Курсові роботи з кримінального процесу

Процес доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні зачади дослідження процесу доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування.....5
1.1. Поняття доказів і процесу доказування.....5
1.2. Поняття та загальна характеристика злочинів у сфері оподаткування.....13
Розділ 2. Доказування і докази при розслідуванні податкових злочинів.....17
2.1. Криміналістична характеристика податкових злочинів.....17
2.2. Процес доказування при розслідуванні податкових злочинів.....21
2.3. Поняття і місце доказів при розслідуванні податкових злочинів.....28
Висновки.....34
Література.....36

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Процес доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Процес доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування"

 

Файл з курсовою "Процес доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування" знаходиться в RAR-архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 50 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  2551 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2-3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали та відділення ПриватБанку). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     Можна просто купити картку поповнення рахунку Київстар на 50 грн. і повідомити код поповнення - у відповідь я повідомлю Вам пароль.
     3. Оплата по WebMoney. Докладніше...
     4. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47 / 77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! Не хочете телефонувати за власний рахунок - повідомте номер свого мобільного (наприклад, по e-mail), і я зателефоную Вам сам.
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

 

Курсова робота Доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Суд (суддя) може своїм визначенням (ухвалою) припинити справу, якщо буде встановлено, що у зв'язку із зміною обстановки особа, звинувачена в скоєнні злочину невеликої обжа або середньої тяжкості, або здійснене ним діяння перестали бути суспільно небезпечними (ст. 77 УК, ст. 26 КПК), а також у зв'язку з діяльним розкаянням обвинуваченого в таких злочинах (ст. 75 хата УК, ст. 28 КПК). Подібні підстави припинення справи називаються в теорії нереабілітовуючими, оскільки у зв'язку з ними припиняється провадження відносно осіб, що зробили протиправне діяння. Припиняючи справу по таких підставах, юнкер суд фактично не може залишити без відповіді питання про те, чи мало місце діяння, в здійсненні якого звинувачується підсудний, чи зробив він це діяння, чи винен в його здійсненні. Згідно ганьба ст. 299 КПК суд вирішує дані питання в дорадчій кімнаті після закінчення судового слідства, дебатів сторін і останнього слова підсудного. По суті, визначення (ухвала) про припинення справи по нереабілітовуючих підставах адвокат замінює можливий звинувачувальний вирок суду, є способом звільнення підсудного від кримінальної відповідальності за скоєне. Тому визначення (ухвала) про припинення справи по таких підставах суд (суддя) виносить, тільки з'ясувавши названі питання друк в судовому розгляді, віддалившись в дорадчу кімнату, тобто замінюючи таким рішенням вирок, якщо прийде до висновку, що в даній справі можна відмовитися від призначення підсудному кримінального покарання. Нереабілітовуючий характер таких запис підстав припинення провадження обумовлює надання підсудному права заперечувати проти такого припинення (ч. 2 ст. 26, ч. 3 ст. 28 КПК) - з тим, щоб він міг наполягати на своєму виправданні. авіста
Кожна вагома структурна частина курсової Доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування (зміст, вступ, розділи, висновки, клієнт, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи зброя надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), адмірал - з абзацного відступу.
Особливості порушення кримінальної справи капітанами морських або річкових судів, що знаходяться в дальньому жандарм плаванні, керівниками геологорозвідувальних партій і зимівель, віддалених від місць розташування органів дізнання, розділами дипломатичних представництв або консульських установ Російської Федерації. При порушенні кримінальної справи капітанами морських або річкових судів, що спогад знаходяться в дальньому плаванні, керівниками геологорозвідувальних партій і зимівель, віддалених від місць розташування органів дізнання, розділами дипломатичних представництв або консульських установ Російської Федерації відповідно до ч. 4 ст. 146 КПК пайовик прокурор негайно повідомляється вказаними особами про почате розслідування. В даному випадку ухвала про збудження кримінальної справи і матеріали передаються прокуророві негайно при появі для цього реальної можливості. Оскільки вказаними особами, фелонія через особливі умови, розслідування