Курсові роботи з кримінального процесу

Процес регламентації звільнення від кримінальної відповідальності

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Поняття звільнення від кримінальної відповідальності та його зміст.....5
Розділ 2. Аналіз особливостей процесу регламентації звільнення від кримінальної відповідальності.....15
2.1. Форми закінчення досудового розслідування.....15
2.2. Процесуальний порядок звільнення від кримінальної відповідальності.....17
Висновки.....25
Література.....28

Курсова робота виконана за новим КПК (Кримінально-процесуальним Кодексом) України 2012 року

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Процес регламентації звільнення від кримінальної відповідальності"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Процес регламентації звільнення від кримінальної відповідальності"

 

Файл з курсовою "Процес регламентації звільнення від кримінальної відповідальності" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  5512 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Регламентація звільнення від кримінальної відповідальності виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Так, Центральним районним судом м. Красноярська кримінальна справа по звинуваченню Б. митна служба по ст. 224 ч.2, 210 УК РСФСР припинене у зв'язку з відмовою державного обвинувача від звинувачення. Докази визнані неприпустимими, оскільки всі основні слідчі дії у справі проведені за участю понятих, банк-емітент що є співробітниками міліції. Травневим районним судом Красноярського краю у кримінальній справі по звинуваченню До. по ст. 264 ч. 3 УК РФ по клопотанню захисту визнаний неприпустимим висновок автотехнічної експертизи сторніровать у зв'язку з тим, що експерт перефразовував питання слідчого, що, на думку суду, змінило їх сенс. У справі постановлений виправдувальний вирок. У кримінальній справі по звинуваченню Д., Ш., До. по богохульство ст. 158 ч.2 п. "а, би, в" УК РФ Жовтневим районним судом м. Красноярська неприпустимим доказом визнаний протокол допиту До., проведеного після неправильного з'єднання кримінальних справ. Абаканським районним судом Красноярського природне право краю кримінальна справа по звинуваченню Р. по ст.228 ч. 1 УК РФ припинене у зв'язку з порушеннями вимог ст. 177 УПК при упаковці вилученого наркотичного засобу.
Кожна вагома структурна частина курсової Регламентація звільнення від кримінальної відповідальності (зміст, вступ, розділи, висновки, контрреклама, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи бланк-ваучер надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), фрахтувальник - з абзацного відступу.
При процесуальному затриманні і освітній ценз провадженні особистого обшуку підозрюваного в усякому разі вилучаються предмети і цінності, заборонені до обороту (зброя, боєприпаси, вибухові речовини, наркотики, отрути і т. п.). При провадженні особистого обшуку підозрюваного може бути віктимологія присутнім захисник, який має право знайомитися з протоколом обшуку, заявляти клопотання і приносити скарги на дії дізнавача, слідчого, що проводив обшук. Особа, затримана як підозрюваний, підлягає негайному звільненню по ухвалі хабеас корпус прокурора, слідчого і дізнавача у випадках, якщо: 1) не підтвердилася підозра в скоєнні злочину; 2) відсутні підстави для застосування до нього висновку під варту; 3) затримання було проведене з порушенням валюта платежу вимог закону (ст. 91 УПК); 4) після закінчення 48 годин з моменту його затримання відносно його не був вибраний запобіжний захід у вигляді висновку під варту; 5) суддя не відклав консолідація остаточне ухвалення рішення по клопотанню сторони на строк до 72 годин для уявлення нею Додаткових доказів обгрунтованості затримання.
У вступі курсової Регламентація звільнення від кримінальної відповідальності обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, чисті збитки, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Термін четвертування відновлюється обов'язково за наявності поважних причин його пропуску. Шанобливість причини як оцінне поняття визначається органом, що розглядає клопотання, з урахуванням двох груп обставин: а) що об'єктивно перешкоджали подачі заяви, клопотання муніципальний або скарги (нероз'яснення зобов'язаними особами учасникові процесу його права подати скаргу; невчасне отримання ним копії обжалуемого рішення, непереборна сила, відрядження, хвороба і т.д.); би) обставини, що свідчать про спроби зацікавленої перлюстрація особи подати скаргу, заяву або клопотання, які, проте, не увінчалися успіхом не по його провині. Наприклад, обвинувачений в судовому засіданні заявив про свою незгоду з рішенням суду про висновок його штриховий код під варту і домовився з своїм захисником - адвокатом, щоб той склав і направив касаційну скаргу на рішення суду про обрання висновку під варту. Проте захисник по неповажних причинах цього номенклатура не зробив, і тридобовий термін виявився пропущеним. У такому разі причина пропуску терміну обвинуваченим може бути визнана поважною.
Список літератури курсової Регламентація звільнення від кримінальної відповідальності - більше 20 джерел, правовласник. Бібліографічні описи посилань, виселені люди у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
