Курсові роботи з кримінального процесу

Прямі та непрямі докази

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження прямих і непрямих доказів.....5
1.1. Поняття та види доказів в кримінальному процесі.....5
1.2. Класифікація доказів в кримінальному процесі.....10
Розділ 2. Особливості доказування за допомогою непрямих доказів.....12
2.1. Поняття непрямих доказів.....12
2.2. Класифікація непрямих доказів.....16
2.3. Збирання, перевірка та оцінка непрямих доказів.....22
Висновок.....36
Література.....38

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Прямі та непрямі докази"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Прямі та непрямі докази"

 

Файл з курсовою "Прямі та непрямі докази" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4649 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Прямі та непрямі докази виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Відносно свідка можуть бути застосовані заходи безпеки. Якщо є достатні дані про те, що свідкові, а жиро також його близьким родичам, родичам або близьким особам загрожують у зв'язку з даною справою вбивством, застосуванням насильства, знищенням або пошкодженням їх майна або іншими небезпечними протиправними діяннями, допит свідка може дож проводитися в умовах, що виключають його візуальне спостереження іншими, крім суду, учасниками судового розгляду (ч. 3 ст. 11, ч. 5 ст. 278 КПК). При цьому не йде мова про те, штат що свідок допитується судом без участі сторін. Виключається лише зорове спостереження свідка іншими учасниками судового розгляду, але повинні зберігатися слухове сприйняття свідчень і можливість головного і перехресного допиту. Наприклад, допитуваний гриф свідок може знаходитися в іншому приміщенні, поза залом судового розгляду, який обладнаний апаратурою для конференц-зв'язку. У разі вживання заходів захисту суд має право також не оповістити справжніх даних про особу архів свідка, відносно якого вживається вищеназваним заходам захисту. По аналогії з ч. 9 ст. 166 при необхідності забезпечити безпеку свідка суд повинен винести визначення (ухвала), в якому висловлює причини збереження в оммаж таємниці відомостей про особу свідка і привласнює йому псевдонім, наприклад: "Перший", "Другий" і т.п. У визначенні (ухвалі) повинен також бути приведений зразок підпису свідка, яким він користуватиметься при дачі підписки ціна про роз'яснення йому права, обов'язків і відповідальності свідка. Проте в цілях здійснення захисту підсудного або встановлення яких-небудь істотних для розгляду кримінальної справи обставин (наприклад, за наявності підозри про неприязні відносини камера свідка з підсудним, потерпілим) сторони можуть заявити клопотання про розкриття справжніх відомостей про особу, що надає свідчення. В цьому випадку суд має право надати сторонам можливість ознайомитися з відомостями про герусия особу свідка.
Кожна вагома структурна частина курсової Прямі та непрямі докази (зміст, вступ, розділи, висновки, холопи, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи розум надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), линва - з абзацного відступу.
Оскільки ст. 97 КПК РФ передбачає дитина такі підстави обрання запобіжного заходу, як продовження заняттям злочинною діяльністю, загрози свідкам і іншим учасникам кримінального судочинства, знищення, фальсифікація доказів і інше перешкодило провадженню у кримінальній справі, а також необхідність община забезпечення вироку, слід розуміти, що порушення даних положень також може привести до обрання інший або зміні м'якшого запобіжного заходу на висновок під вартою. Наприклад, М. був затриманий за підозрою в тратта скоєнні злочину за заявою потерпілої. На наступну добу після затримання йому був вибраний запобіжний захід у вигляді підписки про невиїзд і належним поведінці. М. був попереджений про неприпустимість неправомірної поведінки, нобілі необхідності бути по першому ж виклику органу попереднього слідства або суду і інших правилах його поведінки. Проте відразу після звільнення М. попрямував до потерпілій, де спочатку почав умовляти її забрати мантія заяву про збудження кримінальної справи, а після того, як потерпіла відмовилася це зробити, заподіяв їй тілесні ушкодження, з якими потерпіла потрапила до лікарні. Налякана жінка побоялася подзвонити слідчому або в кодекс чергову частину і повідомити про той, що трапився, і лише у зв'язку з телефонограмою приймального відділення лікарні про кримінальну травму співробітниками органів внутрішніх справ було встановлено неправомірну поведінку обвинуваченого. Слідчий пеонаж ухвалив рішення про зміну запобіжного заходу, суд задовольнив клопотання і вибрав запобіжний захід у вигляді висновку під варту.
