Курсові роботи з кримінального процесу

Родова, територіальна компетенція (підсудність) районного (міського) суду

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження поняття підсудності.....6
1.1. Поняття та значення підсудності.....6
1.2. Принципи підсудності.....10
Розділ 2. Особливості компетенції місцевих судів.....16
2.1. Поняття та структура системи судів загальної юрисдикції.....16
2.2. Місцеві суди та їх компетенція.....19
Розділ 3. Особливості родової, територіальної компетенції (підсудності) районного (міського) суду.....27
3.1. Особливості родової компетенції (підсудності) районного (міського) суду.....27
3.2. Особливості територіальної компетенції (підсудності) районного (міського) суду.....28
Висновок.....31
Література.....33

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Родова, територіальна компетенція (підсудність) районного (міського) суду"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Родова, територіальна компетенція (підсудність) районного (міського) суду"

 

Файл з курсовою "Родова, територіальна компетенція (підсудність) районного (міського) суду" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4602 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Родова, територіальна компетенція (підсудність) районного (міського) суду виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

Ухвала судді про припинення провадження у кримінальній справі повинна містити лема факти, що обгрунтовують виводи про те, що обвинувачений дійсно сховався від суду, і місце його перебування невідоме, або що він хворий на важку хворобу, підтверджену медичним висновком і що виключає місто можливість його участі в судовому засіданні, або що, хоча місце його знаходження відоме, але відсутня реальна можливість участі обвинуваченого в судовому розгляді, або у випадку, якщо судом направлений запит до юрист Конституційного Суду РФ, а також якщо Конституційним Судом РФ прийнята до розгляду скарга про відповідність закону, підмета застосуванню у даній справі, Конституції РФ. При припиненні провадження у справі у зв'язку еділи із захованням обвинуваченого, що не міститься під вартою, суддя має право вибрати відносно нього запобіжний захід у вигляді висновку під варту і дати доручення прокуророві про забезпечення його розшуку, про вагар що суддя указує в даній ухвалі. Суддя також виносить ухвалу про припинення провадження у справі і у випадку, якщо зробив втечу обвинувачений, що міститься під вартою, повертає кримінальну справу прокуророві нотіс і доручає йому забезпечити розшук даного обвинуваченого. Якщо у груповій справі один з обвинувачених сховався або захворів важкою хворобою, то суддя може припинити провадження у справі лише відносно цього обвинуваченого; казна якщо ж роздільний судовий розгляд перешкоджає розгляду справи, то припиняється все провадження у справі (ч. 3 ст. 253 КПК). У разі розшуку обвинуваченого або його одужання, а також після розгляду округ Конституційним Судом РФ запиту або скарги провадження у справі поновлюється, про що виноситься суддею ухвала, і вирішуються всі питання, вказані в ст. ст. 228, 231 КПК.
Кожна вагома структурна частина курсової Родова, територіальна компетенція (підсудність) районного (міського) суду (зміст, вступ, розділи, висновки, дитина, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи діспач надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), поліс - з абзацного відступу.
Перед державним обвинувачем як стороною звинувачення не коштує завдання в щоб те не стало добитися засудження підсудного; він може і повинен діяти виходячи з вимог закону про те, касир що, підтримуючи державне звинувачення, прокурор забезпечує його законність і обгрунтованість (ч. 3 ст. 37 КПК), а також виконання положень ст. ст. 14, 73 КПК. Це припускає, що у разі наявності активи до того підстав, коли досліджені в суді докази не підтверджують пред'явлене підсудному звинувачення, державний обвинувач може і повинен відмовитися від звинувачення (ч.4 ст. 37 КПК). Повна або часткова відмова від уртакчи звинувачення, заявлена в ході судового розгляду, спричиняє за собою обов'язкове припинення судом кримінальної справи або кримінального переслідування повністю або у відповідній його частині по підставах відсутності події або складу злочину анонім або непричетності підсудного до здійснення злочину, тобто по реабілітовуючих підставах (п.1 і 2 ст.ст. 24 і 27 КПК). Конституційний суд РФ в Ухвалі від 8.12.03 р. № 18-П визнав дану лізинг норму відповідної Конституції РФ, але при дотриманні наступних умов: а) у судовому засіданні повинні бути досліджені всі обставини, що мають значення для ухвалення цього рішення; б) відмова обвинувача повинна бути ультімо мотивованою; у) сторонам, включаючи потерпілого, повинне бути надане право викласти суду свою точку зору з цього питання; г) рішення суду про припинення справи може бути оскаржене до вищестоящого суду - маєток остання умова послужила підставою для визнання не відповідної Конституції РФ ч.9 ст. 246 КПК, що виключала перегляд такого рішення у вищестоящому суді в звичайному порядку.
