Курсові роботи з кримінального процесу

Процесуальний статус слідчого судді

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження процесуального статусу слідчого судді.....6
1.1. Поняття суб'єктів кримінального провадження.....6
1.2. Класифікація суб'єктів кримінального провадження.....9
1.3. Місце слідчого судді в системі суб'єктів кримінального провадження.....12
Розділ 2. Аналіз особливостей процесуального статусу слідчого судді.....14
2.1. Процесуальний статус слідчого судді.....14
2.2. Повноваження слідчого судді щодо здійснення судового контролю у кримінальному процесі України.....19
Висновки.....36
Список використаної літератури.....38

Курсова робота виконана за новим КПК (Кримінально-процесуальним Кодексом) України 2012 року

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Процесуальний статус слідчого судді"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Процесуальний статус слідчого судді"

 

Файл з курсовою "Процесуальний статус слідчого судді" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4695 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Процесуальний статус слідчого судді виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

У УПК міститься ряд норм, в яких закріплені прямі вказівки про терміни, протягом яких суд, прокурор, дізнавач зобов'язані провести конкретну процесуальну дію або ухвалити мета злочину рішення. Так, прокурор зобов'язаний в строк не більше 3 діб розглянути отриману скаргу (ст. 124); дізнавач, слідчий, прокурор - не пізніше 12 годин з моменту затримання підозрюваного зобов'язані повідомити кого-небудь проськріпциі з близьких родичів; орган дізнання після провадження невідкладних слідчих дій - не пізніше 10 діб з дня порушення справи зобов'язаний направити його прокуророві (ст. 157); клопотання про висновок підозрюваного під мортіфікация варту і необхідні матеріали повинні бути надані до суду не пізніше 8 годин до закінчення терміну затримання (ст. 108); протягом 48 годин з моменту надходження клопотання суд зобов'язаний винести ухвалу велика сімка про тимчасове відчуження обвинуваченого від посади (ст. 114); клопотання слідчого про провадження слідчих дій, що вимагають рішення суду (п. 4-9 і 11 ч. 2 ст. 29), суддя повинен розглянути единолично герб державний не пізніше за 24 години з моменту їх отримання (ст. 165) і ін.
Кожна вагома структурна частина курсової Процесуальний статус слідчого судді (зміст, вступ, розділи, висновки, біржовий курс, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи ордерний чек надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), превентивний - з абзацного відступу.
Слід мати на увазі, що в двосторонніх договорах про правову допомогу по кримінальних справах, третя країна увязнених Російською Федерацією з поряд держав (наприклад, з Алжіром, Болгарією, Угорщиною, Іраком, Йеменом, КНДР, Румунією, Тунісом), обов'язок збудження державою кримінального переслідування проти власних громадян, що скоїли злочин на території відповідної збірна пачка іноземної держави, виникає тільки відносно злочинів, які ваблять видачу іноземних громадян відповідно до положень конкретного двостороннього договору. В той же час в Конвенції СНД, а також в двосторонніх договорах Російської спостереження Федерації з іншими державами (наприклад, Азербайджаном, Албанією, В'єтнамом, Грецією, Грузією, Кіпром, Кубою, Киргизією, Латвією, Литвою, Молдавією, Монголією, Польщею, Фінляндією, Естонією) подібного обмеження обов'язку порушення кримінального переслідування не встановлено. Тому перш демонстрація ніж порушувати кримінальне переслідування проти певної особи, необхідно звернутися до положень багатобічної конвенції або відповідного двостороннього договору.
У вступі курсової Процесуальний статус слідчого судді обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, виборчий ящик, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
При доведенні за допомогою непрямих доказів треба, по-перше, встановити, чи достовірні відомості, які сталі відомі слідчому, суду (чи говорить свідок правду про наявність неприязних відносин між тваринний світ обвинуваченим і потерпілим, чи дійсно ніж, знайдений на місці події, належить обвинуваченому і т.д.); по-друге, визначити, чи зв'язані відомості, що стали відомими, з скоєнням злочину обвинуваченим (наприклад, обвинувачений міг бути гармонізація в неприязних відносинах з потерпілим, але це не спричинило за собою яких-небудь злочинних дій з його боку; на місці злочину виявлений ніж, що належав обвинуваченому, але це не означає, що золотий запас він скоїв злочин, оскільки його ніж міг узяти інша людина, і т.п.). Тому при використанні непрямих доказів важливо встановити не тільки яку-небудь обставину, але і об'єктивний зв'язок цієї обставини зі охоронні зони встановлюваними у справі обставинами і причетністю певної особи до злочину. Зв'язок може бути різним (зв'язок причинний, просторово-часовий, зв'язок відповідності і ін.).
Список літератури курсової Процесуальний статус слідчого судді - більше 20 джерел, курс покупця. Бібліографічні описи посилань, новий випуск у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
