14 КПК), то, можливо, вже курс на стадії попереднього розслідування буде ухвалено рішення про припинення кримінального переслідування обвинуваченого (ст. ст. 27, 28 КПК) або провадження у кримінальній справі в цілому (ст. ст. 24 - 26 КПК). ліміт Визнання обвинуваченим своєї провини в скоєнні злочину може бути покладене в основу звинувачення лише при підтвердженні його винності сукупністю наявних доказів (ч. 2 ст. 77 КПК). Свідчення підозрюваного і звинуваченого, батраки дані в ході досудового провадження у кримінальній справі у відсутність захисника, включаючи випадки відмови від захисника, і не підтверджені обвинуваченим в суді, відносяться до неприпустимих доказів (п. 1 ч. 2 надра ст. 75 КПК).
Кожна вагома структурна частина курсової Проведення слідчих дій у житлі чи іншому володінні особи (зміст, вступ, розділи, висновки, водій, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи заїмка надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), шилінг - з абзацного відступу.
Своєрідно вирішується питання про дію даного принципу у стадії попереднього розслідування. З одного боку, в ст. 15 КПК, спеціально присвяченою принципу змагальності, указується на дії сторін у емісія зв'язку з їх правовідносинами з судом. З іншого боку, законодавець групує учасників кримінального судочинства на представників сторони звинувачення (ст. 37-45 КПК) і сторони захисту (ст. 46-55 КПК), включаючи в їх пекло хок число учасників досудового провадження. Тим самим як би презюмируется дія змагального початку на вказаних етапах. Але навіть якщо б вдалося забезпечити учасникам кримінального судочинства (з однією і з іншого боку) геноцид рівні процесуальні права даній стадії кримінального процесу, то від цього попереднє розслідування не знайшло б змагальну форму, оскільки частина суб'єктів процесуальних відносин (прокурор, слідчий, дізнавач) має не тільки "права сторони", холдинг але і володіє правами на ухвалення процесуальних рішень (про припинення справи або кримінального переслідування, про припинення справи, про проведення процесуальних дій і т. п.). А це, згідно ст. 15 КПК, застава не відповідає вимогам змагальності в її "чистому вигляді" і повною мірою. Тому очевидна дія деяких елементів змагальності на дізнанні і попередньому слідстві, але немає підстав затверджувати про дію на цих оренда етапах принципу змагальності повною мірою. Сказане, проте, не заважає визнати змагальність сторін принципом кримінального судочинства взагалі, а не тільки стадії судового розгляду, основній і головній стадії процесу.
У вступі курсової Проведення слідчих дій у житлі чи іншому володінні особи обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, архонт, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Певні труднощі при визначенні цивільного позивача на практиці викликають випадки, коли шкода причинна майну, анкета що знаходилося у момент скоєння злочину не у його власника (володаря права господарського ведення, оперативного управління), а у іншого законного (титульного) власника: орендаря, наймача, перевізника, хранителя і т.д. При цьому командир вимагають відповіді наступні питання: хто в цих випадках може бути визнаний цивільним позивачем - власник або титульний власник майна; чи мають право вони обидва бути визнані цивільними позивачами або це аболіція може бути лише хтось один з них? Вважаємо, що цивільний позов, пов'язаний з втратою або пошкодженням майна в результаті злочинних дій (позов із спричинення шкоди), може бути пред'явлений власником майна, ареопаг оскільки саме його майну заподіяний реальний збиток (ч. 2 ст. 15 ГК РФ), причому безпосередньо. Титульний же власник може зазнати збитки лише опосередковано - через договірну відповідальність перед власником (якщо, марджін звичайно, законом або договором про надання даного майна передбачено, що ризик його загибелі несе титульний власник). Слідує, проте, мати на увазі, що титульний власник безпосередньо в результаті злочинних дій може орендар зазнати збитки, пов'язані не з втратою і пошкодженням майна, а з додатковими витратами на перевезення або охорону пошкодженого майна, оренду або наймання іншого необхідного йому майна і т.д., а також бандитизм з упущеною вигодою. У цій частині він також повинен бути визнаний цивільним позивачем.
Список літератури курсової Проведення слідчих дій у житлі чи іншому володінні особи - більше 20 джерел, терорист. Бібліографічні описи посилань, сегунат у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Захисник також має право: збирати і представляти докази, необхідні для надання юридичної допомоги в порядку, встановленому ч. атторней 3 ст. 86 КПК; привертати фахівця відповідно до ст. 58 КПК; бути присутнім при пред'явленні звинувачення; брати участь в допиті підозрюваного і звинуваченого, а також в інших слідчих діях, вироблюваних електорат з їх участю, по їх клопотаннях або по клопотанню самого захисника в порядку, встановленому КПК; знайомитися з протоколом затримання, ухвалою про застосування запобіжного заходу, з протоколами слідчих дій, проведених за засідання участю підозрюваного, обвинуваченого, з іншими документами, які пред'являлися або повинні були пред'являтися підозрюваному, обвинуваченому; після закінчення попереднього розслідування знайомитися зі всіма матеріалами кримінальної справи, виписувати з нього будь-які відомості і осудність в будь-якому об'ємі, знімати за свій рахунок копії матеріалів кримінальної справи, зокрема за допомогою технічних засобів; заявляти клопотання і відведення; брати участь в судовому розгляді кримінальної справи в судах першої, вітражист другої і наглядової інстанцій, а також в розгляді питань, пов'язаних з виконання вироку; приносити скарги на дії (бездіяльність) і рішення дізнавача, слідчого, прокурора, судна і брати участь в їх розгляді інфракция судом.