У вступі курсової Прямі та непрямі докази обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, артіль, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
У загальному вигляді речові докази можна визначити як предмети, які об'єктивно, через свої власні якості, а також зв'язки з іншими обставинами можуть служити баскак засобом до встановлення шуканих у справі обставин. Ознака об'єктивності - ключової для розуміння природи речових доказів. Він має на увазі, що інформація, що міститься в них, має значення для справи, діспаша формується зовсім не для доведення її до зведення органів розслідування і суду, а з якими-небудь іншими (іноді прямо протилежними) цілями або взагалі незалежно від волі і бажання людей. Так, наприклад, заручник записка, в якій підозрюваний звертається до інших осіб з проханням укрити викрадене, вплинути на свідків і т.п., є речовим доказом через свій об'єктивний характер по відношенню до карно-процесуальної діяльності, бо дуумвіри підозрюваний не бажав, щоб дана інформація потрапила до слідчого або в орган дізнання, а мав намір досягти протилежного результату. Знаряддя злочину зберігає на собі його сліди не тому, що цього рефакция хотів правопорушник, а тому, що таке об'єктивний стан речей. Гроші і цінності, нажиті злочинним шляхом, можуть розглядатися як речові докази лише постільки, поскільки виявлений їх об'єктивний зв'язок із злочинними джерелами трасант збагачення звинуваченого або підозрюваного. Іншими словами, обставини виникнення і появи в справі речових доказів є не що інше, як доказові факти, нерозривно пов'язані з відповідними предметами і в певному значенні ретратта що є частиною речових доказів.
Список літератури курсової Прямі та непрямі докази - більше 20 джерел, реклама. Бібліографічні описи посилань, іпотека у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
У кримінальному судочинстві США на протязі вже більше сторіччя використовується так звана операція про визнання. Кримінальне судочинство США будується як кримінально-позовне судочинство, в якому обвинувач пред'являє позов, а підсудний оригінал сам вибирає вигідну йому позицію: визнати цей звинувачувальний позов повністю або частково або не визнавати його. Визнання звинувачення дозволяє суду не проводити у цій справі судову процедуру в повному об'ємі, аквізітор а відразу ухвалити звинувачувальний вирок. Саме з метою спростити і скоротити судочинство можливий висновок сторонами - обвинувачем і захистом - певної операції, в якої сторони йдуть на взаємні поступки. Обвинувачений парламент визнає звинувачення або його частину і тим самим звільняє обвинувача від необхідності доводити це звинувачення в складній, змагальній судовій процедурі. А обвинувач, у свою чергу, зобов'язується зменшити об'єм звинувачення, що конфузія пред'являється, пом'якшити свою позицію з питання кваліфікації, вимагати покарання не вище обумовленої сторонами межі. Природа цього кримінального процесу дозволяє суду в своєму рішенні виходити з позицій сторін і не виходити конвейєр за межі досягнутих ними домовленостей ні по питаннях фактичних обставин справи, ні по питаннях їх правової оцінки при кваліфікації діяння і призначенні покарання.
Посилання в тексті роботи Прямі та непрямі докази - в квадратних дужках, губернія- відповідно до чинних вимог ВАК.
Але разом з цією Конвенцією існує значна кількість двосторонніх міжнародних угод, що встановлюють відповідні інтереси юрисдикційні правила. Зокрема, ч. 2 і 3 ст. 16 Договорів про торгове судноплавство між СРСР і Сполученим Королівством Великобританії і Північної Ірландії (набув чинності 27 квітня 1972 р.) (47) передбачають, ін'єкції що кримінальна юрисдикція (наприклад, можливість провадження карно-процесуальних дій) на борту торгового судна, що знаходиться "не в своєму" порту, здійснюється, як правило, на прохання або з відома консульської посадової особи того ексцедент з тих, що уклали даний договір держав, якому належить судно. Проте з цього загального правила можливі виключення, скажімо, що стосуються випадків скоювання тяжких злочинів. Для таких випадків передбачено, що якщо чиста ціна на борту торгового судна, що знаходиться в російському порту, під англійським прапором буде здійснено злочин, який по англійських законах вважається тяжким, то російські компетентні органи мають право порушити кримінальну справу відступне і проводити необхідні слідчі дії (затримання, допит, обшук і т.д.) без згоди і (або) за відсутності прохання консульської посадової особи. Схожі юрисдикційні положення можна знайти в договорах про торгове судноплавство зал акції і з іншими державами.
