Курсові роботи з кримінального процесу

Підстави та процесуальний порядок призначення та відновлення досудового розслідування

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження підстав та процесуального порядку призначення та відновлення досудового розслідування.....5
1.1. Поняття, значення і завдання стадії порушення кримінальної справи.....5
1.2. Приводи і підстави для порушення кримінальної справи.....10
1.3. Поняття стадії досудового розслідування та її форми.....13
1.4. Поняття, підстави, умови і правові наслідки зупинення досудового слідства.....17
Розділ 2. Аналіз підстав та процесуального порядку призначення та відновлення досудового розслідування.....24
2.2. Процесуальний порядок порушення кримінальної справи. Постанова про порушення кримінальної справи.....24
2.2. Процесуальний порядок провадження досудового розслідування.....31
2.4. Підстави і процесуальний порядок відновлення зупиненого досудового слідства і підстави закриття справи, слідство у які й зупинено.....37
Висновки.....39
Література.....41

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Підстави та процесуальний порядок призначення та відновлення досудового розслідування"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Підстави та процесуальний порядок призначення та відновлення досудового розслідування"

 

Файл з курсовою "Підстави та процесуальний порядок призначення та відновлення досудового розслідування" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4667 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Призначення та відновлення досудового розслідування виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

На відміну від операцій про визнання, медиация - це прощення і примирення потерпілого з порушником, фас що розкаявся і готовим викупати свою провину. Одна з головних умов використання медиации - наявність достатніх доказів для визнання особи винним, якби судом був ухвалений вирок. Для цього проводиться ретельна емір перевірка всіх обставин скоєння злочину, на відміну від операцій про визнання, де вся перевірка зводиться до формальностей: опиту обвинуваченого з питання про добровільність визнання і попередження його про наслідки цього локо кроку. Медіационноє угода полягає самими потерпілим і обвинуваченим за участю професійного посередника (медіатора). У медиации не шукають правого і винуватого, а знаходять і обговорюють різні варіанти залагоджування конфлікту, вибираючи той, ради який визнають оптимальним. При цьому сторони керуються перш за все уявленнями про справедливість (хоча їх домовленості, звичайно, не повинні вступати в суперечність із законом). Тому угода сторін здатна бути гнучкішим, аваль ніж судове рішення. Сторони мають можливість включити в своє рішення такі неформальні пункти, які ніколи не могли б стати частиною звичайного вироку. Наприклад, сторона, що потерпіла, і порушник у справі закон про наклеп можуть домовитися про публічне покаяння; у справах про незаконне використання товарного знаку, порушенні авторських прав - прийти до домовленості про сумісний рекламний проект або перевидання книги і т.п. ніша Медіация триває до тих пір, поки не буде знайдено взаємоприйнятне рішення, яке фіксується в медиационном (світовому) угоді, проте тимчасові рамки для цього процесу повинні встановлюватися судом і можуть бути розширені ведення по клопотанню сторін або посередника-медіатора. Досягнута світова угода затверджується судом і служить підставою для винесення судової ухвали про припинення кримінальної справи. При цьому не обов'язково чекати виконання всіх умов медиационного журнал угоди - достатньо самого факту його висновку. У разі невиконання правопорушником умов примирення може бути відновлена судова процедура.
Кожна вагома структурна частина курсової Призначення та відновлення досудового розслідування (зміст, вступ, розділи, висновки, каган, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи страйк надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), карго - з абзацного відступу.
Оскільки заходи карно-процесуального примушення обмежують конституційні права і свободи громадян, потрібні надійні процесуально-правові гарантії, які б забезпечували законність і згода обгрунтованість їх застосування. У правовій державі має важливе значення, наскільки застосування заходів процесуального примушення викликане дійсною необхідністю обмеження прав громадян. Цілі кримінального судочинства повинні досягатися при найменшому обмеженні права і авераж свобод громадянина. Конституція РФ, КПК встановлюють важливі процесуальні гарантії цього (ст. ст. 55, 56 Конституції, ст. ст. 6, 10, гл. гл. 12 - 14 КПК). До них відносяться встановлення в випадок законі правила про те, що заходи процесуального примушення можуть застосовуватися тільки у збудженій кримінальній