Курсові роботи з кримінального процесу

Речові докази в кримінальному процесі України

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Аналіз розробленості проблеми речових доказів у теорії кримінального процесу.....5
Розділ 2. Практичні аспекти дослідження проблеми речових доказів у кримінальному процесі.....9
2.1. Аналіз поняття речових доказів у кримінально-процесуальному законодавстві.....9
2.2. Аналіз поняття речових доказів у науковій літературі. Новітні тенденції.....25
Висновки.....33
Література.....36

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Речові докази в кримінальному процесі України"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Речові докази в кримінальному процесі України"

 

Файл з курсовою "Речові докази в кримінальному процесі України" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4625 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Речові докази в кримінальному процесі України виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Участь в справі пул законного представника особи, відносно якої здійснюється провадження про застосування примусових заходів медичного характеру, є обов'язковим і не замінює участі захисника. Законний представник притягується до участі в справі на підставі ухвали фоб слідчого, прокурора (судна), а у разі відсутності у особи близького родича як законний представник може бути визнаний орган опіки і опікування. Закон надає законному представникові широкі права, реалізація яких покликана финь забезпечити захист права і законних інтересів осіб, відносно яких ведеться дане провадження. Слідчий зобов'язаний роз'яснити законному представникові що надаються йому права, про що повинен бути складений протокол (ст. 437 КПК). акції Законний представник має широкі права, зокрема знати, в здійсненні якого діяння, забороненого кримінальним законом, викривається особа, що представляється ним; брати участь з дозволу слідчого в слідчих діях, що проводяться по парі його клопотанню або клопотанню захисника; знайомитися з протоколами слідчих дій, в яких він брав участь, і робити письмові зауваження про правильність і облиште зроблених в них записів. Крім того, після реміз закінчення слідства у справі законний представник має право знайомитися зі всіма матеріалами кримінальної справи, виписувати з нього будь-які відомості, зокрема з використанням технічних засобів, а також заявляти клопотання про доповнення гора слідства (ст. ст. 216 - 219, 439 КПК). Законний представник також може отримувати копії ухвал про припинення справи або про напрям справи до суду для застосування примусової міри медичного характеру, жірант брати участь в засіданні суду першої інстанції, має право знати про принесені у справі скарги і представлення прокурора, подавати на них заперечення; брати участь в засіданні вищестоящих судів.
Кожна вагома структурна частина курсової Речові докази в кримінальному процесі України (зміст, вступ, розділи, висновки, емоції, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи скарга надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), огляд - з абзацного відступу.
Ухвали слідчого і дізнавача: про збудження міщани перед судом клопотання про дозвіл огляду житла (ч. 5 ст. 177 КПК); про порушення кримінальної справи (ст. 156); про провадження обшуку і виїмки (ст. 182, 183); про збудження перед судом евтіна клопотання про провадження обшуку або виїмки в житлі (ст. 165, 182, 183); про збудження перед судом клопотання про накладення арешту на поштово-телеграфні відправлення і провадження їх огляду і виїмки (ст. коттер 185); про збудження перед судом клопотання про провадження контролю і запису телефонних і інших переговорів (ст. 186); про обрання запобіжного заходу у вигляді застави (ст. 106); про збудження перед судом нагляд клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту (107); про збудження перед судом клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді висновку під варту (ст. 108); про відміну (зміні) запобіжного біженець заходу, вибраного прокурором або по його письмовій вказівці (ст. 110); про збудження перед судом клопотання -об відміні (зміні) запобіжного заходу, вибраного по судовому рішенню (ст. 110), про тимчасове усунення обвинуваченого комуна з посади (ст. 114), про продовження терміну утримання під вартою (ст. 108), про приміщення підозрюваного, обвинуваченого, що не міститься під вартою, в медичний або психіатричний стаціонар для провадження відповідно судово-медичної джоббер або судово-психіатричної експертизи (ст. 203), про припинення кримінальної справи у зв'язку з примиренням сторін (ст. 25), зміною обстановки (ст. 26), діяльним розкаянням (ст. 28 КПК) - виносяться слідчим і дізнавачем альянс з відома прокурора.
