Курсові роботи з кримінального процесу

Слідчі дії: проблеми процесуальної регламентації

(курсова робота з кримінального процесу)

Вступ.....3
Розділ 1. Теоретичні засади дослідження процесуальної регламентації слідчих дій.....5
1.1. Сутність і значення слідчих дій.....5
1.2. Особливості класифікації слідчих дій у кримінальному процесі.....13
Розділ 2. Аналіз особливостей та процесуальний порядок проведення слідчих дій.....16
2.1. Процесуальний порядок проведення допиту.....16
2.2. Пред'явлення для впізнання.....24
2.3. Огляд.....27
2.4. Освідування.....32
2.5. Обшук.....33
2.6. Слідчий експеримент.....37
2.7. Проведення експертизи.....38
Висновки.....43
Список використаних джерел.....45

 СКАЧАТИ КУРСОВУ 
"Слідчі дії: проблеми процесуальної регламентації"

Перед тим, як купити курсову, Ви маєте можливість безплатно ознайомитись з її текстом. Для цього тисніть на розташоване нижче посилання:

Демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової
"Слідчі дії: проблеми процесуальної регламентації"

 

Файл з курсовою "Слідчі дії: проблеми процесуальної регламентації" знаходиться в RAR‑архіві (жміть посилання "СКАЧАТИ КУРСОВУ"). Для відкриття архіву необхідний пароль. Вартість пароля - 100 грн. Для отримання пароля зв'яжіться зі мною за телефонами:
     097 649 36 94 - Київстар
     095 934 65 43 - Vodafone
     093 521 99 55 - lifecell
     0332 71 50 67 - телефон у Луцьку
і повідомте номер цієї курсової -  4653 . Після цього здійсніть оплату одним із запропонованих нижче способів, і протягом 2‑3 хвилин після отримання грошей я відправлю Вам SMS з паролем (можете передзвонити - пароль просто продиктую).

Можливі способи оплати:

     1. Оплата на картку ПриватБанку (через Приват24, платіжні термінали, платіжні інтернет‑сервіси і т.д.). Докладніше...
     2. Поповнення мобільного рахунку телефону
        097 649 36 94
- переказом коштів з телефону на телефон, через сервіси поповнення мобільного рахунку.
Довідка: Порядок переказу коштів у мережі Київстар
     3. Студенти міста Луцька можуть придбати цю роботу за адресою: м. Луцьк, вул. Гордіюк, 47‑77.

Боїтесь обману - читайте ГАРАНТІЇ
Виникли запитання? - телефонуйте! (або повідомте номер свого мобільного - наприклад, по e‑mail, і я зателефоную Вам).
     Мій e-mail:     ureferat@gmail.com

Курсова робота Слідчі дії виконана у відповідності до загальноприйнятих вимог до оформлення:
Шрифт - Times New Roman, 14 пт, міжрядковий інтервал - полуторний.
Параметри сторінки: формат А4 (210 х 297 мм), поля: верхнє - 20 мм, нижнє - 20 мм, праве - 10 мм, ліве - 30 мм.
Нумерація сторінок - зверху справа.

 

курсова

 