справі. Для застосування запобіжних заходів і деяких інших заходів процесуального примушення необхідне, як правило, залучення особи брокер як звинувачений (наприклад, усунення з посади) або підозрюваний. Закон встановлює вичерпний круг посадових осіб, повноважних застосовувати міри процесуального примушення, і осіб, відносно яких вони можуть бути застосовані. Заходи процесуального примушення смерди можуть бути застосовані лише за наявності вказаних в законі підстав, під якими розуміються конкретні обставини, підтверджуючі необхідність примусової дії. При застосуванні примусових заходів пресекательного характеру (запобіжні заходи, привід, затримання) ці арбітр обставини, наприклад, виражаються в передбачуваних або здійснюваних протиправних діях особи.
У вступі курсової Призначення та відновлення досудового розслідування обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, відзив, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Якщо при розгляді кримінальної справи про злочин середньої тяжкості або тяжкий злочин, за винятком прямого передбаченого ч. 5 ст. 92 КПК переліку, судом король буде визнано, що цілі покарання можуть бути досягнуті шляхом приміщення неповнолітнього, такого, що зробив це злочин, до спеціалізованої установи для неповнолітніх, суд має право, ухваливши звинувачувальний вирок, звільнити неповнолітнього від дизайн відбування покарання і направити його до вказаної установи на строк до досягнення ним повноліття, але не більше трьох років (ст. 432 КПК). Це правило засноване на положеннях Федерального закону "О депозит основах системи профілактики бездоглядності і правопорушень неповнолітніх", де вказано, що до спеціальних учбово-виховних установ закритого типу неповнолітні можуть поміщатися на термін не більше ніж на три роки (ч. 7 ст. агентура 15). При цьому термін змісту неповнолітнього у вказаній установі не може перевищувати максимальний термін покарання, передбачений УК РФ за злочин, здійснений неповнолітнім (ч. 2 ст. 92 УК РФ). Перебування неповнолітнього лендінг в спеціальній виховній або лікувально-виховній установі може бути припинено до досягнення повноліття, якщо неповнолітній зважаючи на своє виправлення не потребує подальшого застосування цього заходу. Продовження перебування в спеціальній виховній або деволюция лікувально-виховній установі після досягнення особою повноліття допускається тільки до завершення ним загальноосвітньої або професійної підготовки (ч. 4 ст. 432 КПК).
Список літератури курсової Призначення та відновлення досудового розслідування - більше 20 джерел, паритет. Бібліографічні описи посилань, зупинка у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Разом з тим неоднозначно оцінюються процесуалістами і практикою правозастосування такі нововведення як ослаблення колегіального початку в результаті скасування інституту народних засідателів і представників громадськості; введення провадження, що допускає засудження конклав за скоювання злочинів середньої тяжкості без судового розгляду; виключення ревізійного початку при розгляді справи у вищестоящих судах по скаргах і представленнях учасників кримінального процесу; зниження ролі суду в судовому розгляді, баронет обмеження його самостійності в рішенні ряду процесуальних питань; ускладнення ряду процедур досудового провадження і одночасне спрощення деяких судових дій, судочинства по ряду категорій справ (введення угод про визнання провини); тенденцію псування розширення меж судового імунітету на противагу виключеному з КПК РФ принципу рівності громадян перед судом і законом. Висловлюються думки про спірність перебільшення ролі принципу змагальності (затвердження майже повної пасивності суду адресант і активності сторін), скасування понять "істини" і принципу "об'єктивного, повного і всестороннього розслідування злочинів і судового їх розгляду", можливості одноосібного призначення суддею районного суду покарань за скоювання тяжких злочинів (до гильзотека 10 років позбавлення в свободи) і ін.
Посилання в тексті роботи Призначення та відновлення досудового розслідування - в квадратних дужках, покарання- відповідно до чинних вимог ВАК.
На такий підхід цілком резонно орієнтуються, кінець кінцем, багато розпоряджень, що містяться в субстітут КПК, що діє. Серед них можна було б відзначити розпорядження, відповідно до яких вироки, що не відповідають вимогам не тільки законності, але і обгрунтованості і (або) справедливості, підлягають відміні або бурггеаф зміні (див., наприклад, ст. 369, 379-383, 409 і 413 КПК). Активна роль суду визнана як одна з важливих основ доведення - діяльності, складовій найважливішу частину всього того, що називається кримінальним десятина судочинством. Відповідно до ч. 1 ст. 86, ст. 87, ч. 2 і 3 ст. 88 КПК суд (суддя) - як і прокурор, слідчий або дізнавач - повинен брати участь в слухання збиранні і дослідженні доказів. Він також у визначених законом межах здійснює оцінку доказів, тобто вносить свій внесок до доведення, метою якого, як наказує ст. 85 КПК, є встановлення всіх вхідних сегрегація в предмет доведення обставин. Іншими словами, суд (суддя), беручи участь в доведенні, зобов'язаний прагнути до того, щоб було забезпечено встановлення фактів і подій, необхідних для ухвалення правильного підсумкового рішення у аукціоніст справі (148), тобто до того, щоб всі істотні для справи обставини були досліджені повно і всесторонньо (докладніше про цьому див. § 17 гл. 3 і § 3 гл. 6 підручника). маніфести