У вступі курсової Родова, територіальна компетенція (підсудність) районного (міського) суду обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, накази, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Свідчення обвинуваченого заносяться в протокол від першої особи і по можливості дослівно. комісія У разі потреби в протокол записуються задані обвинуваченому питання і його відповіді. Після закінчення допиту протокол пред'являється обвинуваченому для прочитання або на його прохання прочитується слідчим. Обвинувачений має право вимагати електор доповнення протоколу і внесення до нього поправок. Ці доповнення і поправки підлягають обов'язковому занесенню в протокол. Після прочитання протоколу обвинувачений своїм підписом засвідчує правильність запису своїх свідчень. Перед підписом обвинуваченого копійка в протоколі наголошується, чи прочитав складений протокол допиту обвинувачений особисто або він йому був прочитаний слідчим. Якщо протокол написаний на декількох сторінках, то обвинувачений підписує кожну сторінку окремо. Всі доповнення пекулій і поправки в протоколі повинні бути засвідчені підписом обвинуваченого і слідчого. Якщо допит обвинуваченого проводиться за участю перекладача, то протокол допиту повинен включати вказівку на роз'яснення перекладачеві його прав, обов'язків замовник і попередження про відповідальність відповідно до ст. 307 УК, що упевняється підписом перекладача. У протоколі також наголошуються роз'яснення обвинуваченому його права на відведення перекладача і що поступили у зв'язку з ціна сиф цим його заяви. Перекладач підписує кожну сторінку протоколу і протокол в цілому.
Список літератури курсової Родова, територіальна компетенція (підсудність) районного (міського) суду - більше 20 джерел, намісник. Бібліографічні описи посилань, гільдія у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Карно-процесуальні гарантії - це спеціальні правові засоби, що забезпечують реалізацію права і законних інтересів учасників процесу, а рівне виконання ними своїх обов'язків. Спеціальний характер цих засобів полягає в тому, реверсия що вони дозволяють управомоченному особі примусово захистити своє право або добитися виконання ким-небудь його обов'язки, незалежно від волі суб'єктів, що протистоять йому. Цим гарантії відрізняються від процедур і процесуальних умов, санкція бо дотримання процедур і умов само потребує гарантій. Наприклад, така процесуальна умова, як участь захисника при проведенні слідчих дій відносно свого підзахисного (п. 5 ч. 1 ст. 53), навряд чи переробка могла б запобігти порушенням права обвинуваченого (підозрюваного), якби не було гарантовано, зокрема, правилом про неприпустимість доказів, отриманих з порушенням закону (ст. 75). Інший приклад. Презумпція невинності, тобто принцип, через який комітент обвинувачений вважається невинним, поки його винність не доведена і не встановлена вироком суду, що вступив в законну силу, залишалася б простій декларацією, якби на її варті не стояло правило про синдикат тлумачення всіх неусувних сумнівів на користь обвинуваченого. Правило про тлумачення сумнівів виступає в даному випадку як головна гарантія презумпції невинності, яка, у свою чергу, є важлива умова процесуальної діяльності амністія.
Посилання в тексті роботи Родова, територіальна компетенція (підсудність) районного (міського) суду - в квадратних дужках, пуритани- відповідно до чинних вимог ВАК.
Відповідно до ст. маркетинг 18 КПК РФ учасникам судочинства, що не володіють або недостатньо мовою, що володіє, на якій ведеться провадження у кримінальній справі, надається право безкоштовно користуватися допомогою перекладача. При участі в справі проблема перекладача головуючий роз'яснює йому має (ставити питання учасникам процесу в цілях уточнення перекладу; знайомитися з протоколом слідчої дії, в якій він брав участь, а також з протоколом судового засідання і ліміт цін робити зауваження з приводу правильності запису перекладу; приносити скарги на дії (бездіяльність) і рішення дізнавача, слідчого, прокурора і суду, обмежуючі його права) рацію і те, що перекладач не має права кліпмейкер робити (здійснювати свідомо неправильний переклад; розголошувати дані попереднього розслідування, що стали йому відомими у зв'язку з участю у провадженні у кримінальній справі, якщо він був про це заздалегідь попереджений). Перекладачеві імператор роз'яснюється, що за свідомо неправильний переклад і розголошування таємниці слідства він може притягати до кримінальної відповідальності по ст. 307 і 310 УК РФ. Перекладач в підготовчій частині судового засідання дає обстеження підписку, в якій фіксується його згода брати участь в судовому засіданні за умов.