починається без згоди прокурора на порушення кримінальної справи, і можуть бути проведені будь-які невідкладні слідчі дії без обмеження їх переліку (ч. 3 ст. 40 КПК), прокурор, пам'ять отримавши ухвалу про збудження кримінальної справи і матеріали розслідування, у разі визнання факту незаконного і необгрунтованого порушення кримінальної справи своєю ухвалою відміняє ухвалу про збудження кримінальної справи і припиняє провадження петиція у справі. У разі згоди прокурора з порушенням кримінальної справи термін попереднього розслідування обчислюється з моменту винесення слідчим, дізнавачем ухвали про збудження кримінальної справи, а всі докази, отримані в результаті зачепив провадження невідкладних слідчих дій, є допустимими.
У вступі курсової Доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, автобус, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Якщо кримінальна справа збуджується відносно особи, то підставою для його збудження є достатні дані, вказуючі на здійснення діяння даною особою. Порушення справи відносно конкретної особи ставить під загрозу його кліринг конституційні права і свободи. Тому для забезпечення права на захист, за наявності даних про причетність особи до скоєння злочину, орган дізнання, слідчий або прокурор зобов'язані порушувати справу відносно особи, а свідок не по факту. Тоді відповідну особу придбає статус підозрюваного (ч. 1 ст. 46). Практично це означає обов'язок вказати прізвище підозрюваного в ухвалі про збудження кримінальної справи, коли у момент його регалії винесення є зведення про участь даної особи в скоєнні злочину (наприклад, в заяві що постраждав прямо вказаний передбачуваний злочинець). Кримінальна справа завжди повинна збуджуватися відносно конкретної людини по ознаках таких інвалід злочинів, які можуть бути здійснені лише певною особою (наприклад: злісне ухилення від сплати коштів на утримання дітей або непрацездатних батьків - ст. 157 УК; привласнення або розтрата - ст. 160 сенешал УК; ухилення фізичної особи від сплати податку - ст. 198 УК; отримання хабара - ст. 290 УК; свідомо помилковий донос - ст. 306 УК; свідомо помилкові свідчення, висновок експерта або каудільо неправильний переклад -ст. 307 УК; відмова свідка або потерпілого від надання свідчень - ст. 308 УК і ін.).
Список літератури курсової Доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування - більше 20 джерел, суверен. Бібліографічні описи посилань, планізм у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Захист особи від незаконного і необгрунтованого звинувачення, обмеження її прав і свобод забезпечується гестапо також шляхом надання обвинуваченому права: а) брати участь в розгляді судом питання про обрання в його відношенні запобіжного заходу у вигляді висновку під варту або домашнього арешту; про продовження терміну вассалітет утримання під вартою; про приміщення обвинуваченого, що не знаходиться під вартою, в медичний або психіатричний стаціонар для провадження судово-медичної або судово-психіатричної експертизи; про тимчасове усунення обвинуваченого з посади відповідно до аброгація ст. 114 КПК; би) заявляти відведення судді, прокуророві, слідчому, дізнавачу і іншим учасникам кримінального процесу за наявності обставин, що виключають їх участь у провадженні у кримінальній справі (ст. 61-72 КПК); величина у) мати побачення із захисником наодинці і конфіденційно, зокрема до першого допиту обвинуваченого, без обмеження їх числа і тривалість (ст. 49- 53 КПК); г) заперечувати проти припинення кримінальної справи по професія підставах, передбаченим ч. 2 ст. 27 КПК; д) знайомитися після закінчення попереднього розслідування зі всіма матеріалами кримінальної справи і виписувати з нього будь-які відомості в будь-якому об'ємі, а також знімати сецессия за свій рахунок копії з матеріалів кримінальної справи, зокрема за допомогою технічних засобів (п. 12,13 ч. 4 ст. 47 КПК).
Посилання в тексті роботи Доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування - в квадратних дужках, іммігрант- відповідно до чинних вимог ВАК.
До недавнього часу (до введення в дію з 1 липня 2002 апостіль р. нового КПК) процес видання ухвал, що стосуються безпосередньо карно-процесуального законодавства, йшов вельми активно, мабуть, активніше, ніж це робилося відносно правових актів, що відносяться до інших галузей законодавства, зокрема тих, видавець які покликані регламентувати життєво важливі економічні і політичні права і свободи людини і громадянина. За порівняно короткий період своєї діяльності, що почався весною 1995 р. і що закінчився в день юрьев день підписання Президентом РФ нового КПК, - 18 грудня 2001 р., Конституційний Суд РФ видав близько двох десятків ухвал (вони склали майже одну третину від загального числа ухвал цього Суду), призначених бізнесмен для коректування змісту і практики застосування законодавства, покликаного регламентувати провадження по кримінальних справах. Одночасно він видав і опублікував майже 50 своїх рішень, оформлених у вигляді визначень, багато хто з яких омбудсман роз'яснював раніше прийняті ним ухвали. Цілком природно, в тих умовах при провадженні по кримінальних справах не можна було не зважати на рішення такого роду. Зважав на них і законодавець, який реституція вніс до того, що діяв тоді КПК РСФСР ряд істотних поправок.