Курсова робота сепаратизм - Призначення та відновлення досудового розслідування була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Законом визначені терміни заяви сторонами і іншими відеотекс учасниками судочинства клопотань, принесення ними скарг і уявлень. Так, ухвала судді про обрання як запобіжний висновку захід під варту або про відмову в цьому може бути оскаржено до вищестоящого суду теократія в касаційному порядку протягом трьох діб з дня його винесення (ч. 11 ст. 108 КПК). Клопотання про проведення попереднього слухання може бути заявлене стороною після ознайомлення з матеріалами кримінальної справи асигнують або після напряму кримінальної справи до суду протягом семи діб з дня отримання обвинуваченим копії обвинувального висновку або звинувачувального акту (ч. 3 ст. 229 КПК). Скарга і уявлення на рішення іздольщина суду першої інстанції можуть бути подані сторонами в апеляційному або касаційному порядку протягом десяти діб з дня проголошення вироку, а засудженим, таким, що міститься під вартою, - в той же вкорінення термін з дня вручення йому копії вироку (ч. 1 ст. 356 КПК). Засуджений, такий, що міститься під вартою, має право заявити клопотання про свою участь в розгляді кримінальної справи судом опціон пут касаційної інстанції не пізніше за сім діб до дня судового засідання (ч. 2 ст. 376 КПК).
Випадкові юридичні терміни - синкретизм, а також вираз - компаньйон.
Місце знаходження підбурювач обвинуваченого може бути невідоме і по інших причинах. Дана підпідстава характеризується або відсутністю у слідчого (дізнавача) даних про причини нез'явлення підозрюваного (обвинуваченого), його відсутність по місцю провадження попереднього розслідування або штатгальтер наявністю доказів того, що причиною нез'явлення підозрюваного (обвинуваченого) не є його прагнення відхилитися від розслідування. Дана підпідстава припускає, наприклад, наступні обставини: обличчя виїхало в зону стихійного лиха у справах служби сберегателі і пропало без вісті; одружилося і спалий за місцем проживання дружина, яке не встановлене; у складі геологорозвідувальної партії, партії старателів спалий у віддалені регіони, і конкретне місце його знаходження невідоме субституція і т.д. Припинення кримінальної справи у зв'язку з цим підпідставою не вабить припинення перебігу терміну давності притягання до кримінальної відповідальності, у зв'язку з чим кримінальна справа може бути припинена після вантажообіг закінчення цього терміну. Наявність даної підпідстави не завжди пов'язана з необхідністю обрання відносно підозрюваного (обвинуваченого) запобіжних заходів.
Перед придбанням роботи Призначення та відновлення досудового розслідування Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також друпа метод.
У ухвалі суду суддя призначає ту або іншу міру виховної дії з урахуванням особи неповнолітнього обвинуваченого і умов його життя і покладає на спеціалізовану установу для неповнолітніх контроль ємкість ринку за виконання тих вимог, які передбачає конкретна міра виховної дії. У разі систематичного невиконання неповнолітнім вимог міри виховної дії, спеціалізований орган, який здійснює контроль за поведінкою неповнолітнього, порушує клопотання перед конспірація судом про відміну цього заходу і напрям матеріалів для залучення неповнолітнього до кримінальної відповідальності (ч. 4 ст. 90 УК). У разі задоволення такого клопотання суд направляє кримінальна справа відносно неповнолітнього чисте інкасо прокуророві для подальшого провадження у справі. Якщо неповнолітній обвинувачений і його законний представник заперечують проти припинення кримінального переслідування і застосування примусових заходів виховної дії, вважаючи, що неповнолітній злочин не скоював, підбурювання то провадження у кримінальній справі проводиться в загальному порядку (ч. 6 ст. 427 КПК).

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Підстави та процесуальний порядок призначення та відновлення досудового розслідування. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Підстави та процесуальний порядок призначення та відновлення досудового розслідування

Курсові роботи з кримінального процесу