Курсова робота комбатанти - Родова, територіальна компетенція (підсудність) районного (міського) суду була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
Такі основні повноваження прокурора по чиненню кримінального переслідування. Проте, будучи учасником кримінального міська межа судочинства з боку звинувачення, прокурор повинен виконувати свої процесуальні повноваження, витікаючі із Закону про прокуратуру РФ і призначення кримінального судочинства (ст. 6 КПК). Тому прокурор зобов'язаний використовувати всі надані йому авалірованіє процесуальні повноваження для захисту права і свобод людини, інтересів суспільства і держави, що охороняються законом (ст. 11 КПК). В зв'язку з цим прокурор повинен запобігати або відміняти незаконні рішення про еккаунтінг притягнення як обвинуваченого особи, застосуванні до нього запобіжного і ін. заходу, приймати заходи до забезпечення права потерпілого, цивільного позивача, цивільного відповідача і всіх інших учасників кримінального судочинства, розглядати і вирішувати урочні літа їх клопотання і скарги (ст. ст. 122, 124 КПК). За відсутності до того підстав прокурор має право в порядку і по підставах, які встановлені в КПК, відмовитися від чинення кримінального акредитація переслідування, що на досудовому провадженні вабить припинення кримінального переслідування, а в суді відмова прокурора від звинувачення - припинення справи.
Випадкові юридичні терміни - фрахтування, а також вираз - перебудова.
Згідно ст. 12 УК РФ громадяни Російської Федерації і особи без громадянства, що недонесення постійно проживають в Російській Федерації, скоїли злочин поза межами Російської Федерації, підлягають кримінальній відповідальності за російським кримінальним законодавством, якщо тільки здійснене ними діяння визнане злочином в державі, на території якого ад'юнктура воно було здійснене, і якщо ці особи не були засуджені в іноземній державі. При засудженні вказаних осіб на території Росії призначене ним покарання не може перевищувати верхньої межі санкції, передбаченої поглинання законом іноземної держави, на території якого було здійснено злочин. Проте деякі міжнародні договори передбачають додаткові умови притягання до кримінальної відповідальності в подібних випадках. Так, згідно Мінської конвенції СНД про правову властивість допомогу і правові відносини по цивільних, сімейних і кримінальних справах 1993 р. (ст. 75) кримінальне переслідування не може бути збуджене також і в тому випадку, якщо особа не була засуджена права жінок в іноземній державі, але її компетентними органами було прийнято інше, чим вирок, остаточне рішення у справі.
Перед придбанням роботи Родова, територіальна компетенція (підсудність) районного (міського) суду Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також спонсорство.
Але карно-процесуальне доведення як пізнання, здійснюване в специфічних умовах діяльності по виявленню злочинів і викриванню винних в їх здійсненні, має свої, в вага брутто порівнянні з пізнанням в інших сферах, особливості. Вони виражаються перш за все в тому, що закон (КПК) предустанавливает багато що з того, до чого можна і потрібно удатися при провадженні аристократія у кримінальній справі. Зокрема, як наголошувалося вище і ще багато разів наголошуватиметься в подальших розділах підручника, він детально регламентує: предмет доведення, що містить, як правило, вичерпний перелік обставин, які необхідно кондомініум встановити для ухвалення рішення у кримінальній справі (ст. 73 КПК); засоби, за допомогою яких можливе встановлення такого роду обставин, - докази, поняття і властивості яких наказують законом (ст. 74 КПК); агент торговий способи і методи отримання доказів - слідчі і судові дії, які можуть здійснюватися лише в що жорстко регламентується розпорядженнями закону порядку; які конкретно порушення закону ведуть до неприпустимості доказів; які акцептувати повинні бути реквізити протоколів слідчих і судових дій.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Родова, територіальна компетенція (підсудність) районного (міського) суду. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Родова, територіальна компетенція (підсудність) районного (міського) суду

Курсові роботи з кримінального процесу