За хан вироком Верховного суду Чуваської республіки від 28.05.02 р. З. засуджений за те, що, посідаючи державну посаду РФ - федерального судді, працюючи головою Моргаушського районного суду, за дії, що входять в пер його службові обов'язки, отримав хабар шляхом здирства. Визначенням Судової колегії по кримінальних справах Верховного Суду Російської Федерації від 2.10.02 р. вирок відмінений, а справа провадженням припинена на підставі п. 6 чинш ч. 1 ст. 24 КПК РФ. Припиняючи кримінальну справу, Судова колегія вказала на порушення порядку залучення федерального судді до кримінальної відповідальності - що допустимо на підставі висновку судової колегії у намір складі 3-х суддів відповідного суду і згоди на порушення кримінальної справи кваліфікаційної колегії відповідного суду. Президію знаходить протест не підметом задоволенню по наступних підставах. Відповідно до положень ст. 405 КПК парі РФ, введеної з 1.07.02 р., перегляд в порядку нагляду звинувачувального вироку, а також визначення і ухвали суду у зв'язку з необхідністю застосування кримінального закону про тяжчий злочин, зважаючи на м'якість надра покарання або по інших підставах, що спричиняють за собою погіршення положення засудженого, а також перегляд виправдувального вироку або визначення або ухвали суду про припинення кримінальної справи не допускається. Касаційним визначенням мета від 2.10.02 г, винесеним в період дії положень ст. 405 КПК РФ, кримінальна справа провадженням було припинено у зв'язку з відсутністю висновку судової колегії у складі 3 суддів відповідного суду нексум про наявність ознак злочину в діях федерального судді і згоди кваліфікаційної колегії суддів на порушення кримінальної справи і залучення як звинувачений федеральний суддя. Оскільки в протесті ставиться питання про відміну сором касаційного визначення в порядку нагляду у бік погіршення положення З, протест не може бути задоволений (Ухвала президії Верховного суду РФ від 11 грудня 2002 року № 839 п. 2) медаль.
Кожна вагома структурна частина курсової Слідчі дії (зміст, вступ, розділи, висновки, донор, список літератури) починається з нової сторінки. Заголовки структурних частин роботи комуна надруковані великими літерами по центру. Заголовки пунктів надруковані маленькими літерами (крім першої великої), товари - з абзацного відступу.
Підписка про невиїзд і донор належну поведінку. Цей захід припинення полягає у відбиранні від звинуваченого (підозрюваного) письмового зобов'язання не покидати постійне або тимчасове місце проживання без дозволу дізнавача, слідчого, прокурора або суду. Бути по їх діфолт викликах в призначений термін. Іншим шляхом не перешкоджати провадженню у кримінальній справі. Підписка про невиїзд і належну поведінку передбачена ст. 102 КПК і застосовується до особи, яка не викликає особливих джентрі побоювань в тому, що воно відхилиться від попереднього розслідування і суду, а також неналежною поведінкою перешкодить розслідуванню і розгляду справи в суді. Обираючи даний запобіжний захід, повноважні посадові особи повинні статут бути максимально упевнені в ефективності її застосування. Мотивована ухвала про обрання цього заходу припинення оголошується обвинуваченому (підозрюваному), захисникові, законному представникові з роз'ясненням ст. ст. 102 і 110 КПК і порядку розшук його оскарження. Копія ухвали прямує прокуророві і вручається обвинуваченому (підозрюваному). У самій підписці, окрім даних про підозрюваний або звинувачений, адресах їх постійного або тимчасового мешкання, засобах зв'язку, указуються зобов'язання: не таймшит покидати їх без дозволу до закінчення попереднього розслідування, судового розгляду кримінальної справи; бути по виклику в зазначений термін, а також іншим шляхом не перешкоджати провадженню у кримінальній справі. Тут же гільза вказано, що при порушенні цих зобов'язань може послідувати застосування строгішого запобіжного заходу.
У вступі курсової Слідчі дії обґрунтовується актуальність теми дослідження, дається характеристика об'єкта, предмета та метода дослідження, ленник, визначається мета і завдання дослідження, висвітлено практичне значення дослідження.
Відстрочення у видачі особи і видача особи на якийсь час. У разі, коли іноземний громадянин або особа без громадянства, відносно якого поступив запит укладач про видачу, піддається кримінальному переслідуванню або відбуває покарання за інший злочин на території Російської Федерації, його видача може бути відстрочена до припинення кримінального переслідування, звільнення від покарання по будь-якій законній прокура підставі або до закінчення виконання вироку (ч. 1 ст. 465 КПК; п. 1 ст. 19 Європейській конвенції про видачу; ст. 63 Конвенції СНД). Якщо відстрочення видачі може спричинити за собою префект закінчення терміну давності кримінального переслідування (наприклад, ст. 78 УК) або заподіяти збиток розслідуванню злочину, то запрошувана до видачі особа може бути видана на якийсь час за наявності зобов'язання дотримувати умови, рецепція встановлені Генеральним прокурором РФ або його заступником (ст. 465 КПК). Видана на якийсь час особа повинна бути повернена після проведення дії з кримінальної справи, для якої воно було видане, але законний не пізніше чим через три місяці з дня передачі особи. У обгрунтованих випадках зазначений термін може бути продовжений за рішенням Генерального прокурора запрошуваної держави (ст. 64 Конвенції СНД). Згідно п. кредитор 2 ст. 19 Європейській конвенції про видачу, замість того, щоб відкласти передачу, запрошувана держава може тимчасово видати необхідну особу запрошуючій державі відповідно до умов, визначуваних на основі угоди між ними. фортеця
Список літератури курсової Слідчі дії - більше 20 джерел, міксери. Бібліографічні описи посилань, лейтенант у переліку літератури наведені відповідно до чинних стандартів з бібліотечної та видавничої справи.
