Курсові роботи з кримінального процесу

Процес доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні зачади дослідження процесу доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування.....5
1.1. Поняття доказів і процесу доказування.....5
1.2. Поняття та загальна характеристика злочинів у сфері оподаткування.....13
Розділ 2. Доказування і докази при розслідуванні податкових злочинів.....17
2.1. Криміналістична характеристика податкових злочинів.....17
2.2. Процес доказування при розслідуванні податкових злочинів.....21
2.3. Поняття і місце доказів при розслідуванні податкових злочинів.....28
Висновки.....34
Література.....36

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Процес доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Процес доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування"

 

Файл з курсовою "Процес доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  2551 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Суд (суддя) може своїм визначенням (ухвалою) припинити справу, якщо буде встановлено, що у зв'язку із зміною обстановки особа, звинувачена в скоєнні злочину невеликої обжа або середньої тяжкості, або здійснене ним діяння перестали бути суспільно небезпечними (ст. 77 УК, ст. 26 КПК), а також у зв'язку з діяльним розкаянням обвинуваченого в таких злочинах (ст. 75 хата УК, ст. 28 КПК). Подібні підстави припинення справи називаються в теорії нереабілітовуючими, оскільки у зв'язку з ними припиняється провадження відносно осіб, що зробили протиправне діяння. Припиняючи справу по таких підставах, юнкер суд фактично не може залишити без відповіді питання про те, чи мало місце діяння, в здійсненні якого звинувачується підсудний, чи зробив він це діяння, чи винен в його здійсненні. Згідно ганьба ст. 299 КПК суд вирішує дані питання в дорадчій кімнаті після закінчення судового слідства, дебатів сторін і останнього слова підсудного. По суті, визначення (ухвала) про припинення справи по нереабілітовуючих підставах адвокат замінює можливий звинувачувальний вирок суду, є способом звільнення підсудного від кримінальної відповідальності за скоєне. Тому визначення (ухвала) про припинення справи по таких підставах суд (суддя) виносить, тільки з'ясувавши названі питання друк в судовому розгляді, віддалившись в дорадчу кімнату, тобто замінюючи таким рішенням вирок, якщо прийде до висновку, що в даній справі можна відмовитися від призначення підсудному кримінального покарання. Нереабілітовуючий характер таких запис підстав припинення провадження обумовлює надання підсудному права заперечувати проти такого припинення (ч. 2 ст. 26, ч. 3 ст. 28 КПК) - з тим, щоб він міг наполягати на своєму виправданні. авіста
Кожна вагома структурна частина курсової Доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування (зміст, вступ, розділи, висновки, клієнт, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи зброя надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), адмірал - з абзацного відступу.
Особливості порушення кримінальної справи капітанами морських або річкових судів, що знаходяться в дальньому жандарм плаванні, керівниками геологорозвідувальних партій і зимівель, віддалених від місць розташування органів дізнання, розділами дипломатичних представництв або консульських установ Російської Федерації. При порушенні кримінальної справи капітанами морських або річкових судів, що спогад знаходяться в дальньому плаванні, керівниками геологорозвідувальних партій і зимівель, віддалених від місць розташування органів дізнання, розділами дипломатичних представництв або консульських установ Російської Федерації відповідно до ч. 4 ст. 146 КПК пайовик прокурор негайно повідомляється вказаними особами про почате розслідування. В даному випадку ухвала про збудження кримінальної справи і матеріали передаються прокуророві негайно при появі для цього реальної можливості. Оскільки вказаними особами, фелонія через особливі умови, розслідування починається без згоди прокурора на порушення кримінальної справи, і можуть бути проведені будь-які невідкладні слідчі дії без обмеження їх переліку (ч. 3 ст. 40 КПК), прокурор, пам'ять отримавши ухвалу про збудження кримінальної справи і матеріали розслідування, у разі визнання факту незаконного і необгрунтованого порушення кримінальної справи своєю ухвалою відміняє ухвалу про збудження кримінальної справи і припиняє провадження петиція у справі. У разі згоди прокурора з порушенням кримінальної справи термін попереднього розслідування обчислюється з моменту винесення слідчим, дізнавачем ухвали про збудження кримінальної справи, а всі докази, отримані в результаті зачепив провадження невідкладних слідчих дій, є допустимими.
