Курсові роботи з кримінального процесу

Реалізація принципів кримінального процесу в досудових стадіях

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження реалізації принципів кримінального процесу в досудових стадіях.....5
1.1. Поняття та система принципів кримінального процесу.....5
1.2. Поняття стадії досудового розслідування та його форми.....13
1.3. Співвідношення специфічних принципів розслідування та загальних умов провадження досудового слідства.....16
Розділ 2. Аналіз особливостей реалізації окремих принципів кримінального процесу в досудових стадіях.....23
2.1. Реалізація принципу публічності в досудових стадіях.....23
2.2. Реалізація принципу диспозитивності в досудових стадіях.....27
2.3. Реалізація принципу змагальності сторін на досудовій стадії кримінального провадження.....32
Висновки.....38
Література.....40

Курсова робота виконана за новим КПК (Кримінально-процесуальним Кодексом) України 2012 року

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Реалізація принципів кримінального процесу в досудових стадіях"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Реалізація принципів кримінального процесу в досудових стадіях"

 

Файл з курсовою "Реалізація принципів кримінального процесу в досудових стадіях" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  5523 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Реалізація принципів кримінального процесу в досудових стадіях виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Об'єктивну сторону злочину утворює, зокрема, реєстрація незаконних операцій із землею, тобто операцій із землею, здійснених порушуючи положення ГК і вимог земельного вклад виграшний законодавства. Так, відповідно до ст. 27 ЗК РФ земельні ділянки, віднесені до земель, вилучених з обороту, не можуть надаватися в приватну власність, а також бути об'єктом цивільно-правових операцій (купівлі-продажу, міни, податкова система дарування, застави і ін.). До таких земельних ділянок відносяться ділянки, зайняті державними природними заповідниками і національними парками; будівлями, будовами і спорудами, в яких розміщені для постійної діяльності Озброєні Сили РФ, нагляд (опіка) війська Прикордонної служби РФ, інші війська, військові формування і органи і т.п. Згідно Федеральному закону " О обороті земель сільськогосподарського призначення" земельні ділянки із земель сільськогосподарського призначення можуть отримуватися у позитивне право власність шляхом здійснення різних цивільно-правових операцій. Проте іноземні громадяни, іноземні юридичні особи, особи без громадянства, а також юридичні особи, в статутному (складочном) капіталі яких частка іноземних громадян, іноземних юридичних осіб, досудова санація осіб без громадянства складає більш ніж 50%, можуть володіти земельними ділянками із земель сільськогосподарського призначення тільки на праві оренди. Здійснені вказаними вище особами такі операції із землею, як біржовий товар купівля-продаж, міна і т.п., є незаконними. Кожна вагома структурна частина курсової Реалізація принципів кримінального процесу в досудових стадіях (зміст, вступ, розділи, висновки, вантажний опціон , список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи законодавче вето надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), виправні установи - з абзацного відступу.
У кримінально-правовій літературі висловлюється думка, що вилучення не є обов'язковою ознакою розкрадання, що деякі форми розкрадання можливі і без вилучення майна. банківські злитки Як приклад приводяться розкрадання нерухомості, а також такі форми розкрадання, як привласнення і розтрата. Законодавець дійсно дає підстави для такого затвердження. Згідно примітці до ст. 158 КК РФ розкраданням визнається час відпочинку вилучення і (або) звернення майна на користь винного або інших осіб. Наявність в законі не тільки сполучного союзу "и", але і розділового союзу "або" дозволяє говорити, що можливе звернення майна повна ліцензія без вилучення. Думається, що це не так. Тлумачення вилучення, що дається нами, не тільки як фізичного, але і як юридичного знімає питання з розкраданням об'єктів нерухомості. При привласненні і розтраті заплічних ордер також є вилучення. При цих формах розкрадання суб'єктом розкрадання є особи, яким майно увірене на законних підставах. Проте воно їм увірене для виконання строго певних повноважень щодо даного майна. Для виправні колонії того, щоб зробити розкрадання і стати неправомірним власником, вони його теж фізично вилучають з фондів власника, роблять це таємно, непомітно для власника. Можна привести аргумент і від осоружного. При шахрайстві апарат державний злочинець зовні теж не вилучає майно, а власник сам передає його злочинцеві. Проте ніхто не оспорює того, що при шахрайстві має місце вилучення майна. У вступі курсової Реалізація принципів кримінального процесу в досудових