Апеляційні скарги і апеляція уявлення подаються сторонами до районного суду через світового суддю протягом 10 діб з дня проголошення вироку або винесення іншого обжалуемого судового рішення. У разі коли вирок оскаржується засудженим, таким, що кредитор міститься під вартою, даний термін обчислюється з дня вручення йому копії вироку. Згідно ст. 312 КПК копія повинна бути вручена засудженому протягом 5 діб з дня проголошення вироку. Якщо ж копірайт копія вироку вручена засудженому з порушенням цього 5-добового терміну, то пропущений 10-добовий термін оскарження вироку з дня вручення засудженому його копії підлягає безумовному відновленню. Це питання вирішується світовим суддею в франшиза судовому засіданні (ч. 2 ст. 357). Втім, 10-добовий термін оскарження з дня винесення судової ухвали може бути відновлений і іншим учасникам судового розгляду, якщо причина пропуску ними даного терміну визнана інтуїція світовим суддею поважної. Питання про відновлення терміну розглядається суддею у присутності заявника відповідного клопотання, а також протилежної сторони, які повинні бути повідомлені про місце і час проведення судового засідання. Нез'явлення наймання вказаних осіб не перешкоджає дозволу клопотання. Ухвала світового судді про відмову у відновленні пропущеного терміну може бути оскаржена в касаційному порядку.
Посилання в тексті роботи Слідчі дії - в квадратних дужках, виконання- відповідно до чинних вимог ВАК.
Нагляд бета-тест за неповнолітнім обвинуваченим також є різновидом поручительства і тому володіє всіма його ознаками (ст. 105 КПК). Нагляд полягає в забезпеченні за письмовим зобов'язанням належної поведінки неповнолітнього обвинуваченого трьома категоріями осіб: експортер 1) батьками, опікунами або опікунами (це "законне" поручительство); 2) іншими заслуговуючими довіри особами (як при звичайному особистому поручительстві); 3) посадовими особами спеціалізованої дитячої установи, в якій знаходиться неповнолітній (посадове поручительство). закон сея Спеціальною умовою даного запобіжного заходу є недосягнення обвинуваченим на момент провадження у справі віку 18 років. Неповноліття обвинуваченого визначає його неповну дієздатність, яка заповнюється дієздатністю батьків, усиновителей, опікунів, опікунів або закупівля адміністрації спеціалізованих дитячих установ. Ці особи забезпечують належну поведінку неповнолітнього через обов'язки виховання, передбачених нормами сімейного (ст. 63 СК РФ), цивільного права (ст. 31 ГК РФ), законодавства про профілактику правопорушень полковник неповнолітніх (Федеральний закон від 24.06.99 р. "О основах системи профілактики бездоглядності і правопорушень неповнолітніх"). З цього витікають наступні особливості нагляду за неповнолітнім.
Курсова робота агентства - Слідчі дії була виконана на замовлення професійним автором і успішно здавалася.
У разі проведення у справі судової експертизи, призначеної по клопотанню потерпілого, він має право знайомитися не тільки з самою ухвалою, але і з висновком експерта. ембоссинг Крім того, потерпілий має право знайомитися зі всіма матеріалами кримінальної справи після закінчення попереднього розслідування (незалежно від форми закінчення), отримувати копії основних процесуальних актів; брати участь в попередньому слуханні справи легіслатура в суді першої інстанції, зокрема у зв'язку із заявою клопотання про виключення доказу із справи як неприпустимого. Будучи стороною звинувачення, потерпілий має право підтримувати звинувачення і виступати в судових дебатах автор твору при судовому розгляді кримінальної справи. Крім того, потерпілий має право приносити скарги на вирок і інші судові рішення, зокрема у зв'язку з м'якістю призначеного підсудному покарання або необхідністю застосування закону робочі мови про тяжчий злочин, а також він може приносити скарги на судові рішення і брати участь в судовому засіданні суду другої і наглядової інстанцій. При цьому одночасна участь в справі законного комівояжер представника і представника потерпілого не позбавляє його самого вказаних прав.
Випадкові юридичні терміни - банк-емітент, а також вираз - член біржі.
До участі в кримінальній справі законний представник неповнолітнього обвинуваченого (підозрюваного) допускається на підставі ухвали прокурора, слідчого, дізнавача з моменту першого допиту неповнолітнього менеджмент як підозрюваний або звинувачений в здійсненні злочин (додаток 113 до ст. 476 КПК). При допуску до участі в кримінальній справі законному представникові роз'яснюються наступні права: 1) знати, в чому підозрюється людино-день або звинувачується неповнолітній; 2) бути присутнім при пред'явленні звинувачення; 3) брати участь в допиті неповнолітнього обвинуваченого (підозрюваного), а також з дозволу слідчого - в інших слідчих діях, вироблюваних з його експлуатація участю і участю захисника; 4) знайомитися з протоколами слідчих дій, в яких він брав участь, і робити письмові зауваження про правильність і облиште зроблених в них записів; 5) заявляти клопотання конференція і відведення, приносити скарги на дії (бездіяльність) і рішення дізнавача, слідчого, прокурора, суду; 6) представляти докази; 7) після закінчення розслідування знайомитися зі всіма матеріалами кримінальної справи, виписувати з нього будь-які луїдор, луї відомості і в будь-якому об'ємі.
Перед придбанням роботи Слідчі дії Ви маєте можливість ознайомитись з її демо-версією - першими 15 сторінками цієї роботи, дивіться також боніфікація.
Термін "судовий розгляд" означає, що відповідна діяльність здійснюється саме у вигляді правосуддя. При ціна покупця цьому важливо мати на увазі, що поняття "Судочинство" і "судочинство", не дивлячись на велику зовнішню схожість, насправді не тотожні. Історично кримінальним судочинством іменувалася вся без виключення карно-процесуальна діяльність, незалежно від віце-консул того, на яких стадіях вона протікала. Саме у даному сенсі в п. 56 ст. 5 КПК РФ кримінальним судочинством пойменовано як досудове, так і судове провадження у кримінальній справі. Судочинство рекуператори (або судовий розгляд) же - це поняття, яке характеризує провадження саме на судових стадіях. В даному випадку слід також мати на увазі, що законодавець в п. 51 ст. 5 КПК метод друпа РФ встановив, що під судовим розглядом слід розуміти судове засідання не тільки першої, але і другої і наглядової інстанцій. Тому, кажучи про судовий розгляд, в ході якого кримінальна справа розглядається суперсплави по суті, тобто з дослідженням доказів, слід в обов'язковому порядку уточнювати, що воно проводиться в суді першої інстанції.

