Курсові роботи з кримінального процесу

Підстави та процесуальний порядок призначення експертизи в кримінальній справі

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження підстав та процесуального порядку призначення експертизи в кримінальній справі.....5
1.1. Сутність та види експертизи.....5
1.2. Підстави призначення і проведення експертизи.....11
Розділ 2. Процесуальний порядок призначення експертизи в кримінальній справі.....16
2.1. Постанова про призначення експертизи і формулювання експертного завдання.....16
2.2. Отримання зразків для порівняльного дослідження.....18
2.3. Порядок проведення експертизи.....22
2.4. Висновок і допит експерта.....26
2.5. Проведення експертизи в суді.....30
Розділ 3. Правове становище осіб, які беруть участь в експертних відносинах.....33
3.1. Права і обов'язки осіб, що беруть участь у проведенні експертизи.....33
3.2. Права та обов'язки експерта.....36
Висновки.....40
Література.....42

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Підстави та процесуальний порядок призначення експертизи в кримінальній справі"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Підстави та процесуальний порядок призначення експертизи в кримінальній справі"

 

Файл з курсовою "Підстави та процесуальний порядок призначення експертизи в кримінальній справі" знаходиться в RAR-архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 50 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4665 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2-3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали та відділення ПриватБанку). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     Можна просто купити картку поповнення рахунку Київстар на 50 грн. і повідомити код поповнення - у відповідь я повідомлю Вам пароль.
     3. Оплата по WebMoney. Докладніше...
     4. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47 / 77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! Не хочете телефонувати за власний рахунок - повідомте номер свого мобільного (наприклад, по e-mail), і я зателефоную Вам сам.
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

 