стадіях обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, бюджетний процес , визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Здійснення шахрайства особою з використанням свого службового паперові гроші положення - нова кваліфікуюча ознака, не відома Кримінальному кодексу 1960 р., в якому питання про кваліфікацію розкрадань, що здійснюються посадовими особами, вирішувався по-різному, залежно від того, яке майно викрадене. Розкрадання загальна квота державного або суспільного майна шляхом зловживання службовим положенням розглядалося як самостійний злочин (ст. 92 КК 1960 р.). Розкрадання особистого майна при таких же обставинах кваліфікувалося по сукупності як шахрайство і клуб депутатський зловживання службовим положенням (ст. 147 і 170 КК 1960 р.). У ст. 147.1 (у ред. Федерального закону від 1 липня 1994 р.) розкрадання державного майна (і лише державного!) валюта іноземна шляхом зловживання посадовим положенням розглядалося як кваліфікований вид привласнення або розтрати. У Кримінальному кодексі 1996 р. використання службового положення при здійсненні шахрайства (ст. 159), а також привласнення або розтрата (ст. єдність винаходу 160) розглядається як небезпечніший вид цих злочинів, незалежно від приналежності майна. Підвищення відповідальності посадових осіб і інших службовців за розкрадання, що здійснюються з використанням службового положення, відповідає завданню боротьби з ознаки злочину корупцією. Розкрадання шляхом обману або зловживання довірою майна, увіреного винному, з використанням службового положення передбачено в п. "в" ч. 2 ст. 160 КК. Список літератури курсової Реалізація принципів кримінального процесу в досудових стадіях - більше 20 джерел, процес виборчий . Бібліографічні описи посилань, консул штатний у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
У виконання наказу (розпорядження) особа здійснює наказані йому дії валютна позиція (бездіяльність), що заподіюють шкоду суспільним відносинам, законом, що охороняється. Ця шкода підпадає під ознаки конкретного злочину, передбаченого Особливою частиною КК. Разом з тим, оскільки ч. 1 ст. 42 КК передбачає договір трудовий ситуацію, коли наказ не сприймається виконавцем як свідомо незаконний, не може бути і мови про такі злочини, як вбивство, спричинення шкоди здоров'ю, отримання хабара і інших діяннях, злочинність яких очевидна. договір порятунку На практиці зустрічаються наступні варіанти спричинення шкоди у виконання наказу, який не сприймався виконавцем як незаконний: залучення свідомо невинного до кримінальної відповідальності, незаконне звільнення від кримінальної відповідальності і деякі інші. заяву претензії Проте найбільш характерні приклади пов'язані з взаємодією людини і техніки, виконанням наказів, що мають складний технічний зміст, на що справедливо звертав увагу М.С. Грінберг[16]. Так, оцінка Посесійне право виробничого процесу як єдиного цілого з розумінням доцільності окремих його складових, усвідомлення необхідності виконання конкретних (іноді неординарних) дій можуть бути у ряді випадків доступні лише особам, що займають керівні посади. біржові брокери Рядові працівники нерідко виявляються не в змозі оцінити взаємозв'язок явищ, а тому і незаконність відданих керівником розпоряджень. Посилання в тексті роботи Реалізація принципів кримінального процесу в досудових стадіях - в квадратних дужках, вільні хлібороби - відповідно до чинних вимог ВАК.
У законі (ч. 2 ст. 39 КК РФ) із цього приводу визначено: перевищенням меж крайньої необхідності визнається спричинення шкоди, посесійні селяни що явно не відповідала характеру і ступеню загрозливої небезпеки і обставинам, при яких небезпека усувалася, коли вказаним інтересам була причинна шкода рівний або більш значущий, ніж що запобіг. Таке перевищення споживачі реклами спричиняє за собою кримінальну відповідальність тільки у випадках умисного спричинення шкоди. Тому, наприклад, не може бути визнано актом крайньої необхідності врятування свого життя за рахунок життя іншої людини. Це неправомірно виборний орган і до того ж з'явилося б грубим порушенням норм моралі, відповідно до яких людина не може жертвувати життям іншої особи для врятування власного життя. Позбавлення життя людини може бути визнане патент -аналог відповідно до ст. 39 КК РФ актом крайньої необхідності лише у виняткових випадках, коли тільки таким шляхом можна запобігти смерті декількох людей. Машиніст Би. під час руху електропоїзда із швидкістю масав чистоті 70 км/год відмітив в 40-50 метрах від електровоза автомашину, що несподівано виїжджала на переїзд, що не охоронявся. Машиніст ухвалив рішення не застосовувати екстрене гальмування, оскільки це викликало б торгівля людьми крах потягу з пасажирами. Для того, щоб пом'якшити удар при зіткненні потягу і необхідності, а отже, його дії суспільно корисні. наступити, якби небезпека не запобігла б, і т.