У вступі курсової Речові докази в кримінальному процесі України обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, логотип, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Після призначення провина судового засідання по розпорядженню головуючого секретар судового засідання або помічник судді проводить відбір кандидатів в присяжні засідателі з тих, що знаходяться в суді загального і запасного списків шляхом випадкової вибірки резидент для участі в розгляді кримінальної справи, складає попередній список кандидатів в присяжні засідателі, яким не пізніше чим за 7 діб до початку судового розгляду вручаються сповіщення з вказівкою дати і навалом часу прибуття до суду. При цьому повинні бути перевірені всі законні обставини, що перешкоджають участі особи в кримінальній справі як засідатель присяги. Зокрема, згідно ч. 2 ст. 3 Федеральні закони аеродром від 20 серпня 2004 р. № 113-ФЗ (із змінами від 31 березня 2005 р.) "Про засідателів присяг федеральних судів загальної юрисдикції в Російській Федерації" в ці списки не повинні включатися пекулій особи, що не досягли 25 років, мали незняту або непогашену судимість, визнані судом недієздатними або обмежені судом в дієздатності, такі, що перебувають на обліку в наркологічному або психоневрологічному диспансері у номінал зв'язку з лікуванням від алкоголізму, наркоманії, токсикоманії, хронічних і затяжних психічних розладів. Які-небудь обмеження на включення громадян в списки засідателів присяг залежно від соціального походження, раси і національності, майнового положення, індивід приналежності до суспільних об'єднань і рухів, підлоги і віросповідання не допускаються.
Список літератури курсової Речові докази в кримінальному процесі України - більше 20 джерел, гонорар. Бібліографічні описи посилань, інститут у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Міжнародний кримінальний суд повинен поміщики діяти тоді, коли суди держав, в яких було здійснено злочин, не можуть або не в змозі притягати до відповідальності своїх підозрюваних громадян: наприклад, якщо держава не бажає переслідувати своїх громадян, арбітраж що займають високе посадове положення; або якщо система судочинства держави виявилася паралізованою в результаті внутрішнього політичного конфлікту. Крім того, він може приступити до розгляду справи тільки за тієї умови, якщо овертайм відповідна держава ратифікувала Римський статут. Але з цього правила є два виключення, коли: а) країна, що не бере участь в Римському статуті, визнала його компетенцію для окремого випадку; б) до домініон суду подала заяву про розгляд кримінальної справи Рада Безпеки ООН - в цьому випадку державі, в якій було здійснено злочин, доведеться зустрітися з проблемою верховенства міжнародного права перед його внутрішнім інвестори законодавством. Проте реальне міжнародне значення Міжнародний кримінальний суд зможе знайти лише тоді, коли він буде визнаний провідними світовими державами. На даний момент Китай, Індія, Пакистан, Індонезія і Туреччина не підписали піроманія договір про його установу. Ізраїль, Єгипет, Іран, Індонезія, Японія і Росія підписали його, але поки не ратифікували Римський статут. Різко негативно до створення суду відносяться США.
Посилання в тексті роботи Речові докази в кримінальному процесі України - в квадратних дужках, комнезами- відповідно до чинних вимог ВАК.
Особливу увагу заслуговує територіальне перебування під клаузула слідством, оскільки вона виділена в окрему загальну умову попереднього розслідування. За загальним правилом, місце провадження попереднього розслідування, як називає цю умову ст. 152 КПК, визначається місцем провадження діяння, що містить універмаг ознаки злочину. Якщо ж злочини здійснені в різних місцях, то за рішенням прокурора кримінальна справа розслідується по місцю здійснення більшості злочинів або найбільш тяжкого з них. Якщо є необхідність провести трансферт слідчі або розшукові дії у іншому місці, слідчий має право провести їх особисто або доручити їх провадження іншому слідчому або органу дізнання, які зобов'язані виконати доручення в строк не пізніше відкриття 10 діб. Якщо злочин був початий в одному місці, а закінчено в іншому, то кримінальна справа розслідується по місцю закінчення злочину. Попереднє розслідування може провадитися по місцю знаходження обвинуваченого або виселення більшості свідків. Це необхідно для забезпечення повноти, об'єктивності і дотримання процесуальних термінів. Якщо ж справа не підслідна слідчому або дізнавачу, вони проводять по ньому невідкладні слідчі дії, після чого передають духовність справу прокуророві для напряму по перебуванню під слідством.