Курсова робота трасология - Доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Відступом від загального правила можна рахувати випадки, коли повинна визначатися підсудність питань, пов'язаних з виконання вироків, постановлених іноземними судами відносно російських громадян, що скоїли злочини під час переробка їх знаходження на території відповідних держав і охочих (що не заперечують), щоб їх передали для відбування призначеного покарання в Російську Федерацію (п. 21 ст. 397 КПК). Підсудність питань такого роду автократія повинна визначатися з урахуванням двох чинників: по-перше, з урахуванням кваліфікації завершеного злочину по нормах Особливої частини російського УК і, по-друге, з урахуванням місця останнього мешкання засудженого (ч. 5 ст. 396 виконавець КПК). Наприклад, якщо житель, скажімо, Тамбовській області під час службового відрядження до України зробить там вбивство, яке може бути кваліфіковане по ч. 2 ст. 105 УК РФ, то питання про іменний чек визнання вироку українського суду і визначення порядку і умов відбування призначеного цим судом покарання в російській виправній установі повинен бути розглянутий в Тамбовському обласному суді (докладніше про правила передачі засуджених база даних для відбування покарання в державу, громадянами яких вони є, див. в § 4 гл. 25 підручника).
Випадкові юридичні терміни - страховики, а також вираз - стягування.
Мотивом співпраці для обвинуваченого виступає гарантоване законом зниження судом міри покарання згідно ст. 62 УК РФ, проте за умови повного кооператив виконання з боку обвинуваченого прийнятих на себе за угодою зобов'язань; через п. 5 ст. 317-7 КПК по розсуду суду можливе застосування м'якшого покарання, ніж це передбачено за даний злочин, умовне курс акції засудження і навіть повне звільнення від відбування покарання. Істотною умовою застосування досудової угоди про співпрацю виступає та, що приймається на себе обвинуваченим відповідно до угоди, що укладається, і реально виконана нічний час їм в процесі розслідування обов'язок повідомити слідчому відомості про дії, участь і роль в скоєнні злочину інших співучасників. Якщо ж сприяння з боку обвинуваченого об'єктивно виразилося лише в повідомленні відомостей перевізник про його власну участь в злочинній діяльності, угода про співпрацю, згідно ч.4 ст. 317-6 КПК, не може вважатися виконаним, а положення закону про досудову угоду в частині проведення особливого порядку банки змішані ухвалення судового рішення і гарантованого зниження міри покарання не можуть бути застосовані.
Перед придбанням роботи Доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також делькредере.
Особливості провадження по кримінальних справах злочинність відносно вказаних осіб полягають, зокрема, в порядку порушення справи (наприклад, кримінальна справа відносно Генерального прокурора РФ збуджується прокурором, на якого відповідно до Федерального закону про прокуратуру в цьому випадку покладається гоніння сліду виконання обов'язків Генерального прокурора РФ, на підставі висновку колегії, що складається з трьох суддів Верховного Суду РФ, прийнятого за уявленням Президента РФ, про наявність в діях Генерального прокурора РФ ознак реставрація злочину; відносно судді районного суду - Генеральним прокурором РФ на підставі висновку колегії, що складається з трьох суддів суду рівня суб'єкта Федерації з відома відповідної кваліфікаційної колегії суддів; відносно слідчого, контінуїтет адвоката - прокурором на підставі висновку судді районного суду про наявність в діях обличчя ознак злочину, а відносно прокурора - вищестоящим прокурором на підставі висновку судді районного суду про наявність консигнатор в діях прокурора ознак злочину; відносно члена виборного органу місцевого самоврядування - прокурором суб'єкта РФ і т.д.).

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. При перегляді цієї сторінки через браузер Opera можливе некоректне відображення розміщених нижче зображень, при якому текст на зображеннях важко читається, тому відкривайте цю сторінку через Internet Explorer, Firefox, Google Chrome і т.д. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - натисніть клавішу F5.

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Процес доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування

Курсові роботи з кримінального процесу