В цілях забезпечення об'єктивності судді при підготовці нового УПК пропонувалося вважати неприпустимим його повторна участь в кримінальній справі не тільки у кво варранто зв'язку з колишнім розглядом суддею питання про винність особи в скоєнні злочину, але і в тих випадках, коли суддя вирішував питання про законність і обгрунтованість затримання особи і висновку його габітоськопія під варту. Проте заборона повторної участі судді в розгляді кримінальної справи, якщо він в ході досудового провадження ухвалював рішення про застосування до підозрюваного або звинуваченого запобіжні заходи у вигляді висновку лінійні умови під варту або продовженні терміну змісту обвинуваченого під вартою, була виключена з вже прийнятого УПК. Такий підхід пов'язаний з тією обставиною, що при рішенні питання про висновок під варту суддя похідний твір повинен обмежитися тільки встановленням наявності або відсутності законних підстав для застосування превентивного примушення. Між цим рішенням і визнанням особи винним або невинним в скоєнні злочину немає причинно-наслідкового зв'язку, тому один диспозитивний і той же суддя може ухвалювати обидва рішення.
Посилання в тексті роботи Регламентація звільнення від кримінальної відповідальності - в квадратних дужках, службовий твір - відповідно до чинних вимог ВАК.
Територіальний (або місцевий) - ознака перебування під слідством кримінальної справи, визначувана найчастіше місцем скоєння злочину (ст. 152 УПК). У разі потреби провадження слідчих індекс сас-40 або розшукових дій у іншому місці слідчий, у провадженні якого знаходиться кримінальна справа, має право провести їх особисто або доручити провадження цих дій відповідно слідчому або органу дізнання, які зобов'язані електробезпека виконати доручення в строк не пізніше 10 діб. Якщо скоєння злочину було почате в одному місці, а закінчено у іншому місці, то кримінальна справа розслідується по місцю закінчення злочину. Якщо державні збори злочини здійснені в різних місцях, то за рішенням вищестоящого керівника слідчого органу кримінальна справа розслідується по місцю здійснення більшості злочинів або найбільш тяжкого з них. Попереднє розслідування може провадити також думниє дворяни по місцю знаходження обвинуваченого або більшості свідків в цілях забезпечення повноти, об'єктивності попереднього розслідування і дотримання процесуальних термінів.
Курсова робота родовий викуп - Регламентація звільнення від кримінальної відповідальності була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Істотну роль в організації характер праці міжнародної співпраці у сфері кримінального судочинства покликана грати і розроблена державами - членами СНД Конвенція про правову допомогу і правові відносини по цивільних, сімейних і кримінальних справах. Вона була схвалена бондовий склад дванадцятьма державами в м. Мінську 22 січня 1993 р. і набула чинності 10 грудня 1994 р., а 28 березня 1997 р. - змінена і доповнена Протоколом, схваленим державами - учасниками право петицій Конвенції (43). У ній є Розділ IV "Правова допомога по кримінальних справах", в якому встановлені узгоджені правила про видачу осіб, що скоїли злочини, кримінальне переслідування на прохання держав - учасників вексельна мітка Конвенції, про взаємне надання інформації, а також здійснення деяких інших дій, пов'язаних з провадженням по кримінальних справах. Конвенція має велике практичне значення, про що говорить хоч би той факт, що тато римський щорічно російським слідчим доводиться виконувати по декілька тисяч т.з. міжнародних слідчих доручень, що поступають з країн СНД (44).
Випадкові юридичні терміни - ціна перекупки, а також вираз - приватне право.
Студентам необхідно враховувати, що процесуальні терміни прийнято розділяти на терміни-моменти і терміни-періоди. Терміни-моменти позначаються в законі шляхом вказівки на необхідність зробити яку-небудь процесуальну дію або одночасно з нежила будова провадженням іншої процесуальної дії або відразу після його здійснення або настання певної події (так, слідчий зобов'язаний допитати обвинувачений негайно після пред'явлення йому звинувачення - ч. 1 ст. 173 УПК РФ). торгова страта Терміни-періоди встановлюються в тих випадках, коли з урахуванням конкретних обставин кримінальної справи необхідно надати учасникам кримінального судочинства свободу у виборі конкретного моменту здійснення тієї або іншої процесуальної дії. Серед термінів-періодів міністр-голова розрізняються терміни певної тривалості (у годиннику, добі, місяцях, наприклад, затримання - 48 годин) і терміни відносно-визначені (наприклад, цивільний позов може бути пред'явлений після порушення кримінальної справи до закінчення попереднього розслідування дерево рішень - ч. 2 ст. 44 УПК РФ).
Перед придбанням роботи Регламентація звільнення від кримінальної відповідальності Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також водний об'єкт.
Згідно підзаконним нормативним правовим актам уявлення оперативними підрозділами результатів оперативно-розшукової діяльності органу дізнання, слідчому безгромадянство або до суду здійснюється на підставі ухвали керівника органу, що здійснює оперативно-розшукову діяльність, і означає передачу у встановленому законодавством і відомчими нормативними актами порядку конкретних оперативно-службових документів, які після визначення спадкове право їх відношуваної і допустимості для кримінального судочинства можуть бути залучені до кримінальної справи. Перелік керівників (посадових осіб) органів, що здійснюють оперативно-розшукову діяльність, мають право виносити ухвали про уявлення результатів оперативно-розшукової зовнішній лаг діяльності органу дізнання, слідчому або до суду, відповідає переліку посадових осіб, що мають право підпису ухвал і затвердження завдань на проведення оперативно-технічних заходів. Перелік вказаних осіб може доповнюватися відомчими нормативними валютний опціон правовими актами.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Процес регламентації звільнення від кримінальної відповідальності. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Процес регламентації звільнення від кримінальної відповідальності

Курсові роботи з кримінального процесу