Курсова робота шпигунство - Речові докази в кримінальному процесі України була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Обличчю, яке погодилося прибути по виклику, забезпечується особистий імунітет від кримінального, а також будь-якого іншого переслідування за діяння або на підставі вироків, які мали ексгумація місце до перетину вказаними особами Державного кордону Російської Федерації. При цьому згідно ч. 4 ст. 456 КПК мова йде тільки про притягнення як обвинуваченого, висновку під варту або інших обмеженнях база даних особистої свободи. На підставі Конвенції про взаємну правову допомогу по кримінальних справах 1959 р., а також ряду двосторонніх договорів Росії особа, що з'явилася, не може притягати до кримінальної відповідальності не аккламация тільки за діяння, здійснені їм до перетину вказаними особами Державного кордону Російської Федерації, але і за зроблені ним заяви і дані свідчення в судовому органі запрошуючої сторони. Іноді передбачається (наприклад, гренландія в угодах з Канадою, КНДР і США), що відповідальність не наступає, якщо тільки вона не пов'язана з дачею свідомо помилкових свідчень або проявом неповаги до суду. Якщо в запиті про дезавуювання виклик заздалегідь не обмовлялося, які свідчення або яка інша правова допомога потрібна від даної особи, воно має право відмовитися від їх надання.
Випадкові юридичні терміни - трасология, а також вираз - газова зброя.
Ці повноваження суду суперечили покладеною Конституцією РФ на суд в гістограма кримінальному процесі винятковому завданню - здійсненню правосуддя. Конституція РФ не відносить до компетенції суду кримінальне переслідування, за допомогою якого реалізуються закріплені, зокрема, за виконавчою владою конституційні повноваження по охороні громадського перехрестя порядку і боротьбі із злочинністю. У зв'язку з перевіркою конституційності приведених положень колишнього КПК Конституційний Суд РФ вказав в своїй Ухвалі, що "порушення кримінальної справи як прояв функції кримінального переслідування, спостерігач яке повинне здійснюватися одній із сторін в змагальному процесі, а саме державним обвинувачем і (або) потерпілим, не відноситься до судової діяльності по здійсненню правосуддя і не може бути покладене на тоталізатор суд, оскільки це противоречит принципам незалежності, об'єктивності і безсторонності в судочинстві". Тому Конституційний Суд РФ визнав не відповідними Конституції ті положення КПК, які передбачали повноваження суду порушувати кримінальну справу. Відповідно насінництво були виключені такі повноваження суду і при ухваленні КПК, що діяв.
Перед придбанням роботи Речові докази в кримінальному процесі України Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також чек-розписка.
При обранні домашнього арешту суд, з урахуванням думки сторін, повинен вибрати зі всіх можливих заборон ті з них, які дійсно необхідні в даному випадку. При встановленні і виконання конкретних домовласник заборон слід мати на увазі, що не можуть бути обмежені процесуальні права звинуваченого і підозрюваного на участь в судових засіданнях; слідчих і інших процесуальних діях (наприклад, в допиті свідка, вироблюваному таємна змова по клопотанню обвинуваченого); на відправку письмових скарг, отримання поштою повісток і інших процесуальних документів, ведення усно або по телефону переговорів із захисником і т.д. Встановлювані судом обмеження повинні забезпечувати меті інтер-альфа запобіжних заходів, а не утиск права обвинуваченого (підозрюваного). Тому вказівку конкретних обмежень суд повинен мотивувати. Токійські правила передбачають принцип мінімального втручання при застосуванні заходів, не пов'язаних з тюремним висновком. Конкретні виробництво обмеження для обвинуваченого (підозрюваного) формулюються в практичній і чіткій формі, і їх число по можливості зводиться до мінімуму (п. 2.6, 12.2).

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Речові докази в кримінальному процесі України. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Речові докази в кримінальному процесі України

Курсові роботи з кримінального процесу