Курсова робота книжка мдп - Прямі та непрямі докази була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Чинне законодавство передбачає для деяких випадків специфічні умови відповідальності за заподіювану шкоду. місдімінор Наприклад, такі умови встановлені для працівників федеральних органів державної охорони при здійсненні ними своїх функцій, зокрема при проведенні оперативно-розшукових заходів з метою виявлення і розкриття злочинів. Із цього приводу в продавець ч. 3 ст. 24 Федеральні закони "Про державну охорону" від 27 травня 1996 р. (397) сказано наступне: "Співробітники федеральних органів державної охорони не несуть відповідальність за моральну шкоду, збитки і понтіфікат шкоду кримінальним законом, що охороняється, інтересам, заподіяні ними у зв'язку із застосуванням в передбачених справжнім Федеральним законом випадках фізичної сили, спеціальних засобів або зброї, якщо при цьому не було допущено іменна річ перевищення меж необхідної оборони або крайньої необхідності, або перевищення заходів, необхідних для затримання особи, що скоїла злочин, або скоєння умисного злочину у виконання явного незаконного наказу або розпорядження, а також іменна річ в умовах обгрунтованої риски. У інших випадках відповідальність наступає в порядку, встановленому федеральним законодавством".
Випадкові юридичні терміни - експлуатант, а також вираз - повноліття.
Перший вид дізнання полягає в порушенні авіаіпотека кримінальної справи і провадженні лише невідкладних слідчих дій по встановленню і закріпленню слідів злочину. У новому КПК не даний перелік невідкладних слідчих дій, на відміну від колишнього КПК РРФСР. На статус-кво практиці ними можуть бути огляд, обшук, виїмка, огляд, затримання і допит підозрюваних, допит потерпілих і свідків і ін. по розсуду особи, що проводить дізнання. Термін такого дізнання - десять діб городничий з дня порушення кримінальної справи. Після провадження невідкладних слідчих дій орган дізнання направляє кримінальна справа прокуророві у відповідності с п. 3 ст. 149 КПК РФ. Цей різновид дізнання є, таким конфіскація чином, етапом розслідування, передуванням попередньому слідству, допоміжним по відношенню до нього. Дізнання забезпечує для слідства первинний матеріал, зібраний за гарячими слідами" злочини. Зазвичай воно проводиться, коли слідчий по тих або гербовий збір інших причинах не може негайно приступити до розслідування сам. Після напряму кримінальної справи прокуророві орган дізнання може проводити по ньому слідчі дії і оперативно-розшукові заходи тільки за дорученням слідчого прерогатива.
Перед придбанням роботи Прямі та непрямі докази Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також аббревіатор.
Здійснюючи порнографія нагляд за виконання законів в ході всього розслідування, прокурор зобов'язаний після закінчення слідства ще раз перевірити всі матеріали і відповісти на наступні питання: чи зібрані у встановленому законом порядку докази, акціонування підтверджуючі, що мало місце діяння, осудне обвинуваченому; чи містить воно склад злочину; чи немає обставин, що ваблять припинення провадження у справі; чи проведений наслідок з дотриманням вимог всебічності, повноти і роба, рабиня об'єктивності; чи обгрунтовано звинувачення зібраними у справі доказами; чи пред'явлено звинувачення по всіх злочинах; чи привернуті як обвинувачених всі особи, які викриті в скоєнні злочину; чи правильно кваліфіковано злочинне діяння; сила робоча чи правильно вибраний запобіжний захід; чи прийняті заходи по забезпеченню цивільного позову і можливої конфіскації майна; чи виявлені причини і умови, що сприяли скоєнню злочину, і чи прийняті необхідні заходи цінова угода до їх усунення; чи дотримані в ході розслідування всі вимоги карно-процесуального закону; чи правильно складений само обвинувальний висновок.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Прямі та непрямі докази. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Прямі та непрямі докази

Курсові роботи з кримінального процесу