 

Вашій увазі пропонується демонстраційна версія (перші 15 сторінок) курсової роботи Слідчі дії. Якість зображень погіршена з метою захисту від копіювання та зменшення розмірів файлів зображень. Якщо замість картинок видно лише порожні рамки - обновіть сторінку (натисніть клавішу F5 на клавіатурі).

сторінка 2
Page 1 http://crp.pp.ua/

сторінка 3
Page 2 http://crp.pp.ua/

сторінка 4
Page 3 http://crp.pp.ua/

сторінка 5
Page 4 http://crp.pp.ua/

сторінка 6
Page 5 http://crp.pp.ua/

сторінка 7
Page 6 http://crp.pp.ua/

сторінка 8
Page 7 http://crp.pp.ua/

сторінка 9
Page 8 http://crp.pp.ua/

сторінка 10
Page 9 http://crp.pp.ua/

сторінка 11
Page 10 http://crp.pp.ua/

сторінка 12
Page 11 http://crp.pp.ua/

сторінка 13
Page 12 http://crp.pp.ua/

сторінка 14
Page 13 http://crp.pp.ua/

сторінка 15
Page 14 http://crp.pp.ua/

сторінка 16
Page 15 http://crp.pp.ua/

Отримати курсову
Слідчі дії: проблеми процесуальної регламентації

Курсові роботи з кримінального процесу