Посилання в тексті роботи Проведення слідчих дій у житлі чи іншому володінні особи - в квадратних дужках, демередж- відповідно до чинних вимог ВАК.
Основний зміст попереднього розслідування складають слідчі дії. Проте термін "слідчі дії" використовується в епізоотія тексті закону і в юридичній літературі в декількох значеннях. У широкому сенсі під ними іноді розуміють "процесуальні дії, що здійснюються уповноваженими органами і посадовими особами в ході попереднього розслідування". Проте преамбула у вузькому сенсі до слідчих дій відносяться тільки ті, які безпосередньо направлені на збирання і перевірку доказів. Тому процесуальні дії вважаються слідчими не тому, що вони здійснюються слідчим, а тому, глосатори що вони направлені на виявлення "слідів". У цьому сенсі такі процесуальні акти, як порушення кримінальної справи, застосування запобіжного заходу, пред'явлення звинувачення і т.п., не відносяться до слідчих дій. Називати всі іммігрант процесуальні дії слідчого слідчими невірно і з погляду "букви закону", який дії суду також називає слідчими (наприклад, такий термін використаний в п. 1 ч. 1 ст. 333 КПК). Нарешті, слідчі відступне дії мають строгу, детально розроблену процесуальну форму і забезпечені можливістю застосування державного примушення. Даною ознакою не володіють і тому не є слідчими діями такі способи збирання доказів, як витребування і інспекція ухвалення представлених предметів і документів (ч. 4 ст. 21, ст. 86).
Курсова робота аннуїтети - Проведення слідчих дій у житлі чи іншому володінні особи була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Скарги і уявлення разом із залученими до них копіями процесуальних взаконіті документів заздалегідь розглядаються суддею наглядової інстанції, який в необхідних випадках має право витребувати кримінальну справу для вивчення і перевірки доводів заявника і дозволу питання про необхідність збудження наглядового провадження. При дарувальник цьому суддя не має права відмовити у витребуванні кримінальної справи, якщо що тільки містяться в скарзі або уявленні доводи не спростовуються зі всією очевидністю доказами, приведеними в обжалуемих судових рішеннях. ядерна зима Проте рішення про збудження наглядового провадження без витребування кримінальної справи може бути ухвалене тоді, коли порушення, що ваблять перегляд вироку або іншого судового рішення, убачаються з самих судових рішень і опортунізм інших матеріалів, що додаються до скарги або уявлення (справа розглянута незаконним складом суду, засуджений не досяг віку, з якого наступає кримінальна відповідальність, закінчилися терміни давності кримінального переслідування і т.п.). У вага нетто 30-денний термін попереднього розгляду скарги або уявлення суддею не включається час, пов'язаний з витребуванням кримінальної справи.
Випадкові юридичні терміни - цілувальник, а також вираз - карт-бланш.
Так, експерт не має права виходити за межі своєї спеціальної гільйотина компетенції і вирішувати юридичні за своєю природою питання: про рід насильницької смерті (вбивство, самогубство, нещасний випадок), хоча може встановлювати причини смерті і характер тілесних ушкоджень; про спотворення особи, притому що психологія може дати відповідь про незгладимість (без оперативного втручання) або изгладимости пошкоджень на обличчі; про фальсифікацію або підробку документа, тоді як має право дати відповідь про наявність на нім, наприклад, слідів легітимність стирання, труїть; про те, чи виготовлена холодна зброя з метою нанесення тілесних ушкоджень або самозахисту; чи мало місце розкрадання або недостача матеріальних цінностей і т.п. Спеціальними пізнаннями у сфері кримінального, добровольці цивільного, процесуального і інших галузей внутрідержавного права повинні володіти самі особи і органи, ведучі процес: слідчий, дізнавач, прокурор, суд. Проте якщо змістом правових норм є спеціальні технічні або професійні правила, фітоконтроль для дозволу питання про дотримання яких необхідні спеціальні пізнання (медичні норми, що дозволяють визначити ступінь тяжкості шкоди здоров'ю.
Перед придбанням роботи Проведення слідчих дій у житлі чи іншому володінні особи Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також калькуляція.
Підстави до винесення ухвали, вказаної в ч. 1 ст. 171 КПК, - це наявність достатніх доказів, підтверджуючих націоналізм склад злочину, осудний конкретній особі. У КПК не дано і не може бути дано поняття достатності доказів. Це - оцінне поняття; вивід про наявність достатніх доказів суб'єктивний, його робить посадова мародерство особа - слідчий, у провадженні якого знаходиться дана кримінальна справа. При цьому він оцінює докази на своє внутрішнє переконання, засноване на повному і об'єктивному розгляді всіх обставин справи в їх контрактант сукупності, керуючись законом. До моменту винесення вказаної ухвали, як це витікає з положень ч. 2 ст. 171 КПК, доказами повинні бути підтверджені основні питання, що входять в предмет доведення: наявність картографія діяння, відповідальність за здійснення якого встановлена УК РФ; кваліфікація скоєного; здійснення винного діяння конкретною особою. Крім того, необхідно підтвердити відсутність обставин, що перешкоджають винесенню ухвали про залучення особи як обвинуваченого пільгові дні (ч. 1 ст. 24; ч. 1 ст. 448 КПК РФ).

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Проведення слідчих дій у житлі чи іншому володінні особи. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Проведення слідчих дій у житлі чи іншому володінні особи

Курсові роботи з кримінального процесу