Курсова робота Призначення експертизи в кримінальній справі виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Ці глибокі ідеї видатного ученого, висловлені їм більше ста років тому, не втратили актуальності до цих пір. чин У приведеному положенні органічно пов'язаний зв'язок кримінального і карно-процесуального права, державних початків і інтересів особи. З урахуванням сказаного представляється малопродуктивною спроба завдання кримінального процесу сконцентрувати виключно на захисті права і фіск законних інтересів особи (ст. 6 КПК РФ). Це положення вірне, але воно недостатньо, воно не враховує тих державних завдань, які не можуть не бути присутніми у такої галузі публічного права, беки як карно-процесуальне право і регульоване їм кримінальне судочинство. Кримінальний процес не може виконати своїх завдань, не враховуючи завдань кримінального права. Тим часом в УК РФ підкреслено, що його завданнями є: брак охорона права і свобод людини і громадянина, власності, громадського порядку і суспільної безпеки, навколишнього середовища, конституційного ладу Росії від злочинних посягань, забезпечення миру і безпеки людства, а також попередження злочинів квиток (ч. 1 ст. 2). Звичайно, вказані завдання матеріального права не можуть бути механічно відтворені в карно-процесуальному законі. Для цього існують відповідні процесуальні засоби. Але безумовно і те, що завдання кримінального пасив процесу не можуть ігнорувати завдання, поставлені державою перед кримінальним правом. Інакше значною мірою не може бути реалізована державна кримінальна політика. Відмітимо, проте, що при рішенні найважливіших поточних в ході провадження агресор у справі процесуальних питань розробники нового КПК РФ не могли не враховувати кримінально-правових передумов вирішення процесуальних проблем. Щоб переконатися в цьому, досить звернутися до положень КПК РФ, що встановлюють: а) кайзер підстави порушення кримінальної справи (ст. 140); би) обставини, що входять в предмет доведення (ст. 73); у) підстави залучення особи як обвинуваченого (ст. 171); г) вимоги, що пред'являються до обвинувального висновку буклет (ст. 220); д) питання, що вирішуються судом при ухвалі вироку (ст. 299) і ін.
Кожна вагома структурна частина курсової Призначення експертизи в кримінальній справі (зміст, вступ, розділи, висновки, карцер, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи бейліф надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), алонж - з абзацного відступу.
За наявності підстав для відведення суддя, прокурор, слідчий, дізнавач, секретар судового засідання, перекладач, експерт, фахівець, захисник, а також представники локаут потерпілого, цивільного позивача або цивільного відповідача зобов'язані усунутися від участі у провадженні у кримінальній справі, тобто заявити самовідвід. У випадку якщо вказані особи самі не усуваються від участі у провадженні аварія у кримінальній справі, їм може бути заявлене відведення підозрюваним, обвинуваченим, його законним представником, захисником, а також державним обвинувачем, потерпілим, цивільним позивачем, цивільним відповідачем або їх представниками. Відведення слідчому, дізнавачу, прокуророві ярмарок може бути заявлене на досудових стадіях процесу у будь-який час аж до напряму кримінальної справи з обвинувальним висновком до суду. Якщо відведення слідчому або дізнавачу заявлене після надходження справи з мігрант обвинувальним висновком прокуророві і той його задовольняє, справа повинна бути повернена прокурором для додаткового розслідування з того моменту, коли виникли підстави для відведення з усуненням даного слідчого або дізнавача від кворум провадження розслідування (п. 7 ч. 2 ст. 37, п. 3 ч. 1 ст. 221). Заява про наявність підстав для відведення слідчого і дізнавача, яке мало місце в період досудового провадження, рамбурс може бути зроблено сторонами також і в судових стадіях процесу, проте це вабить не відведення цих осіб, а обговорення питання про неприпустимість отриманих ними доказів і їх виключення (ч. 2, лізинг 4 ст. 88).
У вступі курсової Призначення експертизи в кримінальній справі обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, герцог, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
На підставі ст. 285 КПК РФ протоколи слідчих дій, висновок експерта, даний в ході попереднього розслідування, все інші документи, залучені до батоги кримінальної справи або представлені в судовому засіданні, якщо ці протоколи, висновок і інші документи містять або засвідчують обставини, що мають значення для кримінальної справи, можуть оповістити в ході судового слідства. естуарій Питання про те, чи містять або чи засвідчують такі документи обставини, що мають значення для даної кримінальної справи, вирішується судом в ході судового слідства. Тільки у разі їх оголошення в грузнув залі судового засідання протоколи, висновки і інші документи можуть бути покладені в основу вироку (про цьому див. також п. 1 ст. 273 КПК РФ). Про оголошення протоколів, висновків експертів і детектив інших документів суд виносить визначення або ухвала. Така ухвала (визначення) може бути винесена як по клопотанню сторони, так і за ініціативою самого суду. Визначення або ухвала про оголошення документів указує, промеса повністю або частково оповістився протокол слідчої дії, висновок експерта, даний в ході попереднього розслідування, або інший документ, залучений до кримінальної справи або представлений в судовому засіданні. Якщо документ оповістився частково, психіка в ухвалі (визначенні) необхідно вказати в якій частині він оповістився. Та частина документа, яка не оповістила в ході судового засідання, вважається не дослідженою в ході судового слідства і, відповідно, не саботаж може бути покладена в основу вироку.
Список літератури курсової Призначення експертизи в кримінальній справі - більше 20 джерел, дефіцит. Бібліографічні описи посилань, іпотека у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Висновок експерта - представлені письмово зміст дослідження і виводи по питаннях, поставлених перед експертом особою, ведучим провадження у кримінальній справі, або сторонами катарсис (ч. 1 ст. 80). Висновок експерта як доказ володіє наступними ознаками: а) воно є результатом експертизи, яка призначається за дорученням слідчого, дізнавача або суду і проводиться з дотриманням особливого процесуального колектор порядку, би) виходить від осіб, що володіють спеціальними пізнаннями в тій, що цікавить провадження у даній справі області, в) є підсумком проведення цими особами самостійного дослідження зібраних у справі доказів прописка і інших матеріалів, г) має форму доказу особливого вигляду. Основне завдання експерта - дати відповіді на питання, поставлені йому в ухвалі (визначенні) про призначення експертизи. Проте якщо при провадженні судової дія закону експертизи експерт встановить обставини, які мають значення для кримінальної справи, з приводу яких йому не були поставлені питання, то він має право вказати на них в своєму висновку (п. 4 аквізітор ч. 3 ст. 57, ч. 2 ст. 204). Експерт дає висновок або на основі безпосереднього дослідження матеріальних об'єктів експертизи, або на основі такого дослідження із залученням відомостей, відомих з матеріалів комерсант справи, або тільки на основі таких відомостей.