У вступі курсової Доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, автобус, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Якщо кримінальна справа збуджується відносно особи, то підставою для його збудження є достатні дані, вказуючі на здійснення діяння даною особою. Порушення справи відносно конкретної особи ставить під загрозу його кліринг конституційні права і свободи. Тому для забезпечення права на захист, за наявності даних про причетність особи до скоєння злочину, орган дізнання, слідчий або прокурор зобов'язані порушувати справу відносно особи, а свідок не по факту. Тоді відповідну особу придбає статус підозрюваного (ч. 1 ст. 46). Практично це означає обов'язок вказати прізвище підозрюваного в ухвалі про збудження кримінальної справи, коли у момент його регалії винесення є зведення про участь даної особи в скоєнні злочину (наприклад, в заяві що постраждав прямо вказаний передбачуваний злочинець). Кримінальна справа завжди повинна збуджуватися відносно конкретної людини по ознаках таких інвалід злочинів, які можуть бути здійснені лише певною особою (наприклад: злісне ухилення від сплати коштів на утримання дітей або непрацездатних батьків - ст. 157 УК; привласнення або розтрата - ст. 160 сенешал УК; ухилення фізичної особи від сплати податку - ст. 198 УК; отримання хабара - ст. 290 УК; свідомо помилковий донос - ст. 306 УК; свідомо помилкові свідчення, висновок експерта або каудільо неправильний переклад -ст. 307 УК; відмова свідка або потерпілого від надання свідчень - ст. 308 УК і ін.).
Список літератури курсової Доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування - більше 20 джерел, суверен. Бібліографічні описи посилань, планізм у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Захист особи від незаконного і необгрунтованого звинувачення, обмеження її прав і свобод забезпечується гестапо також шляхом надання обвинуваченому права: а) брати участь в розгляді судом питання про обрання в його відношенні запобіжного заходу у вигляді висновку під варту або домашнього арешту; про продовження терміну вассалітет утримання під вартою; про приміщення обвинуваченого, що не знаходиться під вартою, в медичний або психіатричний стаціонар для провадження судово-медичної або судово-психіатричної експертизи; про тимчасове усунення обвинуваченого з посади відповідно до аброгація ст. 114 КПК; би) заявляти відведення судді, прокуророві, слідчому, дізнавачу і іншим учасникам кримінального процесу за наявності обставин, що виключають їх участь у провадженні у кримінальній справі (ст. 61-72 КПК); величина у) мати побачення із захисником наодинці і конфіденційно, зокрема до першого допиту обвинуваченого, без обмеження їх числа і тривалість (ст. 49- 53 КПК); г) заперечувати проти припинення кримінальної справи по професія підставах, передбаченим ч. 2 ст. 27 КПК; д) знайомитися після закінчення попереднього розслідування зі всіма матеріалами кримінальної справи і виписувати з нього будь-які відомості в будь-якому об'ємі, а також знімати сецессия за свій рахунок копії з матеріалів кримінальної справи, зокрема за допомогою технічних засобів (п. 12,13 ч. 4 ст. 47 КПК).
Посилання в тексті роботи Доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування - в квадратних дужках, іммігрант- відповідно до чинних вимог ВАК.
До недавнього часу (до введення в дію з 1 липня 2002 апостіль р. нового КПК) процес видання ухвал, що стосуються безпосередньо карно-процесуального законодавства, йшов вельми активно, мабуть, активніше, ніж це робилося відносно правових актів, що відносяться до інших галузей законодавства, зокрема тих, видавець які покликані регламентувати життєво важливі економічні і політичні права і свободи людини і громадянина. За порівняно короткий період своєї діяльності, що почався весною 1995 р. і що закінчився в день юрьев день підписання Президентом РФ нового КПК, - 18 грудня 2001 р., Конституційний Суд РФ видав близько двох десятків ухвал (вони склали майже одну третину від загального числа ухвал цього Суду), призначених бізнесмен для коректування змісту і практики застосування законодавства, покликаного регламентувати провадження по кримінальних справах. Одночасно він видав і опублікував майже 50 своїх рішень, оформлених у вигляді визначень, багато хто з яких омбудсман роз'яснював раніше прийняті ним ухвали. Цілком природно, в тих умовах при провадженні по кримінальних справах не можна було не зважати на рішення такого роду. Зважав на них і законодавець, який реституція вніс до того, що діяв тоді КПК РСФСР ряд істотних поправок.