При відповіді на четверте питання необхідно запам'ятати, що підстави обрання запобіжного заходу сформульовані нулліфікация в ст. 97 УПК РФ. Ними є достатні підстави вважати, що обвинувачений сховається від дізнання, попереднього слідства або суду; або продовжить займатися злочинною діяльністю; або загрожуватиме свідкам, іншим учасникам кримінального інвалідність судочинства, зможе знищити докази або іншим шляхом перешкодить провадженню у кримінальній справі; а також для забезпечення виконання вироку. Підстави застосування запобіжних заходів - це обставини майбутнього. Вони можуть бути встановлені індексування лише з тим або іншим ступенем вірогідності, тобто прогностично. Проте, гаданий вивід про можливість настання вказаних в законі негативних наслідків повинен базуватися на конкретних фактичних даних, а не на голих гра активами припущеннях або на нічому не підтверджуваній суб'єктивній думці. За відсутності підстав до обрання запобіжного заходу у обвинуваченого відбирається зобов'язання бути по виклику і повідомляти про зміну місця проживання (ст. 112 ліміт позиції УПК РФ).
Посилання в тексті роботи Процесуальний статус слідчого судді - в квадратних дужках, вступ до сили - відповідно до чинних вимог ВАК.
Звинувачений і підозрюваний, відносно яких вибраний запобіжний захід у вигляді утримання під вартою (ст. ст. 108 - 109), додатково володіють сукупністю державна рада права, пов'язаних з необхідністю гарантувати конституційне право на охорону державою гідності особи в умовах обмеження конституційного права на свободу (ч. 1 ст. 21, ч. 1 ст. 22 Конституції РФ). Цей затоки морські комплекс прав закріплений у Федеральному законі "Про утримання під вартою підозрюваних і звинувачених в здійсненні злочинів" від 15 липня 1995 р. з подальшими змінами і доповненнями (ст. ст. 17 - груповий брак 31 ФЗ "Про утримання під вартою підозрюваних і звинувачених в здійсненні злочинів"). Крім того, особа, у провадженні якого знаходиться кримінальна справа, зобов'язана негайно повідомити кого-небудь з близьких родичів підозрюваного або особовий сенс звинуваченого, при їх відсутності - інших родичів, а при висновку під варту військовослужбовця також командування військової частини про місце змісту його під вартою або про зміну місця утримання під вартою ефект хотторна (ч. 12 ст. 108 УПК).
Курсова робота де-юре визнання - Процесуальний статус слідчого судді була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Як відзначає суддя Верховного суду РФ З. Ворожцов, колишня практика оскарження судових рішень поза формальними рамками оголила негативні моменти. страхова сума Часто сторони висловлювали свої вимоги про відміну або зміну судових рішень в так званих "коротких" скаргах і протестах. Згодом після закінчення часом досить тривалого часу до судів поступали "додаткові" скарги суд присяжних або протести, які по суті були основними, оскільки в них містилися всі доводи незгоди з судовим рішенням. Ця практика приводила до тривалого знаходження справи в суді першої інстанції і відсовувала земельна рента на невизначений термін ухвалення остаточного рішення у справі судом другої інстанції. Автор наводить приклад, коли адвокат приніс касаційну скаргу до Верховного суду РФ об'ємом в одну третину сторінки і лише касовий оборот перед засіданням суду касаційної інстанції представив додаткову скаргу на 159 листах. У результаті справа була розглянута лише через декілька місяців. См.: Ворожцов С. Принципы касації по новому УПК // Російська цивільне право юстиція. - 2002. - № 12. - З. 14.
Випадкові юридичні терміни - діловий стиль, а також вираз - земські управи.
За згодою підсудного дати свідчення першими його допитують захисник і учасники судового розгляду з боку захисту, потім державний обвинувач і учасники судового розгляду з боку звинувачення. Головуючий може втрутитися свобода зборів в допит підсудного сторонами тільки у тому випадку, коли відхиляє навідні питання і питання, що не мають відношення до справи. Сам суд (головуючий, а після 1 січня 2004 р. - свобода друку склад професійних суддів) ставить питання підсудному тільки після його допиту сторонами. При цьому суд повинен сформулювати питання так, щоб в подальшому сторони не могли вказати на яку-небудь його упередженість або експропріація зацікавленість на користь тієї або іншої сторони, щоб не були поставлені під сумнів об'єктивність і безсторонність суду. Суд, як правило, при допиті підсудного повинен сформулювати уточнюючі питання або поставити перед світова угода ним питання з метою перевірки представлених сторонами доказів, які сторони при допиті з якоїсь причини не з'ясували.
Перед придбанням роботи Процесуальний статус слідчого судді Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також стаж трудової.
Кроком, який повинен зіграти право доступу позитивну роль в забезпеченні етичних початків в діяльності судів, цілком може стати схвалений в грудні 2004 р. VI Всеросійським з'їздом суддів Кодекс суддівської етики, в якому увага служителів Феміди притягується, декрет-закони зокрема, до того, що вони зобов'язані керуватися як Конституцією РФ і іншими російськими законами, міжнародно-правовими розпорядженнями, так і загальноприйнятими нормами моральності і правилами поведінки, сприяти твердженню в суспільстві упевненості в друга іпотека справедливості, безсторонності і незалежності суду. В принципі, таку ж спрямованість мають розпорядження Кодексу професійної етики адвоката, прийнятого Першим Всеросійським з'їздом адвокатів 31 січня 2003 р. Вони вимагають, зокрема, щоб адвокат довічна рента в своїй професійній діяльності чесно, розумно, сумлінно, кваліфіковано, принципово і своєчасно виконував обов'язку, активно захищав права, свободи і інтереси довірителів всіма не забороненими законодавством засобами (п. 1 ст. 8) димайз-чартер .

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Процесуальний статус слідчого судді. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Процесуальний статус слідчого судді

Курсові роботи з кримінального процесу