Посилання в тексті роботи Призначення експертизи в кримінальній справі - в квадратних дужках, банкомат- відповідно до чинних вимог ВАК.
Підводячи підсумок викладеному, можна констатувати, що карно-процесуальний закон, що діє, не передбачаючи яких-небудь значних правових основ перевірки заяв (повідомлень) про злочини на стадії порушення кримінальної справи, істотно карантин утрудняє її проведення ефективно і без утиску права і законних інтересів осіб, що беруть участь в такій діяльності. Основними засобами встановлення наявності або відсутності підстав до порушення кримінальної справи і конкордат після ухвалення в 2001 р. КПК РФ залишилися способи, вироблені практикою і тривалий час з успіхом що застосовувалися. При цьому широко поширена серед процесуалістів думка про необхідність розширення засобів доведення, велосипед використовуваних на стадії порушення кримінальної справи, за рахунок слідчих дій неспроможно в теоретичному плані, не має опори в чинному законодавстві, а також не обумовлено потребами практики. Підвищення ефективності і якості місництво діяльності на первинній стадії кримінального процесу, на наш погляд, повинне здійснюватися за рахунок розробки і закріплення в законі нових засобів, що вже застосовуються на даній стадії, доведення, які по своїй виготівник суті, порядку провадження і об'єму державного примушення відповідають завданням, що вирішуються на стадії порушення кримінальної справи.
Курсова робота жебрацтво - Призначення експертизи в кримінальній справі була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Оскільки провадження допиту зв'язане із застосуванням державного примушення (обов'язок з'явитися на допит, дати переоблік правдиві свідчення, відповідальність за відмову від дачі свідчень і за дачу свідомо помилкових свідчень), допитувана особа відповідно до ухвали Конституційного Суду РФ за скаргою громадянина В.И. Маслова повинне мати право наставник на кваліфіковану юридичну допомогу незалежно від процесуального статусу. У разі допиту свідка таку юридичну допомогу має право надати адвокат, який присутній при допиті. Адвокат, що бере участь у провадженні допиту, екосистема має право давати у присутності слідчого короткі консультації свідкові, ставити з дозволу слідчого питання допитуваним особам, робити письмові зауваження з приводу правильності і повноти записів в протоколі допиту. Слідчий може координатор відвести питання захисника, але зобов'язаний занести відведені питання в протокол (ч. 2 ст. 53 КПК, ч. 5 ст. 189 КПК). У разі допиту потерпілого таку юридичну допомогу надає представник, при вассалітет допиті підозрюваного і звинуваченого - захисник. При допиті свідка адвокат не є ні представником, ні захисником, а суб'єктом, що надає свідкові юридичну допомогу.
Випадкові юридичні терміни - довіритель, а також вираз - ціна франко.
Суд - орган, що здійснює правосуддя, тобто розгляд кримінальних радикалізм справ по суті з дотриманням процесуальної форми в судовому засіданні, що має право застосовувати заходи державного примушення. Виходячи з сенсу п. 50 ст. 5 КПК правосуддям є також і діяльність депортація суду, здійснювана в судових засіданнях в досудовому провадженні у кримінальній справі. Слід зазначити, що трактування правосуддя як будь-якій діяльності суду, що протікає в судових засіданнях, в науці є неоднозначною. Традиційне оскарження розуміння кримінального правосуддя - зв'язується з діяльністю суду по розгляду справи по суті із застосуванням норми матеріального права до конкретних обставин, з рішенням питання про винність і відповідальність'. Останнім часом юрисконсульт активно аргументується і протилежна позиція про правосуддя як процесуальну діяльність суду по розгляду і вирішенню будь-яких конфліктів в правовій сфері життя суспільства, у тому числі і в ході досудового производства-. вовки-вівці Проте і в цьому випадку діяльність суду по розгляду питань про дачу дозволу на провадження окремих процесуальних дій в ході досудового провадження до поняття правосуддя віднести важко.
Перед придбанням роботи Призначення експертизи в кримінальній справі Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також дітовбивство.
Для цілей забезпечення безпеки потерпілого, його представника, свідка, їх близьких родичів, родичів і близьких осіб годувальник слідчий має право в протоколі слідчої дії, в якій вони беруть участь, не наводити дані про їх особу. В цьому випадку слідчий з відома керівника слідчого органу виносить ухвалу, в діловодство якій висловлюються причини ухвалення рішення про збереження в таємниці цих даних, указується псевдонім учасника слідчої дії і приводиться зразок його підписи, які він використовуватиме в протоколах слідчих дій, проведених з експлікация його участю. Ухвала поміщається в конверт, який після цього опечатується і залучається до кримінальної справи. У випадках, що не терплять зволікання, вказана слідча дія може бути проведена на підставі ухвали період хвилі слідчого про збереження в таємниці даних про особу учасника слідчої дії без отримання згоди керівника слідчого органу. В даному випадку ухвала слідчого передається керівникові слідчого органу для перевірки його законності норма праці і обгрунтованості негайно при появі для цього реальної можливості.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Підстави та процесуальний порядок призначення експертизи в кримінальній справі. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. При перегляді цієї сторінки через браузер Opera можливе некоректне відображення розміщених нижче зображень, при якому текст на зображеннях важко читається, тому відкривайте цю сторінку через Internet Explorer, Firefox, Google Chrome і т.д. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - натисніть клавішу F5.

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Підстави та процесуальний порядок призначення експертизи в кримінальній справі

Курсові роботи з кримінального процесу