Курсова робота трасология - Доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Відступом від загального правила можна рахувати випадки, коли повинна визначатися підсудність питань, пов'язаних з виконання вироків, постановлених іноземними судами відносно російських громадян, що скоїли злочини під час переробка їх знаходження на території відповідних держав і охочих (що не заперечують), щоб їх передали для відбування призначеного покарання в Російську Федерацію (п. 21 ст. 397 КПК). Підсудність питань такого роду автократія повинна визначатися з урахуванням двох чинників: по-перше, з урахуванням кваліфікації завершеного злочину по нормах Особливої частини російського УК і, по-друге, з урахуванням місця останнього мешкання засудженого (ч. 5 ст. 396 виконавець КПК). Наприклад, якщо житель, скажімо, Тамбовській області під час службового відрядження до України зробить там вбивство, яке може бути кваліфіковане по ч. 2 ст. 105 УК РФ, то питання про іменний чек визнання вироку українського суду і визначення порядку і умов відбування призначеного цим судом покарання в російській виправній установі повинен бути розглянутий в Тамбовському обласному суді (докладніше про правила передачі засуджених база даних для відбування покарання в державу, громадянами яких вони є, див. в § 4 гл. 25 підручника).
Випадкові юридичні терміни - страховики, а також вираз - стягування.
Мотивом співпраці для обвинуваченого виступає гарантоване законом зниження судом міри покарання згідно ст. 62 УК РФ, проте за умови повного кооператив виконання з боку обвинуваченого прийнятих на себе за угодою зобов'язань; через п. 5 ст. 317-7 КПК по розсуду суду можливе застосування м'якшого покарання, ніж це передбачено за даний злочин, умовне курс акції засудження і навіть повне звільнення від відбування покарання. Істотною умовою застосування досудової угоди про співпрацю виступає та, що приймається на себе обвинуваченим відповідно до угоди, що укладається, і реально виконана нічний час їм в процесі розслідування обов'язок повідомити слідчому відомості про дії, участь і роль в скоєнні злочину інших співучасників. Якщо ж сприяння з боку обвинуваченого об'єктивно виразилося лише в повідомленні відомостей перевізник про його власну участь в злочинній діяльності, угода про співпрацю, згідно ч.4 ст. 317-6 КПК, не може вважатися виконаним, а положення закону про досудову угоду в частині проведення особливого порядку банки змішані ухвалення судового рішення і гарантованого зниження міри покарання не можуть бути застосовані.
Перед придбанням роботи Доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також делькредере.
Особливості провадження по кримінальних справах злочинність відносно вказаних осіб полягають, зокрема, в порядку порушення справи (наприклад, кримінальна справа відносно Генерального прокурора РФ збуджується прокурором, на якого відповідно до Федерального закону про прокуратуру в цьому випадку покладається гоніння сліду виконання обов'язків Генерального прокурора РФ, на підставі висновку колегії, що складається з трьох суддів Верховного Суду РФ, прийнятого за уявленням Президента РФ, про наявність в діях Генерального прокурора РФ ознак реставрація злочину; відносно судді районного суду - Генеральним прокурором РФ на підставі висновку колегії, що складається з трьох суддів суду рівня суб'єкта Федерації з відома відповідної кваліфікаційної колегії суддів; відносно слідчого, контінуїтет адвоката - прокурором на підставі висновку судді районного суду про наявність в діях обличчя ознак злочину, а відносно прокурора - вищестоящим прокурором на підставі висновку судді районного суду про наявність консигнатор в діях прокурора ознак злочину; відносно члена виборного органу місцевого самоврядування - прокурором суб'єкта РФ і т.д.).

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Процес доказування при розслідуванні злочинів у сфері оподаткування

Курсові роботи з кримінального процесу