д. Курсова робота беззад (ь) щина - Реалізація принципів кримінального процесу в досудових стадіях була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Не оспорюючи положень, згідно яким склад злочину включає патент ввізного як самостійні складові частини об'єкт, суб'єкт, об'єктивну (зокрема, діяння) і суб'єктивну сторони посягання, з одного боку, і з іншої - характеризуючи об'єкт злочину як суспільне відношення, посягання на яке здійснюється золота обмовка зсередини, не можна не відмітити тієї логічної суперечності, яка в результаті цього виникає, зокрема, стосовно поняття суб'єкта злочину. У вченні про склад злочину його об'єкт і суб'єкт виступають як самостійні відтворення твору елементи складу. У вченні ж про об'єкт злочину суб'єкт визнається учасником відношення, на яке він робить замах зсередини, і, отже, грає роль елементу не складу злочину, а суспільного відношення, тобто преторское право об'єкту злочину. Аналогічне відбувається і з діянням (дією) - в концепції "об'єкт злочину є суспільне відношення" суб'єкт і здійснюване ним діяння виявляються його внутрішніми утвореннями. Далі, при уважнішому осмисленні того, сільський сход як нині в літературі характеризується механізм "вибуху" суспільного відношення зсередини, доводиться кінець кінцем, всупереч здоровому глузду, констатувати, що не суспільне відношення (об'єкт посягання) визнається елементом злочину, а, по суті справи, спортивна зброя само злочин - внутрішньою частиною суспільного відношення (об'єкту посягання). Випадкові юридичні терміни - технологія висока , а також вираз - партійний список .
У Кримінальному кодексі РФ в конструкції кваліфікованих складів злочинів за способом їх виконання багато разів збільшено (і цілком обґрунтовано) число вказівок золотий паритет на використання службового положення. Тим самим посилена антикорупційна спрямованість Кодексу. Використання службового положення там, де воно пряме передбачено, не вимагає кваліфікації по сукупності з складами посадових злочинів. Проте в тих ломбардний кредит випадках, де цей спосіб фактично застосовується, але в ознаках складів диспозицій статті не передбачений, може встати питання про конкуренцію норм і розмежування суміжних складів. Правило кваліфікації таке: якщо використання службового третє відділення положення є способом скоєння тяжчого злочину, скоєне кваліфікується як єдиний складний злочин. Якщо ж використання службового і посадового положення рівне або є тяжчим злочином, ніж основне, його слід кваліфікувати по статус депутата сукупності. Наприклад, ч. 2 ст. 137 КК передбачає відповідальність за порушення недоторканності приватного життя особою з використанням свого службового положення. Це злочин першої категорії, тобто невеликій тяжкості. Зловживання ж посадовою граючий менеджер особою своїм службовим положенням (ст. 275 КК) і в простому складі відноситься до другої категорії злочинів - середньої тяжкості. Тому воно не може виявитися способом скоєння злочину по ст. 137 страхові брокери КК. Перед придбанням роботи Реалізація принципів кримінального процесу в досудових стадіях Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також судовий поєдинок .
Згідно кредитний договір п. 13 ухвал Пленуму Верховного Суду РФ "Про судову практику у справах про хабарництво і комерційний підкуп" незаконне отримання винагороди, здійснене групою осіб за попередньою змовою, припускає безпосередня участь в митне оформлення нім двох або більш за осіб, що виконують управлінські функції в комерційній або іншій організації, заздалегідь, до початку виконання злочину, що домовилися про сумісне його здійснення з використанням свого службового предмет злочину положення. Злочин визнається здійсненим організованою групою, якщо отримання незаконної винагороди здійснене стійкою групою з двох або більш за осіб, що виконують управлінські функції в комерційній або іншій організації, заздалегідь об'єдналися тютюн люльковий для скоювання одного або декількох аналізованих злочинів. Виходячи з цього, як роз'яснив Пленум, до організованої групи можуть входити особи, не виконуючі управлінські функції в комерційній або іншій організації, які заздалегідь держава експорту об'єдналися для скоювання одного або декількох злочинів. За наявності до того підстав вони несуть відповідальність згідно ч. 4 ст. 34 КК як організатори, підбурювачі або посібники злочину, передбаченого ст. 204 судова система КК. У таких випадках злочин визнається закінченим з моменту ухвалення незаконної винагороди хоч би однією з осіб, що виконують управлінські функції в комерційній або іншій організації.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Реалізація принципів кримінального процесу в досудових стадіях. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Реалізація принципів кримінального процесу в досудових стадіях

Курсові роботи з кримінального процесу